ثبت دامین دات کام با تخفیف تهران

خانه » دومین » ثبت دامین دات کام با تخفیف تهران

ثبت دامین دات کام با تخفیف تهران

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تهران تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 01152.html
داده‌های گوگل نشان می‌دهد که استفاده از روش احرازهویت دومرحله‌ای، بهترین گزینه برای جلوگیری از هک شدن حساب‌های کاربری است.
دوشنبه, ۳۰ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۲۲:۰۰

گوگل: احرازهویت دو مرحله‌ای بهترین روش برای مقابله با هکرها است

داده‌های گوگل نشان می‌دهد که استفاده از روش احرازهویت دومرحله‌ای، بهترین گزینه برای جلوگیری از هک شدن حساب‌های کاربری است.

شاید این سوال برای شما هم پیش بیاید که بهترین روش برقراری امنیت - ثبت دامین دات کام با تخفیف تهران - در - ثبت دامین دات کام با تخفیف تهران - فضای اینترنت کدام است؟ پاسخ اصلی، این است که همه‌چیز بستگی به مدل تهدید دارد. باید توجه داشته باشید که اکثر کاربران، الزاما نیازی به امنیت بسیار بالای موردنیاز در سطح مراکز هسته‌ای - ثبت دامین دات کام با تخفیف تهران - یا دولتی ندارند. اما پاسخ کوتاه به این سؤال، استفاده از روش احرازهویت دومرحله‌ای است.

تقریبا همه‌ی متخصصان حوزه‌ی امنیت در پاسخ به‌ سؤال بالا، استفاده از رمزهای عبور قوی و منحصر‌به‌فرد را توصیه می‌کنند. استفاده از روش احرازهویت دومرحله‌ای یک گام اضافه در فرایند ورود به حساب‌های کاربری آنلاین است که با ارسال یک کد منحصربه‌فرد به دستگاه شما، بهترین امنیت را بین هکر و اطلاعات آنلاین شما به‌وجود می‌آورد. اما این فقط متخصصان امنیت نیستند که استفاده از روش - ثبت دامین دات کام با تخفیف تهران - فوق را توصیه می‌کنند. داده‌های گوگل نشان می‌دهد که حتی ساده‌ترین فرم‌های ورود دومرحله‌ای تا چه حد می‌توانند کاربران را دربرابر نفوذ هکرها به حساب‌های کاربری محافظت کنند.

این تحقیق که توسط گوگل و با همکاری دانشگاه نیویورک و دانشگاه کالیفرنیا انجام شده است، نشان داده که عملیات‌های مبتنی‌بر دستگاه مثل ارسال یک پیام متنی، می‌تواند امنیت کاربر را در اکثر حملات رایج حفظ کرده و از فاش شدن اطلاعات وی جلوگیری کند.

یافته‌های گوگل نشان داده است که ارسال یک پیام متنی به - ثبت دامین دات کام با تخفیف تهران - شماره تلفن کاربر باعث شده تا ۱۰۰ درصد حملاتی - ثبت دامین دات کام با تخفیف تهران - که با استفاده از بات‌ها انجام می‌شود و همچنین ۹۶ درصد از حملات فیشینگ که سعی در دزدی رمزعبور کاربر دارند، با شکست مواجه شوند. در این نوع حملات، هکر با استفاده از فهرست‌هایی که شامل رمزهای‌ عبور مختلف هستند، به صفحه‌ی ورود به حساب کاربری حمله می‌کند.

ثبت دامین دات کام با تخفیف تهران

البته همه‌ی گزینه‌های موجود برای ارائه‌ی قابلیت احرازهویت دومرحله‌ای - ثبت دامین دات کام با تخفیف تهران - عملکرد - ثبت دامین دات کام با تخفیف تهران - یکسانی ندارند. در این روش، کدهای متنی ارسال‌شده به کاربر نمی‌تواند جلوی تمامی حملات برخی از هکرهای نیمه‌ حرفه‌ای را بگیرد؛ اما همچنان بهتر از عدم استفاده از روش احرازهویت دومرحله‌ای است. روش بهتر، ارسال کد ازطریق یک اپلیکیشن اعتبارسنجی روی گوشی همراه شما است؛ زیرا این روش امنیت بالاتری برای کاربر به ارمغان می‌آورد.

برای محافظت بیشتر از حساب‌های کاربری حساس، تنها یک - ثبت دامین دات کام با تخفیف تهران - کلید امنیتی طراحی‌شده - ثبت دامین دات کام با تخفیف تهران - می‌تواند کاربر را دربرابر بات‌های خودکار و - ثبت دامین دات کام با تخفیف تهران - حملات فیشینگ و - ثبت دامین دات کام با تخفیف تهران - همچنین هکرهایی که تعداد زیادی از افراد را به‌طور دسته‌جمعی مورد - ثبت دامین دات کام با تخفیف تهران - حمله قرار می‌دهند، محافظت کند. گوگل اعلام کرده است که فقط در یکی از حملات دسته‌جمعی هکرها، اطلاعات حدود یک میلیون کاربر در - ثبت دامین دات کام با تخفیف تهران - معرض خطر - ثبت دامین دات کام با تخفیف تهران - قرار گرفته‌اند.

برای کاربران عادی، اضافه کردن یک شماره‌ی موبایل به حساب کاربری و استفاده از ساده‌ترین روش‌های احرازهویت دومرحله‌ای نیز می‌تواند امنیت آن‌ها را به میزان قابل‌توجهی در فضای اینترنت افزایش دهد. 

نظر شما در مورد استفاده از سیستم احرازهویت دومرحله‌ای چیست؟ آیا شما از این روش برای محافظت از حساب‌های کاربری آنلاین خود استفاده - ثبت دامین دات کام با تخفیف تهران - می‌کنید؟ تجربه‌ی خود را در این زمینه با زومیت و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.


اولين صفحه   -  ثبت دومین کام با تخفیف تهران   -   تمدید دومین کام با تخفیف تهران   -   قیمت دومین کام با تخفیف تهران   -   خرید دومین کام با تخفیف تهران   -   دامین کام با تخفیف تهران   -   ثبت دامین کام با تخفیف تهران   -   تمدید دامین کام با تخفیف تهران   -   قیمت دامین کام با تخفیف تهران   -   خرید دامین کام با تخفیف تهران   -   دامنه دات کام با تخفیف تهران   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف تهران   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف تهران   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف تهران   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف تهران   -   دومین دات کام با تخفیف تهران   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف تهران   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف تهران   -   خرید دومین دات کام با تخفیف تهران   -   دامین دات کام با تخفیف تهران   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف تهران   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف تهران   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف تهران   -   خرید دامین دات کام با تخفیف تهران   -   دامنه com با تخفیف تهران   -   ثبت دامنه com با تخفیف تهران   -   تمدید دامنه com با تخفیف تهران   -   قیمت دامنه com با تخفیف تهران   -   خرید دامنه com با تخفیف تهران   -   دومین com با تخفیف تهران   -   ثبت دومین com با تخفیف تهران   -   تمدید دومین com با تخفیف تهران   -   قیمت دومین com با تخفیف تهران   -   خرید دومین com با تخفیف تهران   -   دامین com با تخفیف تهران   -   ثبت دامین com با تخفیف تهران   -   تمدید دامین com با تخفیف تهران   -   قیمت دامین com با تخفیف تهران   -   خرید دامین com با تخفیف تهران   -   دامنه انگلستان با تخفیف تهران   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف تهران   -  آخرين صفحه