ثبت دامین چین با تخفیف شیراز

خانه » دومین » ثبت دامین چین با تخفیف شیراز

ثبت دامین چین با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشه



پسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04572.html
در فاصله‌ی کمتر از یک هفته تا برگزاری کنفرانس ۳۰ اکتبر اپل، مینگ چی کو جزئیات جدیدی از آنچه که در این رویداد شاهد معرفی آن خواهیم بود، ارائه کرد.
چهار شنبه, ۲ آبان ۹۷ ساعت ۱۴:۴۶

کو: آیپد مینی جدید در مراسم ۸ آبان اپل رونمایی خواهد شد

در فاصله‌ی کمتر از یک هفته تا برگزاری کنفرانس ۳۰ اکتبر اپل، مینگ چی کو جزئیات جدیدی از آنچه که در این رویداد شاهد معرفی آن خواهیم بود، ارائه کرد.

مینگ چی کو، تحلیل‌گر شناخته‌‌شده‌ی دنیای فناوری که یکی از صاحب‌نظران مسائل مرتبط با اپل است؛ وی در آستانه‌ی - ثبت دامین چین با تخفیف شیراز - برگزاری مراسم رونمایی از محصولات اپل که ۳۰ اکتبر برگزار خواهد شد، اطلاعات جدیدی را در مورد محصولات احتمالی که رونمایی - ثبت دامین چین با تخفیف شیراز - خواهند شد، در کنار سایر محصولات آینده‌ی اپل ارائه کرده که شاید تا اواخر سال ۲۰۱۸ و اوایل سال ۲۰۱۹ شاهد رونمایی از آن‌ها باشیم.

از جمله‌ی پیش‌بینی‌های کو باید به احتمال رونمایی از آیپد مینی اشاره کرد. کو همچنین جزئیاتی را در از - ثبت دامین چین با تخفیف شیراز - پنل شارژ بی‌سیم AirPower ارائه کرده است.

آیپد پرو

کو احتمال رونمایی از دو - ثبت دامین چین با تخفیف شیراز - مدل جدید آیپد پرو را بسیار بالا توصیف کرده است. از جمله‌ی ویژگی‌های احتمالی این دو مدل آیپد پرو جدید باید به پشتیبانی از درگاه USB از نوع C، صفحه‌ی نمایش بهبود یافته و همچنین قلم اپل پنسیل - ثبت دامین چین با تخفیف شیراز - با طراحی جدید اشاره کرد. کو اشاره‌ای به سایر تغییرات و بهبود‌های احتمالی نکرده و همچنین حتی قابلیت‌های جدید قلم اپل را نیز بیان نکرده است.

البته نمی‌توان پیش‌بینی‌های کو را جدید خواند، چراکه این - ثبت دامین چین با تخفیف شیراز - پیش‌بینی‌ها از چندی پیش برای آیپد پرو اپل مطرح شده - ثبت دامین چین با تخفیف شیراز - بود، حال آنکه ویژگی‌های دیگری نیز برای آیپد مینی اپل مطرح شده بود که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به وجود فیس آی‌دی، نمایشگر لبه به لبه و حذف کلید فیزیکی هوم اشاره کرد.

آیپد مینی

کو عتقاد دارد که نسخه‌ی جدیدی از آیپد مینی اپل رونمایی - ثبت دامین چین با تخفیف شیراز - خواهد شد، چراکه اپل طی چند سال اخیر هیچ نسخه‌ی جدیدی از این محصول را راهی بازار نکرده است. براساس اطلاعات ارائه‌شده توسط کو، آیپد مینی جدید از وجود پردازنده‌ای به‌روزشده در کنار پنلی ارزان‌قیمت بهره خواهد برد.

مدل‌های جدید مک

انتظار می‌رود در جریان مراسم ۳۰ اکتبر اپل شاهد رونمایی از نسل جدید مک‌های اپل باشیم که شامل پردازنده‌های جدید - ثبت دامین چین با تخفیف شیراز - و سایر بهبود‌های سخت‌افزاری خواهند بود. کو همچنین معتقد است که شاید شاهد رونمایی از - ثبت دامین چین با تخفیف شیراز - نوت‌بوک ارزان‌قیمت اپل در کنار به‌روزرسانی‌هایی - ثبت دامین چین با تخفیف شیراز - برای آی‌مک، مک‌بوک و مک‌مینی نیز باشیم.

ایر پاور و ایرپاد

براساس اطلاعات ارائه‌شده توسط کو، اپل احتمالا ایرپاور و ایرپاد جدید خود را طی سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۸ میلادی یا فصل سال ۲۰۱۹ عرضه کند. البته شاید در مراسم ۳۰ اکتبر اپل شاهد رونمایی از این محصولات باشیم، حال آنکه کو به صراحت در این خصوص اظهارنظری نکرده است. ایرپاور برای اولین بار سپتامبر سال ۲۰۱۷ میلادی رونمایی شد و اپل مدعی شد که با استفاده از این گجت می‌توان به‌صورت همزمان اپل واچ، آیفون و ایرپادهای اپل - ثبت دامین چین با تخفیف شیراز - را شارژ کرد، حال آنکه ایرپاور چندین بار تا به امروز به تعویق افتاده است.

در مورد ایرپاور نیز شاید شاهد نسل جدیدی از این گجت - ثبت دامین چین با تخفیف شیراز - به همراه قابی با - ثبت دامین چین با تخفیف شیراز - ویژگی‌های جدید و همچنین یک تراشه‌ی جدید برای پشتیبانی از دستور صوتی Hey Siri باشیم.

مراسم موسوم به ۳۰ اکتبر اپل روز ۸ آبان ماه برگزار خواهد شد که در زومیت به پوشش آن خواهیم پرداخت.


اولين صفحه   -  ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   دامنه چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   دومین چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین چین با تخفیف شیراز   -   خرید دومین چین با تخفیف شیراز   -   دامین چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین چین با تخفیف شیراز   -   خرید دامین چین با تخفیف شیراز   -   دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   خرید دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   خرید دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   دامنه بدون هاست شیراز   -   ثبت دامنه بدون هاست شیراز   -  آخرين صفحه