ثبت دامین کام ارزان شهر کرد

خانه » دومین » ثبت دامین کام ارزان شهر کرد

ثبت دامین کام ارزان شهر کرد

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 19902.html
به زودی آپدیت‌های جدید
یکشنبه, ۱۸ مهر ۹۵ ساعت ۲۰:۰۰

مرورگر اج از طریق ویندوز استور سریع‌ تر بروزرسانی می‌شود‌

به زودی آپدیت‌های جدید

مرورگر جدید اج مایکروسافت که در ویندوز ۱۰ ارائه - ثبت دامین کام ارزان شهر کرد - شده، برای تبدیل شدن به یک رقیب جدی برای - ثبت دامین کام ارزان شهر کرد - مرورگرهایی چون کروم راه سختی در پیش دارد. اج در حال حاضر فقط روی ویندوز ۱۰ اجرا می‌شود و به همین دلیل سهم بسیار محدودی در بین سایر مرورگرهای بازار را از آن خود کرده و علاوه بر این هنوز افزونه‌های زیادی برای این مرورگر منتشر نشده‌ است. همانطور که می‌دانید، کاربران گوگل کروم از افزونه‌های بسیار زیادی که برای این مرورگر توسعه داده شده استفاده می‌کنند و در واقع همین عامل یکی از مزیت‌های بزرگ کروم محسوب می‌شود. در هرحال مایکروسافت اج یک مرورگر بسیار بهینه بوده و به خوبی با صفحه‌نمایش‌های لمسی هماهنگی دارد و به همین - ثبت دامین کام ارزان شهر کرد - دلیل نمی‌توان گفت که این مرورگر به زودی با شکست مواجه شود. در ادامه‌ی این مطلب با زومیت همراه باشید تا نگاه دقیق‌تری به وضعیت کنونی اج و تغییرات احتمالی این شرایط داشته باشیم.

یکی دیگر از چالش‌هایی که در مقایسه‌ی بین کروم و اج وجود دارد، این است که مرورگر جدید مایکروسافت برای دریافت بروزرسانی‌های جدید به سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ متکی است. گوگل به محض آماده شدن آپدیت‌ جدید، می‌تواند آن‌ را برای مرورگر خود عرضه کند. فایرفاکس و مرورگر سافاری کمپانی اپل نیز به همین منوال بروزرسانی‌های جدیدی را در دو سیستم‌عامل مک و ویندوز دریافت می‌کنند. اما از سوی دیگر مرورگر اج برای دریافت آپدیت‌های جدید باید منتظر ارائه‌ی بروزرسانی‌های جدید ویندوز ۱۰ - ثبت دامین کام ارزان شهر کرد - باشد و این موضوع یکی از نقاط ضعف اج است که باعث شده در مقایسه با رقبای خود درگیر چالش‌های بیشتری شود.

اما بنا به اعلام Thurrott شرایط یاد شده برای مرورگر جدید مایکروسافت احتمالا تغییر خواهد کرد. ردموندی‌ها در کنفرانس اخیر خود در سال جاری میلادی به این موضوع اشاره کردند که مرورگر اج به زودی بروزرسانی‌های جدید خود را از طریق فروشگاه ویندوزاستور دریافت خواهد کرد. بسیاری از اپلیکیشن‌هایی که - ثبت دامین کام ارزان شهر کرد - در ویندوز ۱۰ به صورت پیش‌فرض ارائه شده‌اند از جمله اپلیکیشن ایمیل و تقویم از مدتی قبل آپدیت‌های جدید مخصوص خود را از طریق فروشگاه ویندوز - ثبت دامین کام ارزان شهر کرد - دریافت کرده و محدودیت‌های کنونی مرورگر اج را ندارند.

این خبر در حالی مطرح شده - ثبت دامین کام ارزان شهر کرد - که Fred Pullen، مدیر بازاریابی اج - ثبت دامین کام ارزان شهر کرد - و اینترنت‌اکسپلورر طی یک گفتگو توضیح داده که مرورگر اج چگونه می‌تواند تجربه مرورگری وب تجاری را ارتقا دهد. Pullen در - ثبت دامین کام ارزان شهر کرد - توضیحات خود با اجرای یک ویدیوی ۱۳ دقیقه‌ای در مورد قابلیت‌های مرورگر اج از جمله حالت Reding View و بخش ناوبری آن و نیز شیوه‌ی جدید دریافت آپدیت‌ از طریق فروشگاه ویندوزاستور صحبت کرد. علاوه بر این، اجزای - ثبت دامین کام ارزان شهر کرد - اصلی و هسته‌ی مرورگر یاد شده نیز با عرضه‌ی بروزرسانی‌های جدید برای ویندوز ۱۰، آپدیت خواهند شد.

همانطور که اشاره کردیم، اینکه در حال حاضر مرورگر اج برای دریافت بروزرسانی‌های جدید به عرضه‌ی آپدیت‌های سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ وابسته است، در قیاس - ثبت دامین کام ارزان شهر کرد - با رقبا، یک امتیاز منفی تلقی - ثبت دامین کام ارزان شهر کرد - می‌شود و - ثبت دامین کام ارزان شهر کرد - با ایجاد تغییر مورد اشاره و دریافت مستقل - ثبت دامین کام ارزان شهر کرد - آپدیت‌ها برای این مرورگر، مایکروسافت می‌تواند اج را همیشه بروز - ثبت دامین کام ارزان شهر کرد - نگه داشته و انعطاف بیشتری برای مرورگر جدید خود به ارمغان - ثبت دامین کام ارزان شهر کرد - بیاورد. می‌توان گفت تغییر شرایط دریافت آپدیت‌ها برای اج، حداقل باعث می‌شود تا این مرورگر برای کاربران - ثبت دامین کام ارزان شهر کرد - راکد و بدون تغییر به نظر نرسد و در واقع برای ایجاد رقابتی جدی‌تر با رقبای موجود از جمله گوگل‌کروم، چنین تغییری ضروری به نظر می‌رسد.

بنا به اعلام شرکت تحقیقاتی Net Applications، تا ماه سپامبر - ثبت دامین کام ارزان شهر کرد - ۲۰۱۶، سهم مرورگر اج در بین سایر رقبا تنها ۵ درصد بوده است. کروم با - ثبت دامین کام ارزان شهر کرد - در اختیار داشتن ۵۰ درصد از سهم بازار، هم - ثبت دامین کام ارزان شهر کرد - اکنون به عنوان محبوب‌ترین - ثبت دامین کام ارزان شهر کرد - و پراستفاده‌ترین مرورگر وب دنیا شناخته می‌شود. با توجه به این آمار، باید گفت که اگر مایکروسافت قصد دارد به طور جدی وارد رقابت در دنیای مرورگرهای وب شود، باید - ثبت دامین کام ارزان شهر کرد - از تمامی ابزارهای موجود برای دستیابی - ثبت دامین کام ارزان شهر کرد - به این هدف بهره ببرد.

نظر شما در این مورد چیست؟


اولين صفحه   -  ثبت دومین ir ارزان شهر کرد   -   تمدید دومین ir ارزان شهر کرد   -   قیمت دومین ir ارزان شهر کرد   -   خرید دومین ir ارزان شهر کرد   -   دامین ir ارزان شهر کرد   -   ثبت دامین ir ارزان شهر کرد   -   تمدید دامین ir ارزان شهر کرد   -   قیمت دامین ir ارزان شهر کرد   -   خرید دامین ir ارزان شهر کرد   -   دامنه کام ارزان شهر کرد   -   ثبت دامنه کام ارزان شهر کرد   -   تمدید دامنه کام ارزان شهر کرد   -   قیمت دامنه کام ارزان شهر کرد   -   خرید دامنه کام ارزان شهر کرد   -   دومین کام ارزان شهر کرد   -   ثبت دومین کام ارزان شهر کرد   -   تمدید دومین کام ارزان شهر کرد   -   قیمت دومین کام ارزان شهر کرد   -   خرید دومین کام ارزان شهر کرد   -   دامین کام ارزان شهر کرد   -   ثبت دامین کام ارزان شهر کرد   -   تمدید دامین کام ارزان شهر کرد   -   قیمت دامین کام ارزان شهر کرد   -   خرید دامین کام ارزان شهر کرد   -   دامنه دات کام ارزان شهر کرد   -   ثبت دامنه دات کام ارزان شهر کرد   -   تمدید دامنه دات کام ارزان شهر کرد   -   قیمت دامنه دات کام ارزان شهر کرد   -   خرید دامنه دات کام ارزان شهر کرد   -   دومین دات کام ارزان شهر کرد   -   ثبت دومین دات کام ارزان شهر کرد   -   تمدید دومین دات کام ارزان شهر کرد   -   قیمت دومین دات کام ارزان شهر کرد   -   خرید دومین دات کام ارزان شهر کرد   -   دامین دات کام ارزان شهر کرد   -   ثبت دامین دات کام ارزان شهر کرد   -   تمدید دامین دات کام ارزان شهر کرد   -   قیمت دامین دات کام ارزان شهر کرد   -   خرید دامین دات کام ارزان شهر کرد   -   دامنه com ارزان شهر کرد   -   ثبت دامنه com ارزان شهر کرد   -  آخرين صفحه