ثبت دامین کام بدون هاست تبریز

خانه » دومین » ثبت دامین کام بدون هاست تبریز

ثبت دامین کام بدون هاست تبریز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تبریز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03972.html
گوگل که پیش‌تر از فناوری دوپلکس رونمایی کرده بود، به‌تازگی آن را برای برخی گوشی‌های پیکسل عرضه کرده است. 
سه شنبه, ۶ آذر ۹۷ ساعت ۱۹:۰۰

گوگل دوپلکس برای تعدادی از کاربران گوشی‌های پیکسل عرضه شد

گوگل که پیش‌تر از فناوری دوپلکس رونمایی کرده بود، به‌تازگی آن را برای برخی گوشی‌های پیکسل عرضه کرده است. 

گوگل فناوری دوپلکس را برای برقراری تماس، برای برخی - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - از افراد منتشر کرد. یک - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - مقام مسئول گوگل در پاسخ به نشریه‌ی VentureBeat این موضوع را تایید کرد که دوپلکس می‌تواند به کمک دستیار هوشمند گوگل از طریق برقراری تماس تلفنی، قرارملاقات‌های شما را تنظیم کند. آزمایش‌کنندگان این برنامه - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - از یک گروه کوچک مورد اعتماد در اوایل امسال، به تعدادی از کاربران گوشی‌های هوشمند پیکسل افزایش یافته است؛ که - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - به این ترتیب کاربران این - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - گوشی‌ها می‌توانند با استفاده از دوپلکس در دستیار صوتی گوگل در برخی از شهر‌ها، یک میز رستوران را رزرو کنند و این شهر‌ها - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - احتمالا شهر‌هایی هستنند که به‌صورت آزمایشی اعلام شده‌اند؛ شهر‌هایی مانند نیو‌یورک، آتلانتا، فینیکس و - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - سان‌فرانسیسکو.

اگر شما در - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - فهرست آزمایش‌کنندگان مورد تایید نباشید، هنگام استفاده از دوپلکس برای رزرو با این خطا مواجه خواهید شد: «متاسفانه، من نمی‌توانم برای رزرو شما تماس بر‌قرار کنم، اما این شماره رستوران مورد نظر شما است: - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - [ یک شماره ۱۰ رقمی ]».

به‌طور مشخص، این همان تجربه‌ی کار با دوپلکس نیست که گوگل در ماه می در کنفرانس توسعه‌دهندگان I/O ۲۰۱۸ خود ارائه کرده بود. دستیار گوگل در حال حاضر نمی‌تواند یک وقت آرایشگاه برای شما رزرو کند و فقط از تماس‌ها به زبان انگلیسی پشتیبانی می‌کند. اما نکته‌ی مهم این است که دیگر فقط محدود به کسب‌وکار‌هایی که گوگل با آن‌ها همکاری - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - می‌کند، نمی‌شود.

سخنگوی شرکت VentureBeat همچنین گفت:

ما در حال حاضر توانایی رزرو کردن رستوران را به کمک فناوری دوپلکس به دستیار صوتی هوشمند گوگل اضافه کردیم. برای دستیابی به یک تجربه‌ی خوب برای کاربران گوشی‌های پیکسل و کسب‌وکار‌ها، ما برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا به‌تدریج تعداد کاربران را - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - افزایش دهیم؛ - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - در نتیجه به‌زودی تعداد کاربران بیشتری می‌توانند از این قابلیت استفاده کنند.

گوگل دسترسی مطبوعات به دوپلکس را تامین نکرده است، اما خوشبختانه کاربران گوشی‌های پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - ال در گروهی هستند که این قابلیت را دریافت کرده‌اند. پس در ادامه با آزمایش این ویژگی جذاب و گزارش ویژه از سوی - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - کایل وایگرز از venturebeat همراه باشید.

رزرو یک میز در رستوران به کمک دوپلکس 

یکی از قابل‌اطمینان‌ترین روش‌ها برای رزرو - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - یک میز در رستوران - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - توسط دستیار صوتی گوگل این است که بگویید: «هی گوگل، یک رزرو در رستوران برای من انجام بده» یا «هی - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - گوگل، یک میز رزرو کن». شما می‌توانید به‌صورت اختیاری نیز نام محل یا منطقه‌ی خاصی را نیز به آن اضافه کنید، برای مثال: «یک رستوران در منهتن برای من رزرو کن».

ثبت دامین کام بدون هاست تبریز

در تصویر بالا: فهرست رستوران‌ها در دستیار گوگل نمایش داده می‌شود. برای رزرو گزینه «درخواست میز در این رستوران» - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - را در گوشه پایین سمت چپ انتخاب کنید.

با انتخاب یک - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - رستوران، - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - نوع غذا‌های آن رستوران را مشاهده می‌کنید؛ برای مثال تایلندی، چینی، کبابی و آمریکایی. برای انتخاب یک رستوران می‌توانید نام آن را بگویید یا روی آن ضربه بزنید  پس از انتخاب رستوران، به مرحله‌ی بعدی در جریان رزرو رستوران در دوپلکس هدایت می‌شوید، همچنین می‌توانید یک رستوران خاص را که در نظر دارید، جستجو کنید و اگر آن رستوران نمایش داده شد، گزینه «درخواست میز در آن - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - رستوران» را انتخاب کنید.

ثبت دامین کام بدون هاست تبریز

اگر شانس با شما یار باشد، - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - گزینه درخواست میز برای شما وجود خواهد داشت

دوپلکس، در حال - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - حاضر تمامی رستوران‌ها - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - را شامل نمی‌شود. در برخی از مواردی که تلاش کردیم تا یک میز رزرو کنیم، حتی در مورد رستوران‌هایی که دارای - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - شماره عمومی بودند، دستیار گوگل این پیغام خطا را نمایش می‌داد: - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - «متاسفانه این رستوران‌ها فقط به‌صورت آنلاین رزرو انجام می‌دهند، بنابراین باید مستقیم با خود آن‌ها برای رزرو میز ارتباط برقرار کنید»؛ در موارد دیگر نیز این خطا را نمایش داد: «نمی‌توانم در رستوران‌های خاص رزرو انجام دهم».

ثبت دامین کام بدون هاست تبریز

گوگل در گذشته اعلام کرده بود که صاحبان کسب‌وکار‌ها می‌توانند با انجام برخی تنظیمات در حساب کسب‌وکار گوگل خود مانع از برقراری تماس با آن‌ها شوند و این می‌تواند دلیل مشکلاتی که ما با آن‌ها برخورد - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - کردیم باشد؛ فهمیدن این موضوع، سخت و دشوار است و برای اطلاعات بیشتر باید به گوگل مراجعه کرد.

برای رستوران‌هایی که تعطیل نیستند، رزرو کردن یک میز مراحل نسبتا راحتی دارد؛ دستیار گوگل ابتدا از شما می‌خواهد تا تعداد نفرات مهمانی خود را انتخاب کنید و به شما تعداد‌هایی مانند ۲، ۳ و ۴ پیشنهاد می‌دهد. بیشترین تعداد برای رزرو ۱۰ نفر است، - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - پس اگر تعداد بیشتر از ۱۰ باشد دستیار گوگل رزرو را لغو می‌کند و این پیغام را نمایش می‌دهد: «در حال حاضر نمی‌توانم برای مهمانی‌های بزرگ رزرو انجام دهم».

ثبت دامین کام بدون هاست تبریز

بعد از مشخص کردن تعداد افراد، نوبت - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - به تعیین تاریخ رزرو می‌رسد؛ دستیار گوگل ۷ روز را به شما پیشنهاد می‌دهد، شما به‌راحتی می‌توانید برای چند روز و حتی چند ماه بعد رزرو انجام دهید. اما سال، داستان متفاوتی دارد؛ دستیار گوگل مانع از انجام رزرو ما برای سال ۲۰۲۱ شد. بعد از اینکه تاریخ را انتخاب کردید، از شما خواسته می‌شود تا زمان دل‌خواه خود را در ساعات کاری رستوران انتخاب کنید. علاوه‌بر این، بازه‌ی زمانی پشتیبانی (مثلا ۶ تا ۷ بعد از ظهر) در رویداد زمان درخواستی در دسترس نیست.

ثبت دامین کام بدون هاست تبریز

دستیار گوگل در ساعات تعطیلی - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - رستوران، رزرو انجام نمی‌دهد

در مرحله‌ی بعد، دستیار - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - گوگل برای انجام رزرو یک شماره تلفن درخواست می‌کند، که به‌طور پیش‌فرض شماره تلفن شما است. شما می‌توانید یک شماره - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - جدید اعلام کنید و یا گزینه‌ی مدیریت شماره تلفن‌ها را در پایین صفحه انتخاب کنید تا صفحه تنظیمات تلفن در داشبورد حساب گوگل شما نمایش داده شود؛ در این قسمت، شماره‌هایی که قبلا برای استفاده از سرویس‌های گوگل مانند: Hangouts و Google Voice، اعلام و تایید کرده‌اید نمایش داده می‌شود، که می‌توانید هر‌یک از آن‌ها - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - را ویرایش یا حذف کنید.

در آخر، بعد از اینکه شماره تلفن را وارد کردید، دستیار گوگل از شما می‌خواهد تا اطلاعات رزرو را که شامل مکان، تاریخ و زمان رزرو است، تایید کنید - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - و پس از - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - آن کار رزرو رستوران به پایان می‌رسد.

لینک دانلود

مدیریت رزرو‌های انجام‌شده توسط دوپلکس

در صفحه‌ی نهایی، گزینه «رزرو‌های من» را مشاهده می‌کنید؛ با انتخاب آن، یک فهرست از رزرو‌های شما که به‌صورت خودکار از جیمیل وارد شده، نمایش داده - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - می‌شود. شما می‌توانید به‌صورت دستی آن را در تقویم گوگل وارد کنید یا در دوپلکس - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - قرار دهید. رزرو‌هایی که توسط دوپلکس انجام شده و هنوز - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - تایید نشده‌اند، یک بر‌چسب آبی‌رنگ در پایین نام رستوران با عنوان «انتظار» و یک - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - لینک برای مشاهده‌ی جزییات رزرو انجام‌شده، دارند.

ثبت دامین کام بدون هاست تبریز

با انتخاب این لینک، دستیار گوگل یک صفحه وب را باز می‌کند که شامل کد تاییدیه و یک فهرست زمانی از تاریخچه‌ی رزرو‌های شما است. خلاصه‌ی رزرو‌ها شامل تاریخ، زمان، تعداد مهمان‌ها، نام و آدرس رستوران و نام و شماره تلفن شخص رزروکننده است.

ثبت دامین کام بدون هاست تبریز

برای لغو رزرو، چه مراحلی را باید انجام داد؟ خیلی ساده است؛ گزینه‌ی لغو را در پایین - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - صفحه انتخاب کنید، - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - سپس دستیار گوگل به رستوران اطلاع می‌دهد که رزرو شما لغو شده است. برای جلوگیری از سو‌استفاده‌های احتمالی، گوگل محدودیت‌های سخت‌گیرانه‌ای را برای لغو رزرو در نظر گرفته است؛ شما می‌توانید در یک روز فقط یک درخواست رزرو رستوران را لغو کنید، در صورت لغو رزرو در یک محل شما نمی‌توانید به مدت - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - ۱۲ الی ۲۴ ساعت در آن محل رستوران رزرو کنید و اگر شما تعداد زیادی از رزرو‌های خود را لغو کنید، به‌طور موقت، امکان استفاده از دوپلکس - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - برای شما غیرممکن خواهد شد.

ثبت دامین کام بدون هاست تبریز

صفحه تایید رزرو

یک نکته جالب توجه اینکه دوپلکس در حال حاضر فقط برای کاربران پیکسل در‌ دسترس است. ما تلاش کردیم تا با استفاده از دستیار گوگل در نمایشگر - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - هوشمند گوگل (LG Xboom WK۹) یک رزرو در رستوران انجام دهیم، اما با این پاسخ مواجه شدیم: «من متاسفم، در حال حاضر نمی‌توانم از طریق این دستگاه رزرو انجام دهم»، ما این پاسخ را بررسی کردیم؛ این پاسخ نشان می‌دهد که نمایشگر هوشمند گوگل در آینده می‌تواند از دوپلکس برای انجام رزرو استفاده کند، احتمالا گوگل در رابطه با این موضوع عجله‌ای ندارد.

تجربه تماس دوپلکس

رزرو یک میز در رستوران توسط یک ربات می‌تواند مشکلاتی داشته باشد؛ به مواردی که می‌تواند رخ دهد و باعث بروز خطا شود، فکر کنید؛ - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - چه اتفاقی رخ می‌دهد اگر شخصی که در آن طرف مکالمه قرار دارد، صدای ضخیم - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - و کلفتی داشته - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - باشد، آیا تشخیص گفتار دوپلکس با مشکل مواجه می‌شود؟ اگر یک سوال پرسیده شود که در سیستم پیش‌بینی نشده - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - است، چه اتفاقی رخ می‌دهد؟ یا اگر شماره‌ای که از رستوران موجود است، دیگر در اختیار آن رستوران نباشد، چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

در تابستان امسال، گوگل اعلام کرد که دوپلکس - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - می‌تواند ۴ وظیفه از ۵ وظیفه‌ی مهم را به‌صورت خودکار انجام دهد. به‌نظر می‌رسد این ادعای گوگل درست است؛ چون هر‌بار که ما از دوپلکس برای رزرو رستوران استفاده کردیم، دوپلکس آن را با موفقیت انجام داد.

یک رستوران به نام پراگ در سان‌فرانسیسکو به - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - ما اجازه داد از تجربه‌ی آن‌ها در صحبت با دوپلکس فیلم تهیه کنیم؛ در زیر می‌توانید این فیلم را - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - مشاهده کنید:

لینک دانلود

در فیلم بالا مشاهده می‌کنید که دوپلکس، مکالمه را با جمله‌ی «سلام، من خواستار رزرو یک میز برای مشتری هستم، من از گوگل تماس می‌گیرم، بنا‌بر‌این مکالمه ما ضبط خواهد شد»، شروع می‌کند.

گوگل بعد از عرضه‌ی - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - اولین نسخه‌ی آزمایشی دوپلکس در ماه مه، انتقادات زیادی را دریافت کرد؛ بسیاری از افراد از اینکه دستیار گوگل - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - توانسته است به‌خوبی - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - از انسان تقلید کند، راضی نبودند. در ماه ژوئن این شرکت وعده داد که دستیار گوگل را با استفاده از فناوری دوپلکس عرضه خواهد کرد.

یکی از دلایل طبیعی بودن صدای دوپلکس این است که گوگل آن‌ را به شبکه‌های عصبی پردازش صدای Wawe Net پیشرفته‌ی خود متصل کرده است و به‌صورت هوشمندانه‌ای می‌تواند اختلالات گفتاری را تشخیص دهد و از آن‌ها استفاده کند. افراد «ums» و «ahs» در جریان مکالمه بی - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - سروصدا هستند، آن‌ها از شاخه‌ای از زبان‌شناسی شناخته‌شده به نام - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - عملگرایی هستند که با زبان مورد استفاده و زمینه‌های استفاده از آن، سروکار دارند؛ از مواردی مانند چرخش در مکالمه، سازماندهی و پیش‌بینی متن استفاده می‌کنند.

اسکات هافمن، معاون بخش مهندسی گوگل در یک مصاحبه در تابستان امسال بیان کرد «معلوم شده است که اختلالات - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - گفتاری، کلید اصلی پیشروی گفتگو‌ها در آزمایش‌های دوپلکس است؛ بدون وجود این اختلالات، مردم بیشتر احساس می‌کنند که - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - این یک مکالمه‌ی مصنوعی - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - است».

این موضوع، یک هدف کاربردی دیگر نیز دارد: خرید زمان؛ هنگامی که دوپلکس با یک پاسخ نا‌مطلوب از طرف شخص - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - مقابل در مکالمه مواجه می‌شود، مثلا وقتی کاربر می‌گوید درخواست میز برای سه‌نفره، با اختلال رو‌به‌رو می‌شود، پاسخ - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - می‌دهد: «آه، برای سه نفر».

البته صاحبان رستوران اگر بخواهند، مجبور نیستند که با دستیار صوتی گوگل مکالمه کنند. در ابتدای مکالمه، دوپلکس به‌طور واضح اعلام می‌کند که این مکالمه در حال ضبط شدن است و بر‌اساس قوانین رضایت دو‌طرفه (در شهر‌هایی مانند: کالیفرنیا، کانکتیکات، فلوریدا، ایلینوی، مریلند، ماساچوست، مونتانا، نیو‌همشایر، پنسیلوانیا و واشنگتن)، طرف مقابل، مکالمه را مطلع می‌کند و در صورتی که طرف مقابل پاسخ دهد که تمایلی به ضبط مکالمه ندارد یا چیزی شبیه به این، مکالمه توسط یک اپراتور در خطی که ضبط نمی‌شود، ادامه پیدا می‌کند (این اپراتور، جزییات مکالمه را برای استفاده در الگوریتم‌های دوپلکس، یاد‌داشت می‌کند).

این اقدامات احتیاطی بعید است که بتوانند نگرانی‌های اخلاقی و قانونی مطرح‌شده در آغاز کار دوپلکس را بر‌طرف کنند؛ اما گوگل همچنان به‌دنبال دستیابی به هدف خود برای راه‌اندازی دوپلکس در شهر‌های جدید در ایالات متحده است و این برای کسب‌وکار‌هایی که مایل به - ثبت دامین کام بدون هاست تبریز - بر‌قراری تماس تلفنی مستقل خود هستنند، آرامش کمتری خواهد داشت. 


اولين صفحه   -  ثبت دومین ir بدون هاست تبریز   -   تمدید دومین ir بدون هاست تبریز   -   قیمت دومین ir بدون هاست تبریز   -   خرید دومین ir بدون هاست تبریز   -   دامین ir بدون هاست تبریز   -   ثبت دامین ir بدون هاست تبریز   -   تمدید دامین ir بدون هاست تبریز   -   قیمت دامین ir بدون هاست تبریز   -   خرید دامین ir بدون هاست تبریز   -   دامنه کام بدون هاست تبریز   -   ثبت دامنه کام بدون هاست تبریز   -   تمدید دامنه کام بدون هاست تبریز   -   قیمت دامنه کام بدون هاست تبریز   -   خرید دامنه کام بدون هاست تبریز   -   دومین کام بدون هاست تبریز   -   ثبت دومین کام بدون هاست تبریز   -   تمدید دومین کام بدون هاست تبریز   -   قیمت دومین کام بدون هاست تبریز   -   خرید دومین کام بدون هاست تبریز   -   دامین کام بدون هاست تبریز   -   ثبت دامین کام بدون هاست تبریز   -   تمدید دامین کام بدون هاست تبریز   -   قیمت دامین کام بدون هاست تبریز   -   خرید دامین کام بدون هاست تبریز   -   دامنه دات کام بدون هاست تبریز   -   ثبت دامنه دات کام بدون هاست تبریز   -   تمدید دامنه دات کام بدون هاست تبریز   -   قیمت دامنه دات کام بدون هاست تبریز   -   خرید دامنه دات کام بدون هاست تبریز   -   دومین دات کام بدون هاست تبریز   -   ثبت دومین دات کام بدون هاست تبریز   -   تمدید دومین دات کام بدون هاست تبریز   -   قیمت دومین دات کام بدون هاست تبریز   -   خرید دومین دات کام بدون هاست تبریز   -   دامین دات کام بدون هاست تبریز   -   ثبت دامین دات کام بدون هاست تبریز   -   تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز   -   قیمت دامین دات کام بدون هاست تبریز   -   خرید دامین دات کام بدون هاست تبریز   -   دامنه com بدون هاست تبریز   -   ثبت دامنه com بدون هاست تبریز   -  آخرين صفحه