ثبت دامین com با تخفیف تبریز

خانه » دومین » ثبت دامین com با تخفیف تبریز

ثبت دامین com با تخفیف تبریز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تبریز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03867.html
برنامه‌های استریم امروزه توانسته‌اند کاربران زیادی را به خود جذب کنند، اسپاتیفای یکی از این برنامه است. طبق گزارش‌های جدید، اسپاتیفای قصد دارد ویژگی‌های جدیدی را به نسخه اندروید خود اضافه کند.
سه شنبه, ۱۳ آذر ۹۷ ساعت ۰۹:۵۰

اسپاتیفای امکان اضافه کردن آهنگ را در نسخه اندروید فراهم می‌کند

برنامه‌های استریم امروزه توانسته‌اند کاربران زیادی را به خود جذب کنند، اسپاتیفای یکی از این برنامه است. طبق گزارش‌های جدید، اسپاتیفای قصد دارد ویژگی‌های جدیدی را به نسخه اندروید خود اضافه کند.

آیا در گوشی شما آهنگ‌های خاصی وجود دارند که - ثبت دامین com با تخفیف تبریز - تقریبا پیدا کردن آن‌ها در برنامه‌های استریم موسیقی غیر‌ممکن است؟ شاید دیگر لازم نباشد که برای پخش آن‌ها از یک برنامه جداگانه استفاده کنید. جین مانچون وونگ، که به‌خاطر کشف ویژگی‌های جدید آزمایشی در برنامه‌ها شهرت دارد، - ثبت دامین com با تخفیف تبریز - در گزارشی اعلام کرده است که؛ اسپاتیفای در حال آزمایش یک ویژگی جدید است که به کاربران گوشی‌های اندرویدی این - ثبت دامین com با تخفیف تبریز - امکان را می‌دهد تا آهنگ‌های موجود - ثبت دامین com با تخفیف تبریز - در حافظه تلفن خود را به برنامه اسپاتیفای وارد کنند؛ - ثبت دامین com با تخفیف تبریز - این کاربران می‌توانند در کنار - ثبت دامین com با تخفیف تبریز - برترین آهنگ‌های موجود در این برنامه، به - ثبت دامین com با تخفیف تبریز - آهنگ‌ها و ریمیکس‌های غیررسمی خود، گوش دهند.

البته این تنها ویژگی جدید آزمایشی اسپاتیفای نیست، این شرکت همچنین در حال آزمایش ویژگی «ذخیره برای بعد» در قسمت پادکست‌ها است؛ این ویژگی به کاربران این امکان را می‌دهد تا برنامه‌ها و پادکست‌های مورد علاقه خود را برای پخش شدن در پرواز، ذخیره کنند. اسپاتیفای امید‌وار است که بتواند فهرست قسمت پادکست‌ها را تغییر دهد و اطلاعات و جزییات مربوط به آن‌ها را در یک صفحه جدا‌گانه، نمایش دهد. همچنین این شرکت در‌حال طراحی - ثبت دامین com با تخفیف تبریز - و ساخت یک نمایشگر کتابخانه‌ای است که - ثبت دامین com با تخفیف تبریز - می‌تواند به‌صورت خود‌کار یک فهرست پخش جدا‌ی از - ثبت دامین com با تخفیف تبریز - آهنگ‌های مورد علاقه شما، ایجاد کند.

هیچ تضمینی وجود ندارد که این ویژگی‌ها در نسخه اصلی و در زمان عرضه آن وجود داشته باشند؛ همچنین امکان وارد - ثبت دامین com با تخفیف تبریز - کردن آهنگ‌ها در سیستم آی‌او‌اس وجود ندارد. اگر این ویژگی‌ها عرضه شوند، می‌توانند اسپاتیفای را به یک فروشگاه یکپارچه در بخش صوتی و موسیقی تبدیل کنند.

نظر شما در این خصوص چیست؟


اولين صفحه   -  ثبت دومین دات کام با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف تبریز   -   خرید دومین دات کام با تخفیف تبریز   -   دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   خرید دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   دامنه com با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه com با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه com با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه com با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه com با تخفیف تبریز   -   دومین com با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین com با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین com با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین com با تخفیف تبریز   -   خرید دومین com با تخفیف تبریز   -   دامین com با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین com با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین com با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین com با تخفیف تبریز   -   خرید دامین com با تخفیف تبریز   -   دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامنه چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه چین با تخفیف تبریز   -  آخرين صفحه