ثبت دامین com با تخفیف ساری

خانه » دومین » ثبت دامین com با تخفیف ساری

ثبت دامین com با تخفیف ساری

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در ساری تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 16692.html
نتایج جدید فاش شده از بنچمارک پردازنده‌
چهار شنبه, ۴ اسفند ۹۵ ساعت ۱۲:۵۱

عملکرد پردازنده Ryzen 7 1700X ای ام دی بهتر از پردازنده اینتل Core i7 5960X است

نتایج جدید فاش شده از بنچمارک پردازنده‌

بر اساس نتایج اولیه‌ی به‌دست‌آمده از پردازنده‌ی مورد انتظار ای‌ام‌دی رایزن، شاید بتوان گفت که این محصول بهترین پردازنده‌‌ی معرفی‌شده تا به امروز است. به نظر می‌رسد این پردازنده‌ی جدید با عملکرد خوب خود رقیبی قدرتمند برای پردازنده‌های اینتل خواهد بود. در واقع این چیپ می‌تواند توجه بسیاری از علاقه‌مندان به سیستم‌های رده‌بالا را به خود جلب کند. قیمت این پردازنده که شامل ۸ هسته و ۱۶ ترد است، ۳۸۹ دلار تعیین شده و فرکانس کاری هسته‌های آن در حالت توربو تا ۳.۸ گیگاهرتز نیز قابل تنظیم است. بر اساس نتایج جدید که از بنچمارک ایکس‌فست‌تست به دست آمده، امتیاز کسب‌شده توسط پردازنده‌ی جدید رایزن ای‌ام‌دی بسیار بالا است.

ثبت دامین com با تخفیف ساری

قیمت یکی از ویژگی‌های کلیدی در انتخاب پردازنده‌ها - ثبت دامین com با تخفیف ساری - است. اگرچه پردازنده‌ی Core i7-6900K اینتل کمی‌ سریع‌تر عمل می‌کند؛ اما هر دو پردازنده‌ی - ثبت دامین com با تخفیف ساری - یادشده مجهز به ۸ هسته و ۱۶ ترد هستند و فرکانس کاری آن‌ها نیز یکسان است. قیمت - ثبت دامین com با تخفیف ساری - محصول اینتل اما، ۱۰۵۰ دلار تعیین شده و این یعنی قیمتی در حدود دو و نیم برابر پردازنده‌ی Ryzen 7 1700X ای‌ام‌دی دارد.

در نمودار بالا همچنین نتایج بنچمارک تعدادی دیگر از پردازنده‌ها از - ثبت دامین com با تخفیف ساری - جمله پردازنده‌ی اورکلاک شده‌ی کمپانی اینتل و نیز نتایج فاش شده از بنچمارک Cinebench برای پردازنده‌ی Ryzen 5 - ثبت دامین com با تخفیف ساری - 1600X قابل مشاهده است. تا به این - ثبت دامین com با تخفیف ساری - لحظه هیچ‌کس نمی‌داند که پردازنده‌های شرکت - ثبت دامین com با تخفیف ساری - ای‌ام‌دی در زمینه‌ی - ثبت دامین com با تخفیف ساری - اورکلاک چگونه عمل خواهند - ثبت دامین com با تخفیف ساری - کرد و این موضوع نیز محتمل است که پردازنده‌ی Ryzen 7 1700X بتواند پس از اورکلاک، پردازنده‌ی Core i7-6900K را شکست دهد.

ثبت دامین com با تخفیف ساری

Ryzen 5 1600X نیز با دارا بودن ۶ هسته و ۱۲ ترد و قیمت ۲۵۹ دلار، یکی از پردازنده‌های قابل توجه ساخته‌شده توسط کمپانی ای‌ام‌دی به‌حساب - ثبت دامین com با تخفیف ساری - می‌آید. این پردازنده حتی می‌تواند با پردازنده‌ی Core i7-7700K اینتل که در نمودار بالا روی فرکانس کاری ۵ گیگاهرتز اورکلاک شده هم رقابت کند و علاوه بر این - ثبت دامین com با تخفیف ساری - در نظر داشته باشید که - ثبت دامین com با تخفیف ساری - محصول ای‌ام‌دی قیمتی بسیار کمتر از محصول اینتل دارد. Ryzen 5 1600X اما قادر به شکست دادن - ثبت دامین com با تخفیف ساری - پردازنده‌ی Core i7-6850K اینتل نیست و این در حالی است که این دو محصول از نظر تعداد هسته و تعداد ترد مشابه - ثبت دامین com با تخفیف ساری - هستند؛ اما مجددا خاطرنشان می‌کنیم که در اینجا بحث بر سر قیمت - ثبت دامین com با تخفیف ساری - است. باید توجه داشته باشیم که پردازنده‌ی Core i7-6850K اینتل ۶۰۰ دلار قیمت دارد ولی پردازنده‌ی Ryzen 5 1600X ای‌ام‌دی با قیمتی کم‌تر از ۳۰۰ دلار به فروش می‌رسد.

کاملا واضح است که نبرد اصلی - ثبت دامین com با تخفیف ساری - دو گروه پردازنده‌ی مورد بحث، بر سر قیمت است. حتی اگر قیمت‌ نهایی پردازنده‌های ای‌ام‌دی با قیمت تعیین‌شده برای - ثبت دامین com با تخفیف ساری - پردازنده‌های اینتل تفاوت چندانی نداشته باشد؛ با معرفی سری جدید رایزن، کمپانی ای‌ام‌دی همین حالا هم به موفقیتی بزرگ دست یافته است. البته به نظر می‌رسد - ثبت دامین com با تخفیف ساری - پردازنده‌های ساخت اینتل همچنان از نظر عملکرد ساعت‌ به ساعت، نسبت به پردازنده‌های رقیب برتری - ثبت دامین com با تخفیف ساری - دارند، ولی این موضوع در هنگام خرید پردازنده‌ی جدید برای بسیاری از افراد اهمیت چندانی ندارد؛ چراکه ظاهرا ای‌ام‌دی موفق شده است عملکردی در حد پردازنده‌های گران‌قیمت اینتل را با قیمتی بسیار پایین‌تر به کاربران ارائه دهد.

همچنین اگر نتایج منتشرشده در نمودار بالا برای شما چندان منصفانه به نظر نمی‌رسد، می‌توانید سری به وب‌سایت Maxon.net بزنید و پس از دانلود Cinebench R155، تست یادشده را خود - ثبت دامین com با تخفیف ساری - نیز انجام دهید و نتایج آن را با نتایج اعلام‌شده در این مطلب مقایسه کنید.

نظر شما در مورد پردازنده‌های جدید رایزن ای‌ام‌دی چیست؟


اولين صفحه   -  ثبت دومین دات کام با تخفیف ساری   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف ساری   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف ساری   -   خرید دومین دات کام با تخفیف ساری   -   دامین دات کام با تخفیف ساری   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف ساری   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف ساری   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف ساری   -   خرید دامین دات کام با تخفیف ساری   -   دامنه com با تخفیف ساری   -   ثبت دامنه com با تخفیف ساری   -   تمدید دامنه com با تخفیف ساری   -   قیمت دامنه com با تخفیف ساری   -   خرید دامنه com با تخفیف ساری   -   دومین com با تخفیف ساری   -   ثبت دومین com با تخفیف ساری   -   تمدید دومین com با تخفیف ساری   -   قیمت دومین com با تخفیف ساری   -   خرید دومین com با تخفیف ساری   -   دامین com با تخفیف ساری   -   ثبت دامین com با تخفیف ساری   -   تمدید دامین com با تخفیف ساری   -   قیمت دامین com با تخفیف ساری   -   خرید دامین com با تخفیف ساری   -   دامنه انگلستان با تخفیف ساری   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف ساری   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف ساری   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف ساری   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف ساری   -   دومین انگلستان با تخفیف ساری   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف ساری   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف ساری   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف ساری   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف ساری   -   دامین انگلستان با تخفیف ساری   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف ساری   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف ساری   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف ساری   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف ساری   -   دامنه چین با تخفیف ساری   -   ثبت دامنه چین با تخفیف ساری   -  آخرين صفحه