ثبت دامین ir با تخفیف شیراز

خانه » دومین » ثبت دامین ir با تخفیف شیراز

ثبت دامین ir با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04497.html
9to5mac یک روز قبل از کنفرانس اپل، جزییات طراحی آن را به کمک آیکون جدید موجود در آخرین نسخه بتای iOS فاش کرده است. در ادامه با زومیت همراه باشید.
دوشنبه, ۷ آبان ۹۷ ساعت ۱۰:۲۴

طراحی آیپد پرو 2018 یک روز قبل از معرفی فاش شد

9to5mac یک روز قبل از کنفرانس اپل، جزییات طراحی آن را به کمک آیکون جدید موجود در آخرین نسخه بتای iOS فاش کرده است. در ادامه با زومیت همراه باشید.

مشابه آیکون جدید موجود در آخرین نسخه بتای iOS را در پنجمین بتای آی‌اواس ۱۲ نیز دیده بودیم. این آیکون، آیپد جدید را بدون دکمه‌ی هوم، با گوشه‌های گرد و بدون بریدگی نمایشگر نشان می‌داد اما برای استفاده در بخش ویجت باتری طراحی شده بود؛ در نتیجه اطلاعات زیادی درباره‌ی دستگاه نشان نمی‌داد. 

اما اکنون به کمک آیکون موجود در آخرین نسخه بتای iOS به اطلاعات بیشتری در مورد آیپد پرو ۲۰۱۸ پی بردیم که انتظار داریم در جریان کنفرانس سه‌شنبه بروکلین اعلام شود. این آیکون، - ثبت دامین ir با تخفیف شیراز - آیپد را با گوشه‌های گرد بدون دکمه‌ی هوم - ثبت دامین ir با تخفیف شیراز - و بدون بریدگی نمایشگر نشان می‌دهد.

نکته جالب در مورد این آیکون این است که قاب‌ها در مقایسه با آیفون‌های جدید بزرگ‌تر به‌نظر می‌رسند. این موضوع می‌تواند به‌دلیل چگونگی طراحی آیکون باشد، گاهی اوقات خوانایی خطوط ضخیم‌تر در اندازه های کوچک بهتر است؛ یعنی مشابه چیزی که سال - ثبت دامین ir با تخفیف شیراز - گذشته در آیفون X دیدیم.

نکته جالب دیگر این است که کلید پاور هنوز در بالای صفحه قرار دارد. این در حالی است که آیفون‌های جدید دارای یک کلید جانبی هستند که برای فراخوانی سیری، گرفتن - ثبت دامین ir با تخفیف شیراز - اسکرین‌شات و خاموش کردن دستگاه با استفاده از کلیدهای ترکیبی مورد استفاده قرار می‌گیرد. قرار گرفتن کلید پاور در بالای صفحه می‌تواند فقط یک تصمیم طراحی برای آیپد جدید باشد، از طرفی نیز می‌تواند نشان‌دهنده‌ی این باشد که آیپد جدید پایان‌دهنده‌ی استفاده از کلید جانبی در محصولات اپل است.

در هر صورت آنچه جزییات به روشنی بیان می‌کنند، این است که ما شاهد یک بازطراحی بزرگ برای آیپد پرو جدید در کنفرانس سه شنبه Apple خواهیم بود.

همراهان گرامی زومیت می توانید سه شنبه ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران با زومیت و پوشش کامل این مراسم همراه باشید.


اولين صفحه   -  ثبت دومین آی آر با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف شیراز   -   خرید دومین آی آر با تخفیف شیراز   -   دامین آی آر با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف شیراز   -   خرید دامین آی آر با تخفیف شیراز   -   دامنه ir با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه ir با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه ir با تخفیف شیراز   -   دومین ir با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین ir با تخفیف شیراز   -   خرید دومین ir با تخفیف شیراز   -   دامین ir با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین ir با تخفیف شیراز   -   خرید دامین ir با تخفیف شیراز   -   دامنه کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   دومین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین کام با تخفیف شیراز   -   دامین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین کام با تخفیف شیراز   -   دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه