ثبت دامین ir با تخفیف کرج

خانه » دومین » ثبت دامین ir با تخفیف کرج

ثبت دامین ir با تخفیف کرج

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در کرج تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03147.html
پس از معرفی قابلیت پشتیبانی از ماوس و کیبورد در ایکس‌باکس وان، غول صنعت گیمینگ، یعنی ریزر، محصولی حرفه‌ای برای آن معرفی کرد.
چهار شنبه, ۱۹ دی ۹۷ ساعت ۲۰:۵۰

Razer از کیبورد و ماوس Turret مخصوص ایکس باکس وان رونمایی کرد

پس از معرفی قابلیت پشتیبانی از ماوس و کیبورد در ایکس‌باکس وان، غول صنعت گیمینگ، یعنی ریزر، محصولی حرفه‌ای برای آن معرفی کرد.

مایکروسافت مدت‌ها است - ثبت دامین ir با تخفیف کرج - تلاش می‌کند ایکس‌باکس وان را از کنسول بازی ساده به پلتفرمی جامع تبدیل کند. البته، قدم مهم در این مسیر در کنفرانس XO18 ردموندی‌ها در سال گذشته بود که پشتیبانی از ماوس و کیبورد در کنسول بازی رونمایی شد. تا پیش‌ازآن، لوازم جانبی محدودی برای کنسول مایکروسافت معرفی شده بود که عموما فرمان خودرو و کنترلر آرکید و دسته‌های بازی با انواع طراحی در ابعاد گوناگون - ثبت دامین ir با تخفیف کرج - بودند.

ریزر، یکی از تولیدکنندگان بزرگ‌ تجهیزات گیمینگ در جهان، قدم بزرگ و مهمی در پشتیبانی - ثبت دامین ir با تخفیف کرج - از کیبورد و ماوس در ایکس‌باکس وان برداشت. این شرکت در CES 2019، سری Turret خود را معرفی کرد که به‌نوعی مزیت رقابتی ناعادلانه‌ای برای مشتریانش در بازی‌های ویدئویی خواهد بود. درادامه، محصول جدید ریزر برای ایکس‌باکس و ویژگی‌های درخورتوجه آن را دقیق بررسی می‌کنیم.

ثبت دامین ir با تخفیف کرج

محصول ۱۰۴ دکمه‌ای مخصوص ایکس‌باکس ریزر، شباهت‌های کمی به برادر هم‌نامش دارد که برای PC طراحی شده است. کیبورد تارت از کلیدهای مشهور Razer - ثبت دامین ir با تخفیف کرج - Green Switches و نیز نورپردازی Chroma اختصاصی شرکت - ثبت دامین ir با تخفیف کرج - بهره می‌برد که در طول بازی، تجربه‌ی گیمر را با رنگ‌های جذاب زیباتر می‌کند. به‌جای دکمه‌ی کنترل سمت راست کیبورد، دکمه‌ی XBOX قرار - ثبت دامین ir با تخفیف کرج - دارد که برای بازگشت به منوی اصلی کنسول - ثبت دامین ir با تخفیف کرج - استفاده می‌شود.

درکنار کیبورد، پد ماوسی تعبیه شده که از سمت راست آن خارج می‌شود و قابلیت تبدیل به پد اختصاصی بزرگ یا استفاده در نصف ابعاد و اشغال فضای کمتر را دارد. در داخل پد ماوس، تعدادی آهن‌ربا برای نگه‌داشتن ماوس Mamba ریزر روی سطح پد تعبیه شده‌اند. آهن‌رباها خللی در روند بازی گیمر ایجاد نمی‌کنند و حتی در مواقعی که حساسیت بازی افزایش می‌یابد، او را به سطح داخل پد و کنترل آسان‌تر - ثبت دامین ir با تخفیف کرج - راهنمایی می‌کنند. به‌هرحال، چنین قابلیتی در بازی‌های حساس آنلاین و خصوصا نمونه‌های استراتژیک، برگ برنده‌ای برای گیمر صاحب تارت خواهد بود.

ثبت دامین ir با تخفیف کرج

محصول جدید ریزر - ثبت دامین ir با تخفیف کرج - برای ایکس‌باکس وان به‌صورت - ثبت دامین ir با تخفیف کرج - پیش‌فرض بی‌سیم است - ثبت دامین ir با تخفیف کرج - و فقط به دانگل کوچکی برای اتصال به کنسول نیاز دارد. برای شارژکردن - ثبت دامین ir با تخفیف کرج - کیبورد نیز از کابل USB-C استفاده می‌شود و با کابلی کوچک ماوس نیز ازطریق کیبورد شارژ می‌شود.

ثبت دامین ir با تخفیف کرج

تجربه‌های اولیه با لوازم جانبی اختصاصی ریزر برای ایکس‌باکس وان کیفیت ساخت درخورتوجه آن را به‌خوبی نشان می‌دهد. در نگاه اول، - ثبت دامین ir با تخفیف کرج - احساس می‌کنید - ثبت دامین ir با تخفیف کرج - شکاف موجود میان پلتفرم‌های بازی کنسول و - ثبت دامین ir با تخفیف کرج - PC برداشته شده است. افزون‌براین در اولین برخورد، بازخورد لمسی کیبورد و نورپردازی اختصاصی برای همه‌ی دکمه‌های درحال‌استفاده در بازی به‌چشم می‌خورد. به‌علاوه، - ثبت دامین ir با تخفیف کرج - سطح علائم مهم حیاتی بازی به‌صورت نورپردازی دکمه‌های عملیاتی کیبورد نشان داده می‌شود.

ماوس تارت ستاره‌ی واقعی محصول جدید ریزر برای ایکس‌باکس وان است. حرکت‌های سریع ماوس یا اسکرول‌کردن بدون کمترین تأخیر در محیط کنسول اجرا می‌شوند. هماهنگی کیبورد و ماوس ریزر با کنسول بسیار سریع‌تر از نمونه‌های دیگر انجام می‌شود و به‌راحتی مجموعه‌ای از بازی‌ها پشتیبانی می‌شوند.

ثبت دامین ir با تخفیف کرج

همان - ثبت دامین ir با تخفیف کرج - نگاه اولیه‌ی ساده به کیبورد و ماوس Turret نشان می‌دهد ریزر تصمیمی جدی برای ازبین‌بردن فاصله‌ی بین PC و کنسول دارد. آن‌ها نه‌تنها اولین محصول اختصاصی برای ایکس‌باکس وان را به بازار عرضه خواهند کرد؛ بلکه کار خود را نیز به بهترین نحو با بهترین کیفیت انجام خواهند داد. محصول جدید ریزر هم‌اکنون برای پیش‌سفارش آماده بوده و قیمت ۲۴۹.۹۹ دلاری برای آن درنظر گرفته شده است.

ثبت دامین ir با تخفیف کرج

مشخصات فنی کیبورد ریزر Turret

 • دکمه‌های اختصاصی ریزر با نام Mechanical Switches و نیروی فعال‌سازی 50g
 • عمر هشتاد میلیون فشار برای دکمه‌ها
 • نورپردازی اختصاصی Xbox Dynamic Lightning
 • مجهز به Razer Chroma با قابلیت برنامه‌ریزی اختصاصی ۱۶.۸ میلیون رنگ
 • طراحی فشرده
 • محل استراحت ارگونومیک برای مچ
 • عمق حرکتی متوسط برای کلیدها
 • قابلیت Razer Synapse 3
 • قابلیت شناسایی فشار هم‌زمان دَه کلید
 • کلیدهای کاملا برنامه‌ریزی‌شدنی (کاربردی فقط در حالت - ثبت دامین ir با تخفیف کرج - PC)
 • قابلیت انتخاب وضعیت ویژه‌ی بازی (برای PC)
 • نرخ برقراری تماس با کامپیوتر ۱۰۰۰ هرتز (در هر ثانیه، ارتباط با - ثبت دامین ir با تخفیف کرج - دستگاه اصلی و دریافت داده هزار بار بررسی می‌شود) - Ultrapolling
 • فناوری فشار لحظه‌ای دکمه‌ها یا Insntant Trigger
 • تا ۱۱ ساعت شارژدهی با فعال‌بودن پیش‌فرض نورپردازی
 • تا ۴۳ ساعت شارژدهی با خاموش‌بودن نورپردازی
 • ابعاد حدودی ۱۹۴ در ۶۰۰ در ۳۶.۹۳ میلی‌متر
 • وزن حدودی ۱۸۶۰ گرمی
 • کابل دو متری

ثبت دامین ir با تخفیف کرج

مشخصات فنی ماوس ریزر Turret

 • حسگر - ثبت دامین ir با تخفیف کرج - اپتیکال اختصاصی ریزر به‌نام 5G Advanced و دقت شانزده هزار DPI
 • شتاب حداکثری IPS 450
 • نرخ - ثبت دامین ir با تخفیف کرج - برقراری تماس با کامپیوتر ۱۰۰۰ هرتز (در هر ثانیه، ارتباط با دستگاه اصلی و دریافت داده، - ثبت دامین ir با تخفیف کرج - هزار بار - ثبت دامین ir با تخفیف کرج - چک می‌شود) - Ultrapolling
 • هفت کلید برنامه‌ریزی‌شدنی با ویژگی Hyperesponse
 • دکمه‌های اختصاصی ماوس ریزر با عمر پنجاه میلیون کلیک
 • اسکرول حرفه‌ای با استاندارد گیمینگ
 • طراحی ارگونومیک مخصوص افراد راست‌دست
 • نورپردازی اختصاصی Xbox Dynamic Lightning
 • مجهز به Razer Chroma - ثبت دامین ir با تخفیف کرج - با قابلیت برنامه‌ریزی اختصاصی ۱۶.۸ میلیون رنگ
 • حافظه‌ی هیبریدی داخلی و اَبری
 • قابلیت Razer Synapse 3
 • تا ۳۰ ساعت شارژدهی با فعال‌بودن پیش‌فرض نورپردازی
 • ابعاد حدودی - ثبت دامین ir با تخفیف کرج - ۱۲۵.۷ در ۷۰ در ۴۳.۲ میلی‌متر
 • کابل شارژ ۰.۱۵ متری
 • کابل یو‌اس‌بی - ثبت دامین ir با تخفیف کرج - ۲.۱ متری
  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با - ثبت دامین ir با تخفیف کرج - نمایشگاه به صفحه - ثبت دامین ir با تخفیف کرج - اختصاصی CES 2019 مراجعه کنید.

منبع wccftech

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید


اولين صفحه   -  ثبت دومین آی آر با تخفیف کرج   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف کرج   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف کرج   -   خرید دومین آی آر با تخفیف کرج   -   دامین آی آر با تخفیف کرج   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف کرج   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف کرج   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف کرج   -   خرید دامین آی آر با تخفیف کرج   -   دامنه ir با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه ir با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه ir با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه ir با تخفیف کرج   -   خرید دامنه ir با تخفیف کرج   -   دومین ir با تخفیف کرج   -   ثبت دومین ir با تخفیف کرج   -   تمدید دومین ir با تخفیف کرج   -   قیمت دومین ir با تخفیف کرج   -   خرید دومین ir با تخفیف کرج   -   دامین ir با تخفیف کرج   -   ثبت دامین ir با تخفیف کرج   -   تمدید دامین ir با تخفیف کرج   -   قیمت دامین ir با تخفیف کرج   -   خرید دامین ir با تخفیف کرج   -   دامنه کام با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه کام با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه کام با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه کام با تخفیف کرج   -   خرید دامنه کام با تخفیف کرج   -   دومین کام با تخفیف کرج   -   ثبت دومین کام با تخفیف کرج   -   تمدید دومین کام با تخفیف کرج   -   قیمت دومین کام با تخفیف کرج   -   خرید دومین کام با تخفیف کرج   -   دامین کام با تخفیف کرج   -   ثبت دامین کام با تخفیف کرج   -   تمدید دامین کام با تخفیف کرج   -   قیمت دامین کام با تخفیف کرج   -   خرید دامین کام با تخفیف کرج   -   دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف کرج   -  آخرين صفحه