ثبت دومین

خانه » دومین » ثبت دومین

ثبت دومین

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 00012.html
سامسونگ یک نظرسنجی در مورد نام گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار خود ایجاد کرده که حاکی از تصمیم شرکت کره‌ای برای تغییر نام گوشی‌های 5G است.
دوشنبه, ۷ مرداد ۹۸ ساعت ۲۱:۰۵

سامسونگ اسم‌های جدیدی برای گوشی‌های مجهز به 5G انتخاب می‌کند

سامسونگ یک نظرسنجی در مورد نام گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار خود ایجاد کرده که حاکی از تصمیم شرکت کره‌ای برای تغییر نام گوشی‌های 5G است.

پس از سال‌ها پژوهش و آزمایش، سرانجام شبکه‌های 5G از امسال در نقاط منتخبی از جهان شروع به‌کار کردند. این امر باعث شده تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند هم دست به‌کار شوند و دستگاه‌های مجهز به فناوری 5G را برای استفاده در این شبکه‌ها روانه‌ی بازار کنند. در این میان سامسونگ نقش پر رنگی در جان‌بخشی به شبکه 5G ایفا کرده و در تأمین تجهیزات مخابراتی و تولید گوشی‌های مجهز به 5G پیش‌رو - ثبت دومین - بوده است. سامسونگ با عرضه‌ی گلکسی S10 5G در آغاز سال میلادی جاری، یکی از اولین شرکت‌های ارائه‌کننده‌ی گوشی هوشمند  5G محسوب می‌شود. اخیرا نیز شایعاتی منتشر شده که نشان - ثبت دومین - می‌دهد غول کره‌ای قصد دارد کار مشابهی را با سری گلکسی نوت ۱۰ انجام دهد.

از آنجایی که دستگاه‌های 5G در حال گسترش هستند، به‌نظر می‌رسد سامسونگ به‌دنبال انتخاب اسامی جدیدی برای این دستگاه‌ها باشد. سامسونگ در اپلیکیشن تحقیقاتی از مشتریان خود به‌نام SmartLab Plus، یک نظرسنجی منتشر کرده و از کاربران خواسته است جالب‌ترین نام را انتخاب کنند. گزینه‌های این نظرسنجی همان‌طور که در تصویر زیر مشخص است، شامل مواردی همچون Samsung Galaxy S10 Pro و Samsung Galaxy S10 Performance Edition و Samsung Galaxy S10 و Samsung Galaxy S10 Pro Edition و Samsung Galaxy S10 Speed Edition و Samsung Galaxy S10 5G می‌شود.

ثبت دومین

البته باید به‌خاطر داشت - ثبت دومین - که نظرسنجی ایجادشده توسط سامسونگ لزوما به‌معنی تغییر نام دستگاه‌ها در آینده نیست ولی نشان می‌دهد که حداقل این شرکت چنین گزینه‌ای را در نظر دارد. احتمال دیگر این است که نظرسنجی صرفا برای بررسی بهترین نام پرچم‌دارها از نظر مشتریان طراحی شده باشد و لزوما به مدل مجهز به 5G ارتباطی نداشته باشد.

با این‌ حال، اگر این نظرسنجی به مدل 5G مربوط باشد، گزینه‌ی آخر معقول‌تر از سایر گزینه‌ها به‌نظر می‌رسد. سایر گزینه‌های نظرسنجی نمی‌توانند - ثبت دومین - به‌خوبی ویژگی خاص این گوشی را نشان دهند. هر زمانی‌که دستگاه‌های 5G رایج شوند و این قابلیت جزو امکانات عادی پرچم‌دارها شود، سامسونگ می‌تواند به‌راحتی عبارت 5G را از انتهای - ثبت دومین - نام مدل‌ها بردارد، درست مثل کاری که قبلا با مدل‌های 4G انجام داد.