ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه

خانه » دومین » ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه

ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در ارومیه تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 07177.html
وارن بافت، سرمایه‌دار معروف تصمیم به انجام سرمایه‌گذاری چند میلیارد دلاری در شرکت اوبر داشته است.
چهار شنبه, ۱۶ خرداد ۹۷ ساعت ۲۰:۰۰

تلاش ناموفق وارن بافت برای سرمایه گذاری ۳ میلیارد دلاری در اوبر

وارن بافت، سرمایه‌دار معروف تصمیم به انجام سرمایه‌گذاری چند میلیارد دلاری در شرکت اوبر داشته است.

بنابر گزارش‌ها، وارن - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - بافت یک پیشنهاد ۳ میلیارد دلاری برای سرمایه‌گذاری در اوبر مطرح کرده است. این پیشنهاد در اوایل سال جاری میلادی مطرح شده؛ اما با توجه به - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - وجود برخی اختلافات در مورد بندهای توافق و همچنین مقیاس آن، گفتگوها به جایی نرسیده و در نتیجه این سرمایه‌گذاری نهایی نشده است.

 معامله‌ی یادشده‌ که اکنون می‌توانیم از آن به‌عنوان یک توافق نافرجام یاد کنیم، یادآور تصمیم - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - اقتصادی پیروزمندانه‌ای است که هولدینگ برکشایر هاتاوی متعلق به بافت، در مورد گروه گلدمن ساکس در روزهای بحرانی اقتصادی سال ۲۰۰۸ اتخاذ کرده بود. وارن بافت در آن زمان مبلغ ۵ میلیارد دلار در گلدمن ساکس سرمایه‌گذاری کرد. وی با این کار، جواز یا امتیاز فعالیت رسمی خود را به این بانک قرض داد. در - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - آن زمان (اواخر سال - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - ۲۰۰۸) گلدمن ساکس پس از ورشکستگی نهاد رقیبش یعنی هولدینگ برادران لمان، در آستانه‌ی تجربه‌ی وضعیتی مشابه قرار گرفته بود. شرکت بافت - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - در برابر اعطای این اعتبار، سهام قابل توجهی دریافت کرد - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - و این دریافت در نهایت منجر به حصول سودی به‌میزان بیشتر از ۱.۶ میلیارد دلار برای - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - آن‌ها شد. برکشایر همچنین تضمین‌هایی برای خرید سهام گلدمن به‌ دست آورد و این مناسبات هم در نهایت منجر به کسب سودهای بیشتر - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - برای بافت و شرکتش شد.

ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه

پس از گذشت چند سال از معامله‌ی بافت با گلدمن، او یک بار دیگر پیشنهاد مشابهی به شرکت اوبر داده است. - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - اما این بار خبری از بحران اقتصادی همه‌گیر نیست. بافت این پیشنهاد را پس از بحران‌های داخلی پیش‌آمده برای این شرکت حمل‌ونقل مطرح کرد. او تصمیم داشت اعتبار و نفوذ ارزشمند خود را به‌ همراه مقدار مشخصی سرمایه به این شرکت «قرض» بدهد و در مقابل، مواردی - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - مطابق با توافق‌نامه‌اش با اوبر دریافت کند. سخنگوی اوبر - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - و همینطور وارن بافت، از اظهار نظر در مورد این موضوع خودداری کرده‌ بودند.

مذاکرات - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - به‌صورت خصوصی - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - و دور از نظر رسانه‌ها انجام شده است

برکشایر هاتاوی تحت مفاد این موافقت‌نامه یک وام قابل تبدیل را به اوبر می‌داد. این - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - سرمایه‌گذاری از سوی بافت می‌توانست اوبر را از تنگنای مالی نجات دهد و البته درصورت رشد ارزش اوبر، افزایش قابل توجهی هم در وام یا سرمایه‌ی قابل بازگشت بافت در نظر گرفته شده بود. منظور از وام - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - قابل‌ تبدیل، مبلغ یا سرمایه‌ای است که با توجه به روند رشد اقتصادی شرکت وام‌گیرنده، میزان و نوع برگشت آن دستخوش تغییر می‌شود. این در واقع روایتی است که افراد آگاه از این - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - نشست به‌صورت ناشناس داده‌اند و همانطور که اشاره کردیم، تمامی این گفتگوها به‌صورت خصوصی و دور از نظر رسانه‌ها بوده است. یکی از همین مطلعان ناشناس هم تصریح - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - کردهکه مبلغ پیشنهادی بافت برای اعطای سرمایه و کمک مالی اولیه به اوبر، برابر با ۳ میلیارد دلار - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - بوده است.

 در طول گفتگوها، دارا خسروشاهی، مدیرعامل اوبر، سعی داشت مبلغ - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - پیشنهادی بافت را - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - به ۲ میلیارد دلار تقلیل دهد و به‌این ترتیب سهام کمتری از اوبر به این سرمایه‌دار انتقال دهد و در - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - عین حال، پشتیبانی و حمایت وی را داشته باشد. به‌گفته‌ی یکی از حاضران در جلسه، توافق پس از به اجماع نرسیدن دو طرف بر - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - سر مفاد قرارداد، به‌ هم خورده است. بافت بعدتر انجام این مذاکرات را در گفتگو با CNBC تأیید کرد و به این شبکه‌ی خبری گفت:

 من دارا را بسیار تحسین می‌کنم؛ البته برخی از جزئیات گزارش‌شده صحیح نیستند. اما در کل این گفته درست است که برکشایر هاتاوی با اوبر مذاکراتی داشته است.

ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه

البته هنوز هم اوبر از نظر نقدینگی و سرمایه در جایگاه قدرتمندی قرار دارد. آن‌ها در پایان سه‌ماه‌ی نخست سال جاری میلادی، ۶.۳ میلیارد دلار سرمایه داشتند. مبلغ وام‌های مدت‌دار دریافتی شرکت هم حدود ۱.۵ میلیارد دلار گزارش شد - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - که در گزارش مالی - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - سه‌ماهه‌ی دوم ثبت خواهد شد. اما گفتگوهای آن‌ها با برکشایر نشان می‌دهد که این شرکت مطرح در عرصه‌ی حمل‌ونقل آنلاین کماکان برای جذب سرمایه و حمایت‌های - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - بیشتر اشتیاق دارد. مذاکرات اوبر و برکشایر هم پس از آن آغاز شد که اوبر اقدام به پیگیری وام مدت‌دار خود کرد.

 اینطور به‌نظر می‌رسد که اوبر  برای جذب پشتیبانی بافت و دریافت وام‌های دیگر تمایل داشته است و بنابر - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - گفته‌ی - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - افراد مطلع، پرونده‌ی وام کلانی که از آن یاد شد، در ماه مارس (فروردین) سال جاری میلادی بسته شده است. اوبر - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - در ژانویه‌ی همین سال میلادی مبلغ ۱.۲۵ میلیارد دلار از سافت‌بانک دریافت کرده بود. سافت‌بانک و کنسرسیوم مربوط به آن، علاوه بر - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - این کمک مستقیم، حدود ۸ میلیارد دلار از سهام اوبر را از سهامداران این شرکت خریداری کردند.

 وقتی رشد سرمایه و دریافتی‌های اوبر در چند ماه - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - اخیر را کنار هم می‌گذاریم، اینطور به‌نظر می‌رسد که تلاش بافت برای داشتن سهمی از این مناسبات و بستن یک قرارداد کاملا مطلوب با شرکت در حال رشد اوبر در آن مقطع، اندکی دیرهنگام بوده است.

 اوبر در ماه‌های اخیر و پس از مناقشه‌های پیش‌آمده در مورد فرهنگ شرکت و همچنین تصادف منجر به فوت یکی از خودروهای خودران آن‌ها در ماه مارس، به‌دنبال بازیابی جایگاه قبلی خود و تلاش - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - برای بهبود اوضاع بوده است. دارا خسروشاهی در همین راستا و برای احیای اعتبار اوبر در ماه سپتامبر - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - سال ۲۰۱۷ به مدیریت این شرکت انتخاب شد. با اینکه هنوز هم چند منصب خالی در هیئت مدیره‌ی شرکت به چشم می‌خورد و خسروشاهی باید - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - یک مدیر ارشد مالی نیز برای اوبر انتخاب کند؛ اما او از زمان آمدنش به اوبر، توانسته اوضاع را آرام‌تر و شرکت را از وضعیت بحرانی و حساسش در سال ۲۰۱۷ خارج کند.

اوبر تحت سرپرستی خسروشاهی، یک تور معذرت‌خواهی جهانی راه‌اندازی کرده است. در - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - این برنامه، مدیر عامل اوبر - ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - به‌طور مستقیم رو به دوربین با مخاطبان صحبت می‌کند و در توضیحات خود به همه‌ی مخاطبان و کاربران اوبر اطمینان می‌دهد که اوبر در حال پوست‌اندازی و ایجاد تغییرات مثبت است.


اولين صفحه   -  ثبت دامنه با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامنه با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامنه با تخفیف ارومیه   -   خرید دامنه با تخفیف ارومیه   -   دومین با تخفیف ارومیه   -   ثبت دومین با تخفیف ارومیه   -   تمدید دومین با تخفیف ارومیه   -   قیمت دومین با تخفیف ارومیه   -   خرید دومین با تخفیف ارومیه   -   دامین با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامین با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامین با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامین با تخفیف ارومیه   -   خرید دامین با تخفیف ارومیه   -   دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   خرید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   خرید دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   خرید دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   خرید دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   دومین ir با تخفیف ارومیه   -   ثبت دومین ir با تخفیف ارومیه   -   تمدید دومین ir با تخفیف ارومیه   -   قیمت دومین ir با تخفیف ارومیه   -   خرید دومین ir با تخفیف ارومیه   -   دامین ir با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامین ir با تخفیف ارومیه   -  آخرين صفحه