ثبت دومین آی آر با تخفیف یزد

خانه » دومین » ثبت دومین آی آر با تخفیف یزد

ثبت دومین آی آر با تخفیف یزد

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در یزد تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 11227.html
گوگل بعد از اقیانوس‌ها و آتش‌فشان‌ها اکنون به سراغ فضا رفته و نقشه‌ها و تصاویر منظومه‌ی شمسی را به گوگل مپس اضافه کرده است.
جمعه, ۲۸ مهر ۹۶ ساعت ۱۷:۳۰

گوگل منظومه‌ی شمسی را هم به گوگل مپ اضافه کرد

گوگل بعد از اقیانوس‌ها و آتش‌فشان‌ها اکنون به سراغ فضا رفته و نقشه‌ها و تصاویر منظومه‌ی شمسی را به گوگل مپس اضافه کرده است.

هرچند هنوز زمانی بسیار طولانی تا مرسوم‌شدن سفر به فضا و گشت‌وگذار در آن باقی است؛ اما این موضوع بدین معنی نیست که نمی‌توانیم وانمود کنیم فضانوردی کاری عادی است. نقشه‌های گوگل در ابتدا برای سطح زمین طراحی شدند و سپس به عمق اقیانوس‌ها و آتش‌فشان‌ها راه پیدا کردند و حال از جو خارج شده‌اند. گوگل به‌تازگی منظومه‌ی شمسی، ستاره‌ها و سیاره‌های آن را به نقشه‌های خود اضافه کرده است تا رویاپردازی خود در خصوص فضا را تمام کنید و به‌صورت تصویری با آن مواجه شوید.

نقشه‌ها - ثبت دومین آی آر با تخفیف یزد - برای مسیریابی هستند و همین تعریف سنتی آن‌ها باعث شده است تا به امروز محدود به سطح زمین بمانند. شما معمولا به فضا سفر نمی‌کنید؛ حداقل فعلا این‌چنین است؛ اما نقشه‌های گوگل کاربردشان را از این محدوده فراتر برده‌اند و به ابزاری برای جستجو، یادگیری و سفرهای علمی مجازی بدل شده‌اند.

با به‌کارگیری گنجینه‌ی - ثبت دومین آی آر با تخفیف یزد - اطلاعات جمع‌آوری‌شده توسط ناسا، آژانس فضایی آمریکا و آژانس فضایی اروپا ESA در طول سالیان متمادی به همراه اطلاعات حاصل از مأموریت‌ها و فضانوردی‌های اخیر، مخصوصا سفر اخیر فضاپیمای کاسینی Cassini، - ثبت دومین آی آر با تخفیف یزد - گوگل همسایه‌های سنگی و گازی جدیدی را به فهرست مکان‌هایی که ممکن است بخواهید - ثبت دومین آی آر با تخفیف یزد - به آنجا سفر کنید اضافه کرده است. روی کاغذ ۱۲ دنیای متفاوت در نقشه‌های گوگل ترسیم شده است. می‌توانید یکی را از فهرست انتخاب کنید یا به‌طرز جالبی آن‌قدر زوم بک کنید تا این‌ کار شما را از جو خارج کند.

می‌توانید سفر بی‌خطری به انسلادوس داشته باشید و از دشت‌های پوشیده از یخ آن دیدن کنید. در ابرهای ضخیم تیتان غوطه‌ور شوید و سری به زهره و پلوتون بزنید. کهکشان، دست کم روی کاغذ، زیر انگشتان شماست.


اولين صفحه   -  ثبت دامنه با تخفیف یزد   -   تمدید دامنه با تخفیف یزد   -   قیمت دامنه با تخفیف یزد   -   خرید دامنه با تخفیف یزد   -   دومین با تخفیف یزد   -   ثبت دومین با تخفیف یزد   -   تمدید دومین با تخفیف یزد   -   قیمت دومین با تخفیف یزد   -   خرید دومین با تخفیف یزد   -   دامین با تخفیف یزد   -   ثبت دامین با تخفیف یزد   -   تمدید دامین با تخفیف یزد   -   قیمت دامین با تخفیف یزد   -   خرید دامین با تخفیف یزد   -   دامنه آی آر با تخفیف یزد   -   ثبت دامنه آی آر با تخفیف یزد   -   تمدید دامنه آی آر با تخفیف یزد   -   قیمت دامنه آی آر با تخفیف یزد   -   خرید دامنه آی آر با تخفیف یزد   -   دومین آی آر با تخفیف یزد   -   ثبت دومین آی آر با تخفیف یزد   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف یزد   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف یزد   -   خرید دومین آی آر با تخفیف یزد   -   دامین آی آر با تخفیف یزد   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف یزد   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف یزد   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف یزد   -   خرید دامین آی آر با تخفیف یزد   -   دامنه ir با تخفیف یزد   -   ثبت دامنه ir با تخفیف یزد   -   تمدید دامنه ir با تخفیف یزد   -   قیمت دامنه ir با تخفیف یزد   -   خرید دامنه ir با تخفیف یزد   -   دومین ir با تخفیف یزد   -   ثبت دومین ir با تخفیف یزد   -   تمدید دومین ir با تخفیف یزد   -   قیمت دومین ir با تخفیف یزد   -   خرید دومین ir با تخفیف یزد   -   دامین ir با تخفیف یزد   -   ثبت دامین ir با تخفیف یزد   -  آخرين صفحه