ثبت دومین انگلستان با تخفیف تبریز

خانه » دومین » ثبت دومین انگلستان با تخفیف تبریز

ثبت دومین انگلستان با تخفیف تبریز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تبریز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03877.html
سرانجام پس از انتشار شایعه‌های فراوان، هواوی به‌صورت رسمی تایید کرد که قصد دارد با تولید یک سیستم‌عامل اختصاصی، راهش را از اندروید جدا کند.
دوشنبه, ۱۲ آذر ۹۷ ساعت ۱۶:۳۰

توسعه سیستم عامل اختصاصی هواوی تأیید شد

سرانجام پس از انتشار شایعه‌های فراوان، هواوی به‌صورت رسمی تایید کرد که قصد دارد با تولید یک سیستم‌عامل اختصاصی، راهش را از اندروید جدا کند.

گوشی های هواوی در حال حاضر سهم قابل توجهی از بازار - ثبت دومین انگلستان با تخفیف تبریز - گوشی‌های اندرویدی را در اختیار دارد. مدت‌ها است که - ثبت دومین انگلستان با تخفیف تبریز - شاهد انتشار شایعاتی مبنی بر تولید سیستم‌عامل اختصاصی موبایلی توسط هواوی هستیم؛ تصمیمی مهم که می‌تواند سرنوشت دستگاه‌های ساخته‌شده توسط این شرکت را از جوانب زیادی تحت‌الشعاع قرار دهد.

پس از گذر مدت‌ها، سرانجام چند روز پیش بروس لی، قائم‌مقام بخش محصولات هواوی، از طریق حساب کاربری خود در شبکه‌ی اجتماعی ویبو تایید - ثبت دومین انگلستان با تخفیف تبریز - کرد که سیستم‌عامل اختصاصی این شرکت چینی برای جایگزین کردن آن با اندروید، در دست توسعه قرار دارد.

پیشتر در یک‌سری شایعه اعلام شده بود که نام - ثبت دومین انگلستان با تخفیف تبریز - سیستم‌عامل اختصاصی هواوی، کرین او اس (Kirin OS) خواهد بود و این سیستم‌عامل فقط و فقط برای - ثبت دومین انگلستان با تخفیف تبریز - محصولات این شرکت چینی در دسترس قرار خواهد گرفت. پیش‌بینی می‌شود که هواوی معرفی اولیه‌ی کرین OS را در تابستان - ثبت دومین انگلستان با تخفیف تبریز - ۲۰۱۹ انجام دهد.

در حال حاضر هواوی یکی از شرکت‌هایی است که - ثبت دومین انگلستان با تخفیف تبریز - روی دستگاه‌هایش، از تراشه‌ی اختصاصی خود استفاده می‌کند (تراشه‌های سری کرین). های‌سیلیکون، از شرکت‌های تحت مالکیت هواوی، سال‌ها است که وظیفه‌ی توسعه‌ی تراشه‌‌های سری کرین را برای گوشی‌ها و تبلت‌های این شرکت بزرگ چینی برعهده دارد. گفتنی است که هواوی مدتی پیش تراشه‌ی ۷ نانومتری کرین ۹۸۰ را برای رقابت با پرچمداران سری اسنپدراگون عرضه کرد.

در نگاه اول، به‌نظر می‌رسد که Huawei در پی - ثبت دومین انگلستان با تخفیف تبریز - آن است تا اکوسیستمی اختصاصی برای دستگاه‌های خود خلق کند، دقیقا مثل همان‌کاری که گوگل و اپل برای دستگاه‌های خود انجام داده‌اند.

در همین‌ حین، بد نیست بدانید سیستم‌عامل فیوژا که از - ثبت دومین انگلستان با تخفیف تبریز - آن به‌عنوان جایگزین اندروید یاد می‌شود،‌ اخیرا روی یکی از گوشی‌های هواوی به‌نام آنر پلی اجرا شد

دیدگاه شما در این زمینه چیست؟ به‌نظر شما سیستم‌عامل اختصاصی هواوی می‌تواند موفق شود؟


اولين صفحه   -  ثبت دامنه com با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه com با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه com با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه com با تخفیف تبریز   -   دومین com با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین com با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین com با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین com با تخفیف تبریز   -   خرید دومین com با تخفیف تبریز   -   دامین com با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین com با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین com با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین com با تخفیف تبریز   -   خرید دامین com با تخفیف تبریز   -   دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامنه چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه چین با تخفیف تبریز   -   دومین چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین چین با تخفیف تبریز   -   خرید دومین چین با تخفیف تبریز   -   دامین چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین چین با تخفیف تبریز   -  آخرين صفحه