ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز

خانه » دومین » ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز

ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04552.html
 کنفرانس شکست یک کنفرانس بین المللی یک روزه مخصوص کارآفرینان، طراحان، سرمایه گذاران و توسعه دهندگان برای شناخت اشتباهات خود و دیگران و آماده شدن برای حرکت در مسیر موفقیت است.
پنجشنبه, ۳ آبان ۹۷ ساعت ۱۵:۰۰

سومین کنفرانس بین المللی شکست برگزار خواهد شد

 کنفرانس شکست یک کنفرانس بین المللی یک روزه مخصوص کارآفرینان، طراحان، سرمایه گذاران و توسعه دهندگان برای شناخت اشتباهات خود و دیگران و آماده شدن برای حرکت در مسیر موفقیت است.

ما در این سمینارها - ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - با به اشتراک گذاشتن داستان‌های شکست و مدیریت بحران شکست هایمان، به خود و دیگران برای بهبود روند جبران شکست و پیش روی هرچه سریع تر در مسیر موفقیت کمک خواهیم کرد. همچنین - ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - در - ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - این مسیر - ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - بر آنیم تا بتوانیم با ترس از شکست مقابله کرده و این اصل مهم - ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - که شکست پایان راه نیست را در جامعه‌ی خود نهادینه سازیم تا بتوانیم در کنارهم، هر روز موفقیت های بیشتری را شاهد باشیم.

اولین دوره این سمینار ۲۳ مرداد - ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - ۱۳۹۴ در تهران  با محوریت فناوری اطلاعات و با سخنرانی برخی از مدیران موفق در این حوزه در مرکز مطالعات و بهره وری منابع انسانی تهران وبا بیش از 200 شرکت کننده برگزار گردید در این کنفرانس که با حضور مدیران ارشد، علاقمندان و اصحاب رسانه برپا شد، مدیران موفق به شرح تجارب خود و چگونگی رسیدن به موفقیت پرداختند. در ابتدای کنفرانس کاس فیلیپس که بیش از هفت سال برگزار کننده رویدادهای مرتبط با استارتاپ و خالق  FailCon است، با اشاره - ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - به نقش تفکر در مورد ایده‌ای که - ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - می‌خواهیم انجام بدهیم گفت در سمینارهای شکست بر چالش‌هایی که کارآفرینان دارند تمرکز می‌شود.

پس از سمینار موفق در تهران کنفرانس شکست در تاریخ - ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - ۱ بهمن ۱۳۹۵ با محوریت صنعت از بزرگترین مدیران صنعتی در سالن همایش - ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - های بین المللی اتاق بازرگانی در اصفهان برگزار شد. این بار هم غول های صنعتی ایران با بیان شکست های گذشته پرده از رازهای نگفته از پل هایی که به پیروزی تبدیل شده است برداشته‌اند.

همه ما تاکنون استارتاپ جدیدی تاسیس کرده ایم - ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - یا در یک یا چند استارتاپ مختلف کار کرده ایم و در آنها سرمایه گذاری نموده ایم که منجر به شکست شده است. ما افراد باهوشی هستیم و همیشه سعی داریم خود را به کمک جدیدترین تکنولوژی‌ها به روز نگه داریم ، اما همیشه اتفاقات همانگونه که برنامه ریزی شده بودند پیش نمی‌روند. چطور می‌توان پیش بینی کرد کدام یک از تصمیمات ما موفق کدام یک به شکست منجر خواهند شد؟ حقیقتا این امر محال است. اما این بدین معنا نیست که شما از تلاش خود دست بکشید. هدف ما شروع تبادل تجربیات شما - ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - است. از اینکه چه کارهایی به موفقیت نمی‌رسند و چگونه باید "چرخش" کرد ، چرا شما نتوانستید درآمد خود را افزایش دهید، چه اشتباهاتی را در استخدام و افزایش نیروهای تیم خود داشته اید و چه زمانی - ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - متوجه اشتباه خود شده اید. شما باید بدانید که: شکست یک اتفاق - ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - عادی است، این بدین معنا نیست که کار شما بی ارزش بوده - ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - است. ما شبیه به هم هستیم، شما باید از اشتباهات گذشته خود درس بگیرید و در آینده یک اتفاق بزرگتر را رقم بزنید.

در این رویداد یک‌روزه، تلاش شده است تا با بررسی بازخوردهای - ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - دوره‌های گذشته، همچنین با در نظر گرفتن سطح و نیاز مخاطبین، مطالبی کاربردی و عملیاتی تهیه و ارائه گردد. از همین رو، تمامی سخنران‌های - ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - این - ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - کنفرانس، تجارب شکست  خود را - ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - به زبانی شیوا و قالبی اجرایی بیان کرده و در پایان هر سخنرانی، امکان پرسش و پاسخ بین سخنران و مدعوین فراهم آمده است.

 

 • هدف های دوره‌ی سوم این کنفرانس
 • به اشتراک گذاشتن داستان های شکست و مدیریت بحران توسط بزرگان صنعت آی تی و کمک به بهبود روند جبران شکست در کارآفرینان نوپا و سایرین
 • شبکه سازی و آشنایی افراد و نیروهای متخصص با یکدیگر و استفاده از استعدادها و ایده های جدید و سرمایه گذاری بر آن ها.
 • انتقال تجربیات افراد موفق در حوزه های مربوط، - ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - به سایرین در جهت ترفیع جایگاه - ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - کسب و کارشان

دعوت - ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - از - ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - سخنرانان و افراد موفق صنعت آی - ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - تی به عنوان سخنران و استفاده از تجربیات آن ها

  سخنران این دوره:

 •  میلاد اسلامی زاد ( بنیانگذار نویسش )
 • علی امینیان Machine learning engineer at Google founder and CEO at Comfo wearables
 • دکتر حسام زند حسامی ( مدیر - ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - کل دفتر تجاری سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری)
 • دکتر ایمان رضوی Identity Experience Persian Prestige Media
 • کتایون سپهری (مدیر عامل شتاب‌دهنده و شرکت سرمایه‌گذاری جسورانه منش)
 • شایان شلیلیه (بنیانگذار ای نتورک)
 • سهیل شهیدی (بنیانگذار Payment24)
 • مهدی علیپور (موسس استارتاپ میلوژی)
 • دکتر عماد قائنی (بنیانگذار وب‌یاد؛ شریک و مشاور ارشد شرکت شاپرک آبی)
 • رضا قربانی (بنیانگذار راه پرداخت)
 • پویا محمدی (بنیانگذار شرکت بین المللی بالوین و Arvo Mobile در فنلاند)
 • پویا رجامند ( بنیانگذار کلیک یاب)
 • امیر حسین حسینی پژوه‎ (بنیانگذار استارآپ میبریم)
 • علیرضا اسکندر (یبنیانگذار بقچه)
 • منصور خضرایی منش (هم بنیان‌گذار - ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - زورق)
 • محمدجعفر نعناکار ( حقوقدان و استاد دانشگاه)
 • بهنام امیری (معاون مرکز توسعه تجارت - ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - الکترونیکی)
 • مسعود طباطبایی (بنیانگذار بایکس - مدیرعامل علی بابا)

شرکت در سومین کنفرانس شکست - ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - ۴ آبان ماه ۱۳۹۷ میعادگاه کارآفرینان و مدیران استارتاپ های ایران، فرصتی مناسب برای یادگیری بروزرسانی و تجارب از بیزینس ها و استارتاپ هایی که متحمل شکست هستند می باشد. شرکت در این رویداد برای تمامی فعالان و علاقه‌مندان به عرصه کسب‌وکارهای آنلاین، بازاریابی و کارآفرینان و مدیران شرکت های آی تی مثمر فایده خواهد بود و می‌تواند دریچه‌های تازه‌ای را در زمینه‌های حرفه‌ای برا‌ی‌شان ایجاد نماید.

مخاطبین زومیت می‌تواند با شرکت در این کنفرانس با استفاده از کد تخفیف Zoomit  از تجربیات اساتید مطرح  بهرمند شوند.

 www.thefailcon.ir

 

 


اولين صفحه   -  ثبت دامنه com با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه com با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه com با تخفیف شیراز   -   دومین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین com با تخفیف شیراز   -   خرید دومین com با تخفیف شیراز   -   دامین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین com با تخفیف شیراز   -   خرید دامین com با تخفیف شیراز   -   دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   دامنه چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   دومین چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین چین با تخفیف شیراز   -   خرید دومین چین با تخفیف شیراز   -   دامین چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین چین با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه