ثبت دومین با تخفیف ارومیه

خانه » دومین » ثبت دومین با تخفیف ارومیه

ثبت دومین با تخفیف ارومیه

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در ارومیه تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 07162.html
هواوی قصد دارد از طریق برند آنر، اقدام به عرضه نسخه رایزن مجیک‌بوک کند که از گرافیک یکپارچه وگا ۸ بهره می‌برد.
پنجشنبه, ۱۷ خرداد ۹۷ ساعت ۱۴:۳۰

انتشار جزئیات لپتاپ آنر با پردازنده رایزن AMD

هواوی قصد دارد از طریق برند آنر، اقدام به عرضه نسخه رایزن مجیک‌بوک کند که از گرافیک یکپارچه وگا ۸ بهره می‌برد.

یک خرده فروشی چینی اقدام به انتشار لیستی از لپتاپ‌های جدید برند آنر - ثبت دومین با تخفیف ارومیه - کرده است که از پردازنده - ثبت دومین با تخفیف ارومیه - رایزن ساخت AMD بهره می‌برند. این محصول که ضخامت - ثبت دومین با تخفیف ارومیه - و وزن - ثبت دومین با تخفیف ارومیه - کمی دارد، بی‌شباهت به مجیک‌بوک نیست که در ماه آپریل با پردازنده اینتل معرفی شد. البته ممکن است بسیاری - ثبت دومین با تخفیف ارومیه - از کاربران نامی از مجیک‌بوک نشنیده باشند زیرا این لپتاپ در حال حاضر به صورت رسمی تنها در چین عرضه می‌شود. با این حساب هواوی، شرکت مادر برند آنر، پنجمین تولیدکننده‌ای خواهد بود که پس از ایسر، دل، اچ‌پی و لنوو از پردازنده‌های رایزن در محصولات قابل حمل استفاده می‌کند.

مشخصات نسخه ۱۴ اینچی مجیک‌بوک، در فروشگاه JD.com منتشر شده است که نوید از پردازنده 2500U از خانواده رایزن - ثبت دومین با تخفیف ارومیه - ۵ می‌دهد. گرافیک یکپارچه رادئون وگا 8 نیز برای کار در کنار قلب تپنده دستگاه، - ثبت دومین با تخفیف ارومیه - در نظر گرفته شده است. هم‌چنین شاهد استفاده از ۸ گیگابایت حافظه رم از نوع DDR4 و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی SSD هستیم. هواوی ترجیح داده است که از یک نمایشگر میان‌رده ۱۴ اینچی فول‌ اچ‌دی در محصول جدیدش استفاده کند که حداکثر روشنایی ۲۵۰ نیت و کنتراست ۸۰۰:۱ دارد و می‌تواند ۴۵ درصد از گاموت رنگی NTSC را به نمایش بگذارد. همان طور که انتظار می‌رود بیشتر اتصال‌های رایج امروزی در این لپ‌تاپ دیده می‌شود که شامل وای‌فای با استاندارد 802.11ac، بلوتوث، دو ورودی USB نوع - ثبت دومین با تخفیف ارومیه - A، یک ورودی USB-C، خروجی HDMI و اتصال صدای TRRS می‌شود.

ثبت دومین با تخفیف ارومیه

بدنه لپ‌تاپ جدید از شاسی آلومینیومی بهره می‌برد و دقیقا مشابه با نسخه اصلی مجیک‌بوک است. طبق اطلاعات منتشر شده، ضخامت دستگاه نیز با برادر بزرگ‌تر خود تفاوت چندانی ندارد و مقدار ۱۵.۸ میلی‌متر برای آن در نظر گرفته شده است. با این که سیستم مبتنی بر پردازنده و گرافیک اینتل از مادربرد و خنک‌سازی متفاوتی استفاده می‌کند، اما سازنده توانسته است قطعات جدید را در همان بدنه قبلی جاسازی کند. نسخه اینتل مجیک‌بوک دارای پردازنده نسل هشتم اینتل در دو نسخه Core i5 و Core i7 است و از گرافیک MX150 بهره می‌برد که گزینه مناسبی برای چنین محصولی به شمار می‌رود. انتظار می‌رود وزن دستگاه نیز مانند نسخه اصلی، ۱.۴۷ کیلوگرم باشد.

از - ثبت دومین با تخفیف ارومیه - دیگر مشخصات نسخه اینتل مجیک‌بوک می‌توان به باتری ۵۷.۴ وات ساعتی اشاره کرد که مقدار بسیار زیادی برای یک دستگاه ۱۴ اینچی محسوب می‌شود. هم‌چنین - ثبت دومین با تخفیف ارومیه - بلندگوهای چهارگانه dolby Atmos در این لپ‌تاپ دیده می‌شود. در حال حاضر مشخص نیست که ظرفیت باتری نسخه رایزن چگونه خواهد بود؛ اما به دلیل تشابه بیش از حد دو دستگاه انتظار داریم که محصول جدید نیز از باتری مشابه بهره ببرد. رنگ‌بندی مجیک‌بوک رایزن در ابتدا به صورت خاکستری خواهد بود اما در ادامه رنگ‌های متنوع‌تری برای آن در نظر گرفته می‌شود.

منبع چینی قیمت بسیار بالایی را برای نسخه رایزن اعلام کرده است که به بیش از ۱۵۰۰ دلار می‌رسد. با توجه به این‌که نسخه - ثبت دومین با تخفیف ارومیه - Core i5 مجیک‌بوک تنها ۸۰۰ دلار قیمت دارد، - ثبت دومین با تخفیف ارومیه - نمی‌توان رقم گفته شده را چندان معقول در نظر گرفت و بهتر است تا معرفی رسمی دستگاه از گمانه‌زنی پیرامون قیمت آن پرهیز کنیم.


اولين صفحه   -  ثبت دامنه بین المللی ارزان ارومیه   -   تمدید دامنه بین المللی ارزان ارومیه   -   قیمت دامنه بین المللی ارزان ارومیه   -   خرید دامنه بین المللی ارزان ارومیه   -   دومین بین المللی ارزان ارومیه   -   ثبت دومین بین المللی ارزان ارومیه   -   تمدید دومین بین المللی ارزان ارومیه   -   قیمت دومین بین المللی ارزان ارومیه   -   خرید دومین بین المللی ارزان ارومیه   -   دامین بین المللی ارزان ارومیه   -   ثبت دامین بین المللی ارزان ارومیه   -   تمدید دامین بین المللی ارزان ارومیه   -   قیمت دامین بین المللی ارزان ارومیه   -   خرید دامین بین المللی ارزان ارومیه   -   دامنه با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامنه با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامنه با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامنه با تخفیف ارومیه   -   خرید دامنه با تخفیف ارومیه   -   دومین با تخفیف ارومیه   -   ثبت دومین با تخفیف ارومیه   -   تمدید دومین با تخفیف ارومیه   -   قیمت دومین با تخفیف ارومیه   -   خرید دومین با تخفیف ارومیه   -   دامین با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامین با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامین با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامین با تخفیف ارومیه   -   خرید دامین با تخفیف ارومیه   -   دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   خرید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   خرید دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -  آخرين صفحه