ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز

خانه » دومین » ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز

ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04582.html
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در جلسه‌ی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی از تصویب بسته‌ای ۱۴ بندی در حوزه‌ی ارتباطات و فناوری اطلاعات و لزوم اجرای طرح «نوآفرین» خبر داد.
سه شنبه, ۱ آبان ۹۷ ساعت ۲۲:۴۵

تصویب بسته‌ی ۱۴ بندی در حوزه‌‌ی ارتباطات و فناوری اطلاعات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در جلسه‌ی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی از تصویب بسته‌ای ۱۴ بندی در حوزه‌ی ارتباطات و فناوری اطلاعات و لزوم اجرای طرح «نوآفرین» خبر داد.

در جلسه‌ی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی که روز گذشته و با حضور وزرای کشور و معاون اول رئیس جمهور در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، - ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز - بسته‌ای ۱۴ بندی به تصویب رسید که بخشی از آن به - ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز - موضوع فضایی و - ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز - فناوری اطلاعات در زمینه‌ی تسهیل کسب‌وکارهای نوپا مربوط است؛ علاوه بر این موضوع رسیدگی به - ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز - طرح «نوآفرین» نیز مطرح شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه بخش فناوری اطلاعات به خصوص در پنج سال اخیر و - ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز - با وجود تحریم‌ها توسعه‌ی قابل توجهی داشته است گفت:

در پنج سال اخیر با همکاری بخش خصوصی و دولتی در این حوزه حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده که ۳۰ درصد مربوط به دولت است و ۷۰ درصد آن را بخش خصوصی انجام داده است. توسعه‌ی زیرساخت‌های ارتباطی، نقش زیرساخت توسعه دیگر حوزه‌ها را بر عهده دارد. بخش ارتباطات بر اثر وضع تحریم‌ها و افزایش نرخ - ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز - ارز با تلاطم‌هایی مواجه - ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز - شده است و موضوع جلسه‌ی امروز اثرات این تلاطم و نحوه مدیریت آن‌ها برای ادامه مسیر بود.

آذری جهرمی اعلام کرد در سال گذشته حجم بازار ۳۶ هزار میلیارد - ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز - بوده است و پیش‌بینی - ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز - می‌شود این رقم امسال به ۴۰ هزار میلیارد تومان برسد. او همچنین افزود:

بنابود - ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز - امسال دولت بصورت مستقیم ۶۴۰۰ میلیارد تومان از ۴۰ هزار میلیارد را برای هزینه‌ها تأمین کند و برای سال جاری پیش‌بینی ما رسیدن به این میزان است اما تلاطم پیش روی بازار ارز، حوزه‌ی توسعه را کند می‌کند و اهداف پیش‌بینی شده در برنامه‌ی ششم با این نرخ رشد ارز قابل دستیابی نیست.

ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز

وی در ادامه‌ی صحبت‌های خود اضافه کرد درآمد حوزه‌ی ارتباطات و فناوری اطلاعات صد درصد ریالی بوده اما بخش قابل توجهی از هزینه‌ها ارزی است. در نتیجه تسهیلاتی باید از سوی بخش دولتی در نظر گرفته شود. به‌عنوان مثال می‌توان با کم کردن مالیات اپراتورها و هزینه‌های گمرکی، هزینه‌های توسعه را در کشور کاهش داد.

در این جلسه پیشنهادات سازمان برنامه و بودجه و وزارت ارتباطات بررسی شده و بسته‌ای ۱۴ بندی - ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز - به تصویب رسید. موضوع تمامی بندهای این بسته در حوزه‌ی ارتباطات نیست و - ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز - بخشی از آن به موضوع فضایی و فناوری اطلاعات در زمینه‌ی تسهیل کسب‌وکارهای نوپا مربوط می‌شود.

آذری جهرمی در - ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز - ادامه‌ی - ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز - صحبت‌های - ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز - خود - ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز - از رسیدگی به طرح «نوآفرین» خبر داد و گفت:

طرح «نوآفرین» که نزدیک به سه ماه است در دولت مانده و به تصویب نرسیده است باید اجرایی شود و ما در کمیسیون اقتصاد مقاومتی منتظر ارسال آن به دولت هستیم؛ در جلسه‌ نیز - ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز - پیرامون آن صحبت شد تا این طرح هر چه سریع‌تر موانع و اشکالاتش برطرف شود تا به نتیجه برسیم.

«طرح نوآفرین»، برای رفع موانع مالیاتی، بیمه و زیر ساخت‌های حقوقی استارتاپ‌ها و در یک دوره ۳ تا ۵ ساله طراحی شده و در مسیر تصویب دولت قرار داد.


اولين صفحه   -  ثبت دامنه چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   دومین چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین چین با تخفیف شیراز   -   خرید دومین چین با تخفیف شیراز   -   دامین چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین چین با تخفیف شیراز   -   خرید دامین چین با تخفیف شیراز   -   دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   خرید دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   خرید دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   دامنه بدون هاست شیراز   -   ثبت دامنه بدون هاست شیراز   -   تمدید دامنه بدون هاست شیراز   -   قیمت دامنه بدون هاست شیراز   -   خرید دامنه بدون هاست شیراز   -   دومین بدون هاست شیراز   -   ثبت دومین بدون هاست شیراز   -   تمدید دومین بدون هاست شیراز   -   قیمت دومین بدون هاست شیراز   -   خرید دومین بدون هاست شیراز   -   دامین بدون هاست شیراز   -   ثبت دامین بدون هاست شیراز   -  آخرين صفحه