ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران

خانه » دومین » ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران

ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تهران تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 01147.html
 برخلاف اندروید که پلتفرمش بازی است و با تناوب کمتری به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری را دریافت می‌کند، iOS پیرو سیاست خاصی به‌نام «باغ محصور» است که به موجب آن، هر اپلیکیشن پیش از عرضه در اپ‌استور به‌دقت بررسی می‌شود تا مبادا بدافزاری ازطریق آن به گوشی کاربران راه پیدا کند.
سه شنبه, ۳۱ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۱:۰۰

توصیه‌های تکیز برای پیشگیری از آلوده‌شدن گوشی‌های هوشمند به بدافزار

 برخلاف اندروید که پلتفرمش بازی است و با تناوب کمتری به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری را دریافت می‌کند، iOS پیرو سیاست خاصی به‌نام «باغ محصور» است که به موجب آن، هر اپلیکیشن پیش از عرضه در اپ‌استور به‌دقت بررسی می‌شود تا مبادا بدافزاری ازطریق آن به گوشی کاربران راه پیدا کند.

آن‌طورکه کارشناسان تکیز می‌گویند، iOS اپل - ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران - کاملا دربرابر نفوذ ایمن نیست. دلیل این مدعا را می‌توان حمله‌ی وسیع XCodeGhost دانست که در سال ۲۰۱۵ علیه برخی کاربران چینی صورت گرفت و بیش از ۳۹ اپلیکیشن اپ‌استور ازجمله نسخه‌های قدیمی‌تر وی چت را آلوده کرد.

علائم حمله بدافزاری به آیفون چیست؟

نفوذ ویروس به کامپیوترها به‌راحتی تشخیص‌دادنی است. در این مواقع، معمولا صدها پنجره پاپ‌آپ آزاردهنده را روی صفحه‌ی مانیتور می‌بینید یا متوجه هنگ‌کردن تصادفی و متناوب آن خواهید شد. بااین‌حال، شناسایی ویروس روی گوشی هوشمند شاید دشوارتر از - ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران - این باشد. درواقع، ممکن است بدافزاری در پس‌زمینه‌ی گوشی مشغول فعالیت باشد که عملکرد آن را مختل کند و شما متوجه نشوید.

ازجمله نشانه‌های مهم آلوده‌شدن گوشی هوشمند می‌توان - ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران - به کُندشدن فعالیت آن یا خالی‌شدن یک‌باره‌ی باتری یا افت ناگهانی و درخورتوجه عملکرد گوشی اشاره کرد. یکی دیگر از نشانه‌هایی که می‌تواند دال بر وجود ویروس در گوشی هوشمند شما باشد، افزایش میزان مصرف دیتاست. این نشانه می‌تواند به‌دلیل فعالیت ویروس در پس‌زمینه اتفاق بیفتد که البته از آن آگاه نیستید و همچنین تلاش گوشی شما برای اتصال به اینترنت - ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران - و ارسال اطلاعات حساس - ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران - شما برای هکرها.

بنابراین، افزایش عجیب هزینه‌های - ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران - ماهانه‌ی شما می‌تواند نشانه‌ای دال بر وجود ویروس باشد؛ چراکه برخی بدافزارها می‌توانند با - ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران - ارسال پیامک‌های انبوه از گوشی شما آن‌هم بدون اطلاعتان درآمدزایی کنند.

چطور ویروس را از آیفون خود پاک کنیم؟

همان‌طورکه دادیم، بدافزارهای iOS کمیاب‌تر از بدافزارهای اندرویدی هستند؛ اما همچنان احتمال نفوذ آن‌ها به آیفون وجود دارد. درواقع، هکرها با اضافه‌کردن کدهای مخرب به اپلیکیشن‌های مدنظرشان، آن‌ها را آلوده می‌کنند. کاربرانی که گوشی‌های خود را جیلبریک کرده‌اند، ممکن است ناخواسته آن اپ آلوده را دانلود کنند.

خبر - ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران - خوشحال‌کننده این است که ساختار سندباکس‌شده‌ی iOS که دسترسی هر اپلیکیشن را محدود می‌کند، از گسترش بدافزارها در دستگاه‌های موبایل و آلوده‌سازی اپ‌های دیگر یا سیستم‌عامل جلوگیری می‌کند. این، - ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران - یعنی در iOS به‌راحتی می‌توان متوجه شد اپ آلوده‌ای که باعث اختلال در عملکرد گوشی شده، کدام است و تنها در مواقعی که اپلیکیشن باز - ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران - باشد، دچار مشکل می‌شوید.

برای پاک‌سازی آن اپ - ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران - نخست باید در اپ‌استور به‌دنبال نسخه‌ی جدیدی از آن بگردید؛ چراکه این احتمال می‌رود که اپل برنامه‌ی مخرب را شناسایی و مشکل را در به‌روزرسانی جدید رفع کند. اگر - ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران - نسخه‌ی جدید را پیدا نکردید، باید اپ مدنظر را مستقیما Uninstall و پاک کنید. اگر ویروس مدنظر با هدایت شما به صفحه‌ی وب مملو از اسپم خود را آشکار کرد، ممکن است لازم باشد تاریخچه‌ی سافاری و دیتای خود را پاک کنید.

نکاتی برای ایمن نگه‌داشتن - ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران - گوشی‌های هوشمند

مؤثرترین راه برای حفاظت از گوشی‌های هوشمند دربرابر بدافزار، - ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران - برداشتن گام‌های پیشگیرانه به‌منظور کاهش احتمال آلودگی است. این نکات شما را برای این منظور راهنمایی می‌کنند:

  • از هات‌اسپات‌های وای‌فای عمومی دوری کنید

برای دسترسی به اطلاعات حساس خود از وای‌فای‌های عمومی استفاده نکنید؛ چراکه هکر ممکن است بتواند ارتباطات شما را ازطریق حمله‌ی مرد میانی رهگیری کند.

  • خودداری از جیلبریک یا روت گوشی

در نظر داشته باشید با این کار مکانیسم حفاظتی اپل یا - ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران - گوگل را از بین می‌برید و خود را دربرابر اپ‌های مخرب آسیب‌پذیر می‌کنید.

  • دانلود اپلیکیشن‌های موردنیاز فقط از اپ‌استورهای رسمی

اگر فقط از اپ‌استورهای رسمی استفاده کنید، احتمال دانلود برنامه‌های مخرب بسیار کم می‌شود.

  • به‌روزرسانی - ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران - مستمر سیستم‌عامل

مطمئن شوید به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری را به‌صورت مستمر روی گوشی خود نصب می‌کنید. این کار خطر - ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران - نفوذ هکرها را به‌حداقل می‌رساند.

  • رمزگذاری دستگاه‌ها

رمزگذاری گوشی‌ها فایل‌های شما را به‌گونه‌ای باهم ادغام می‌کند که تنها شخص شما امکان دسترسی به آن‌ها را داشته - ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران - باشد. - ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران - بدین‌ترتیب، هرزمان که بخواهید از - ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران - گوشی خود استفاده کنید، باید رمزعبور را وارد کنید تا فایل‌ها را رمزگشایی کنید.

  • بررسی مجوزهای دسترسی

مجوزهای - ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران - دسترسی اپلیکیشن‌ها خود را در تنظیمات حریم خصوصی بررسی و هر مجوز غیرضروری را لغو کنید.

نگران نباشید، «تکیز» اینجا است

خدمات تکیز، تعمیر گوشیهای هوشمند در محل مشتری است. تعمیرات با استفاده از قطعات - ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران - اصل دارای ضمانت‌نامه ۱۲ ماهه انجام می‌گیرد. خدمات حرفه‌ای ما موردپسند کاربرانی است که امنیت اطلاعات، کیفیت خدمات و سرعت دریافت خدمات برایشان اولویت بیشتری دارد. این خدمات را کارشناسان دارنده‌ی - ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران - گواهی‌نامه بین‌المللی ارائه می‌‌کنند. برای استفاده از خدمات تعمیر تکیز یا دریافت اطلاعات بیشتر دراین‌باره می‌توانید به وب‌سایت تکیز به - ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران - آدرس www.techys.me مراجعه - ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران - کنید یا با شماره 02172912 تماس بگیرید.


اولين صفحه   -  ثبت دامنه کام با تخفیف تهران   -   تمدید دامنه کام با تخفیف تهران   -   قیمت دامنه کام با تخفیف تهران   -   خرید دامنه کام با تخفیف تهران   -   دومین کام با تخفیف تهران   -   ثبت دومین کام با تخفیف تهران   -   تمدید دومین کام با تخفیف تهران   -   قیمت دومین کام با تخفیف تهران   -   خرید دومین کام با تخفیف تهران   -   دامین کام با تخفیف تهران   -   ثبت دامین کام با تخفیف تهران   -   تمدید دامین کام با تخفیف تهران   -   قیمت دامین کام با تخفیف تهران   -   خرید دامین کام با تخفیف تهران   -   دامنه دات کام با تخفیف تهران   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف تهران   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف تهران   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف تهران   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف تهران   -   دومین دات کام با تخفیف تهران   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف تهران   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف تهران   -   خرید دومین دات کام با تخفیف تهران   -   دامین دات کام با تخفیف تهران   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف تهران   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف تهران   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف تهران   -   خرید دامین دات کام با تخفیف تهران   -   دامنه com با تخفیف تهران   -   ثبت دامنه com با تخفیف تهران   -   تمدید دامنه com با تخفیف تهران   -   قیمت دامنه com با تخفیف تهران   -   خرید دامنه com با تخفیف تهران   -   دومین com با تخفیف تهران   -   ثبت دومین com با تخفیف تهران   -   تمدید دومین com با تخفیف تهران   -   قیمت دومین com با تخفیف تهران   -   خرید دومین com با تخفیف تهران   -   دامین com با تخفیف تهران   -   ثبت دامین com با تخفیف تهران   -  آخرين صفحه