ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز

خانه » دومین » ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز

ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04522.html
مرکز ماهر آمار جدیدی از آلودگی روترهای میکروتیک به استخراج رمز و همچنین راه‌هایی برای پاک‌سازی روترهای آلوده منتشر کرده است.
شنبه, ۵ آبان ۹۷ ساعت ۱۷:۰۵

افزایش دستگاه‌های آلوده به استخراج ارز دیجیتال در ایران

مرکز ماهر آمار جدیدی از آلودگی روترهای میکروتیک به استخراج رمز و همچنین راه‌هایی برای پاک‌سازی روترهای آلوده منتشر کرده است.

مدتی پیش - ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز - مرکز ماهر گزارشی را منتشر کرده و تهران در آن، یکی از آلوده‌ترین شهرها به بدافزار استخراج ارز معرفی شده بود. گزارش جدید منتشرشده از سوی این مرکز نشان می‌دهد سوءاستفاده‌ی مهاجمین از روترهای میکروتیک ادامه دارد.

به گزارش مرکز - ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز - ماهر، تجهیزات ارتباطی شرکت میکروتیک، به‌خصوص روترهای تولیدشده توسط این شرکت در حجم بالا در ایران و معمولا در - ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز - شبکه‌های کوچک و متوسط - ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز - مورد استفاده قرار - ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز - می‌گیرد. از ابتدای سال جاری چندین مورد آسیب‌پذیری حیاتی در مورد این تجهیزات شناسایی و منتشر شده است. آسیب‌پذیری‌ها به اندازه‌ای جدی است که امکان دسترسی کامل مهاجم به تجهیزات، شناسایی رمز عبور و دسترسی به محتوای ترافیک عبوری از روتر را فراهم می‌کند.

دسترسی به ترافیک عبوری، مخاطرات جدی در پی - ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز - دارد و امکان شنود و بررسی ترافیک شبکه‌ی قربانی را روی پروتکل‌های FTP ،SMTP ،HTTP ،SMB و... فراهم می‌کند که نفوذگر با انتقال جریان ترافیک دستگاه آلوده به - ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز - مقصد مورد نظر، امکان جمع‌آوری تمامی رمزهای عبور که به‌صورت متن آشکار در حال تبادل در شبکه‌ی قربانی است را به‌دست می‌آورد.

آمار منتشرشده - ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز - از سوی مرکز ماهر نشان می‌دهد در تاریخ ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ تعداد دستگاه‌های - ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز - فعال میکروتیک ۶۹،۸۰۵ عدد بوده است؛ تعداد دستگاه‌های آلوده در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ به ۱۶/۱۱۴ عدد رسیده که تمامی ‌آن‌ها در معرض نفوذ قرار داشتند. مرکز ماهر با اطلاع‌رسانی مکرر و تأکید درباره‌ی ضرورت به‌روزرسانی و اقدامات لازم مانند قطع ارتباط از خارج کشور به دستگاه­‌های داخل کشور شامل پورت ۸۲۹۱ (winbox) توانسته است تا حدی مانع افزایش تعداد قربانیان شود.

با این وجود به‌دلیل عدم همکاری استفاده‌کنندگان از این تجهیزات به‌ویژه شرکت‌های خدمات اینترنتی که مالک یا بهره‌بردار بخش عمده‌ی این تجهیزات هستند، تعداد زیادی از روترهای فعال در کشو به‌روزرسانی نشده‌اند و همچنان آسیب‌پذیر هستند. همچنین بررسی - ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز - دقیق‌تر این تجهیزات نشان داده است که هر کدام - ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز - به دفعات مورد نفوذ مهاجمین قرار گرفته‌اند.

در حملات اخیر که CryptoJacking نام دارد، مهاجمین به تجهیزات آسیب‌پذیر میکروتیک کدهای ارزکاوی تزریق کرده و با سوءاستفاده از ظرفیت پردازشی کاربران عبورکننده از این روترها هنگام مرور وب، بهره‌برداری می‌کنند.

همان‌طور که در نمودار زیر مشاهده می‌کنید تعداد دستگاه‌های آلوده‌شده‌ی - ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز - میکروتیک به ارزکاو رو به افزایش است و این نشان می‌دهد مالکان هیچ توجهی - ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز - به هشدار و راه‌کارهای ارائه‌شده نداشته‌اند. همچنین این نمودار نشان می‌دهد در - ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز - روزهای اخیر این روند صعودی تسریع شده و تعداد قربانیان به‌صورت ساعتی در حال افزایش است.

به گزارش مرکز ماهر بیش از ۱۷/۴۵۲ دستگاه آلوده در کشور به ارزکاو مشاهده شده است و ایران پس از کشورهای برزیل، هند و اندونزی در رتبه‌ی چهارم روترهای آلوده به - ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز - استخراج رمز ارز قرار دارد. بررسی کارشناسان مرکز ماهر نشان می‌دهد منشأ حملات به این تعداد دستگاه حداکثر از - ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز - سوی ۲۴ مهاجم صورت گرفته است. نکته‌ی قابل توجه این - ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز - است که تعدادی از قربانیان نفوذ پیشین و سرقت رمز عبور و اخذ دسترسی بعد از به‌روزرسانی firmware هنوز هم تحت کنترل مهاجمین هستند.

شرکت‌های بزرگ - ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز - و کوچک ارائه‌ی خدمات اینترنت و شماری از سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی از جمله قربانیان این حمله هستند. در ادامه به بررسی دستورالعمل - ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز - پاک‌سازی دستگاه‌های آلوده که از سوی مرکز ماهر منتشر شده، می‌پردازیم.

دستورالعمل پاک‌سازی دستگاه‌های آلوده

برای اطمینان از رفع آلودگی احتمالی - ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز - و جلوگیری از حملات مجدد، بهتر است مراحل زیر انجام - ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز - شود:

۱- قطع ارتباط روتر از - ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز - شبکه

۲- بازگردانی به تنظیمات کارخانه‌ای (Factory reset)

۳- به‌روزرسانی firmware به آخرین نسخه‌ی منتشرشده توسط شرکت میکروتیک

۴- تنظیم مجدد روتر

۵- غیرفعال کردن دسترسی به پورت‌های - ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز - مدیریتی (web ،winbox ،SSH ،telnet) از خارج شبکه. دسترسی مدیریتی باید از شبکه‌ی داخلی صورت بگیرد و در صورت لزوم برقراری از خارج از شبکه باید از طریق ارتباط VPN انجام شود.

۶- تغییر رمز عبور در روتر و سایر سیستم‌های تحت کنترل به‌دلیل احتمال بالای نشت آن

مراحل ذکرشده از سوی مرکز ماهر توصیه شده‌اند اما چنانچه راه‌اندازی و تنظیم به این روش امکان‌پذیر نباشد، می‌توان این کار را از طریق مراحل زیر انجام داد:

۱- - ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز - اعمال آخرین به‌روزرسانی دستگاه‌های میکروتیک

۲- بررسی گروه‌های کاربری و حساب‌های دسترسی

۳- تغییر رمز عبور حساب‌های موجود و حذف نام‌های کاربری اضافی و بدون کاربرد

۴- بررسی فایل‌های webproxy/error.html و flash/webproxy/error.html

  • حذف اسکریپت ارزکاوی (coinhive) از فایل
  • حذف هرگونه تگ اسکریپت اضافه فراخوانی‌شده در این فایل‌ها

۵- حذف تمامی Scheduler Task های مشکوک

۶- حذف تمامی اسکریپت‌های مشکوک در مسیر System/Script

۷- حذف تمامی فایل‌های مشکوک در مسیر فایل سیستم و پوشه‌های موجود

۸- بررسی تنظیمات بخش فایروال و حذف Rule های اضافی و مشکوک

۹- اضافه کردن Rule هایی برای اعمال محدودیت دسترسی از - ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز - شبکه‌های غیرمجاز

۱۰- بررسی جدول NAT و حذف قوانین اضافی و مشکوک

۱۱- غیرفعال کردن دسترسی Web و Telnet

۱۲- محدود کردن دسترسی‌های مجاز به Winbox

۱۳- غیرفعال کردن دسترسی به پورت‌های مدیریتی از خارج شبکه‌ی داخلی

۱۴- بررسی تنظیمات بخش Sniffer و غیرفعال کردن Capture و Streaming در صورت عدم استفاده

۱۵- غیرفعال کردن - ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز - تنظیمات web proxy در صورت عدم استفاده

۱۶- غیرفعال کردن تنظیمات Socks در صورت عدم استفاده

مرکز ماهر اعلام کرده است فهرست تجهیزات آلوده‌ی شناسایی‌شده به تفکیک شرکت - ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز - و سازمان مالک به سازمان تنظیم مقررات رادیویی ارسال شده و در صورت عدم اقدام این شرکت‌ها نسبت به پاک‌سازی و رفع آسیب‌پذیری، راهکارهای قانونی از سوی این سازمان اجرا خواهد شد.


اولين صفحه   -  ثبت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   دومین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین کام با تخفیف شیراز   -   دامین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین کام با تخفیف شیراز   -   دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   دامنه com با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه com با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه com با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه com با تخفیف شیراز   -   دومین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین com با تخفیف شیراز   -   خرید دومین com با تخفیف شیراز   -   دامین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین com با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه