ثبت دومین کام با تخفیف شیراز

خانه » دومین » ثبت دومین کام با تخفیف شیراز

ثبت دومین کام با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04507.html
به ادعای خبرگزاری بلومبرگ، دولت چین سرورهای اپل را هک کرده است اما تیم کوک ضمن تکذیب این خبر، از حریم شخصی کاربرانش دفاع می‌کند.
یکشنبه, ۶ آبان ۹۷ ساعت ۱۴:۴۰

تیم کوک: حل نکردن مشکل حریم خصوصی، عواقب آن را غیرقابل پیگیری می‌کند

به ادعای خبرگزاری بلومبرگ، دولت چین سرورهای اپل را هک کرده است اما تیم کوک ضمن تکذیب این خبر، از حریم شخصی کاربرانش دفاع می‌کند.

تیم کوک، مدیرعامل اپل، - ثبت دومین کام با تخفیف شیراز - به تازگی با آژانس خبری سی‌اِن‌اِن به گفتگو نشست و در طی مصاحبه‌ی خود در مورد حریم - ثبت دومین کام با تخفیف شیراز - شخصی به رفع اتهام از این شرکت و تکذیب داستان جنجالی و پرسروصدای خبرگزاری مشهور بلومبرگ پرداخته است. - ثبت دومین کام با تخفیف شیراز - این رسانه‌ی خبرساز، چندی پیش، ادعا کرد که اپل از طریق تراشه‌های کوچکی که در مادربورد سرورها تعبیه کرده، هک شده است.

به‌گفته‌ی تیم کوک، او چندان فرد قانون‌مداری نیست اما گاهی مواردی وجود دارند که لازم است در مورد آن‌ها تصمیم جدی گرفته شود و در صورت نیاز برخوردهای قانونی صورت گیرد. حریم شخصی یکی - ثبت دومین کام با تخفیف شیراز - از این موارد در قرن کنونی است. اگر ما به این موضوع رسیدگی نکنیم، مشکل آن - ثبت دومین کام با تخفیف شیراز - قدر حاد و بزرگ می‌شود که شاید نتوان راهکاری برای حل آن پیدا کرد. تیم کوک در مورد سرقت اطلاعات اشخاص گفت:

در مورد خاص انتشار خبر کذب بلومبرگ، اگرچه خودش مثنوی هفتاد من به‌نظر می‌رسد، اما کاملاً واضح است میزان اطلاعاتی که می‌توان بدون اطلاع قبلی کاربر یا حتی با رضایت، در مورد خود او گردآوری کرد، اصلاً معقول و منطقی نیست؛ و همین اطلاعات گاهی برای اهداف پلید و مجرمانه به کار برده می‌شوند. در طی سال‌های اخیر، موارد زیادی از این قبیل شاهد بوده‌ایم اما فکر می‌کنیم حالا زمان آن فرا رسیده که به این - ثبت دومین کام با تخفیف شیراز - موضوع رسیدگی شود و آن را تحت کنترل خود درآوریم.

ثبت دومین کام با تخفیف شیراز

کوک بر این اعتقاد است که - ثبت دومین کام با تخفیف شیراز - این مسئله خیلی فراتر و گسترده‌تر از صنعت - ثبت دومین کام با تخفیف شیراز - فناوری است زیرا در حال حاضر، - ثبت دومین کام با تخفیف شیراز - شرکت‌های بسیار زیادی هستند که این اطلاعات را جمع‌آوری می‌کنند. قانون حریم شخصی برای تمامی کشورهای دنیا حیاتی و مهم است.

به‌گفته‌ی کوک، دیدگاه او در این زمینه - ثبت دومین کام با تخفیف شیراز - این است که کاربر باید کاملاً کنترل اطلاعات شخصی‌اش را به شیوه‌ای بسیار شفاف در دست داشته باشد. وی اضافه کرد: «اطلاعات شما متعلق به خود شماست». 

او در ادامه‌ی مصاحبه خود با آژانس خبری سی‌ان‌ان در مورد موضوع خاصی که بلومبرگ به آن پرداخت است بار دیگر گفت که با این خبرگزاری برای تکذیب و انتشار اصلاحیه‌ی - ثبت دومین کام با تخفیف شیراز - خبر نادرستی که منتشر کرده تماس گرفته شده است زیرا دولت چین، ریزتراشه‌ها (مایکروچیپ‌ها) را در سرورهای سوپرمایکرویی (Supermicro) کار می‌گذارد که در دیتاسنترهای خود به کار می‌برد.

می‌خواهم در این موضوع صریح و بی‌پرده صحبت کنم. قسمتی از آن مقاله که در مورد اپل نوشته - ثبت دومین کام با تخفیف شیراز - شده بود، صددرصد کذب است. ما هیچ تراشه‌‌ی مخربی را در هیچ - ثبت دومین کام با تخفیف شیراز - کدام از سرورهای خود نیافتیم. ما هرگز چیزی را به FBI گزارش نداده‌ایم. اف‌بی‌آی هرگز در مورد چیزهایی از این قبیل با ما تماس نگرفته است.

در واقع، آن قسمت از مقاله در مورد - ثبت دومین کام با تخفیف شیراز - Apple، به شکلی کذب در ابعاد وسیع‌تر در رسانه‌ها منتشر شده و حتی آمازون نیز در مورد انکار - ثبت دومین کام با تخفیف شیراز - و تکذیب این موضوع که از سوی خبرگزاری بلومبرگ منتشر - ثبت دومین کام با تخفیف شیراز - شده، نظراتی را ارائه داده است.

دیدگاه من این - ثبت دومین کام با تخفیف شیراز - است که این خبرگزاری باید مقاله‌ی خود را اصلاح و تکذیبیه‌ی آن را منتشر کند؛ زیرا انتشار اخبار و اطلاعات غلط از نظر تمام مردم کار غلطی است و برای خود آن‌ها نیز منفعتی در پی نخواهد داشت. امنیت سایبری یک موضوع بسیار - ثبت دومین کام با تخفیف شیراز - مهم است. ما باید تمام توان و انرژی خود را برای محافظت از شرکت‌ها و - ثبت دومین کام با تخفیف شیراز - کشور - ثبت دومین کام با تخفیف شیراز - به خرج دهیم؛ نه اینکه به دنبال حاشیه یا یافتن مقصر - ثبت دومین کام با تخفیف شیراز - خرابکاری و افکار مجرمانه باشیم.

مصاحبه‌ی تیم کوک با سی‌ان‌ان در پی حضور او در چهلمین کنفرانس بین‌المللی کمیته‌ی حریم شخصی - ثبت دومین کام با تخفیف شیراز - و حفاظت از اطلاعات صورت گرفت. او در این نمایشگاه، - ثبت دومین کام با تخفیف شیراز - مشتاقانه در مورد نیاز به وضع قوانین جدی و قوی برای حفاظت از اطلاعات در ایالات متحده امریکا سخن گفت.


اولين صفحه   -  ثبت دامنه ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه ir با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه ir با تخفیف شیراز   -   دومین ir با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین ir با تخفیف شیراز   -   خرید دومین ir با تخفیف شیراز   -   دامین ir با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین ir با تخفیف شیراز   -   خرید دامین ir با تخفیف شیراز   -   دامنه کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   دومین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین کام با تخفیف شیراز   -   دامین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین کام با تخفیف شیراز   -   دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه