ثبت دومین کام با تخفیف کرج

خانه » دومین » ثبت دومین کام با تخفیف کرج

ثبت دومین کام با تخفیف کرج

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در کرج تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03157.html
توشیبا در نمایشگاه CES 2019، نسل چهارم از حافظه‌های NVMe SSD با قالب BGA را با عملکرد و قیمت رقابتی برای شرکت‌های تولیدکننده معرفی کرد.
چهار شنبه, ۱۹ دی ۹۷ ساعت ۱۶:۳۰

توشیبا نسل چهارم حافظه‌ BGA SSD را با تراشه ۹۶ لایه‌ای NAND معرفی کرد

توشیبا در نمایشگاه CES 2019، نسل چهارم از حافظه‌های NVMe SSD با قالب BGA را با عملکرد و قیمت رقابتی برای شرکت‌های تولیدکننده معرفی کرد.

توشیبا چهارمین نسل از حافظه‌های NVMe SSD را با فُرم‌فکتور BGA، شامل کنترلر SSD و حافظه‌ی فلش ناند (NAND) برای شرکت‌های تولیدکننده معرفی کرد. حافظه‌ی BG4 توشیبا ارتقاء قابل توجهی نسبت به BG3 محسوب می‌شود؛ چرا که در آن تراشه‌ی سه‌بعدی حافظه‌ی TLC جدید با ۹۶ لایه جای حافظه‌ی - ثبت دومین کام با تخفیف کرج - ناند ۶۴ لایه‌ای را گرفته است تا بدین ترتیب تولید حافظه‌هایی با ظرفیت بالا و مصرف انرژی پایین امکان پذیر باشد. از تغییرات دیگر حافظه‌ی جدید ژاپنی‌ها می‌توان به حذف کنترلر دو کاناله‌ی PCIe 3 به‌کاررفته در حافظه‌های BG2 و BG3 و جایگزینی - ثبت دومین کام با تخفیف کرج - آن با کنترلر چهارکاناله‌ی PCIe 3 اشاره کرد؛ تغییری که می‌تواند راه را برای بهبود قابل توجه عملکرد خواندن و نوشتن ترتیبی هموار کند. 

ثبت دومین کام با تخفیف کرج

BG4‌ کماکان حافظه‌ی SSD فاقد DRAM به‌حساب می‌آید و برای کاهش شدت افت عملکرد ناشی از خلاء DRAM از بافر حافظه‌ی میزبان (HMB) NVMe استفاده می‌کند. توشیبا در نسل چهارم حافظه‌‌های SSD خود، با افزودن مرحله‌ی بررسی توازن داده‌های ذخیره‌شده - ثبت دومین کام با تخفیف کرج - DRAM میزبان، نوع استفاده‌ از HMB را بهبود بخشیده است؛ بدین ترتیب حتی در صورت بی‌بهره‌بودن - ثبت دومین کام با تخفیف کرج - سیستم میزبان از حافظه‌ی ECC، یک لایه‌ی حفاظتی اضافه برای - ثبت دومین کام با تخفیف کرج - داده‌ها ایجاد خواهد شد. افزون‌بر - ثبت دومین کام با تخفیف کرج - تغییرات یادشده، فرم‌ور BG4 نیز تفاوت‌هایی را در خود می‌بیند که با هدف گسترش محدوده‌ی نگاشت داده‌های قابل‌ کش‌شدن در بافر حافظه‌ی میزبان برای بهبود عملکرد در کاربردهایی همچون کپی فایل‌های - ثبت دومین کام با تخفیف کرج - حجیم ایجاد شده‌اند. 

تغییرات یادشده بدین مفهوم هستند که اکنون حافظه‌ی BG4‌ برای شتاب‌بخشیدن به عملیات خود، حجم بیش‌تری - ثبت دومین کام با تخفیف کرج - از حافظه‌ی میزبان را طلب خواهد کرد؛ اما باید توجه داشته باشید که حجم HMB مورد نیاز کماکان کمتر از ۱۰۰ مگابایت خواهد بود. تغییرات فرم‌وری دیگر به بهبود - ثبت دومین کام با تخفیف کرج - عملکرد خواندن و نوشتن تصادفی و - ثبت دومین کام با تخفیف کرج - کاهش تأثیر مدیریت پس‌زمینه‌ی فلش بر عملکرد تعاملی بازمی‌گردد. آمار ابتدایی ارائه‌شده از سوی توشیبا حکایت از آن دارد سرعت نوشتن تصادفی تقریبا دو برابر شده است و خواندن تصادفی نیز بیش از دو برابر سریع‌تر از BG3‌ انجام می‌شود.

مشخصات حافظه‌ی BG4 توشیبا
ظرفیت۱۲۸، ۲۵۶، ۵۱۲ گیگابایت و یک ترابایت
فرم‌فکتورM.2 16x20mm BGA
M.2 2230 single sided, M key
رابطNVMe PCIe 3.0 x4
NANDToshiba 96L BiCS4 3D TLC
نرخ خواندن ترتیبی۲۲۵۰ مگابایت‌برثانیه
نرخ نوشتن ترتیبی۱۷۰۰ مگابایت‌برثانیه
خواندن تصادفی 4KB380k IOPS
نوشتن تصادفی 4KB190k IOPS

استفاده - ثبت دومین کام با تخفیف کرج - از - ثبت دومین کام با تخفیف کرج - کنترلر عریض‌تر PCIe (چهار کاناله نسبت به دو کاناله در نسل گذشته) در حافظه‌ی BG4 منجر به بزرگ‌تر شدن ابعاد قالب BGA نسبت به BG3‌ نشده است؛ اما نسخه‌ای که روی کارت قابل تعویض M.2 2230 اضافه‌ شده، اکنون از کلید - ثبت دومین کام با تخفیف کرج - نوع M به ‌جای نوع B+M‌ به‌کاررفته در حافظه‌های M.2 SATA‌ و PCIe x2 استفاده می‌کند. استفاده از تراشه‌ی TLC سه‌بعدی ۹۶ لایه‌ای با ظرفیت‌به‌ازاء‌بلوک بالاتر - ثبت دومین کام با تخفیف کرج - باعث شده تا برخی از حافظه‌ها باریک‌تر از گذشته باشند؛ به‌عنوان مثال اکنون مدل ۵۱۲ گیگابایتی به‌جای ۱.۵ میلی‌متر، ضخامتی معادل ۱.۳ میلی‌متر دارد، ضمن اینکه برای نخستین بار در سری - ثبت دومین کام با تخفیف کرج - BG شاهد مدل یک ترابایتی خواهیم بود. توشیبا نخستین شرکتی بود که سال گذشته حافظه‌ی SSD با تراشه‌ی ۹۶ لایه‌ای NAND را تحت نام XG6 روانه‌ی بازار - ثبت دومین کام با تخفیف کرج - کرد و اکنون به‌نظر می‌رسد که BG4‌ دومین حافظه با تراشه‌ی ۹۶ لایه‌ای خواهد بود.

ثبت دومین کام با تخفیف کرج

سری BG‌ توشیبا همواره مدلی پایین‌رده در - ثبت دومین کام با تخفیف کرج - بین حافظه‌های NVMe SSD بازار شرکت‌های تولیدکننده بوده است؛ بنابراین عموما مصرف‌کنندگان عادی از وجود آن غافل بوده‌اند. حتی نسخه‌ی تجاری BG3 با نام RC100 نیز به‌دلایلی همچون بالاتر بودن قیمت نسبت به نمونه‌های SATA، عرضه‌ی محدود و رقابت سنگین با شرکت‌های تولیدکننده‌ی حافظه‌‌های - ثبت دومین کام با تخفیف کرج - NVMe SSD بالارده‌ی ارزان‌قیمت که شکل‌گیری بازاری برای حافظه‌های NVMe پایین‌رده را دشوار می‌کرد، نظر کاربران را به‌خود جلب نکرد. با این حال، سری BG به‌تدریج در حال محبوب‌شدن نزد شرکت‌های تولیدکننده به‌عنوان جایگزینی برای حافظه‌های کوچک و کند eMMC در دستگاه‌های - ثبت دومین کام با تخفیف کرج - موبایل است. اخیرا حافظه‌های BG3 در کامپیوترهای دسکتاپ نیز به‌عنوان راهکاری ارزان‌قیمت برای تبلیغ حافظه‌ی NVMe به‌کار گرفته می‌شود. حال به‌نظر می‌رسد که BG4 به‌‌لطف عملکرد - ثبت دومین کام با تخفیف کرج - بهتر، ظرفیت‌های - ثبت دومین کام با تخفیف کرج - بالاتر و قیمتی هم‌سطح با حافظه‌های SATA SSD، بیش از گذشته - ثبت دومین کام با تخفیف کرج - نزد شرکت‌های تولیدکننده به‌ محبوبیت دست پیدا کند.

ثبت دومین کام با تخفیف کرج

در حال حاضر حافظه‌های BG4 توشیبا برای بررسی به‌تعداد محدودی از شرکت‌های تولیدکننده ارسال شده است. پیش‌بینی می‌شود که این شرکت ژاپنی در سه‌ماهه‌ی نخست سال ۲۰۱۹ نمونه‌های تولیدی را برای بررسی آماده کند و عرضه‌ی انبوه آن را نیز از سه‌ماهه‌ی دوم سال کلید بزند. خاطرنشان می‌کنیم که هم‌اکنون نسخه‌ای تجاری از حافظه‌ی BG4 معرفی نشده است؛ اما به‌نظر می‌رسد که این حافظه نسبت به حافظه‌ی RC100 مبتنی بر BG3، عملکرد بهتری در بازار مصرف‌کنندگان عادی داشته باشد، از این رو مایه‌ی تعجب نخواهد بود که تا پایان سال، شاهد عرضه‌ی RC200 باشیم.

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط - ثبت دومین کام با تخفیف کرج - با نمایشگاه به صفحه اختصاصی CES 2019 مراجعه کنید.

منبع anandtech

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید


اولين صفحه   -  ثبت دامنه ir با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه ir با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه ir با تخفیف کرج   -   خرید دامنه ir با تخفیف کرج   -   دومین ir با تخفیف کرج   -   ثبت دومین ir با تخفیف کرج   -   تمدید دومین ir با تخفیف کرج   -   قیمت دومین ir با تخفیف کرج   -   خرید دومین ir با تخفیف کرج   -   دامین ir با تخفیف کرج   -   ثبت دامین ir با تخفیف کرج   -   تمدید دامین ir با تخفیف کرج   -   قیمت دامین ir با تخفیف کرج   -   خرید دامین ir با تخفیف کرج   -   دامنه کام با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه کام با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه کام با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه کام با تخفیف کرج   -   خرید دامنه کام با تخفیف کرج   -   دومین کام با تخفیف کرج   -   ثبت دومین کام با تخفیف کرج   -   تمدید دومین کام با تخفیف کرج   -   قیمت دومین کام با تخفیف کرج   -   خرید دومین کام با تخفیف کرج   -   دامین کام با تخفیف کرج   -   ثبت دامین کام با تخفیف کرج   -   تمدید دامین کام با تخفیف کرج   -   قیمت دامین کام با تخفیف کرج   -   خرید دامین کام با تخفیف کرج   -   دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   دومین دات کام با تخفیف کرج   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف کرج   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف کرج   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف کرج   -   خرید دومین دات کام با تخفیف کرج   -   دامین دات کام با تخفیف کرج   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف کرج   -  آخرين صفحه