ثبت دومین کام بدون هاست شهر کرد

خانه » دومین » ثبت دومین کام بدون هاست شهر کرد

ثبت دومین کام بدون هاست شهر کرد

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 20167.html
دومین روز نمایشگاه تلکام کمی شلوغ‌تر و پرهیاهوتر به پایان رسید.
دوشنبه, ۵ مهر ۹۵ ساعت ۲۲:۳۰

گزارش زومیت از دومین روز نمایشگاه تلکام؛ نمایشگاه اپراتور محور

دومین روز نمایشگاه تلکام کمی شلوغ‌تر و پرهیاهوتر به پایان رسید.

شلوغی که - ثبت دومین کام بدون هاست شهر کرد - بیشتر نتیجه ادغام چند نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی از یک سو و دیگری حضور اپراتورهای تلفن همراه و عرضه‌ی سیم کارت رایگان یا خدمات به بازدید کنندگان بود - ثبت دومین کام بدون هاست شهر کرد - و این موضوع به نوعی باعث کاهش تعداد بازدید کنندگان تخصصی از تلکام 2016 می‌شود.

تلاقی چندین نمایشگاه، تخصیص بهترین فضاها به اپراتورهای موبایل کشور از یک سو و  غرفه‌های اختصاص داده شده به نهاد حاکمیتی و دولتی از سوی دیگر باعث شده است که نه تنها فضای کمتری به فعالان بخش خصوصی اختصاص داده شود بلکه حضور این شرکت‌ها در سایه تبلیغات اپراتورها - ثبت دومین کام بدون هاست شهر کرد - گم شده و فضای نمایشگاه را از حالت مکانی برای تبادل دانش و دستاوردها - ثبت دومین کام بدون هاست شهر کرد - در میان شرکت‌ها، به بازار عرضه‌ی محصولات اپراتورها تبدیل شود. اتفاقی که خوشایند شرکت‌ها نبوده و سالانه تعداد زیادی از شرکت‌های بخش خصوصی به خاطر فضای - ثبت دومین کام بدون هاست شهر کرد - حاکم بر نمایشگاه ترجیح می‌دهند هزینه حضور در تلکام را صرف توسعه‌ی بازار و محصولات خود کنند.

در نمایشگاه تلکام و حتی نمایشگاه الکامپ چیزی که به چشم می‌خورد نمایشگاهی برای همراه اول، مخابرات، ایرانسل و رایتل است و عرضه‌ی سیم‌کارت رایگان و این چیزی نیست جز اینکه موضوع کلی نمایشگاه ظاهرا فراموش شده است.

این در حالی است که جای خالی شرکت‌های ارائه دهنده‌ی سرویس‌های شبکه و نرم‌افزاری‌ها به وضوح حس می‌شود.

از سوی دیگر اگرچه نمایشگاه تخصصی مخابرات و ارتباطات است، اما شرکت‌های موبایلی در میان شرکت‌کنندگان نمایشگاه دیده نمی‌شوند. این در حالی است که سال‌ها پیش در نمایشگاه‌ تلکام شاهد حضور شرکت‌هایی همچون سونی، نوکیا، ال‌جی و حتی شرکت‌های تولیدکننده‌ی داخلی همچون دیمو و جی‌ال‌ایکس بودیم و از سوی دیگر برخی شرکت‌های موبایلی چینی در این نمایشگاه شرکت - ثبت دومین کام بدون هاست شهر کرد - کرده و به ارائه‌ی محصولات‌شان می‌پرداختند اما امسال غیر از شیائومی، شرکت‌ چینی دیگری در نمایشگاه تلکام حضور ندارد.

البته نمایشگاه امسال نقاط قوتی - ثبت دومین کام بدون هاست شهر کرد - هم داشت که نمی‌توان از آنها غافل شد؛ برگزاری کارگاه‌های آموزنده - ثبت دومین کام بدون هاست شهر کرد - که برای بازدیدکنندگان از سوی شرکت‌ها برگزار می‌شود، حضور وزیر ارتباطات در چند سال گذشته به همراه معاونانش - ثبت دومین کام بدون هاست شهر کرد - در روز افتتاحیه و حضور پررنگ شرکت‌های خارجی که خود می‌تواند نقطه‌ی قوت این نمایشگاه به حساب آید.

با این حال شاید اگر نمایشگاه‌های تخصصی همچون تلکام و الکامپ با هم ادغام شده و همزمان برگزار شوند، هم شرکت‌های خصوصی راحت‌تر و با هزینه‌ی کمتر بتوانند در این نمایشگاه‌ها شرکت کنند و هم نمایشگاه شکل تخصصی‌تری به خود بگیرد و نام بزرگترین نمایشگاه تخصصی در حوزه ict برازنده‌ی آن باشد.

ثبت دومین کام بدون هاست شهر کرد

 

برای مطالعه‌ی تمام اخبار و مطالب مرتبط با نمایشگاه ایران تلکام ۱۳۹۷ به صفحه‌‌‌ی این - ثبت دومین کام بدون هاست شهر کرد - رویداد در زومیت مراجعه کنید.

منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید


اولين صفحه   -  ثبت دامنه ir بدون هاست شهر کرد   -   تمدید دامنه ir بدون هاست شهر کرد   -   قیمت دامنه ir بدون هاست شهر کرد   -   خرید دامنه ir بدون هاست شهر کرد   -   دومین ir بدون هاست شهر کرد   -   ثبت دومین ir بدون هاست شهر کرد   -   تمدید دومین ir بدون هاست شهر کرد   -   قیمت دومین ir بدون هاست شهر کرد   -   خرید دومین ir بدون هاست شهر کرد   -   دامین ir بدون هاست شهر کرد   -   ثبت دامین ir بدون هاست شهر کرد   -   تمدید دامین ir بدون هاست شهر کرد   -   قیمت دامین ir بدون هاست شهر کرد   -   خرید دامین ir بدون هاست شهر کرد   -   دامنه کام بدون هاست شهر کرد   -   ثبت دامنه کام بدون هاست شهر کرد   -   تمدید دامنه کام بدون هاست شهر کرد   -   قیمت دامنه کام بدون هاست شهر کرد   -   خرید دامنه کام بدون هاست شهر کرد   -   دومین کام بدون هاست شهر کرد   -   ثبت دومین کام بدون هاست شهر کرد   -   تمدید دومین کام بدون هاست شهر کرد   -   قیمت دومین کام بدون هاست شهر کرد   -   خرید دومین کام بدون هاست شهر کرد   -   دامین کام بدون هاست شهر کرد   -   ثبت دامین کام بدون هاست شهر کرد   -   تمدید دامین کام بدون هاست شهر کرد   -   قیمت دامین کام بدون هاست شهر کرد   -   خرید دامین کام بدون هاست شهر کرد   -   دامنه دات کام بدون هاست شهر کرد   -   ثبت دامنه دات کام بدون هاست شهر کرد   -   تمدید دامنه دات کام بدون هاست شهر کرد   -   قیمت دامنه دات کام بدون هاست شهر کرد   -   خرید دامنه دات کام بدون هاست شهر کرد   -   دومین دات کام بدون هاست شهر کرد   -   ثبت دومین دات کام بدون هاست شهر کرد   -   تمدید دومین دات کام بدون هاست شهر کرد   -   قیمت دومین دات کام بدون هاست شهر کرد   -   خرید دومین دات کام بدون هاست شهر کرد   -   دامین دات کام بدون هاست شهر کرد   -   ثبت دامین دات کام بدون هاست شهر کرد   -  آخرين صفحه