ثبت دومین com با تخفیف تبریز

خانه » دومین » ثبت دومین com با تخفیف تبریز

ثبت دومین com با تخفیف تبریز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تبریز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03862.html
مایکروسافت ظاهرا برای چندمین بار قصد دارد با هدف رقابت با سیستم‌عامل کروم، نسخه‌ای سبک و مجزا از ویندوز را به نام ویندوز لایت معرفی کند.
سه شنبه, ۱۳ آذر ۹۷ ساعت ۱۳:۳۵

مایکروسافت با ویندوز لایت درصدد رقابت مجدد با کروم بوک‌ ها است

مایکروسافت ظاهرا برای چندمین بار قصد دارد با هدف رقابت با سیستم‌عامل کروم، نسخه‌ای سبک و مجزا از ویندوز را به نام ویندوز لایت معرفی کند.

براساس گزارش تازه‌ای از نشریه‌ی فناوری Petri، مایکروسافت در حال کار روی رقیبی جدید برای سیستم‌عامل محبوب Chrome OS با نام احتمالی ویندوز لایت یا صرفا لایت است. - ثبت دومین com با تخفیف تبریز - در صورتی که ردموندی‌ها واقعا درصدد ساخت چنین سیستم‌عاملی باشند، این چندمین تلاش آن‌ها برای ساخت نسخه‌ای مجزا و سبک از ویندوز محسوب می‌شود.

همان‌طور - ثبت دومین com با تخفیف تبریز - که احتمالا بسیاری از خوانندگان می‌دانند، مایکروسافت از سال‌ها پیش در تلاش برای فرار از دردسرهای ویندوز سنتی بوده است. ردموندی‌ها - ثبت دومین com با تخفیف تبریز - ۶ سال پیش به همراه ویندوز ۸ دست به معرفی Windows RT زدند و پس از ناکامی آن، دستگاه‌های مجهز به ویندوز ۱۰ اس را با هدف به زیر کشیدن کروم‌بوک‌ها روانه‌ی بازار کردند. به‌نظر می‌رسد لایت عملکردی به همان سبک و سیاق ویندوز ۱۰ اس - ثبت دومین com با تخفیف تبریز - داشته باشد و صرفا بتواند نرم‌افزارهای پلتفرم یونیورسال ویندوز و وب اپلیکیشن‌های پیشرو را اجرا کند.

با این حال، ظاهرا مایکروسافت با نسخه‌ی لایت، هدف‌هایی فراتر از قبل را در سر دارد. به گزارش پتری، در نسخه‌های اینسایدر اخیر ویندوز و کیت‌های توسعه‌ی - ثبت دومین com با تخفیف تبریز - نرم‌افزاری، ارجاعات مختلفی به Lite OS وجود - ثبت دومین com با تخفیف تبریز - دارد. این اشارات به ترسیم تصویری از آنچه مایکروسافت احتمالا قصد انجام آن را با لایت دارد، کمک می‌کنند.

ثبت دومین com با تخفیف تبریز

گزارش پتری اشاره می‌کند که ویندوز لایت نسخه‌ای - ثبت دومین com با تخفیف تبریز - نیست که افراد قادر به خریداری یا مشاهده‌ی آن در بخش تجاری یا سازمانی باشند. لایت در اصل با هدف اجرا در دستگاه‌های سبک‌وزن و همیشه روشن طراحی می‌شود و مایکروسافت با ارائه‌ی یک رابط کاربری کاملا متفاوت، آن را از مسیر اصلی ویندوز متمایز می‌کند.

در حقیقت، گزارش اخیر نشان می‌دهد که نسخه‌ی جدید - ثبت دومین com با تخفیف تبریز - ویندوز احتمالا اصلا ویندوز نامیده - ثبت دومین com با تخفیف تبریز - نخواهد شد. مایکروسافت در حال خلق محصولی کاملا متفاوت است و احتمال می‌رود که در دستگاهی به نام پروژه‌ی قنطورس (Project Centaurus)‌ شاهد معرفی آن باشیم؛ محصولی که به‌نظر می‌رسد نسخه‌ای بزرگتر از سرفیس فون پررمز و راز تاشدنی است و احتمالا در پاییز - ثبت دومین com با تخفیف تبریز - ۲۰۱۹ به بازار عرضه خواهد شد. سرفیس فون (پروژه‌ی اندرومدا) که از مدت‌ها پیش شایعات آن به‌صورت مکرر منتشر می‌شود، ظاهرا همچنان در دست توسعه است؛ اما تاریخ معرفی آن به‌طور دقیق مشخص نیست.

در حال حاضر، هیچ جزئیات دقیقی از زمان انتشار احتمالی اطلاعات بیشتر درباره‌ی سیستم‌عامل جدید مایکروسافت در دست نیست؛‌ اما می‌توان انتظار داشت که در مراسم بیلد ۲۰۱۹ که احتمالا در اردیبهشت سال آینده برگزار خواهد شد، ردموندی‌ها از پروژه‌ی نرم‌افزاری جدید خود جزئیات - ثبت دومین com با تخفیف تبریز - بیشتری ارائه دهند. از آنجایی که - ثبت دومین com با تخفیف تبریز - امسال بیلد ۲۰۱۸ جذابیت چندانی نداشت؛ - ثبت دومین com با تخفیف تبریز - امید می‌رود که مایکروسافت سال آینده از غافگلیری خوشایندی برای طرفداران خود رونمایی کند.


اولين صفحه   -  ثبت دامنه دات کام با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف تبریز   -   دومین دات کام با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف تبریز   -   خرید دومین دات کام با تخفیف تبریز   -   دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   خرید دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   دامنه com با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه com با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه com با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه com با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه com با تخفیف تبریز   -   دومین com با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین com با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین com با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین com با تخفیف تبریز   -   خرید دومین com با تخفیف تبریز   -   دامین com با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین com با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین com با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین com با تخفیف تبریز   -   خرید دامین com با تخفیف تبریز   -   دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -  آخرين صفحه