ثبت دومین com با تخفیف شیراز

خانه » دومین » ثبت دومین com با تخفیف شیراز

ثبت دومین com با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04537.html
مدیرعامل گوگل در ایمیلی به کارکنان این شرکت اعلام کرد که ۴۸ کارمند از جمله ۱۳ مدیر و سرپرست در طی دو سال اخیر به‌دلیل سوء رفتار و آزارهای جنسی اخراج شدند.
جمعه, ۴ آبان ۹۷ ساعت ۱۶:۰۶

اندی رابین جزو ۴۸ نفری بوده که به اتهام آزار جنسی از گوگل جدا شده‌اند

مدیرعامل گوگل در ایمیلی به کارکنان این شرکت اعلام کرد که ۴۸ کارمند از جمله ۱۳ مدیر و سرپرست در طی دو سال اخیر به‌دلیل سوء رفتار و آزارهای جنسی اخراج شدند.

مدیرعامل گوگل - ثبت دومین com با تخفیف شیراز - در روز پنج‌شنبه با ارسال ایمیلی به تمام کارمندان، خبر از اخراج ۴۸ نفر درطی دو سال گذشته به‌علت آزار جنسی داد. از این تعداد، - ثبت دومین com با تخفیف شیراز - ۱۳ نفر از میان مدیران ارشد یا رده‌بالاتر بوده‌اند و هیچ کدام از آن‌ها بسته‌های حمایتی برای خروج کارمندان از شرکت را دریافت نکرده‌اند. ایمیل گفته شده اولین بار توسط رسانه CNBC منتشر شد و پاسخی به مقاله اخیر روزنامه نیویورک تایمز درباره دفاع گوگل از مدیران خود در برابر اتهام‌های وارد شده است. از بین افراد گفته شده، نام خالق اندروید یعنی اندی رابین نیز به‌چشم می‌خورد و گفته می‌شود گوگل از وی در برابر اتهام سوء رفتار جنسی حمایت کرده و پاداش عظیمی را نیز در هنگام خروج او از شرکت درنظر گرفته است.

مقاله مذکور روزنامه نیویورک تایمز - ثبت دومین com با تخفیف شیراز - با عنوان گوگل چگونه از پدر اندروید دفاع کرد منتشر شده است. این مقاله اظهار دارد که گوگل در هنگام خروج اندی رابین از این شرکت در سال ۲۰۱۴، وی را به‌عنوان یک قهرمان نزد مردم معرفی کرده درحالی که از اتهام‌های مطرح شده علیه وی و اعتبار آن‌ها خبر داشته است. لری پیج، مدیرعامل وقت گوگل، در سخن‌رانی خود به تمجید از رابین پرداخت و فرزند وی یعنی اندروید را به‌عنوان دست‌آوردی ماندگار با میلیاردها کاربر معرفی کرد. اما گوگل در آن زمان هیچ اشاره‌ای به اتهام مطرح شده علیه رابین در سال ۲۰۱۳ نکرد. گفته می‌شود که مقام‌های گوگل تحقیقاتی پیرامون این مسئله انجام دادند و درنهایت به صحت آن‌ها پی بردند. هم‌چنین توافق‌های محرمانه‌ای نیز صورت گرفته است و در پایان لری - ثبت دومین com با تخفیف شیراز - پیج - ثبت دومین com با تخفیف شیراز - به‌صورت شخصی از رابین درخواست کرده است تا استعفای - ثبت دومین com با تخفیف شیراز - خود را مطرح کند. اما خروج رابین از گوگل به‌سادگی نیز نبوده است و پاداشی ۹۰ میلیون دلاری دریافت کرده است که به مبلغ دو میلیون دلار برای - ثبت دومین com با تخفیف شیراز - چهار سال پرداخت - ثبت دومین com با تخفیف شیراز - می‌شود. تمامی این موارد درحالی است که گوگل می‌توانست با توجه به شرایط ایجاد شده، هیچ‌گونه پاداشی برای وی در نظر نگیرد. هم‌چنین این شرکت در چنین مواردی هیچ‌گونه وظیفه‌ حقوقی برای دفاع از کارمندان خود برعهده ندارد.

ثبت دومین com با تخفیف شیراز

با این حال اندی رابین تنها شخصی نیست که Google از آن‌ها در برابر اتهام‌ها دفاع کرده است. اما ساندار پیچای اذعان دارد که کارمندان با توجه به ابزارهای جدید می‌توانند سوء رفتار یا آزار جنسی را گزارش - ثبت دومین com با تخفیف شیراز - کنند. حتی شرایطی برای ارسال گزارش‌ها به‌صورت - ثبت دومین com با تخفیف شیراز - ناشناس - ثبت دومین com با تخفیف شیراز - نیز فراهم آمده است. متن - ثبت دومین com با تخفیف شیراز - پایین مربوط به ایمیل پیچای است که نام آیلین ناتون، مدیر ارشد فعالیت‌های مردمی گوگل، نیز - ثبت دومین com با تخفیف شیراز - در پایان آن به‌چشم می‌خورد.

در ادامه می‌توانید متن نامه‌ی پیچای را مطالعه کنید:

از سوی: ساندار
«سلام به‌ همگی
خواندن - ثبت دومین com با تخفیف شیراز - مقاله امروز در نیویورک تایمز بسیار - ثبت دومین com با تخفیف شیراز - سخت بود.
ما بسیار مصمم هستیم تا محیطی امن و بدون تبعیض ایجاد کنیم. ما می‌خواهیم به شما اطمینان دهیم که تک تک شکایت‌های مربوط به آزار جنسی یا رفتار نامناسب را بررسی می‌کنیم، ما پیرامون آن‌ها تحقیق می‌کنیم و وارد عمل می‌شویم.
ما در سال‌های اخیر تغییرات زیادی ایجاد کردیم که شامل برخوردهای صورت گرفته با مقام‌های تصمیم‌گیرنده شرکت پیرامون رفتارهای نامناسب بوده است. در دو سال اخیر ۴۸ نفر به‌علت آزار جنسی اخراج شدند که شامل ۱۳ مدیر ارشد نیز می‌شود. هیچ‌یک از آن‌ها از مزایای خروجی شرکت نیز بهره‌مند نشده‌اند.
در سال ۲۰۱۵ اقدام به انتشار @Respect کردیم و گزارش سالانه تحقیقات داخلی خود را فراهم کردیم تا شفافیت پیرامون چنین تحقیق‌هایی در گوگل بیشتر شود. زیرا ما می‌دانیم که گزارش یک آزار می‌تواند بسیار سخت باشد؛ به‌همین دلیل درگاه‌های محرمانه برای اشتراک‌گذاری رفتارهای نامناسب صورت گرفته با کارمندان یا دیده شده توسط آن‌ها را - ثبت دومین com با تخفیف شیراز - ایجاد کردیم. ما از تمام کسانی که جلو آمدند حمایت می‌کنیم و به آن‌ها احترام می‌گذاریم. شما می‌توانید راه‌های بسیاری برای ارسال گزارش‌ها انتخاب کنید. - ثبت دومین com با تخفیف شیراز - اگر تمایل دارید می‌توانید گزارش‌ها را به‌صورت محرمانه ارسال کنید.
هم‌چنین ما سیاست خود در قبال معاونین و سرپرست‌های ارشد بخش‌ها را تغییر داده‌ایم و از این پس هیچ‌یک از آن‌ها مجاز به داشتن هرگونه رابطه‌ای با همکاران خود نخواهند بود.
متعهد هستیم که به شما اطمینان دهیم گوگل محیط کاری امنی است و شما در این مکان - ثبت دومین com با تخفیف شیراز - احساس امنیت خواهید کرد که بتوانید کار خود را به بهترین شکل انجام دهید. هم‌چنین گوگل مکانی است که عواقب بسیار - ثبت دومین com با تخفیف شیراز - جدی - ثبت دومین com با تخفیف شیراز - برای کسانی که به‌درستی رفتار نمی‌کنند، ایجاد خواهد کرد.»
ساندار و آیلین

اولين صفحه   -  ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   دامنه com با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه com با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه com با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه com با تخفیف شیراز   -   دومین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین com با تخفیف شیراز   -   خرید دومین com با تخفیف شیراز   -   دامین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین com با تخفیف شیراز   -   خرید دامین com با تخفیف شیراز   -   دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه