ثبت دومین com با تخفیف کرج

خانه » دومین » ثبت دومین com با تخفیف کرج

ثبت دومین com با تخفیف کرج

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در کرج تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03187.html
چهار شنبه, ۱۹ دی ۹۷ ساعت ۰۳:۱۵

ریزر دستیار صوتی آمازون الکسا را به پلتفرم گیمینگ خود می‌افزاید

ریزر، شرکتی که در حوزه‌ی تولید سخت‌افزار و نرم‌افزار حرفه‌ای با تمرکز بر کاربران گیمینگ فعالیت می‌کند، قصد دارد تا با اضافه کردن دستورها صوتی و قابلیت‌های لمسی، پلتفرم گیمینگ خود را به - ثبت دومین com با تخفیف کرج - سطحی بالاتر برساند. امروز در نمایشگاه CES، مدیران این شرکت اعلام کرد که با افزودن قابلیت‌های دستورها صوتی آمازون - ثبت دومین com با تخفیف کرج - الکسا به پلتفرم گیمینگ خود، قابلیت‌های جذاب آن را به کاربران، عرضه کند. به‌علاوه، خانواده‌ی جدیدی از محصولات با نام HyperSense - ثبت دومین com با تخفیف کرج - معرفی شد که رابط قابل - ثبت دومین com با تخفیف کرج - لمس را به کاربران عرضه می‌کند.

اضافه کردن هماهنگی الکسا با محصولات ریزر، تا سه‌ماهه‌ی دوم سال ۲۰۱۹ نهایی خواهد شد. البته، درباره‌ی تاریخ عرضه‌ی - ثبت دومین com با تخفیف کرج - خانواده‌ی هایپرسنس، اطلاعات جزئی منتشر نشده و - ثبت دومین com با تخفیف کرج - تنها پیش‌نمایشی از آن‌ها پخش شد.

شرکت ریزر، علاوه‌بر موارد فوق، قصد دارد تا اکوسیستم خود را به مواردی بیش از برند Razer گسترش دهد. سخنگوی شرکت در مراسم امسال، اعلام کرد - ثبت دومین com با تخفیف کرج - که برنامه‌ی Chroma Connected Devices Program، اکنون بیش از ۱۵ شریک جدید دارد و بیش از ۳۰۰ دستگاه، قابلیت اجرای بازی‌ها و اپلیکیشن‌های - ثبت دومین com با تخفیف کرج - پلتفرم Chroma را دارند. برنامه‌ی فوق، لوازم جانبی خاصی را شامل می‌شود که توانایی کار با محصولات ریزر را دارند.

ثبت دومین com با تخفیف کرج

به‌کارگیری الکسا در محصولات ریزر، نشان‌دهنده‌ی گسترش نفوذ این فناوری در لایه‌هایی عمیق از بازار مصرف‌کننده‌ها است. درحال‌حاضر، باوجود آن‌که آمازون سخت‌افزار اختصاصی گیمینگ ندارد، ورود الکسا به حوزه‌ی گیمینگ - ثبت دومین com با تخفیف کرج - نقطه‌ی عطفی در تاریخ آن خواهد بود. البته، پیش‌از‌این در ماه - ثبت دومین com با تخفیف کرج - سپتامبر گذشته، مایکروسافت خبر از - ثبت دومین com با تخفیف کرج - پشتیبانی الکسا در ایکس‌باکس وان داد و یک سال قبل از آن، الکسا - ثبت دومین com با تخفیف کرج - در پلتفرم پلی‌استیشن Vue استفاده شده بود.

به‌نظر می‌رسد هماهنگی الکسا با محصولات ریزر، بیشتر در حوزه‌ی کنترل رخدادهای پیرامون گیمینگ - ثبت دومین com با تخفیف کرج - است. به‌عنوان - ثبت دومین com با تخفیف کرج - مثال، کاربر می‌تواند - ثبت دومین com با تخفیف کرج - تنظیمات نورپردازی تجهیزات گیمینگ خود را با دستورها صوتی انجام دهد. درواقع، کنترل صوتی، - ثبت دومین com با تخفیف کرج - بر رخدادهای داخلی بازی‌ها تأثیرگذار نخواهد بود. البته، چنین قابلیتی، بیشتر مورد علاقه‌ی آمازون است تا آن را با محصول اختصاصی (احتمالی) خود در حوزه‌ی گیمینگ، نهایی کند.

آمازون با ترکیب دارایی‌های کنونی خود در حوزه‌ی گیمینگ، از پلتفرم پخش ویدئویی Twitch گرفته تا اپلیکیشن‌های مخصوص بازی، خانواده‌ی گسترده‌ی اکو و تجربه‌ی قوی در حوزه‌ی هوش مصنوعی و واقعیت افزوده، می‌تواند محصولی قابل‌توجه را در این بازار عرضه کند.

پیت تامسون، معاون بخش جستجوی صوتی الکسا در بیانیه‌ای درباره‌ی همکاری - ثبت دومین com با تخفیف کرج - با ریزر گفت:

ما از همکاری با ریزر و ارائه‌ی تجربه‌ای عالی به کاربران حوزه‌ی گیمینگ، بسیار هیجان‌زده هستیم. این همکاری، به کاربران نشان می‌دهد که الکسا، چگونه به بهبود تجربه‌ی بازی کمک خواهد کرد.

کاربران با استفاده از الکسا، می‌توانند لوازم جانبی ریزر را کنترل کرده و همچنین، از تمامی قابلیت‌های دیگر الکسا نیز استفاده کنند. قابلیت‌هایی همچون کنترل دستگاه‌های - ثبت دومین com با تخفیف کرج - هوشمند و دسترسی به‌ ده‌ها هزار قابلیت پیش‌فرض دستیار آمازون، با این همکاری به گیمرها ارائه خواهد شد.

ریزر، با استفاده از پلتفرم Synapse 3 اینترنت اشیاء خود، پشتیبانی از الکسا را به محصولات خود می‌افزاید. درحال‌حاضر، این پلتفرم برای اتصال محصولات ریزر با لوازم جانبی متفرقه‌ای استفاده - ثبت دومین com با تخفیف کرج - می‌شود که احتمالا، کاربر برای بهبود تجربه‌ی گیمینگ خود استفاده - ثبت دومین com با تخفیف کرج - می‌کند.

طبق ادعای ریزر، پس از اجرای طرح هماهنگی با الکسا، کاربران می‌توانند از هدست‌ها و میکروفون‌های این - ثبت دومین com با تخفیف کرج - شرکت برای کنترل ویژگی‌های دستگاه‌ها همچون نورپردازی و تنظیمات ماوس و کیبورد و هدست‌ها استفاده کنند.

مین لیانگ تَن، هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل ریزر در - ثبت دومین com با تخفیف کرج - بیانیه‌ای درباره‌ی همکاری فوق گفت:

این - ثبت دومین com با تخفیف کرج - حرکت، یک امیدواری برای - ثبت دومین com با تخفیف کرج - ریز نسبت به آینده محسوب می‌شود. آینده‌ای که در آن، محصولات گیمینگ ظرفیت کامل خود را با کنترل صوتی، هماهنگی دقیق و اتصال به سرویس‌های ابری نشان می‌دهد.

ثبت دومین com با تخفیف کرج

عرضه‌ی بازخوردهای قابل لمس در محصولات جدید ریزر نیز با همکاری شرکت‌های واسط انجام می‌شود. در این پروژه، شرکت‌هایی - ثبت دومین com با تخفیف کرج - همچون Lofelt و Subpac و چند شرکت دیگر حضور دارند که ریزر اشاره‌ای به نام آن‌ها نداشت.

ایده‌ی محصولات هایپرسنس ریزر، آن نیست که گیمرهای فوق‌حرفه‌ای، دستگاه‌هایی همچون تونل باد، چیلر گرمایشی، بوهای عجیب‌وغریب و غیره در اتاق خود اضافه کنند - ثبت دومین com با تخفیف کرج - تا حسی نزدیک به واقعیت داشته باشند. به‌عنوان مثال، همکاری غول صنعت گیمینگ با شرکت‌های دیگر، به تولید محصولاتی همچون - ثبت دومین com با تخفیف کرج - اسپیکرهای قدرتمند و صفحات تاچی خواهد انجامید که تجربه‌های متفاوتی را به کاربر ارائه - ثبت دومین com با تخفیف کرج - می‌کنند - ثبت دومین com با تخفیف کرج - تا به اکشن بازی‌ها، نزدیک‌تر شود.

با کمی تخیل درباره‌ی محصولات احتمالی ریزر در خانواده‌ی هایپرسنس، می‌توان چند سناریو را متصور شد. به‌عنوان - ثبت دومین com با تخفیف کرج - مثال، جلوه‌های صوتی برای درک بهتر مواردی همچون صدای موشک در بازی، تجربه‌ی - ثبت دومین com با تخفیف کرج - وزیدن باد - ثبت دومین com با تخفیف کرج - به‌شکل امواج صوتی که در پاها احساس شوند یا جلیقه‌ای که احساس سرما را در کاربر ایجاد کرده یا حتی او را به سمتی خم کند، برخی از تجارب قابل لمس گیمرها با محصولات جدید هایپرسنس خواهد بود.

مین درباره‌ی محصولات با قابلیت‌های لمسی در بیانیه‌ی خود گفت:

ما بالاخره می‌توانیم آن‌چه که در زمین بازی شنیده شده یا دیده می‌شود را با - ثبت دومین com با تخفیف کرج - تمام وجود احساس کنیم. احساس عبور سریع گلوله‌ی دشمن یا لرزش ایجادشده بر اثر غرش یک هیولا، بالاخره برای گیمرها قابل لمس خواهد شد.

مانند سیستم Razer Chroma که در آن قدرت اتصال سیستم‌های نورپردازی مختلف دستگاه‌های گیمینگ را تجربه کردیم، با هایپرسنس نیز می‌توان دستگاه‌های مختلف با قابلیت‌های لمسی را به هم متصل کرده و غوطه‌وری در دنیای بازی را - ثبت دومین com با تخفیف کرج - عمیق‌تر کنیم.

به‌هرحال، اضافه کردن قابلیت‌های صوتی و لمسی به پلتفرم ریزر و هر پلتفرم گیمینگ دیگر، قابل توجیه است. روند کار در دنیای گیمینگ همیشه بر این اساس بود که از آخرین فناوری‌ها برای واقعی‌تر شدن احساسات کاربران، استفاده شود. تاکنون، مواردی - ثبت دومین com با تخفیف کرج - همچون گرافیک‌های قوی‌تر، واقعیت افزوده و واقعیت مجازی و بازی کردن همراه یا روبروی دیگر گیمرها، در مسیر واقعی‌تر شدن همان احساسات بوده‌اند.

دراین‌میان، قابلیت‌های لمسی هنوز آن‌طور که باید و شاید توسعه نیافته‌اند؛ اما همان‌طور که نمونه‌هایی موفق از آن‌ها را در گوشی‌های هوشمندمان دیده‌ایم، ورود چنین قابلیت‌هایی به دنیای گیمینگ، دور از انتظار نیست.

البته، فناوری‌های صوتی و ارتباط با دستگاه‌های هوشمند ازطریق صوت، سال‌ها است که توسعه و بهبود را - ثبت دومین com با تخفیف کرج - تجربه کرده‌اند. درواقع، کنترل صوتی به‌عنوان رابط کاربری نسل آینده شناخته می‌شود. این رابط کاربری خصوصا در مواقعی که توجه یا دست‌های کاربر مشغول کارهای دیگر است، فواید خود را نشان می‌دهد. - ثبت دومین com با تخفیف کرج - به‌عنوان مثال وقتی شما - ثبت دومین com با تخفیف کرج - در جاده گم شده‌اید - ثبت دومین com با تخفیف کرج - و تصمیم به اجرای مجدد - ثبت دومین com با تخفیف کرج - مسیریابی دارید، دستورها صوتی بسیار مفید خواهند بود.

البته، در دنیای گیمینگ، چنین اضطراری در ارسال دستورها صوتی وجود ندارد، اما در آینده‌ی نزدیک می‌توان تصور پیشرفت در بازی‌ها و کنسول‌ها را به نحوی داشت که کاربر حتی با جیغ و فریاد زدن، از صحنه‌ی نبرد عبور کند یا حتی با یک دستور صوتی، صدای - ثبت دومین com با تخفیف کرج - بازی را کاهش دهد.

ثبت دومین com با تخفیف کرج

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای - ثبت دومین com با تخفیف کرج - ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به - ثبت دومین com با تخفیف کرج - صفحه اختصاصی CES 2019 مراجعه کنید.

منبع techcrunch

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید


اولين صفحه   -  ثبت دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   دومین دات کام با تخفیف کرج   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف کرج   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف کرج   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف کرج   -   خرید دومین دات کام با تخفیف کرج   -   دامین دات کام با تخفیف کرج   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف کرج   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف کرج   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف کرج   -   خرید دامین دات کام با تخفیف کرج   -   دامنه com با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه com با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه com با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه com با تخفیف کرج   -   خرید دامنه com با تخفیف کرج   -   دومین com با تخفیف کرج   -   ثبت دومین com با تخفیف کرج   -   تمدید دومین com با تخفیف کرج   -   قیمت دومین com با تخفیف کرج   -   خرید دومین com با تخفیف کرج   -   دامین com با تخفیف کرج   -   ثبت دامین com با تخفیف کرج   -   تمدید دامین com با تخفیف کرج   -   قیمت دامین com با تخفیف کرج   -   خرید دامین com با تخفیف کرج   -   دامنه انگلستان با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف کرج   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف کرج   -   دومین انگلستان با تخفیف کرج   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف کرج   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف کرج   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف کرج   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف کرج   -   دامین انگلستان با تخفیف کرج   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف کرج   -  آخرين صفحه