ثبت دومین ir ارزان سمنان

خانه » دومین » ثبت دومین ir ارزان سمنان

ثبت دومین ir ارزان سمنان

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در سمنان تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 20557.html
چندی است که ربات‌ها به عنوان رابطی میان کاربران و برنامه‌ی کاربردی استفاده می‌شوند. با اینکه در حال حاضر ربات‌های پیام‌رسان در برخی موارد کارایی مطلوبی دارند، اما واقعیت این است که راه زیادی را تا توسعه‌ی مطلوب آنها در پیش داریم. در گزارش پیش رو به بررسی و شرح عملکرد کمپانی گوگل به عنوان کمپانی پیشتاز در زمینه‌ی هوش مصنوعی و رابط‌های پرسش‌گر می‌پردازیم.
پنجشنبه, ۱۸ شهریور ۹۵ ساعت ۲۲:۰۰

هوش مصنوعی گوگل در خدمت بهبود و گسترش ربات‌ ها

چندی است که ربات‌ها به عنوان رابطی میان کاربران و برنامه‌ی کاربردی استفاده می‌شوند. با اینکه در حال حاضر ربات‌های پیام‌رسان در برخی موارد کارایی مطلوبی دارند، اما واقعیت این است که راه زیادی را تا توسعه‌ی مطلوب آنها در پیش داریم. در گزارش پیش رو به بررسی و شرح عملکرد کمپانی گوگل به عنوان کمپانی پیشتاز در زمینه‌ی هوش مصنوعی و رابط‌های پرسش‌گر می‌پردازیم.

ربات‌ها (bot) به سرعت در حال تبدیل شدن به یک بخش کلیدی از فناوری هستند. آنها کاربران را قادر می‌سازند تا از یک برنامه‌ی پیام‌رسان برای اعمال و تایپ درخواست‌های ساده‌ی انگلیسی به برخی سرویس‌ها همانند اوبر (Uber) استفاده کنند. رابط کاربری - ثبت دومین ir ارزان سمنان - درست مانند ارسال پیام کوتاه به یک دوست است و طبیعتا برای ما وارد کردن یک پیام به این رابط از دانلود و همچنین از کاربرد برخی برنامه‌های پیچیده‌ی - ثبت دومین ir ارزان سمنان - محلی بسیار آسان‌تر است.

 با اینکه ربات‌ها و سیستم‌عامل‌های مبتنی بر ربات بیشتری مانند Slack پا به عرصه گذاشته‌اند، اما این نکته جالب توجه است که گوگل تقریبا ۲۰ سال زمان را برای تکمیل چگونگی پاسخ به پرسش‌نامه‌های متنی صرف کرده است. ربات‌های امروزی باید - ثبت دومین ir ارزان سمنان - موارد زیادی را در زمینه‌ی تفسیر طبیعی زبان، هوش مصنوعی، و رابط کاربری از یافته‌های گوگل - ثبت دومین ir ارزان سمنان - استفاده کنند.

 یک نمونه‌ی عالی از ربات را می‌توان به سفارش اوبر روی Slack دانست که روش نسبتا ساده‌ای است؛ زیرا Slack در تلفن همراه تشخیص می‌دهد که شما در کجا قرار دارید. با - ثبت دومین ir ارزان سمنان - این حال، بسیاری از ربات‌ها در حال حاضر به سرعت در حال پشت سر گذاشتن فراز و نشیب‌های پرشماری هستند. به عنوان مثال، ترتیب دادن یک پرواز از خطوط هوایی از طریق متن، واقعا به - ثبت دومین ir ارزان سمنان - اندازه‌ی استفاده از یک سیستم سفارش خطوط هواپیمایی با پاسخ صوتی خسته‌کننده است.

تبادل مداوم پیام‌ها - ثبت دومین ir ارزان سمنان - با یک ربات خسته‌کننده است

شاید در نهایت روزی برسد که ربات‌ها به اندازه کافی هوشمند شوند و مثلا بدانند که - ثبت دومین ir ارزان سمنان - وقتی یک درخواست پرواز از فرودگاه SFO به فرودگاه JFK می‌دهید، دقیقا چه می‌خواهید. اما واقعیت این است که ربات‌ها برای رسیدن به مرحله‌ای که تشخیص دهند شما برای تفریح به سفر می‌روید یا برای تجارت، راه بسیار طولانی را در - ثبت دومین ir ارزان سمنان - پیش دارند. در زمینه‌ی - ثبت دومین ir ارزان سمنان - مثال فرودگاه می‌توان اشاره کرد که شاید شما بسته به اینکه سفر تفریحی یا تجاری داشته باشید، - ثبت دومین ir ارزان سمنان - فرودگاه‌های متفاوتی را برای ترتیب دادن بازدیدها - ثبت دومین ir ارزان سمنان - و ملاقات‌های خود مد نظر داشته باشید. از سویی شاید هم بخواهید با یک - ثبت دومین ir ارزان سمنان - شرکت هوایی خاص سفر کنید تا از بعد مسافت یا هزینه صرفه‌جویی کرده باشید.

ثبت دومین ir ارزان سمنان

گوگل چگونه به جایگاه فعلی رسیده است؟

 کمپانی گوگل به مدت طولانی در زمینه‌ی پژوهش‌های مربوط به پرسش‌های متنی پیشتاز بوده است. هفت سال پیش، این فعالیت با تفسیر اهداف پرسش‌ها و بازگرداندن کارت‌هایی همراه با پاسخ به پرسش‌های ارایه شده در بخش بالایی نتایج جستجو آغاز شد. در طول این سال‌ها، کارت های گوگل (Googles cards) به برنامه‌های بسیار تعاملی تبدیل شده‌اند که همه‌ی زمینه‌ها را از - ثبت دومین ir ارزان سمنان - آب و هوا تا موسیقی، شعر و پرواز پوشش می‌دهند.

 گوگل عبارات اختصاری انگلیسی همانند «پروازها از SF به LA» را دریافت می‌کند و در ادامه، کارت‌های تعاملی را به عنوان نتایج جستجو - ثبت دومین ir ارزان سمنان - ارایه می‌دهد. کارت‌های تعاملی رابط کاربری بسیار کارآمدتری نسبت به ارسال و دریافت پیاپی پیام با یک ربات به شمار می‌روند. ما باید متن را ارسال کنیم اما آخرین موردی که تمایل به انجامش داریم این است که مجبور شویم متن بیشتری را دریافت کنیم.

ثبت دومین ir ارزان سمنان

 برنامه‌های کارت‌های تعاملی گوگل

اگر بخواهیم با همان مثال پرواز به - ثبت دومین ir ارزان سمنان - بررسی ادامه دهیم، می‌توانیم اشاره کنیم که با کلیک بر روی گزینه‌ی show flights در کارت یا کلیک بر روی تب Flights کاربر به یک صفحه‌ی نمایش کامل منتقل - ثبت دومین ir ارزان سمنان - می‌شود که این صفحه یک برنامه‌ی کاربردی کوچک و کاملا تعاملی است و قادر است تا کاربران را در تمام مراحل خرید بلیط پرواز راهنمایی کند. ربات‌ها به احتمال زیاد به زودی با استفاده از یک برنامه‌ی تمام صفحه‌ی میکرو با این روش تجهیز شده و برای فعل و - ثبت دومین ir ارزان سمنان - انفعالات پیچیده‌تر آماده می‌شوند.

ثبت دومین ir ارزان سمنان

برای اینکه به یک نتیجه‌ی نهایی از ناکارمد بودن سیستم‌های صرفا متنی برسیم، می‌توانیم اشاره کنیم که چند سال پیش، گوگل - ثبت دومین ir ارزان سمنان - محصول جستجوی اس ام اسی خود را پس از اینکه کارت‌های تعاملی و برنامه‌های کاربردی میکرو پا به عرصه گذاشتند، از دور خارج کرد. این برنامه‌ها و کارت‌های تعاملی به خوبی و - ثبت دومین ir ارزان سمنان - به طور گسترده در گوشی‌های هوشمند مورد استفاده قرار گرفتند.

 انتخاب محیط مناسب پیام

معمولا اغلب افراد برای نوشتن یک متن تا زمانی که به یک کامپیوتر دسترسی پیدا کنند، صبر می‌کنند. به عبارتی آنها تمایل کمتری به نوشتن یک متن با گوشی - ثبت دومین ir ارزان سمنان - دارند. همانند این اتفاق در زمینه‌ی ربات‌ها نیز تا حدودی روی می‌دهد. ربات‌ها زبانی طبیعی برای - ثبت دومین ir ارزان سمنان - وظایف و محیط‌های متفاوت با مقوله‌های متنی متفاوتی هماهنگ‌سازی - ثبت دومین ir ارزان سمنان - می‌شوند.

هنگام استفاده از یک رابط صرفا صوتی، تعاملات عموما به پرسش‌های ساده و پاسخ محدود شده است. در هنگام تایپ با یک گوشی هوشمند، پرسش‌های پیچیده‌تر می‌تواند باعث حصول کارت تعاملی یا همچنین برنامه‌ی کاربردی پیچیده‌تری باشد. در پایین، طرح مختصری از نمونه‌های موجود برای هر گزینه‌ی تعاملی را می‌توانید ببینید:

ثبت دومین ir ارزان سمنان

 سیستم عامل‌های ربات نوظهور باید به پلتفرم‌های برنامه‌ای تبدیل شوند

پرسشی که با خواندن عنوان بالا به ذهن می‌رسد این است که - ثبت دومین ir ارزان سمنان - منظور از تبدیل شدن - ثبت دومین ir ارزان سمنان - به پلتفرم‌های برنامه‌ای برای سیستم عامل‌های پیام‌رسانی مانند Slack و فیس‌بوک مسنجر که در حال حاضر از ربات‌ها پشتیبانی می‌کنند، چه خواهد بود؟ با نگاهی به مسیر گوگل، می‌توان چنین برداشت کرد که آنها به زودی نیاز پیدا خواهند کرد تا رابط‌های برنامه‌ی کاربردی خود را تقویت کنند؛ به طوری که برنامه‌های کاربردی کارتی و حتی برنامه‌های کاربردی میکرو قابلیت رشد و بهبود را در پلتفرم‌های آنها داشته باشند.

 حمایت از برنامه‌های کارتی و برنامه‌های میکرو مستلزم به کار گرفته شدن نسل جدیدی از رابط‌های برنامه‌ی کاربردی مبتنی بر html همچون رابط‌های برنامه‌ی کاربردی اعتباری گوگل (Google’s card API) خواهد بود. از سویی، فیسبوک نیز پلتفرم FBML یا - ثبت دومین ir ارزان سمنان - زبان نشانه‌گذاری فیسبوک (Facebook Markup Language) را از رده خارج کرده است. اما شاید React.js قادر به پر کردن جای خالی آن باشد. کاربران از برنامه‌های هزینه‌بر و بی‌رویه با تعداد انبوهی - ثبت دومین ir ارزان سمنان - از ویژگی‌های غیرضروری خسته شده‌اند و این یک فرصت بزرگ برای برنامه‌های سبک با مبنای html است تا به - ثبت دومین ir ارزان سمنان - صورت پویا و در مقیاس زمان حقیقی بتوانند پاسخگوی کاربران باشند.

 گوگل همچنین به پرسش‌های ساده حتی پیش از آنکه کامل شوند پاسخ می‌دهد. این امر نیز یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که پلتفرم‌های پیام‌رسانی نیز به احتمال زیاد به زودی اضافه خواهند کرد.

 جستجوی گوگل وقتی در حال تایپ هستید برخی - ثبت دومین ir ارزان سمنان - پرسش‌ها را از شما می‌پرسد

ثبت دومین ir ارزان سمنان

ربات‌ها با در نظر گرفتن شماری از پرسش‌ها باید به سوال شما حتی قبل از آنکه ارسالش کنید، پاسخ دهند. این همان کاری است که گوگل در حال - ثبت دومین ir ارزان سمنان - حاضر در مرورگر کروم برای برخی عبارت‌ها مانند - ثبت دومین ir ارزان سمنان - آب و هوا و نقل قول‌ها انجام می‌دهد.

 در بلند مدت، ربات‌ها باید زمانی که رویداد خاصی مرتبط با - ثبت دومین ir ارزان سمنان - شما در حال رخ دادن باشد، به شما پیام دهند. در حال حاضر، ربات‌ها دارای عملکرد کاملا پرگویانه و اطناب‌آمیز هستند و همه‌ی واقعیات مرتبط و غیر مرتبطی را که در یک سیستم مرجع همچون Github یا Salesforce ارایه می‌شود را در اختیار کاربر قرار می‌دهند.

 باز هم، ما می توانیم از دستاوردهای گوگل استفاده کنیم. سیستم گوگل نو (Google Now) می‌تواند به صورت فعالانه، اعلان‌ها و - ثبت دومین ir ارزان سمنان - کارت‌های برنامه‌ای تعاملی را بر پایه‌ی سلیقه و نیاز شما برایتان ارسال کند.

ثبت دومین ir ارزان سمنان

 گوگل به احتمال زیاد، چنین تجربه‌ی مشابهی را با Hangouts مسنجر خود نیز ادغام خواهد کرد و همانطور که آلیستر کرول اوریلی در جایی اشاره می‌کند، گوگل همچنین در حال یکپارچه‌سازی برنامه‌های - ثبت دومین ir ارزان سمنان - هوشمند و برنامه‌های میکرو برای ارایه در محصول Inbox خود است.

 آغاز یک جنگ در زمینه‌ی پلتفرم‌ها برای توسعه‌دهندگان

بعد از نزدیک به یک دهه از پیدایش iOS و آندروید، داشتن فرصتی برای به چالش کشیدن کارکردهای شبه‌برنامه‌ای و همچنین فشرده کردن برنامه بر اساس پرسش از کاربر - ثبت دومین ir ارزان سمنان - و سلیقه‌ی وی، بسیار مهیج و خوشایند به نظر می‌رسد. در حالت شرکتی، کاربران احتمالا انتظار خواهند داشت که تمام ابزارهای - ثبت دومین ir ارزان سمنان - شرکتی آنها از نوع پرسش‌گرانه باشد و همچنین کارت های تعاملی و کنشگرانه و برنامه‌های کاربردی کوچک را ارایه دهد.

 ارزش استفاده از ربات‌ها - ثبت دومین ir ارزان سمنان - برای کاربران سازمانی به تازگی جلوه‌ی بیشتری پیدا کرده است. ربات‌های سازمانی (Enterprise) به احتمال زیاد برای تقویت هوش در زمینه‌ی مکالمات، ارایه‌ی اطلاعات مربوط به کارکنان و همچنین در زمینه‌ی بهینه‌سازی گردش کار مورد استفاده قرار گیرند.

 گوگل در پاسخ به متن‌های پرسشی دارای یک برتری بزرگ است. اما مایکروسافت در حال حاضر اعلام کرده است که برای پیام‌رسان اسکایپ خود یک ربات رابط برنامه در نظر گرفته است و در این میان گزینه‌های جدیدی مانند Slack نیز در حال معرفی هستند. با همه‌ی تفاسیر فوق، چنین به نظر می‌رسد که فناوری ربات‌ها به یک نمایش سرگرم‌کننده تبدیل خواهد شد. این موضوع از آن نظر جالب به نظر می‌رسد که ما در تقریبا - ثبت دومین ir ارزان سمنان - ۱۰ سال اخیر شاهد هیچ نبرد پلتفرمی چشمگیری میان توسعه‌دهندگان نبوده‌ایم!


اولين صفحه   -  ثبت دامنه آی آر ارزان سمنان   -   تمدید دامنه آی آر ارزان سمنان   -   قیمت دامنه آی آر ارزان سمنان   -   خرید دامنه آی آر ارزان سمنان   -   دومین آی آر ارزان سمنان   -   ثبت دومین آی آر ارزان سمنان   -   تمدید دومین آی آر ارزان سمنان   -   قیمت دومین آی آر ارزان سمنان   -   خرید دومین آی آر ارزان سمنان   -   دامین آی آر ارزان سمنان   -   ثبت دامین آی آر ارزان سمنان   -   تمدید دامین آی آر ارزان سمنان   -   قیمت دامین آی آر ارزان سمنان   -   خرید دامین آی آر ارزان سمنان   -   دامنه ir ارزان سمنان   -   ثبت دامنه ir ارزان سمنان   -   تمدید دامنه ir ارزان سمنان   -   قیمت دامنه ir ارزان سمنان   -   خرید دامنه ir ارزان سمنان   -   دومین ir ارزان سمنان   -   ثبت دومین ir ارزان سمنان   -   تمدید دومین ir ارزان سمنان   -   قیمت دومین ir ارزان سمنان   -   خرید دومین ir ارزان سمنان   -   دامین ir ارزان سمنان   -   ثبت دامین ir ارزان سمنان   -   تمدید دامین ir ارزان سمنان   -   قیمت دامین ir ارزان سمنان   -   خرید دامین ir ارزان سمنان   -   دامنه کام ارزان سمنان   -   ثبت دامنه کام ارزان سمنان   -   تمدید دامنه کام ارزان سمنان   -   قیمت دامنه کام ارزان سمنان   -   خرید دامنه کام ارزان سمنان   -   دومین کام ارزان سمنان   -   ثبت دومین کام ارزان سمنان   -   تمدید دومین کام ارزان سمنان   -   قیمت دومین کام ارزان سمنان   -   خرید دومین کام ارزان سمنان   -   دامین کام ارزان سمنان   -   ثبت دامین کام ارزان سمنان   -  آخرين صفحه