خرید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر

خانه » دومین » خرید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر

خرید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در بوشهر تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 17975.html
کمپانی Blue که برندی محبوب در حوزه‌ی میکروفون‌های باکیفیت به شمار می‌رود، در نمایشگاه
چهار شنبه, ۱۵ دی ۹۵ ساعت ۱۹:۲۴

اولین هدفون بلوتوث Blue Microphones موسم به Satellite معرفی شد

کمپانی Blue که برندی محبوب در حوزه‌ی میکروفون‌های باکیفیت به شمار می‌رود، در نمایشگاه

شرکت Blue که در - خرید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - حوزه‌ی - خرید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - صوت فعالیت دارد بیشتر با میکروفون‌های استودیوی بسیار باکیفیت خود شناخته می‌شود، اما این کمپانی در چند سال اخیر فعالیت‌های خوبی در حوزه‌ی تولید هدفون انجام - خرید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - داده و در واقع راه خود را به بازار این محصولات نیز باز کرده است. حال در نمایشگاه CES امسال، Blue هدفون بی‌سیم جدیدی را معرفی کرده است که گفته می‌شود کیفیت پخش صوتی این محصول بسیار بالا است. باید گفت کیفیت پخش صوت در هدست‌های بی‌سیم یکی از عوامل بسیار مهمی است که کاربران در هنگام خرید این نوع محصولات مد نظر - خرید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - دارند.

شرکت ‌Blue به جای استفاده از یک درایور، از چند درایور در هدفون - خرید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - Satellite استفاده کرده است تا کیفیت پخش صوتی آن نسبت به رقبا به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

 Satellite هم از نظر کیفیت پخش صوت و - خرید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - هم از نظر حذف نویز بسیار خوب عمل می‌کند. شرکت - خرید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - Blue برای ارائه - خرید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - چنین کیفیتی به جای - خرید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - استفاده از یک درایور که در بین محصولات مشابه رایج به شمار می‌رود، از چند درایور جداگانه بهره گرفته است. در نتیجه کیفیت پخش صدا در این هدفون‌ها بهبود خواهد یافت، چراکه صدای ارائه‌شده توسط این محصول ابتدا به‌خوبی نویزگیری می‌شود. Satellite از درایورهای پویای - خرید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - ۴۴ میلی‌متری بهره می‌برد. کمپانی سازنده‌ی این دستگاه مدعی است که استفاده از این نوع درایورها باعث می‌شود پخش صوت با کیفیت بالاتری انجام شود. البته باید خاطرنشان کنیم که - خرید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - استفاده از درایورهای پویای ۴۴ میلی‌متری توسط سایر شرکت‌های فعال در حوزه‌ی صوت نیز مرسوم است.

افزون بر این، همانند هدفون‌های - خرید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - قبلی کمپانی Blue یعنی Mo-Fi، هدفون Sattlite نیز مجهز به یک آمپلی‌فایر آنالوگ - خرید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - است که باعث می‌شود کیفیت صوتی این دستگاه افزایش یابد. Satellite امکان اتصال بی‌سیم به بلوتوث نسخه‌ی ۴.۱ دارد و از AptX نیز پشتیبانی می‌کند. البته باید توجه کنید که AptX با Apt - خرید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - HD تفاوت دارد. علاوه بر این به منظور اتصال سیمی، می‌توان از فیش ۳.۵ میلی‌متری Satellite بهره ببرید.

خرید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر

هدفون مورد بحث باتری قابل شارژ دارد و یک درگاه میکرو یو‌اس‌بی نیز به منظور شارژ برای آن در نظر گرفته شده است. اما شرکت - خرید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - Blue هنوز در مورد میزان عمر باتری این محصول هیچ جزئیاتی اعلام نکرده است. همچنین هنوز مشخص نیست که این هدفون در شرایط اتصال از طریق سیم نیاز به باتری نداشته باشد. کمپانی مورد اشاره اعلام کرده است که هدفون Satellite در سال ۲۰۱۷ - خرید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - به - خرید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - بازار عرضه می‌شود ولی هنوز در مورد تاریخ دقیق عرضه و قیمت این محصول هیچ اطلاعاتی در دست نیست.

نظر شما در مورد هدفون Satellite چیست؟

خرید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی CES 2019 مراجعه کنید.

منبع theverge

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید


اولين صفحه   -  خرید دامین بین المللی ارزان بوشهر   -   دامنه با تخفیف بوشهر   -   ثبت دامنه با تخفیف بوشهر   -   تمدید دامنه با تخفیف بوشهر   -   قیمت دامنه با تخفیف بوشهر   -   خرید دامنه با تخفیف بوشهر   -   دومین با تخفیف بوشهر   -   ثبت دومین با تخفیف بوشهر   -   تمدید دومین با تخفیف بوشهر   -   قیمت دومین با تخفیف بوشهر   -   خرید دومین با تخفیف بوشهر   -   دامین با تخفیف بوشهر   -   ثبت دامین با تخفیف بوشهر   -   تمدید دامین با تخفیف بوشهر   -   قیمت دامین با تخفیف بوشهر   -   خرید دامین با تخفیف بوشهر   -   دامنه آی آر با تخفیف بوشهر   -   ثبت دامنه آی آر با تخفیف بوشهر   -   تمدید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر   -   قیمت دامنه آی آر با تخفیف بوشهر   -   خرید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر   -   دومین آی آر با تخفیف بوشهر   -   ثبت دومین آی آر با تخفیف بوشهر   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف بوشهر   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف بوشهر   -   خرید دومین آی آر با تخفیف بوشهر   -   دامین آی آر با تخفیف بوشهر   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف بوشهر   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف بوشهر   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف بوشهر   -   خرید دامین آی آر با تخفیف بوشهر   -   دامنه ir با تخفیف بوشهر   -   ثبت دامنه ir با تخفیف بوشهر   -   تمدید دامنه ir با تخفیف بوشهر   -   قیمت دامنه ir با تخفیف بوشهر   -   خرید دامنه ir با تخفیف بوشهر   -   دومین ir با تخفیف بوشهر   -   ثبت دومین ir با تخفیف بوشهر   -   تمدید دومین ir با تخفیف بوشهر   -   قیمت دومین ir با تخفیف بوشهر   -   خرید دومین ir با تخفیف بوشهر   -  آخرين صفحه