خرید دامنه دات کام اهواز

خانه » دومین » خرید دامنه دات کام اهواز

خرید دامنه دات کام اهواز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در اهواز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04854.html
فناوری بلاک‌چین به‌سرعت مسیر خود را در بخش‌های مختلف جهان هموار می‌کند. جدیدترین استفاده از آن، عرضه‌ی بلاک‌چین به‌عنوان سرویس است.
سه شنبه, ۱۷ مهر ۹۷ ساعت ۲۲:۰۰

عرضه بلاک‌چین به‌ عنوان سرویس، بازاری ۷ میلیارد دلاری دارد

فناوری بلاک‌چین به‌سرعت مسیر خود را در بخش‌های مختلف جهان هموار می‌کند. جدیدترین استفاده از آن، عرضه‌ی بلاک‌چین به‌عنوان سرویس است.

توسعه‌ی فناوری زنجیره بلوکی (Blockchain) و استفاده از آن - خرید دامنه دات کام اهواز - در زمینه‌های مختلف به‌ سرعت ادامه دارد. در این میان ارائه‌دهندگان خدمات ابری در حال ارائه‌ی این فناوری به‌ عنوان سرویسی جدید در حوزه‌ی تجاری هستند. این سرویس، به شرکت‌هایی که نمی‌خواهند هزینه‌ی جدیدی برای طراحی معماری یا جذب توسعه‌دهنده در این زمینه داشته - خرید دامنه دات کام اهواز - باشند، کمک خواهد کرد.

شرکت‌هایی همچون آمازون، مایکروسافت و اوراکل با عرضه‌ی بلاک‌چین به‌عنوان سرویس (BaaS)، درآمد سرشاری خواهند داشت. بازاری که شرکت‌های متعدد برای بهره‌مندی از قابلیت‌های متعدد مانند دفتر کل توزیع شده (Distributed Ledger)، به‌سرعت در حال ورود به آن هستند. تخمین‌های کاش رنگان محقق Bank of America نشان می‌دهد که اگر تنها ۲ درصد از سرورهای موجود در - خرید دامنه دات کام اهواز - جهان روزی به‌عنوان نقاط شبکه‌ی بلاک‌چین - خرید دامنه دات کام اهواز - استفاده شوند، بازاری ۷ میلیارد دلاری به‌وجود خواهد آمد.

رنگان در - خرید دامنه دات کام اهواز - نامه‌ای به سرمایه‌گذاران شرکتش، ۹ شرکت را با پتانسیل پیشگامی در صنعت BaaS معرفی کرد. علاوه بر شرکت‌های عرضه‌کننده‌ی کنونی همچون آمازون، مایکروسافت و اوراکل، شرکت‌هایی همچون آی‌بی‌ان، سیلزفورس و وی‌ام‌ور نیز در این فضا پیشگام هستند. او در ادامه به این نکته اشاره کرد که شرکت‌های فعال در بازار املاک و مستغلات مانند Redfin و Zillow و LendingTree نیز که از خدمات بلاک‌چین آنلاین استفاده می‌کنند، از رشد این بازار سود خواهند برد.

با افزایش تمایل شرکت‌ها به پیاده‌سازی - خرید دامنه دات کام اهواز - دفاتر کل توزیع شده، بزرگترین اپراتورهای آی‌تی در - خرید دامنه دات کام اهواز - صنعت نمونه‌هایی از بلاک‌چین به‌ صورت سرویس را عرضه کرده‌اند. این سرویس‌ها به شرکت‌ها - خرید دامنه دات کام اهواز - اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به توسعه‌ی این فناوری از درون یا جذب نیروهای - خرید دامنه دات کام اهواز - توسعه‌دهنده (که هزینه‌ی بالایی هم دارند)، این فناوری جدید را در فرآیندهای خود آزمایش کنند. نکته‌ی بدیهی این است که ما هنوز در ابتدای راه بلاک‌چین قرار داریم و متخصصان باتجربه در این زمینه کم هستند. 

رشد سریع به‌کارگیری بلاک‌چین

انواع شرکت‌های کوچک و بزرگ به مزیت‌های بلاک‌چین پی برده‌اند

مایکروسافت در سال ۲۰۱۵ به‌عنوان یکی از اولین ارائه‌دهندگان BaaS شناخته شد. آنها این سرویس را روی پلتفرم آژور خود ارائه کردند. در واقع این پلتفرم از بسیاری از پروتکل‌های بلاک‌چین همچون UTXO و قراردادهای هوشمند پشتیبانی می‌کند. به‌علاوه دفاتر کل توزیع‌شده‌ای همچون اتریوم، هایپرلجر، فبریک، R3 Corda، Quorum، Chain Core و BlockApps نیز در این پلتفرم پشتیانی می‌شوند.

آی‌بی‌ام در - خرید دامنه دات کام اهواز - سال ۲۰۱۷ سرویس بلاک‌چین خود را - خرید دامنه دات کام اهواز - رونمایی کرد. از آن زمان، توسعه‌ی فرآیندهای مهم و بزرگ زنجیره‌ی تأمین در شرکت‌هایی همچون والمارت و Maersk در این سیستم انجام می‌شود. به‌عنوان مثال شرکت والمارت در سپتامبر سال جاری از تأمین‌کننده‌های خود خواست تا اطلاعات محصولات را در سیستم فود تراست آی‌بی‌ام وارد کنند. این سیستم اکنون برای ۲۵ محصول غذایی از ۱۰ تأمین‌کننده‌ی والمارت استفاده می‌شود.

نمونه‌های اولیه‌ی برنامه‌ی والمارت نشان می‌دهد که زمان مورد نیاز برای ردگیری مسیر یک محصول غذایی از مزرعه تا فروشگاه از ۷ روز به ۲.۲ - خرید دامنه دات کام اهواز - ثانیه رسیده است. از دیگر برنامه‌هایی که در یک سال گذشته در این حوزه معرفی شده‌اند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پروژه‌ی هایپرلجر محصول خود را با نام Fabric 1.0 عرضه کرد. این محصول یک ابزار همکاری جهت ساختن شبکه‌های بلاک‌چین مخصوص کسب‌وکار است.
  • شرکت SAP - خرید دامنه دات کام اهواز - در پلتفرم نرم‌افزاری دیجیتال خود با نام Leonardo، خدمات BaaS را عرضه کرد.
  • اچ‌پی اینترپرایز با عرضه‌کنندگان بلاک‌چین به‌عنوان سرویس همکاری - خرید دامنه دات کام اهواز - کرد تا مدل‌های هزینه‌ای سرورهای خود را با روشی جدید عرضه کند.

پلتفرمی که HPE روی آن فعالیت می‌کند، Corda نام دارد. این پلتفرم توسط کنسرسیوم بانکی - خرید دامنه دات کام اهواز - R3 در نیویورک عرضه شده است. در واقع R3 Corda بزرگترین کنسرسیوم بین بانک‌ها، موسسات بیمه و دیگر شرکت‌ها در فضای بلاک‌چین است. این پروژه پس از عرضه‌ی کد آن - خرید دامنه دات کام اهواز - به پروژه‌ی هایپرلجر بنیاد لینوکس، به‌عنوان یک محصول متن‌باز شناخته می‌شود.

شرکت اوراکل در ماه جولای سال جاری سرویس BaaS خود را معرفی کرد. آمازون نیز در همین زمان خدمات خود را به‌عنوان بخشی از - خرید دامنه دات کام اهواز - سفارش سرویس‌های AWS ارائه کرد. اوراکل و آی‌بی‌ام برای سرویس‌های خود از هایپرلجر استفاده می‌کنند.

رنگان در مورد پیاده‌سازی این خدمات توسط - خرید دامنه دات کام اهواز - آمازون می‌گوید:

آمازون از افزایش درخواست‌ها برای سرویس‌های بلاک‌چین ابری سود خواهد برد. به‌علاوه بهبود سیستم ردیابی زنجیره‌ی تأمین نیز فرآیندهای ارسال محصولات توسط این شرکت را بهینه‌تر می‌کند.

بلاک‌چین به‌عنوان سرویس شبیه به یک قابلیت در خدمات AWS است اما - خرید دامنه دات کام اهواز - عملکردی کاملا مجزا و متفاوت دارد. مایکل فاست مدیر تحقیقات وبسایت بررسی خدمات نرم‌افزارهای B2B با نام G2 Crowd این اظهار نظر را منتشر کرده و گفته است:

ایده‌های موارد استفاده از بلاک‌چین با سرعت و قدرت بالایی رشد می‌کنند. این سرعت آن‌چنان بالا است که به‌کارگیری این سرویس‌ها از هر پدیده‌ی دیگری سریع‌تر خواهد بود.

باوجود این که افزایش محبوبیت و شهرت - خرید دامنه دات کام اهواز - اولیه‌ی بلاک‌چین، مدیون ارز رمزنگاری شده بیت کوین - خرید دامنه دات کام اهواز - است، این فناوری روش‌های جدیدی را در زمینه‌ی روش‌های به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات و صرفه‌جویی در هزینه‌های شرکت‌ها در بخش مدیریت سیستم‌ها به‌همراه دارد. به‌علاوه، عرضه‌ی بلاک‌چین به‌عنوان سرویس از آنجا برای شرکت‌ها جذاب است که می‌توانند از اپراتورهای فعلی خدمات ابری خود، این سرویس‌ها را دریافت کنند.

مانند هر فناوری جدید دیگر، یک منحنی یادگیری برای بلاک‌چین نیز وجود دارد. درواقع همکاری با اپراتورهای BaaS به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد که از نکات آموخته شده توسط اپراتورها،‌در امن‌تر کردن سیستم‌های خود استفاده کنند. در نتیجه، ارائه‌دهندگان این - خرید دامنه دات کام اهواز - سرویس‌ها نقش مشاور را نیز برای - خرید دامنه دات کام اهواز - شرکت‌ها ایفا می‌کنند.

مثال‌های کاربرد بلاک‌چین در دنیای واقعی

نکته‌ی بدیهی این است که استفاده از خدمات BaaS اپراتورها، فرآیند آزمایش و به‌کارگیری دفاتر کل توزیع شده را برای شرکت‌ها آسان می‌کند. پائول برودی مدیر بخش فناوری بلاک‌چین در شرکت Ernst & Young است. او در مورد استفاده از بلاک‌چین به‌عنوان سرویس می‌گوید:

ما در حال آزمایش تمامی خدمات قابل ارائه‌ی شرکت‌ها برای توسعه و پیاده‌سازی بلاک‌چین هستیم. شرکت ما در حال حاضر سرویس OpsChain را با همکاری SAP رونمایی - خرید دامنه دات کام اهواز - کرده است. فرض ما بر این است که با وجود سودمندی پیاده‌سازی BaaS در شرکت‌ها و آسان شدن مدیریت با استفاده از آنها، مزیت نهایی زمانی حاصل می‌شود - خرید دامنه دات کام اهواز - که آن را با سرویس‌هایی همچون ERP ترکیب کنیم.

البته یکپارچه‌سازی سیستم‌های ERP و راضی کردن - خرید دامنه دات کام اهواز - شرکت‌ها به استفاده از بلاک‌چین نیز چالش دیگر این شرکت است. به‌عنوان مثال شرکتی که در پی پیاده‌سازی سیستم خرید بر مبنای بلاک‌چین است، با این کار به سیستم‌های ERP دقیقی مانند محصول شرکت - خرید دامنه دات کام اهواز - SAP دسترسی پیدا می‌کند. در نهایت آنها مطمئن می‌شوند که محصولات را تنها از خریداران مورد اعتماد خرید کرده و تنها کاربران مورد اعتماد، قابلیت تأیید خریدها و پرداخت‌ها را خواهند داشت.

خرید دامنه دات کام اهواز

برودی در ادامه‌ی معرفی سیستم شرکت EY می‌گوید:

سیستم OpsChain به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد که قرادادهای خرید چندوجهی را از طریق یک شبکه مدیریت کرده و عملیاتی همچون مدیریت و ردگیری مواد و کالاها را آسان‌تر انجام دهند. البته آنها بخواهند تمامی قوانین خود را - خرید دامنه دات کام اهواز - بار دیگر برای ورود به سیستم بلاک‌چین بازنویسی کنند،‌ ارزش افزوده‌ی این تغییر مسیر کم خواهد شد.

برودی در نهایت به این نکته اشاره می‌کند که با استفاده از سیستم ترکیبی آنها (OpsChain با BaaS شرکت SAP)، خریداران محصولاتشان می‌‌توانند در همین سیستم‌های کنونی خود و با قوانین کنونی، علاوه بر کنترل فرآیندهای خرید و فروش، از منابع شبکه‌ی بلاک‌‌چین مانند امنیت و سیستم توزیع‌شده بهره‌مند شوند.

بازار املاک و مستغلات یکی از کاربردهای - خرید دامنه دات کام اهواز - بلاک‌چین در تجارت است

یکی دیگر از مثال‌های کاربردی شبکه‌ی بلاک‌چین، بازار املاک و مستغلات است. در این حالت شبکه‌ی بلاک چین به واسطه‌ها، خریداران، فروشنده‌ها و وام‌دهنده‌های ملک چشم‌اندازی شفاف از وضعیت - خرید دامنه دات کام اهواز - داده‌ها - خرید دامنه دات کام اهواز - در طول یک فرآیند جابجایی ملک می‌دهد. در نهایت هزینه‌های این فرآیند نیز کاهش می‌یابد.

سندی کروگر مدیرعامل شرکت املاک و مستغلات Staten Island در ابتدای سال جاری یک نمونه‌ی اولیه‌ی کاربردی از بلاک چین - خرید دامنه دات کام اهواز - را در وب‌سایت خود اجرا کرد. هدف او - خرید دامنه دات کام اهواز - نشان دادن شفافیت سرویس‌های جدید و عدم بازدهی روش‌های سنتی بود. بلاک‌چین این شرکت توسط پلتفرم آنلاین ShelterZoom توسعه یافته بود. این فناوری به خریداران، فروشنده‌ها و واسطه‌ها امکان می‌داد که تمامی فرآیند‌های خرید و تراکنش‌های مالی را به‌صورت زنده مشاهده کنند.

خرید دامنه دات کام اهواز

مشکلات استفاده از بلاک چین

اگرچه اکثر اطلاعات و مقاله‌های موجود،‌ بلاک چین را یک فناوری کاملا امن می‌دانند اما این پدیده نیز خالی - خرید دامنه دات کام اهواز - از اشکال نیست. مشکل اصلی نیز آن است که این فناوری،‌ روی نرم‌افزارهایی سوار می‌شود که برای مقاصد خاص طراحی شده‌اند. به بیان دیگر، بلاک چین به اپلیکیشن‌های خارجی و رمزنگاری وابسته است. در این میان صدها استارتاپ، فناوری بلاک‌چین را توسعه می‌دهند درحالی‌که لزوما همه‌ی آنها از الگوریتم‌های معتبر و آزمایش شده استفاده نمی‌کنند.

به‌عنوان مثال در نوامبر سال - خرید دامنه دات کام اهواز - گذشته،‌ صدها میلیون دلار از ارز شبکه‌ی اتریوم با نام اتر به‌ خاطر آسیب‌پذیری کدهای شبکه مسدود شد و یک کاربر توانست حدود ۳۰۰ میلیون از - خرید دامنه دات کام اهواز - دارایی‌های دیگران - خرید دامنه دات کام اهواز - را تصاحب کند. با مطالعه‌ی همین اتفاقات به این نتیجه می‌رسیم که آزمایش داده‌ها و ارتباطات واقعی روی هر بلاک‌چین جدید،‌ الزامی است.

اکثر شرکت‌ها، به‌ تنهایی توانایی اجرای بلاک‌چین را ندارند. در نهایت به این نتیجه می‌رسیم که با وجود جذاب بودن بلاک چین و دفتر کل رمزنگاری شده، چالش اصلی توسعه‌ی تیم نیروی انسانی برای توسعه و نگهداری این شبکه است. در اینجا استفاده از بلاک چین به‌عنوان سرویس از طریق ارائه‌دهندگان خدمات ابری، مزیت خود را نشان می‌دهد.


اولين صفحه   -  خرید دومین کام اهواز   -   قوانین دومین کام اهواز   -   دامین کام اهواز   -   ثبت دامین کام اهواز   -   تمدید دامین کام اهواز   -   انتقال دامین کام اهواز   -   نحوه انتقال دامین کام اهواز   -   مالکیت دامین کام اهواز   -   انتقال مالکیت دامین کام اهواز   -   قیمت دامین کام اهواز   -   خرید دامین کام اهواز   -   قوانین دامین کام اهواز   -   دامنه دات کام اهواز   -   ثبت دامنه دات کام اهواز   -   تمدید دامنه دات کام اهواز   -   انتقال دامنه دات کام اهواز   -   نحوه انتقال دامنه دات کام اهواز   -   مالکیت دامنه دات کام اهواز   -   انتقال مالکیت دامنه دات کام اهواز   -   قیمت دامنه دات کام اهواز   -   خرید دامنه دات کام اهواز   -   قوانین دامنه دات کام اهواز   -   دومین دات کام اهواز   -   ثبت دومین دات کام اهواز   -   تمدید دومین دات کام اهواز   -   انتقال دومین دات کام اهواز   -   نحوه انتقال دومین دات کام اهواز   -   مالکیت دومین دات کام اهواز   -   انتقال مالکیت دومین دات کام اهواز   -   قیمت دومین دات کام اهواز   -   خرید دومین دات کام اهواز   -   قوانین دومین دات کام اهواز   -   دامین دات کام اهواز   -   ثبت دامین دات کام اهواز   -   تمدید دامین دات کام اهواز   -   انتقال دامین دات کام اهواز   -   نحوه انتقال دامین دات کام اهواز   -   مالکیت دامین دات کام اهواز   -   انتقال مالکیت دامین دات کام اهواز   -   قیمت دامین دات کام اهواز   -   خرید دامین دات کام اهواز   -  آخرين صفحه