خرید دامنه شهر کرد

خانه » دومین » خرید دامنه شهر کرد

خرید دامنه شهر کرد

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 19584.html
ظاهرا واتس‌اپ در حال ارائه تغییراتی در سرویس خود است و این بار قصد دارد قابلیت تماس تصویری را به این پیام‌رسان اضافه کند.
سه شنبه, ۴ آبان ۹۵ ساعت ۱۴:۳۰

قابلیت تماس تصویری به واتس‌ اپ اضافه می‌شود

ظاهرا واتس‌اپ در حال ارائه تغییراتی در سرویس خود است و این بار قصد دارد قابلیت تماس تصویری را به این پیام‌رسان اضافه کند.

واتس‌اپ یکی از محبوب‌ترین - خرید دامنه شهر کرد - پیام‌رسان‌های دنیا است، بنابراین حتی کوچک‌ترین تغییرات در این پیام‌رسان، باعث جلب توجه بسیاری می‌شود. البته این - خرید دامنه شهر کرد - بار، تغییر یاد شده به هیچ‌وجه - خرید دامنه شهر کرد - کوچک نیست. واتس‌اپ در حال اضافه کردن قابلیت تماس تصویری به نسخه‌ی اندرویدی اپلیکیشن خود است، البته در حال حاضر همه‌ی کاربران این قابلیت را دریافت - خرید دامنه شهر کرد - نکرده‌اند.

خرید دامنه شهر کرد

به نظر می‌رسد که در حال حاضر قابلیت یاد شده به صورت تصادفی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. چنانچه جزو کاربرانی هستید که یکی از نسخه‌های بتای اخیر را استفاده می‌کنند، نیازی به آپدیت نخواهید داشت، چرا که براساس گزارش‌های منتشر شده، برخی از این کاربران موفق به استفاده از تماس تصویری شده‌اند. اگر برای شخصی که قصد برقراری تماس تصویری با وی را دارید، این قابلیت فعال نشده باشد، صرفا یک تماس صوتی را دریافت خواهد کرد. با این حال تصویری که شما حین تماس مشاهده خواهید کرد، UI تماس تصویری خواهد بود. اگرچه Call Log‌ چنین تماسی را به عنوان تماس نمایش می‌دهد، اما تپ - خرید دامنه شهر کرد - کردن کلید ویدئو، باعث نمایش یک - خرید دامنه شهر کرد - پیغام خطا می‌شود.

خرید دامنه شهر کرد

اما - خرید دامنه شهر کرد - چنانچه - خرید دامنه شهر کرد - قابلیت تماس ویدئویی برای شما فعال شده باشد، با تپ کردن - خرید دامنه شهر کرد - کلید تماس یا کارت یک مخاطب، امکان برقراری تماس صوتی یا تصویری را در اختیار خواهید داشت. به گزارش وب‌سایت اندروید پلیس، تعدادی از کاربران با وایپ کردن App Data - خرید دامنه شهر کرد - و لاگین کردن مجدد، موفق به فعال‌سازی تماس تصویری - خرید دامنه شهر کرد - شده‌اند، چنانچه شما نیز قصد امتحان کردن این ترفند را دارید، در ابتدا از تهیه‌ی بکاپ از پیام‌های خود، اطمینان حاصل کنید.


اولين صفحه   -  قیمت دامنه بین المللی بدون هاست ایلام   -   خرید دامنه بین المللی بدون هاست ایلام   -   دومین بین المللی بدون هاست ایلام   -   ثبت دومین بین المللی بدون هاست ایلام   -   تمدید دومین بین المللی بدون هاست ایلام   -   قیمت دومین بین المللی بدون هاست ایلام   -   خرید دومین بین المللی بدون هاست ایلام   -   دامین بین المللی بدون هاست ایلام   -   ثبت دامین بین المللی بدون هاست ایلام   -   تمدید دامین بین المللی بدون هاست ایلام   -   قیمت دامین بین المللی بدون هاست ایلام   -   خرید دامین بین المللی بدون هاست ایلام   -   دامنه شهر کرد   -   ثبت دامنه شهر کرد   -   تمدید دامنه شهر کرد   -   انتقال دامنه شهر کرد   -   نحوه انتقال دامنه شهر کرد   -   مالکیت دامنه شهر کرد   -   انتقال مالکیت دامنه شهر کرد   -   قیمت دامنه شهر کرد   -   خرید دامنه شهر کرد   -   قوانین دامنه شهر کرد   -   دومین شهر کرد   -   ثبت دومین شهر کرد   -   تمدید دومین شهر کرد   -   انتقال دومین شهر کرد   -   نحوه انتقال دومین شهر کرد   -   مالکیت دومین شهر کرد   -   انتقال مالکیت دومین شهر کرد   -   قیمت دومین شهر کرد   -   خرید دومین شهر کرد   -   قوانین دومین شهر کرد   -   دامین شهر کرد   -   ثبت دامین شهر کرد   -   تمدید دامین شهر کرد   -   انتقال دامین شهر کرد   -   نحوه انتقال دامین شهر کرد   -   مالکیت دامین شهر کرد   -   انتقال مالکیت دامین شهر کرد   -   قیمت دامین شهر کرد   -   خرید دامین شهر کرد   -  آخرين صفحه