خرید دامنه چین ارزان مشهد

خانه » دومین » خرید دامنه چین ارزان مشهد

خرید دامنه چین ارزان مشهد

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در مشهد تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 01730.html
استودیوی Rct
پنجشنبه, ۲۲ فروردین ۹۸ ساعت ۲۲:۰۱

سازندگان اولین اسپیکر هوشمند بایدو، دنیای وست ورلد را در واقعیت مجازی پیاده می‌کنند

استودیوی Rct

وست‌ورلد (Westworld)، سریال تلویزیونی مهیج و علمی–تخیلی که توسط شبکه‌ی HBO ساخته شده است، نگاهی الهام‌بخش - خرید دامنه چین ارزان مشهد - به وظایفی که ربات‌های انسان‌نما می‌توانند در دنیای واقعی به عهده بگیرند، دارد. دنیایی که در - خرید دامنه چین ارزان مشهد - این سریال مشاهده می‌شود یک شهربازی خیالی در آینده‌ای خیلی دور است که کارمندان آن را آدم‌های ماشینی به‌شدت باورپذیر تشکیل می‌دهد و بازدیدکنندگان آن می‌توانند رویاهای قهرمانانه و سادیستی خود را بدون ترسیدن از اقدامات تلافی‌جویانه‌ی ربات‌ها جامه‌ی عمل بپوشانند.

فناوری‌های فعلی به‌قدر کافی - خرید دامنه چین ارزان مشهد - پیشرفته نیستند که صحنه‌های این سریال را به واقعیت بدل کنند، ولی استارتاپ‌های مختلفی در تلاش هستند تا - خرید دامنه چین ارزان مشهد - نوع تعاملی که در این سریال میان انسان و ربات مشاهده می‌شود را در واقعیت مجازی تکرار کنند. Rct studio - خرید دامنه چین ارزان مشهد - از جمله‌ی برترین استارتاپ‌های مرکز رشد استارتاپی وای کامبینیتر (Y Combinator؛ یکی از برترین مراکز رشد و شتاب‌دهنده‌ی استارتاپ‌ها) بوده و یکی از ۹ شرکت برگزیده‌ی وب‌سایت فناوری تک کرانچ (TechCrunch) است.

به‌غیر از چالش‌های فنی که انجام این کار می‌طلبد، ساختن یک دنیای داستانی در فضای مجازی می‌تواند محدودیت‌های جغرافیایی را از میان بردارد. این در - خرید دامنه چین ارزان مشهد - حالی است که داستان دنیای غرب - خرید دامنه چین ارزان مشهد - در پارکی محدود اتفاق می‌افتد که طراحی آن به‌شدت به جز‌ئیات وفادار است.

نرم‌افزار مورفیوس تنها یک خط - خرید دامنه چین ارزان مشهد - داستانی تحویل می‌گیرد و آن را به یک انیمیشن تبدیل می‌کند

شینجی ما (Xinjie Ma)، سرپرست بخش بازاریابی Rct، به تک‌کرانچ گفت:

وست ورلد در یک - خرید دامنه چین ارزان مشهد - جهان فیزیکی ساخته شد. - خرید دامنه چین ارزان مشهد - معتقدم در - خرید دامنه چین ارزان مشهد - دوران کنونی، ساختن یک فضای فیزیکی کاری نیست که کسی بخواهد - خرید دامنه چین ارزان مشهد - انجامش بدهد... ولی می‌توانیم آن را در دنیایی مجازی که کاملا تحت کنترل است، خلق کنیم.

ظاهرا این استارتاپ کاملا برای انجام این کار مناسب است. این گروه هشت نفره، تحت رهبری یک کارآفرین ۲۹ ساله به نام «چنگ لیو» (Cheng Lyu) کار می‌کند و پس از تصاحب شرکت نوپای «راون» (Raven) توسط «بایدو» (Baidu) در سال ۲۰۱۷، به این موتور جستجوگر چینی کمک کرد تا طراحی‌های اولیه‌ی کارشناسان راون را به اسپیکری هوشمند تبدیل کنند. لیو به همراه چند تن از اعضای اصلی استارتاپ روان، بایدو را در سال ۲۰۱۸ ترک کردند تا Rct را راه‌اندازی کنند. آن‌ها هنوز معنی اسم شرکت خود را به‌صورت عامدانه با حروف کوچک نوشته می‌شود، فاش - خرید دامنه چین ارزان مشهد - نکرده‌اند.

شنیجی ما که در گذشته نظارت بر بازاریابی در راون را به عهده داشت، می‌گوید:

ما از بایدو با خاطر همه‌ی پشتیبانی‌هایی که از ما کرد و فرصت‌هایی که در - خرید دامنه چین ارزان مشهد - اختیار ما گذاشت متشکریم. پس از گذشت چندین سال، ما حالا تجربه‌ی زیادی اندوخته‌ایم.

این بار، هوش مصنوعی اسکریپت‌ها را می‌نویسد

بازی‌ها و فیلم‌های - خرید دامنه چین ارزان مشهد - جذاب و مهیج، باتوجه‌به نوع مخاطبانی که دارند، از فیلم‌نامه‌هایی آماده استفاده می‌کنند؛ ولی، Rct این‌بار می‌خواهد روش دیگری - خرید دامنه چین ارزان مشهد - را برای تولید فیلم - خرید دامنه چین ارزان مشهد - تجربه کند و از هوش مصنوعی برای نویسندگی استفاده کند. نرم‌افزار «مورفیوس» (Morpheus)، موتور اختصاصی Rct، نقش - خرید دامنه چین ارزان مشهد - محوری را در این پروژه به عهده دارد. Rct، داده‌هایی براساس طرح‌های - خرید دامنه چین ارزان مشهد - داستانی نوشته شده توسط انسان در اختیار این نرم‌افزار می‌گذارد؛ طوری که شخصیت‌های داستانی می‌دانند که در شرایط واقعی چطور با - خرید دامنه چین ارزان مشهد - موقعیت‌ها کنار بیایند. Rct امیدوار است کدهایی که تولید می‌کند به اندازه‌ای توسعه یافته باشد که مورفیوس بتواند خود به‌تنهایی ایده‌هایی را بپروراند و آن‌ها را شاخ‌وبرگ بدهد.

شینجی ما می‌گوید:

انسان‌ها برای اینکه با یک منطق داستانی کنار بیایند به زمان و تلاش زیادی نیاز دارند؛ ولی در صورت استفاده از ماشین، - خرید دامنه چین ارزان مشهد - می‌توانیم با سرعت بیشتری گزینه‌های متنوع‌تری برای ادامه‌ی روند داستان تولید کنیم.

کاربران برای ورود به دنیای جالبی که Rct توسعه می‌دهد، باید از هدست‌های واقعیت مجازی استفاده کنند و شخص شبیه‌سازی‌شده را با استفاده از صدای خودشان کنترل کنند. صدا به‌عنوان عاملی برای کنترل شخصیت‌ها، باتوجه‌به تجربه‌ی این تیم در پردازش زبان طبیعی انتخاب شده است؛ ولی آن‌ها احتمال طراحی دستگاه‌های جدید برای واقعی‌تر شدن این تجربه را نیز بعید - خرید دامنه چین ارزان مشهد - نمی‌دانند. شینجی ما می‌گوید، سازندگان فیلم «Ready Player One» هم در گذشته گجت‌هایی برای خلق دنیای مجازی موردنظرشان ساخته‌اند؛ حتی اپل هم دستگاه‌های موردنیاز برای تولید تجربه‌های فوق‌العاده‌ی نرم‌افزاری را خودش طراحی کرد و ساخت.

Rct معتقد است که مورفیوس، از لحاظ خلاقیت نیز، به این خاطر که می‌تواند یک خط - خرید دامنه چین ارزان مشهد - داستانی را تحویل بگیرد و آن را در عرض چند ثانیه به یک الگوریتم تصمیم‌گیری تبدیل کند، می‌تواند ابزاری مولد در اختیار فیلمسازان باشد. این نرم‌افزار همچنین این ویژگی را دارد که متن را به تصاویر سه‌بعدی تبدیل کند، بنابراین وقتی که اپراتورها جمله‌ی «آن مرد، فنجان را به سمت میز آن طرف مبل پرتاب کرد» را در آن تایپ می‌کنند، کامپیوتر می‌تواند به‌سرعت انیمیشن آن را تولید - خرید دامنه چین ارزان مشهد - کند.

راهی برای کسب درآمد بیشتر

خرید دامنه چین ارزان مشهد

شرکت Rct تا به حال چند سرمایه‌گذار برای طرح خود پیدا کرده است. در همین ماه، این - خرید دامنه چین ارزان مشهد - استارتاپ اولین مرحله از تأمین سرمایه و پرورش ایده را - خرید دامنه چین ارزان مشهد - با دریافت پول از وای کامبینیتور و شرکت سرمایه‌گذاری چینی Skysaga به پایان رساند. ولی آن‌ها پیش از آنکه برای تحقق - خرید دامنه چین ارزان مشهد - بخشیدن به رویاهای خود درباره‌ی دنیای غرب اقدام کنند، ابتدا باید چند کار دیگر انجام بدهند. به‌عنوان مثال، آن‌ها نیاز به افراد ماهری دارند که اطلاعات فیلمنامه را وارد مورفیوس کنند. - خرید دامنه چین ارزان مشهد - هیچ کدام از افراد این گروه هیچ تجربه‌ای در امر فیلمنامه‌نویسی ندارند؛ بنابراین، آن‌ها به‌دنبال فیلمنامه‌نویسی خلاق هستند که ارزش استفاده از هوش مصنوعی در فیلم‌ها را بداند.

شینجی ما که فیلم‌سازی را صنعتی بالغ می‌داند، از اینکه فیلمسازان از کاری که آن‌ها می‌خواهند انجام بدهند، استقبال نکردند و تنها عده‌ی کمی از - خرید دامنه چین ارزان مشهد - امکانات این فناوری به وجد آمدند، ناراحت نیست. ورود Rct به دنیای تخیل و فانتزی ارتباط زیادی با علاقه‌ی اعضای آن به فیلم و سینما ندارد، بلکه بیشتر مربوط‌به ضرورت متحول ساختن یک فضای کاملا سنتی با استفاده از هوش مصنوعی است. اسپیکرهای هوشمند، اولین گام برای عرض اندام در این عرصه بودند؛ اما تجربه ثابت کرده است که - خرید دامنه چین ارزان مشهد - تغییر دادن اشیاء ملموسی که مردم آن‌ها را همینطور که هستند پذیرفته‌اند و به آن عادت کرده‌اند، کار پرزحمتی است. 

اسپیکرهای هوشمندی که این گروه به همراه بایدو تولید کردند و با استفاده از صدا کنترل می‌شوند، موفق شد توجه عده‌ی زیادی را به خود جلب کند؛ ولی کماکان با فراگیر شدن فاصله دارد و حالا ایده‌ای سینمایی به ذهن سازندگان آن خطور - خرید دامنه چین ارزان مشهد - کرده است.

شینجی ما:

دو روش کار اصلی برای استفاده از هوش مصنوعی وجود دارد. اول، هدف قرار دادن بخش عمودی است؛ مانند اتومبیل‌ها و اسپیکرها که البته با محدودیت‌هایی روبه‌رو هستند. دیگری، مانند کاری که - خرید دامنه چین ارزان مشهد - «آلفا گو» (Alpha Go) انجام می‌دهد، - خرید دامنه چین ارزان مشهد - تا حد زیادی تنها در آزمایشگاه‌ها شدنی است. ما چیزی می‌خواهیم که در عین نداشتن محدودیت‌های فیزیکی، قابلیت‌های - خرید دامنه چین ارزان مشهد - تجاری نیز داشته باشد.

خرید دامنه چین ارزان مشهد

شرکت Rct که دفتر مرکزی آن در دو شهر پکن و لس آنجلس مستقر - خرید دامنه چین ارزان مشهد - است، آرزوهایی فراتر از طراحی یک نرم‌افزار دارد. این شرکت می‌خواهد درنهایت فیلم خود را روی پرده‌ی سینماها اکران کند. Rct، یک قرارداد همکاری بلندمدت با انتشارات چینی Future Affairs Administration که در حوزه‌ی کتاب‌های - خرید دامنه چین ارزان مشهد - علمی تخلیلی فعالیت می‌کند و آثار حدود ۲۰۰ نویسنده (از جمله لیو سیکسین، نویسنده‌ی چینی که برنده‌ی جایزه‌ی هوگو شده است) را چاپ و منتشر می‌کند، امضا کرده است.

مسیری که Rct برای خود برگزید، راهی است که پیش از این غول انیمیشن‌سازی جهان، استودیوی پیکسار، پیمود. با این تفاوت که این شرکت چینی به‌دنبال تکرار تجربیات الگوی کالیفرنیایی خود در ایده‌پردازی و الهام‌بخشی نیست؛ بلکه تنها شباهت آن‌ها راه میانبری است که هر دو شرکت برای جلب توجه سرمایه‌گذاران انتخاب کردند. به‌گفته‌ی شینجی ما:

شرکتی که به خودش ایمان داشته باشد بین - خرید دامنه چین ارزان مشهد - خودش و دیگران همانندسازی نمی‌کند، ولی ما واقعا تشابهاتی با پیکسار داریم. آن‌ها هم به‌عنوان یک شرکت فناوری شروع به کار کردند، فیلم‌های خود را منتشر کردند و نرم‌افزار خود را ساختند. استودیوهای زیادی از ما سؤال می‌کنند که برنامه‌ی ما چقدر - خرید دامنه چین ارزان مشهد - می‌ارزد؛ ولی هدف ما بازار مصرف‌کننده است. تولید فیلم، فرصت‌های بیشتری را نسبت به فروش یک نرم‌افزار ساده برای ما به همراه خواهد داشت.


اولين صفحه   -  خرید دامین com ارزان مشهد   -   دامنه انگلستان ارزان مشهد   -   ثبت دامنه انگلستان ارزان مشهد   -   تمدید دامنه انگلستان ارزان مشهد   -   قیمت دامنه انگلستان ارزان مشهد   -   خرید دامنه انگلستان ارزان مشهد   -   دومین انگلستان ارزان مشهد   -   ثبت دومین انگلستان ارزان مشهد   -   تمدید دومین انگلستان ارزان مشهد   -   قیمت دومین انگلستان ارزان مشهد   -   خرید دومین انگلستان ارزان مشهد   -   دامین انگلستان ارزان مشهد   -   ثبت دامین انگلستان ارزان مشهد   -   تمدید دامین انگلستان ارزان مشهد   -   قیمت دامین انگلستان ارزان مشهد   -   خرید دامین انگلستان ارزان مشهد   -   دامنه چین ارزان مشهد   -   ثبت دامنه چین ارزان مشهد   -   تمدید دامنه چین ارزان مشهد   -   قیمت دامنه چین ارزان مشهد   -   خرید دامنه چین ارزان مشهد   -   دومین چین ارزان مشهد   -   ثبت دومین چین ارزان مشهد   -   تمدید دومین چین ارزان مشهد   -   قیمت دومین چین ارزان مشهد   -   خرید دومین چین ارزان مشهد   -   دامین چین ارزان مشهد   -   ثبت دامین چین ارزان مشهد   -   تمدید دامین چین ارزان مشهد   -   قیمت دامین چین ارزان مشهد   -   خرید دامین چین ارزان مشهد   -   دامنه بین المللی ارزان مشهد   -   ثبت دامنه بین المللی ارزان مشهد   -   تمدید دامنه بین المللی ارزان مشهد   -   قیمت دامنه بین المللی ارزان مشهد   -   خرید دامنه بین المللی ارزان مشهد   -   دومین بین المللی ارزان مشهد   -   ثبت دومین بین المللی ارزان مشهد   -   تمدید دومین بین المللی ارزان مشهد   -   قیمت دومین بین المللی ارزان مشهد   -   خرید دومین بین المللی ارزان مشهد   -  آخرين صفحه