خرید دامنه چین با تخفیف تبریز

خانه » دومین » خرید دامنه چین با تخفیف تبریز

خرید دامنه چین با تخفیف تبریز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تبریز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03890.html
 فقط در اولین روز از برگزاری حراجمعه، بیش از ۷میلیون بازدید منحصربه‌فرد از بامیلو انجام شده است.
یکشنبه, ۱۱ آذر ۹۷ ساعت ۲۳:۰۰

حراجمعه‌ بامیلو، رکوردهای خرید آنلاین در یک روز را شکست

 فقط در اولین روز از برگزاری حراجمعه، بیش از ۷میلیون بازدید منحصربه‌فرد از بامیلو انجام شده است.

امسال بامیلو برای چهارمین بار کمپین حراجمعه را در روزهای ۲ و ۳ آذر۱۳۹۷ برگزار کرد - خرید دامنه چین با تخفیف تبریز - و با فراهم‌کردن امکان خرید بیش - خرید دامنه چین با تخفیف تبریز - از ۲۰۰هزار کالای دارای تخفیف ویژه‌ی حراجمعه، رکورد جدیدی در میزان فروش در بازار آنلاین ایران ثبت کرد.

به گزارش روابط‌عمومی بامیلو، در ساعات مختلف جمعه ۲ آذر از محصولات موجود در بازار اینترنتی بامیلو بیش از ۷میلیون مرتبه بازدید شد - خرید دامنه چین با تخفیف تبریز - که از این تعداد، ۷۵درصد ازطریق گوشی موبایل و ۲۵درصد ازطریق کامپیوتر - خرید دامنه چین با تخفیف تبریز - دسکتاپ بوده است. بررسی آمارهای منتشرشده از خرید مردم آمریکا و دیگر کشورها از حراج این روز در سال ۲۰۱۸ نشان می‌دهد درصد کمتری از مشتریان وبسایت‌های اینترنتی در این کشورها ازطریق گوشی موبایل، خرید کرده‌اند. این مقایسه نشان می‌دهد استفاده از تلفن‌های هوشمند در ایران با میزان درخورتوجهی درمقایسه‌با سایر کشورها درحال‌رشد است.

نکته‌ی جالب‌توجه دیگر درباره‌ی حراجمعه‌ی بامیلو، تعداد دوبرابری کاربران مرد درمقایسه‌با تعداد زنان است. بامیلو طی چهار سال گذشته سعی کرده با گسترش فعالیت خود - خرید دامنه چین با تخفیف تبریز - امکان خرید کالاهای متنوع را برای مردم سراسر ایران فراهم کند و امسال هم در حراجمعه، سفارش‌ها را برای کاربران خود در ۶۲۵ شهر از ایران ارسال می‌کند. در حراجمعه‌ی امسال، چابهار با ۱۸۱۵ کیلومتر فاصله با مرکز پردازش بامیلو، دورترین مقصد سفارش‌های بامیلو است.

هایپر استار با سهم ۱۶درصدی از فروش ۲ و ۳ آذر به‌عنوان فروشنده‌ی برتر حراجمعه‌ی ۱۳۹۷ شناخته شد. بامیلو در حراجمعه‌ی امسال رشد ۵۰۰۰درصدی فروش در یک روز را تجربه کرده که این رشد باعث ثبت رکورد دیگری در بازار آنلاین ایران شده است. حراجمعه‌ی ۱۳۹۷ با حمایت ایرانسل، اسنپ، باشگاه مشتریان بانک ملت و همچنین همراهی پلتفرم - خرید دامنه چین با تخفیف تبریز - تبلیغات یکتانت و اسنپ‌فود و اسنپ‌تریپ برگزار شد.

بامیلو به‌عنوان اولین بازار اینترنتی ایران، با معرفی و برگزاری کمپین حراجمعه با همراهی تأمین‌کنندگان و خریداران در ایران توانسته سهم به‌سزایی در معرفی خرید آنلاین در - خرید دامنه چین با تخفیف تبریز - کشور داشته باشد. - خرید دامنه چین با تخفیف تبریز - بامیلو پس از این موفقیت درحال‌برگزاری جشنواره‌ی فروش «حراجمعه‌ی تا - خرید دامنه چین با تخفیف تبریز - یلدا» است - خرید دامنه چین با تخفیف تبریز - که به‌مدت سه هفته ادامه دارد. در این جشنواره نیز کاربران علاوه‌بر خرید با تخفیف‌های ویژه، می‌توانند در بازی‌های هیجان‌انگیز نیز شرکت کنند و کدهای تخفیف برنده شوند. بامیلو در - خرید دامنه چین با تخفیف تبریز - «شب یلدا» نیز برنامه‌ی منحصربه‌فردی برای فروش تدارک دیده که به‌زودی جزییات آن به اطلاع مخاطبان خواهد رسید.

 

 

 


اولين صفحه   -  خرید دامین com با تخفیف تبریز   -   دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامنه چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه چین با تخفیف تبریز   -   دومین چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین چین با تخفیف تبریز   -   خرید دومین چین با تخفیف تبریز   -   دامین چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین چین با تخفیف تبریز   -   خرید دامین چین با تخفیف تبریز   -   دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -  آخرين صفحه