خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان

خانه » دومین » خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان

خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در اصفهان تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 02480.html
اصول اصلی برنامه‌نویسی شی‌گرا مانند وراثت، کپسوله‌سازی و چندریختی آن‌طور که به نظر می‌رسد کاربردی نیستند و برنامه‌نویسان حرفه‌ای زبان‌های برنامه‌نویسی تابع‌گرا را ترجیح می‌دهند.
جمعه, ۳ اسفند ۹۷ ساعت ۱۲:۰۰

پایان برنامه‌نویسی شی‌گرا نزدیک است

اصول اصلی برنامه‌نویسی شی‌گرا مانند وراثت، کپسوله‌سازی و چندریختی آن‌طور که به نظر می‌رسد کاربردی نیستند و برنامه‌نویسان حرفه‌ای زبان‌های برنامه‌نویسی تابع‌گرا را ترجیح می‌دهند.

برنامه‌نویسی شی‌گرا، - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - یک شیوه‌ی برنامه‌نویسی است که اجزای اصلی آن را اشیا تشکیل می‌دهند. زبان‌های اولیه‌ی - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - برنامه‌نویسی به‌صورت رویه‌ای بودند به این صورت که رویه‌ها روی کارت‌ها پانچ می‌شدند و - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - رایانه‌ها با گرفتن داده‌ها، اقداماتی را به ترتیب روی آن‌ها انجام داده و خروجی را چاپ می‌کردند. زبان‌های رویه‌ای کاربرد زیادی داشتند اما زمانی‌که قرار بود برنامه‌نویس کاری را خارج از ترتیب مقدماتی مراحل انجام دهد، زبان‌های برنامه‌نویسی رویه‌ای پاسخگوی این نیاز نبودند. به همین دلیل زبان‌های برنامه‌نویسی شی‌گرا مانند #C++ ،C، پایتون، پی‌اچ‌پی، جاوا اسکریپت و... عرضه شدند.

برای درک بهتر مفهوم برنامه‌نویسی شی‌گرا کنترل تلویزیون را - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - در نظر بگیرید. شما - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - با استفاده از این کنترل که می‌توانید تلویزیون را از همان جایی که نشسته‌اید خاموش، - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - روشن یا کانال آن را عوض کنید. کنترل یک شی است که مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و رفتارها در آن پنهان شده است اما می‌توان بدون - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - نیاز به درک مفهوم میکروچیپ‌ها یا سیم‌کشی داخلی و تنها با فشردن - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - یک دکمه، تلویزیون را کنترل کرد. در برنامه‌نویسی شی‌گرا نیز روی عملکرد اشیا تمرکز می‌شود نه روی قطعه کد مورد نیاز برای تعریف نحوه‌ی رفتار آن‌ها.

وراثت، کپسوله - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - سازی و چندریختی سه اصل اساسی برنامه‌نویسی شی‌گرا هستند که مزایای - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - زیادی دارند و باعث شده‌اند جهت برنامه‌نویسی از رویه‌ای به شی‌گرا تغییر پیدا کند. اما از طرفی - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - برخی برنامه‌نویس‌ها معتقدند این سه اصل درکنار مزایای خود، معایبی نیز دارند که شاید باعث می‌شوند پایان برنامه‌نویسی شی‌گرا نزدیک باشد. در ادامه به بررسی بیشتر معایب هر یک از سه اصل برنامه‌نویسی شی‌گرا می‌پردازیم.

اصل اول، وراثت

خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان

وراثت یا ارث‌بری - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - در نگاه اول بزرگ‌ترین مزیت برنامه‌نویسی شی‌گرا به شمار می‌رود. در برنامه‌نویسی شی‌گرا هر شی یک نمونه از کلاس است که می‌تواند ویژگی‌های خود را از کلاس‌های دیگر به ارث ببرد و در عین حال ویژگی‌های خاص خودش را - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - داشته باشد. به‌عنوان مثال در - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - شکل بالا «نقطه»، زیرکلاس «دایره‌ی توپُر» است. «دایره‌ی توپر» زیرکلاس «دایره» است و «دایره» زیرکلاس «شکل» است درواقع «شکل» کلاس والد است و سایر کلاس‌ها فرزند هستند. وراثت باعث صرفه‌جویی در نوشتن کد می‌شود اما معایبی نیز دارد.

۱- مسئله‌ی موز میمون جنگل

به‌عنوان مثال تصور کنید مشغول کار روی پروژه‌ی جدیدی هستید و می‌خواهید از کلاسی که در پروژه‌ی قبلی استفاده - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - کرده‌اید در این پروژه نیز استفاده کنید. شاید با خودتان فکر کنید به‌راحتی - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - می‌توان کلاس قدیمی را برداشت و در - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - پروژه‌ی جدید استفاده کرد اما درواقع شما به والد آن کلاس نیز نیاز خواهید داشت.

درواقع به والدِ آن کلاسِ والد و تمام‌ والدهای بعدی نیز احتیاج خواهید داشت. اگر فکر می‌کنید مسئله به همینجا ختم می‌شود در اشتباه هستید؛ زیرا اگر شی شما شامل شی دیگری باشد، به آن شی نیز نیاز خواهید داشت. همچنین به والد آن شی، به والدِ والد آن شی و تمام والدهای آن شی نیز نیاز خواهد بود.

جو آرمسترانگ، خالق زبان برنامه‌نویسی ارلنگ (Erlang) می‌گوید:

مشکل زبان‌های برنامه‌نویسی شی‌گرا این است که همه‌ی آن‌ها یک محیط ضمنی دارند که با خود حمل می‌کنند. شما یک موز می‌خواهید اما به - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - گوریلی برمی‌خورید که آن موز و کل جنگل را در اختیار دارد.

راه‌حل مسئله‌ی موز میمون جنگل

برای حل این مشکل می‌توان از ساختن سلسله مراتب عمیق خودداری کرد. اما اگر هدف از ارث‌بری، استفاده‌ی مجدد باشد، آنگاه محدودکردن این مکانیزم، مزایای استفاده‌ی مجدد را نیز محدود خواهد کرد.

۲- مسئله‌ی الماس

خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان

 دیر یا زود این مشکل بزرگ‌تر شده و به یک مسئله‌ی غیرقابل حل تبدیل می‌شود. تصویر بالا - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - اگرچه منطقی به نظر می‌رسد اما اغلب زبان‌های برنامه‌نویسی از مفهوم این - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - شکل حمایت نمی‌کنند. برای درک بهتر - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - این مسئله قطعه کد زیر را در نظر بگیرید:

Class PoweredDevice {

}

Class Scanner inherits from PoweredDevice {

function start() {

- خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - }

}

Class Printer inherits from PoweredDevice {

function start() {

}

}

Class Copier inherits from Scanner, Printer {

}

هر دو کلاس اسکنر (Scanner) و پرینتر (Printer) تابعی - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - به نام استارت (start) را پیاده‌سازی می‌کنند. اگر در تصویر دقت کنید کلاس کُپیر (Copier) از هر دو کلاس اسکنر و پرینتر ارث می‌برد بنابراین این سؤال پیش می‌آید که کلاس کُپیر (Copier) کدام تابع استارت را به ارث می‌برد: تابعی که در کلاس اسکنر نوشته شده یا تابعی که در کلاس پرینتر نوشته شده؟ یا هردو؟

راه‌حل مسئله‌ی الماس

راه‌حل ساده این است که این کار را نکنیم. بسیاری از زبان‌های برنامه‌نویسی شی‌گرا اجازه‌ی چنین کاری را نمی‌دهند. اما برای مدل کردن و استفاده‌ی مجدد باید چه کار کرد؟ - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - پاسخ استفاده از Contain و Delegate است. قطعه کد زیر را در نظر بگیرد.

Class PoweredDevice {

}

Class Scanner inherits from PoweredDevice {

function start() {

}

}

Class Printer inherits from PoweredDevice {

function start() {

}

}

Class Copier {

Scanner scanner

Printer printer

function start() {

printer.start()

}

}

در این قطعه کد، کلاس کپیر به‌عنوان نمونه‌ای از کلاس اسکنر و پرینتر تعریف شده و - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - از تابع استارت کلاس پرینتر استفاده می‌کند. در خط آخر اگر به‌جای - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - ()printer.start بنویسم ()scanner.start در این صورت از تابع کلاس اسکنر استفاده خواهد کرد.

اما - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - این راه‌حل نیز باعث بروز مشکل دیگری در اصل ارث‌بری خواهد شد.

۳- مسئله‌ی کلاس پایه‌ی شکننده

یکی از بزرگ‌ترین مشکلات هر برنامه‌نویسی این است که برنامه‌ای که نوشته یک روز به خوبی کار می‌کند و روز دیگر کار نمی‌کند. آن‌ها هیچ تغییری در برنامه‌ی خود نداده‌اند اما در کمال شگفتی مشاهده می‌کنند برنامه‌ای که تا دیروز به خوبی کار می‌کرده، دیگر امروز کار نمی‌کند.

دلیل این است که تغییراتی در کلاس والد اعمال شده و کل کدها را با مشکل مواجه کرده است. تغییر در - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - کلاس پایه چگونه می‌تواند کل برنامه را - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - با مشکل مواجه کند؟ قطعه کد زیر که به زبان جاوا نوشته شده را در نظر بگیرید:

import java.util.ArrayList;

public class Array

{

private ArrayList<Object> a = new ArrayList<Object>();

public void add(Object element)

{

a.add(element);

}

public void addAll(Object elements[])

{

for (int i = 0; i < elements.length; ++i)

a.add(elements[i]); // this line is going to be changed

}
}

به قسمتی از کد که با // جدا شده دقت کنید، این قسمت - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - بعدا تغییر خواهد کرد. این کد دو تابع به نام‌های ()add و ()addall دارد. تابع ()add یک تک عنصر را با مقدار قبلی - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - جمع می‌کند و تابع ()addall تعدادی از عناصر را با فراخوانی تابع ()add با مقدار قبلی جمع می‌کند. حال کلاس مشتق‌شده‌ی زیر را در - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - نظر بگیرید:

public class ArrayCount extends Array

{

  private int count = 0;


  @Override

  public void add(Object element)

  {

    super.add(element);

    ++count;

  }


  @Override

  public void addAll(Object elements[])

  {

    super.addAll(elements);

    count += elements.length;

  }

}

کلاس ArrayCount از کلاس Array مشتق شده با این تفاوت که تعداد عناصر را - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - در متغیر Count ذخیره می‌کند. حال جزییات این دو کلاس را بررسی می‌کنیم.

()Array add (تابع add استفاده‌شده در کلاس Array) عنصری را به ArrayList - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - اضافه می‌کند.

Array addAll() ،ArrayList را برای هر عنصر - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - فراخوانی می‌کند.

()ArrayCount add (تابع add استفاده‌شده در کلاس ArrayCount) ابتدا تابع add والد خود را صدا می‌زند و سپس متغیر count را یک واحد افزایش می‌دهد.

()ArrayCount addAll ابتدا تابع ()addAll والد خود را صدا می‌زند و سپس متغیر count را به تعداد اعداد افزایش می‌دهد.

همه‌چیز - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - به خوبی کار می‌کند تا اینکه قسمتی که در کد نوشته شده و با - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - // جدا شده بود را تغییر می‌دهیم:

 public void addAll(Object elements[])

 {

for - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - (int - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - i = 0; i < elements.length; ++i)

add(elements[i]); // this line was changed

 }

با اعمال این تغییر همه چیز باز هم به خوبی کار می‌کند اما کلاس‌های مشتق‌شده دچار تغییر می‌شوند.

()ArrayCount addAll تابع ()addAll والد خود را صدا می‌زند. آن هم تابع ()addرا فراخوانی می‌کند که توسط کلاس مشتق‌شده اورراید (فرزند متدهای ارث‌بری‌شده از والد را تغییر می‌دهد) شده است. این باعث می‌شود متغیر count هر بار با فراخوانی تابع add() کلاس اضافه شود و سپس یک بار دیگر با عناصر اضافه‌شده در تابع ()addAll کلاس جمع شود.

متغیر count دو بار جمع بسته می‌شود

شخصی که کلاس پایه را تعریف می‌کند باید به خوبی از عملکرد آن آگاهی داشته باشد زیرا هر تغییر کوچکی روی زیر کلاس‌ها تأثیر می‌گذارد و عملکرد کل برنامه را مختل می‌کند.

راه‌حل مسئله‌ی - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - کلاس پایه‌ی شکننده

بار دیگر می‌توان از از Contain و Delegate و برای جلوگیری از بروز چنین مشکلی استفاده کرد. با استفاده - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - از Contain و Deligate برنامه‌نویسی جعبه سفید - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - به برنامه‌نویسی جعبه سیاه تبدیل می‌شود. در برنامه‌نویسی جعبه سفید ما باید عملکرد کلاس پایه را با دقت تحت نظر داشته باشم، اما در برنامه‌نویسی - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - جعبه سیاه تا زمانی‌که نتوان تغییری در عملکرد کلاس پایه اعمال کرد، نیازی به درنظرگرفتن عملکرد کلاس پایه نیست.

اما بااین‌حال زبان‌های برنامه‌نویسی شی‌گرا قرار بود - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - ارث‌بری و استفاده‌ی مجدد را برای کاربران راحت‌تر کنند و این تازه بخشی از مشکلات آن‌ها است.

۴- مسئله‌ی سلسله مراتب

تصور کنید در شرکت جدیدی مشغول به کار شده‌اید و می‌خواهید اسناد و کارهای مربوط‌به شغل جدید را در پوشه‌ای جداگانه در کامپیوتر دسته‌بندی کنید. برای این کار دو راه دارید، می‌توانید فولدری به اسم «اسناد» بسازید و سپس داخل آن یک فولد دیگر به اسم «شرکت» بسازید؛ یا می‌توانید فولدری به اسم «شرکت» بسازید و سپس فولدر دیگری به نام «اسناد» داخل آن ایجاد کنید. هر دو راه جواب می‌دهد اما کدام‌یک بهتر است؟

ایده‌ی سلسله مراتب طبقه‌بندی‌شده این بود کلاس‌های پایه یا والد عمومی هستند و کلاس‌های مشتق‌شده یا فرزند نسخه‌ی تخصصی‌تر آن‌ها هستند. همچنین هرقدر در سلسله مراتب بیشتر به سمت پایین حرکت می‌کنیم جزییات آن بیشتر می‌شود. اما اگر یک کلاس پایه و یک - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - کلاس فرزند، بتوانند جای خود را به‌آسانی تغییر دهند، پس این مدل با مشکل مواجه خواهد شد.

حل مسئله‌ی سلسله مراتب

مسئله این است که سلسله مراتب طبقه‌بندی‌شده کار نمی‌کند و استفاده از سلسله مراتب برای محدود کردن است. اگر دنیای واقعی را در نظر بگیرید مثال‌های زیادی از محدود شدن توسط سلسله مراتب و همچنین سلسله مراتب طبقه‌بندی‌شده مشاهده می‌کنید. به‌عنوان مثال جوراب‌های خود را در نظر بگیرید. جوراب‌ها در یکی از کشوهای کمد قرار دارند، کمد در اتاق است و اتاق بخشی - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - از خانه است.

همان مثال - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - فولدر فایل‌های شرکت را به یاد بیاورید. هیچ اهمیتی ندارد که آن‌ها را به چه ترتیبی ذخیره می‌کنید مهم این است که فولدرها تگ یا برچسب دارند. مسئله‌ی - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - الماس نیز با - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - همین روش قابل حل است اما به نظر می‌رسد با وجود این همه مشکل، دوران استفاده از وارثت رو به پایان باشد.

اصل دوم، کپسوله‌سازی

ویژگی دوم برنامه‌نویسی شی‌گرا کپسوله‌سازی است. به این معنا که متغیرهای درون شی مجزا باقی می‌مانند و دسترسی به آن‌ها از خارج امکان‌پذیر نیست. درواقع این متغیرها داخل شی کپسوله می‌شوند و امین هستند. به نظر می‌رسد کپسوله‌سازی - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - بسیار کاربردی است اما این ویژگی نیز مانند وراثت مشکلاتی دارد.

۱- مسئله‌ی ارجاع

به‌دلیل - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - بازدهی بیشتر، اشیا توسط مقادیر خود به - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - تابع منتقل نمی‌شوند بلکه - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - توسط ارجاع منتقل می‌شوند. درواقع توابع، اشیا را منتقل نمی‌کنند بلکه یک ارجاع یا اشاره‌گری به شی را منتقل می‌کنند.

اگر یک شی توسط ارجاع به سازنده‌ی شی منتقل شود، سازنده می‌تواند ارجاع به شی را در یک متغیر خصوصی قرار دهد که توسط کپسوله‌سازی حمایت می‌شود. این یعنی شی منتقل‌شده دیگر در - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - وضعیت امنی نیست.

راه‌حل مسئله‌ی ارجاع

سازنده باید شی‌ای که منتقل‌شده را شبیه‌سازی (Clone) کند. نه فقط آن شی بلکه هر شی که داخل آن قرار دارد را - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - نیز باید شبیه‌سازی کند. مسئله‌ی اصلی این است که همه‌ی اشیا نمی‌توانند شبیه‌سازی شوند. برخی از آن‌ها منابع سیستم‌عامل را در اختیار دارند و شبیه‌سازی در چنین شرایط بی‌فایده یا غیرممکن است.

تمام زبان‌های برنامه‌نویسی شی‌گرا چنین مشکلی را دارند و شاید دوران استفاده از - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - کپسوله‌سازی نیز رو به پایان باشد.

اصل سوم، چندریختی

چندریختی به برنامه‌نویس امکان می‌دهد که متدهایی با نام یکسان را روی اشیای مختلف استفاده کند. به‌عنوان مثال متد ()move متدی است که تمام مهره‌های شطرنج را به‌اندازه‌ی - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - یک واحد به همه‌ی جهات حرکت می‌دهد اما همان‌طور که می‌دانید کاربردی نیست. درنتیجه برنامه‌نویس باید متد ()move جدیدی در زیرکلاس هر مهره تعریف کرده و نوع حرکت مهره‌ی شطرنج را - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - روی آن اعمال کند. با این کار بعد از هر بار فراخوانی متد ()move باید نوع مهره را به‌عنوان ورودی مشخص کند.

ویژگی چندریختی در برنامه‌نویسی شی‌گرا کاربردی است اما برای استفاده از آن نیازی به برنامه‌نویسی شی‌گرا نیست؛ چراکه اینترفیس‌ها نیز - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - همین کار را انجام می‌دهند و محدودیتی در ترکیب ویژگی‌ها نیز ندارند.

پس به نظر می‌رسد چندریختی مبتنی بر اینترفیس جایگزین خوبی برای چندریختی شی‌گرا است.

کلام آخر

زبان‌های برنامه‌نویسی شی‌گرا هنوز هم به‌طور گسترده مورد استفاده هستند و بسیاری از افراد مبتدی هنوز به مشکلات گفته‌شده - خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان - در این مطلب برخورد نکرده‌اند. شاید سال‌ها طول بکشد تا شخصی با کاستی‌های برنامه‌نویسی شی‌گرا برخورد کند که در این صورت می‌تواند از برنامه‌نویسی تابع‌گرا (فانکشنال) استفاده کند.

به‌عنوان مثال جاوا اسکریپت، اسکالا، ارلنگ، لیسپ، ری‌اکت، ام‌ال و... زبان‌های برنامه‌نویسی هستند که امکان برنامه‌نویسی تابع‌گرا را فراهم می‌کنند. شاید در آینده‌ی نزدیک برنامه‌نویسی شی‌گرا کنار گذاشته شود و همه‌ی برنامه‌نویس‌ها به استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی تابع‌گرا روی آورند.


اولين صفحه   -  خرید دامین آی آر با تخفیف اصفهان   -   دامنه ir با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامنه ir با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامنه ir با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامنه ir با تخفیف اصفهان   -   خرید دامنه ir با تخفیف اصفهان   -   دومین ir با تخفیف اصفهان   -   ثبت دومین ir با تخفیف اصفهان   -   تمدید دومین ir با تخفیف اصفهان   -   قیمت دومین ir با تخفیف اصفهان   -   خرید دومین ir با تخفیف اصفهان   -   دامین ir با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامین ir با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامین ir با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامین ir با تخفیف اصفهان   -   خرید دامین ir با تخفیف اصفهان   -   دامنه کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامنه کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامنه کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامنه کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان   -   دومین کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دومین کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دومین کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دومین کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دومین کام با تخفیف اصفهان   -   دامین کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامین کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامین کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دامین کام با تخفیف اصفهان   -   دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   دومین دات کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دومین دات کام با تخفیف اصفهان   -  آخرين صفحه