خرید دامنه کام با تخفیف شیراز

خانه » دومین » خرید دامنه کام با تخفیف شیراز

خرید دامنه کام با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04505.html
مبین‌نت در واکنش به اختلالات ایجادشده در شبکه‌ی TD-LTE، اعلام کرد که به‌صورت خودکار به جبران خسارت کاربران متضررشده طی این اختلالات خواهد پرداخت.
یکشنبه, ۶ آبان ۹۷ ساعت ۱۶:۰۰

مبین‌ نت به مشترکین TD-LTE طرح جبران، هدیه کرد

مبین‌نت در واکنش به اختلالات ایجادشده در شبکه‌ی TD-LTE، اعلام کرد که به‌صورت خودکار به جبران خسارت کاربران متضررشده طی این اختلالات خواهد پرداخت.

تقریباً یک ماه است که - خرید دامنه کام با تخفیف شیراز - اخباری مبنی بر قطعی و اختلال در شبکه‌ی TD-LTE در فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود. همه‌جا صحبت از سیگنال مزاحمی است که باعث از دست رفتن سیگنال‌های GPS شده و این مسئله، هماهنگی بین - خرید دامنه کام با تخفیف شیراز - آنتن‌های رادیویی را از بین می‌برد. در نتیجه‌ی این اتفاق کل شبکه‌ی TD-LTE در یک منطقه‌ی وسیع دچار - خرید دامنه کام با تخفیف شیراز - اختلال - خرید دامنه کام با تخفیف شیراز - می‌شود. اما مبین‌نت اعلام کرد که این اختلالات از بین رفته و این شرکت توانسته با وجود تشدید سیگنال‌های مزاحم، شبکه‌ی - خرید دامنه کام با تخفیف شیراز - خود را نسبت به پارازیت‌هایی از این دست مقاوم کند.

مدیر روابط‌ عمومی شرکت ارتباطات مبین‌نت تنها پس از گذشت چند روز از صدور بیانیه‌ی سوم - خرید دامنه کام با تخفیف شیراز - این شرکت مبنی‌بر پایان اختلالات شبکه‌ی TD-LTE در شهر تهران، از اجرای طرح این شرکت برای جبران خسارت مشترکین زیان‌دیده‌ براساس مکانیزم هوشمند محاسبه‌ی میزان خسارت خبر داد. میلاد حریری، مدیر روابط عمومی شرکت ارتباطات مبین نت اعلام کرد:

مبین‌نت از زمان بروز مرحله‌ی دوم اختلالات، راهکارهای بسیاری را برای مقاوم‌سازی شبکه‌‌ی خود در مقابل کلیه‌ی سیگنال‌های مزاحم و پارازیت‌ها انجام داد و در نهایت موفق شد با تجمیع تمام راهکارها ازجمله بازطراحی - خرید دامنه کام با تخفیف شیراز - مجدد شبکه، با وجود شدت‌گرفتن سیگنال‌های ناشناخته، شبکه را در مقابل این نوع پارازیت مقاوم کند. همانطور که در بیانیه‌ی منتشرشده نیز وعده داده بودیم برای جلب رضایت مشترکین TD-LTE خود در شهر تهران، بدون وجود هیچ الزامی از سوی نهادهای مسئول، به مشترکینی که در بازه‌ی زمانی بروز اختلالات، قطعی و وصلی را تجربه کرده بودند، براساس یک - خرید دامنه کام با تخفیف شیراز - سازوکار دقیق، متناسب با زمانی که اینترنت این مشترکین دچار مشکل شده بود، طرح یا گیگ‌پک هدیه کردیم.

میلاد حریری گفت: «این طرح یا گیگ‌پک - خرید دامنه کام با تخفیف شیراز - در بانک هدایای صفحه‌ی مشترکین TD-LTE ذخیره‌ شده و در هر زمانی قابل فعال‌سازی خواهد بود. از مشترکین خود استدعا می‌کنیم اگر به ایشان طرح هدیه اختصاص داده شده - خرید دامنه کام با تخفیف شیراز - است؛ از آنجا که در هر زمان تنها یک طرح اینترنتی در سامانه فعال خواهد بود، زمانی اقدام به فعال‌سازی طرح هدیه کنند، که حجم یا طرح فعلی ایشان به پایان رسیده باشد. در غیر این صورت طرح فعلی آن‌ها از بین خواهد رفت و این موضوعی است که در صفحه‌ی مشترکین هم به اطلاع کاربران می‌رسد. ضمن آنکه پس از پایان طرح هدیه، - خرید دامنه کام با تخفیف شیراز - هر طرحی از طریق منوی تغییر طرح قابل خرید خواهد بود».

 حریری در پایان گفت:

خوشبختانه از این پس - خرید دامنه کام با تخفیف شیراز - سیگنال‌های مزاحم قادر - خرید دامنه کام با تخفیف شیراز - به ایجاد اختلال روی شبکه‌ی TD-LTE مبین‌نت نخواهند - خرید دامنه کام با تخفیف شیراز - بود، ولی با این وجود تیم پشتیبانی مشترکین همچون گذشته آماده‌ی پیگیری و رفع مشکلات احتمالی مشترکین خواهد بود.

اینکه این اپراتور واقعا توانسته باشد شبکه‌ی خود را از نظر آسیب‌پذیری در مقابل پارازیت مقاوم کند، موضوعی است که در آینده مشخص می‌شود. اما در مجموع سیاست توجه - خرید دامنه کام با تخفیف شیراز - به مشترکین خصوصاً در زمانی که عملا شرکت در مقابل اختلالات مقصر نیست، اتفاق خوبی - خرید دامنه کام با تخفیف شیراز - است که امیدواریم در آینده بیشتر رخ دهد.


اولين صفحه   -  خرید دامین آی آر با تخفیف شیراز   -   دامنه ir با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه ir با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه ir با تخفیف شیراز   -   دومین ir با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین ir با تخفیف شیراز   -   خرید دومین ir با تخفیف شیراز   -   دامین ir با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین ir با تخفیف شیراز   -   خرید دامین ir با تخفیف شیراز   -   دامنه کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   دومین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین کام با تخفیف شیراز   -   دامین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین کام با تخفیف شیراز   -   دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه