خرید دامنه com با تخفیف شیراز

خانه » دومین » خرید دامنه com با تخفیف شیراز

خرید دامنه com با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04535.html
به فاصله‌ی چند روز مانده به رونمایی رسمی از پرچم‌دار جدید شرکت وان پلاس، برگه‌ی مشخصات کامل و تصاویر تبلیغاتی این گوشی فاش شد.
جمعه, ۴ آبان ۹۷ ساعت ۱۷:۰۸

مشخصات کامل وان پلاس 6T فاش شد

به فاصله‌ی چند روز مانده به رونمایی رسمی از پرچم‌دار جدید شرکت وان پلاس، برگه‌ی مشخصات کامل و تصاویر تبلیغاتی این گوشی فاش شد.

با توجه به اطلاعات زیادی که تا کنون در - خرید دامنه com با تخفیف شیراز - خصوص وان پلاس 6T فاش شده - خرید دامنه com با تخفیف شیراز - است، شاید دیگر نتوان به هیچ عنوان این گوشی را رازآلود خطاب کرد؛ چرا که تقریبا تمام مشخصات آن قبل از رونمایی رسمی منتشر شده‌اند؛ اما صفحه‌ی مشخصاتی که به‌تازگی در توییتر درز کرده است، اندک اطلاعات نامعلوم این دستگاه را در اختیار قرار می‌دهد. در ادامه تصویر یادشده را - خرید دامنه com با تخفیف شیراز - به‌همراه چند عکس تجاری از این گوشی مشاهده خواهید کرد.

از لحاظ ابعاد، گوشی جدید وان‌پلاس به میزان ۲ میلی‌متر از مدل قبلی، یعنی وان پلاس ۶ کشیده‌تر است؛ همچنین عرض این گوشی کمتر و ضخامت آن کمی بیشتر شده است؛ در عوض، محصول جدید از نمایشگر بزرگتر و البته ظرفیت باتری بیشتری برخوردار است.

در خصوص دوربین، سرانجام به نظر می‌رسد که همان دوربین‌های به‌کار رفته در مدل قبلی پابرجا هستند که این موضوع نمی‌تواند خبر چندان خوبی باشد.

هرچند ممکن است وان پلاس تلاش زیادی برای بهینه‌سازی نرم‌افزاری انجام داده باشد، اما استفاده از همان ترکیب دوربین قبلی، یعنی فقدان لنز عریض یا تله‌فوتو. با این وحود دوربین سلفی دست‌خوش ارتقاء شده و با بهره‌گیری از گشودگی دریچه‌ی دیافراگم بیشتر و ارائه‌ی رزولوشن بالاتر عملکرد بهتری را در این شاخصه نسبت به نسل‌های پیش نوید می‌دهد.

در پایان، به لطف فاش کننده‌ی اطلاعات فوق، می‌توانید به فاصله‌ی چند روز مانده به رونمایی رسمی از وان پلاس 6T، تصاویر تبلیغاتی آن را مشاهده کنید.

نظر شما در خصوص وان پلاس 6T چیست؟


اولين صفحه   -  خرید دامین کام با تخفیف شیراز   -   دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   دامنه com با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه com با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه com با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه com با تخفیف شیراز   -   دومین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین com با تخفیف شیراز   -   خرید دومین com با تخفیف شیراز   -   دامین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین com با تخفیف شیراز   -   خرید دامین com با تخفیف شیراز   -   دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه