خرید دامنه com با تخفیف کرج

خانه » دومین » خرید دامنه com با تخفیف کرج

خرید دامنه com با تخفیف کرج

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در کرج تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03185.html
شرکت استرالیایی Nura با محصولی هیجان‌انگیز در نمایشگاه  CES 2019 حاضر شده است.
چهار شنبه, ۱۹ دی ۹۷ ساعت ۰۹:۱۰

NuraLoop، هدفون‌ بی‌سیم با قابلیت شخصی‌سازی پیشرفته‌ صدا رونمایی شد

شرکت استرالیایی Nura با محصولی هیجان‌انگیز در نمایشگاه  CES 2019 حاضر شده است.

اولین سری هدفون‌های Nura - خرید دامنه com با تخفیف کرج - پای این برند را به بازار تجهیزات صوتی بی‌سیم باز کردند. هدفون‌هایی که با طراحی دوگانه‌شان هم روی گوش و - خرید دامنه com با تخفیف کرج - هم درون گوش سوار می‌شدند و آغازگر - خرید دامنه com با تخفیف کرج - یک تحول در بازار هدفون‌ها - خرید دامنه com با تخفیف کرج - بودند. نوآوری خاص این محصول، تشخیص نقاط ضعف شنوایی هر گوش با استفاده از آزمون‌های گسیل صوتی گوش - خرید دامنه com با تخفیف کرج - بود؛ به‌نحوی که پس از این آزمون، پخش صدا به‌گونه‌ای تنظیم می‌شد که - خرید دامنه com با تخفیف کرج - آن گام‌های خاصی که به‌دلیل ضعف سیستم - خرید دامنه com با تخفیف کرج - شنوایی کاربر به‌خوبی شنیده نمی‌شدند، تقویت می‌شدند. این هدفون برای گوش به‌مانند عینک برای چشم عمل می‌کرد.

اما اکنون Nura به‌تازگی و - خرید دامنه com با تخفیف کرج - در CES ۲۰۱۹ دومین سری هدفون خود را - خرید دامنه com با تخفیف کرج - با نام NuraLoop معرفی کرد. طراحی جدید این سری، راحتی بیشتری را به هنگام استفاده، برای کاربر به ارمغان آورده و از نظر ظاهر هم بسیار شبیه به رسته‌ی هدفون‌های ورزشی است. آن آزمون شنوایی مهم نیز کماکان در این مدل وجود داشته و ارتقاء نیز یافته است. اما این تنها ویژگی برجسته‌ی این مدل جدید نیست؛ قابلیت‌هایی همچون تعدیل نویز، حالت شفافیت (ارسال - خرید دامنه com با تخفیف کرج - صدای محیط به درون گوش به هنگام پخش صدا از هدفون) و همچنین امکان دریافت صدا از - خرید دامنه com با تخفیف کرج - منبع خارجی توسط کابل با جک ۳.۵ میلیمتری اضافه شده است. طبق - خرید دامنه com با تخفیف کرج - اعلام شرکت تولیدکننده، جک این کابل به‌صورت مغناطیسی جذب رابط روی هدفون می‌شود که طبیعتاً کارکرد جذابی خواهد بود.

از ظاهر و ترکیب ورزشی آن می‌توان استنباط کرد که این محصول باید ضدآب باشد، اما هنوز معلوم نیست این مقاوم‌سازی مطابق با کدام استاندارد IP است. سازنده درخصوص عمر باتری آن به عبارت «برای تمام روز» بسنده کرده است.

یکی از ویژگی‌های دوست‌داشتنی سری اول، - خرید دامنه com با تخفیف کرج - لرزش پوشش پلاستیکی هدفون در صداهای بم بود، به‌طوری که ارتعاش و لرزش آن کاملا - خرید دامنه com با تخفیف کرج - ملموس بوده و  شنیدن صداهای بم را برای شنونده هیجان‌انگیزتر می‌کرد. اما در این مدل جدید به‌دلیل طراحی خاص و - خرید دامنه com با تخفیف کرج - ابعاد بزرگتر که نتیجتاً وزن قطعات نرم آن نیز بیشتر است، آن امکان فراهم نیست.

از تبلیغات Nura در نمایشگاه برمی‌آید که - خرید دامنه com با تخفیف کرج - این هدفون در اوایل سال جدید میلادی به بازار عرضه می‌شود؛ اما هنوز هیچ اشاره‌ای به قیمت آن نشده است.

خرید دامنه com با تخفیف کرج

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه - خرید دامنه com با تخفیف کرج - به صفحه اختصاصی CES 2019 - خرید دامنه com با تخفیف کرج - مراجعه کنید.

منبع ENGADGET

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید


اولين صفحه   -  خرید دامین کام با تخفیف کرج   -   دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   دومین دات کام با تخفیف کرج   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف کرج   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف کرج   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف کرج   -   خرید دومین دات کام با تخفیف کرج   -   دامین دات کام با تخفیف کرج   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف کرج   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف کرج   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف کرج   -   خرید دامین دات کام با تخفیف کرج   -   دامنه com با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه com با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه com با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه com با تخفیف کرج   -   خرید دامنه com با تخفیف کرج   -   دومین com با تخفیف کرج   -   ثبت دومین com با تخفیف کرج   -   تمدید دومین com با تخفیف کرج   -   قیمت دومین com با تخفیف کرج   -   خرید دومین com با تخفیف کرج   -   دامین com با تخفیف کرج   -   ثبت دامین com با تخفیف کرج   -   تمدید دامین com با تخفیف کرج   -   قیمت دامین com با تخفیف کرج   -   خرید دامین com با تخفیف کرج   -   دامنه انگلستان با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف کرج   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف کرج   -   دومین انگلستان با تخفیف کرج   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف کرج   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف کرج   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف کرج   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف کرج   -  آخرين صفحه