خرید دامین آی آر با تخفیف

خانه » دومین » خرید دامین آی آر با تخفیف

خرید دامین آی آر با تخفیف

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 00435.html
صبح امروز در جریان نشست مشترک سازمان فناوری اطلاعات و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، جزئیات برگزاری رویداد الکامپ ۹۸ اعلام شد.
شنبه, ۱۵ تیر ۹۸ ساعت ۱۷:۰۸

الکامپ ۲۵ با شعار «آینده بهتر» ۲۷ الی ۳۰ تیر برگزار خواهد شد

صبح امروز در جریان نشست مشترک سازمان فناوری اطلاعات و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، جزئیات برگزاری رویداد الکامپ ۹۸ اعلام شد.

الکامپ بیست و پنج به‌زودی از راه خواهد رسید؛ ازاین‌رو برگزارکننده‌ها و متولیان این نمایشگاه بزرگ فناوری کشور در - خرید دامین آی آر با تخفیف - نشستی با حضور خبرنگاران جزئیات رویداد را تشریح کردند. این رویداد در حالی با کمترین تأخیر برگزار شد که سازمان فناوری اطلاعات میزبانی آن - خرید دامین آی آر با تخفیف - را به عهده داشت؛ امیر ناظمی، رئیس سازمان فناوری اطلاعات و معاون وزیر، - خرید دامین آی آر با تخفیف - محمد باقر اثنی‌عشری به‌عنوان رئیس - خرید دامین آی آر با تخفیف - سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و به‌عنوان ارگان متولی برگزاری الکامپ و رضا حیدری مدیر اجرایی الکامپ ۹۸ سه سخنران این رویداد بودند که علاوه‌بر تشریح خط مشی کلی رویداد به سوالات خبرنگاران و ابهامات موجود پاسخ دادند.

خرید دامین آی آر با تخفیف

اثنی‌عشری در ابتدای نشست با بیان اینکه امسال پنجمین سال متوالی برگزاری الکامپ توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای است، اعلام کرد به دلیل استقبال بالا از بخش الکام استارز سالن‌های درنظر - خرید دامین آی آر با تخفیف - گرفته شده برای این بخش از ۴ به ۶ - خرید دامین آی آر با تخفیف - سالن افزایش یافته است. همچنین بخش جدیدی موسوم به الکام جابز نیز طبق انتظار با تمرکز بر بحث اشتغال‌زایی امسال به الکامپ اضافه شده است. همچنین الکام تاکز و سالن مختص دولت هوشمند همانند گذشته بخشی از نمایشگاه خواهند بود. طبق اعلام امیر ناظمی امسال بخش شتاب‌دهنده‌ها نیز با تلاش‌هایی که هفته‌ی گذشته انجام شد، در الکامپ حضور خواهد داشت.

اثنی‌عشری در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران در مورد کم‌رنگ شدن حضور شرکت‌های بزرگ در الکامپ چنین گفت:

برخلاف نظر شما، روند حضور شرکت‌های بزرگ چنین افتی را نشان - خرید دامین آی آر با تخفیف - نمی‌دهد. الکامپ به نوعی یک نمایشگاه داوطلبانه برای شرکت‌هایی است که احساس می‌کنند باید در چنین رویدادی حضور داشته باشند. الکامپ با حمایت‌های معنوی دولت برگزار می‌شود با این حال ۹۸.۸ درصد سرمایه‌گذاری این رویداد توسط بخش خصوصی انجام - خرید دامین آی آر با تخفیف - می‌گیرد. در الکامپ امسال به شرکت‌کنندگان در الکام ترندز غرفه رایگان اعطا شده است و شرکت‌کنندگان در بخش الکام استارز نیز با سوبسید داده شده هزینه‌ی کمتری می‌پردازند.

امیر - خرید دامین آی آر با تخفیف - ناظمی به‌عنوان رئیس سازمان فناوری در بخشی از سخنان خود به سالن دولت الکترونیک پرداخت. ۴۰ دستگاه در قالب ۲۲ غرفه در الکامپ امسال شرکت خواهند کرد و به ۱۰ دسته‌‌ای که در ارزیابی پنجم رشد بهتری داشته‌اند، امکان در اختیارگرفتن ۱۰ غرفه به‌صورت مجزا داده شده است. طبق اعلام امیر ناظمی امسال به‌لطف بخش کوچک (برای پذیرایی از میهمانان) در سالن الکام استارز امیدواری برای بازدید بیشتر میهمانان دولتی - خرید دامین آی آر با تخفیف - از استارتاپ‌ها بیشتر شده است. سالن دولت الکترونیک فاقد هرگونه بروشور کاغذی خواهد بود و غرفه‌داران این بخش معرفی خدمت محور - خرید دامین آی آر با تخفیف - را اولویت خود قرار خواهد داد. البته شهرداری تهران به‌عنوان یکی از سازمان‌هایی که همکاری نزدیکی - خرید دامین آی آر با تخفیف - با بخش استارتاپ‌ها دارد، تنها نماینده بخش دولتی در سالن‌های الکام استارز خواهد بود.

خرید دامین آی آر با تخفیف

علاوه‌بر شعار - خرید دامین آی آر با تخفیف - اصلی الکامپ امسال یعنی «آینده بهتر»، هر یک از بخش‌های این نمایشگاه شعاری ساخته‌شده از این عبارت خواهند داشت. همانند سال گذشته سالنی به‌عنوان مرکز رسانه‌ها در نظر گرفته شده است که رسانه‌ها برای برگزاری نشست‌های خبری خود می‌توانند از این بخش استفاده کنند. بخش الکام استارز را هنوز می‌توان یک بخش نوپا در الکامپ دانست اما رفته‌رفته شاهد رشد و شکوفایی این بخش بوده‌ایم به طوری که این روزها از آن به‌عنوان هیجان‌انگیزترین بخش الکامپ یاد می‌شود؛ - خرید دامین آی آر با تخفیف - آرش برهمند به‌عنوان مسئول برگزاری این بخش تعداد شرکت‌کنندگان در بخش مسابقه‌ی الکام استارز را ۸۰ - خرید دامین آی آر با تخفیف - استارتاپ - خرید دامین آی آر با تخفیف - اعلام کرد. برهمند - خرید دامین آی آر با تخفیف - در مورد جوایز این بخش چنین گفت:

به سه استارتاپ اول این بخش - خرید دامین آی آر با تخفیف - به ترتیب ۲۵، ۱۵ و ۱۰ میلیون - خرید دامین آی آر با تخفیف - تومان پرداخت خواهد شد. برهمند همچنین از دو جایزه‌ی ۱۰ میلیون‌ تومانی به‌عنوان طرح نو برای استارتاپ‌هایی با ایده‌های بکر خبر داد. استارتاپ‌های شرکت‌کننده توسط راهکاری آنلاین توسط ۵۰ داور ارزیابی خواهند شد و در این - خرید دامین آی آر با تخفیف - داوری سه شاخص آمادگی محصول اولیه، مدل کسب‌وکار و نحوه‌ی - خرید دامین آی آر با تخفیف - ارائه بیشترین اهمیت را دارا هستند.

خرید دامین آی آر با تخفیف

امیر ناظمی - خرید دامین آی آر با تخفیف - و اثنی‌عشری در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران در مورد بزرگ‌تر شدن الکامپ در سال‌‌های اخیر از - خرید دامین آی آر با تخفیف - دخیل بودن درخواست‌ها برای افزودن بخش‌های مختلف و برطرف کردن نیازهای بخش خصوصی - خرید دامین آی آر با تخفیف - در این رابطه سخن گفتند. حیدری به‌عنوان مسئول اجرایی این دوره - خرید دامین آی آر با تخفیف - از الکامپ، توسعه بازار و بهبود محتوا را برای پوشش نیازهای مختلف ضروری دانست. وی همچنین از تلاش‌های صورت گرفته برای حضور پررنگ‌تر بخش سخت‌افزار - خرید دامین آی آر با تخفیف - در الکامپ ۲۵ خبر داد.

خرید دامین آی آر با تخفیف

همواره پیش از - خرید دامین آی آر با تخفیف - برگزاری رویداد الکامپ، نگرانی‌هایی بابت ترافیک در مسیرهای محلی منتهی به نمایشگاه مطرح - خرید دامین آی آر با تخفیف - می‌شود؛ الکامپ امسال بالغ بر ۳۰ هزار متر مربع فضای غرفه‌ای دارد؛ ازاین‌رو انتقال آن به نمایشگاهی همچون شهر آفتاب (با ۱۰ الی ۱۵ هزار متر مربع فضای مفید غرفه) با از دست رفتن بخش زیادی از نمایشگاه همراه خواهد شد، به همین - خرید دامین آی آر با تخفیف - علت، چنین انتقالی منطقی به‌نظر نمی‌رسد. همچنین کاهش مخاطبان به‌عنوان دیگر پیامد انتقال احتمالی الکامپ به مکان دیگری در سال‌های آینده مطرح شد.

امسال نیز جای خالی یک اپلیکیشن شایسته برای رویداد - خرید دامین آی آر با تخفیف - الکامپ حس خواهد شد. اما علاقه‌مندان با کمک اپلیکیشن‌های نقشه مانند بلد و نشان به‌راحتی برای غرفه‌یابی راهنمایی خواهند شد. در نمایشگاه امسال پارکینگ اختصاصی برای تاکسی‌های اینترنتی - خرید دامین آی آر با تخفیف - درنظر گرفته شده و رایزنی‌ها برای ارائه‌ی تخفیف‌ برای سفر‌هایی با مبدا و مقصد نمایشگاه انجام شده است.


اولين صفحه   -  خرید دومین با تخفیف   -   دامین با تخفیف   -   ثبت دامین با تخفیف   -   تمدید دامین با تخفیف   -   قیمت دامین با تخفیف   -   خرید دامین با تخفیف   -   دامنه آی آر با تخفیف   -   ثبت دامنه آی آر با تخفیف   -   تمدید دامنه آی آر با تخفیف   -   قیمت دامنه آی آر با تخفیف   -   خرید دامنه آی آر با تخفیف   -   دومین آی آر با تخفیف   -   ثبت دومین آی آر با تخفیف   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف   -   خرید دومین آی آر با تخفیف   -   دامین آی آر با تخفیف   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف   -   خرید دامین آی آر با تخفیف   -   دامنه ir با تخفیف   -   ثبت دامنه ir با تخفیف   -   تمدید دامنه ir با تخفیف   -   قیمت دامنه ir با تخفیف   -   خرید دامنه ir با تخفیف   -   دومین ir با تخفیف   -   ثبت دومین ir با تخفیف   -   تمدید دومین ir با تخفیف   -   قیمت دومین ir با تخفیف   -   خرید دومین ir با تخفیف   -   دامین ir با تخفیف   -   ثبت دامین ir با تخفیف   -   تمدید دامین ir با تخفیف   -   قیمت دامین ir با تخفیف   -   خرید دامین ir با تخفیف   -   دامنه کام با تخفیف   -   ثبت دامنه کام با تخفیف   -   تمدید دامنه کام با تخفیف   -   قیمت دامنه کام با تخفیف   -   خرید دامنه کام با تخفیف   -  آخرين صفحه