خرید دامین انگلستان ارزان

خانه » دومین » خرید دامین انگلستان ارزان

خرید دامین انگلستان ارزان

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 00375.html
پیک‌های موتوری که با یونیفرم و کلاه ایمنی بنفش این روزها در تهران به‌وفور مشاهده می‌شوند، سفیران اسپید هستند. آن‌ها موظف‌اند طبق نقشه‌ای که روی گوشی تلفن‌همراهشان می‌بینند، بسته‌ها را به مقصد برسانند.
سه شنبه, ۱۸ تیر ۹۸ ساعت ۱۵:۰۰

اسپید؛ راهکاری برای توزیع سریع کالاها

پیک‌های موتوری که با یونیفرم و کلاه ایمنی بنفش این روزها در تهران به‌وفور مشاهده می‌شوند، سفیران اسپید هستند. آن‌ها موظف‌اند طبق نقشه‌ای که روی گوشی تلفن‌همراهشان می‌بینند، بسته‌ها را به مقصد برسانند.

موتورسوارهای اسپید برخلاف سایر پیک‌‌‌‌های موتوری‌ که می‌شناسید، منتظر نمی‌شوند کسی درخواست پیک بدهد. آن‌ها رأس ساعت خاصی در دفتر اسپید جمع می‌شوند، بسته‌های هم‌مسیر را می‌گیرند و راهی می‌شوند. انتخاب مسیر سفیران اسپید برعهده‌ی فرد نیست؛ بلکه این کار به رایانه سپرده شده است.

شاید با کمی نگاه فانتزی بتوان گفت رایانه رئیس پیک‌های اسپید است و به آن‌ها می‌گوید از کجا بروند و چه چیزی را ببرند. هر روز آدرس‌ها - خرید دامین انگلستان ارزان - در رایانه ثبت می‌شود و این رایانه است که بررسی می‌کند کدام بسته‌ها هم‌مسیر هستند و بر این اساس مرسوله‌ها را دسته‌بندی می‌کند. در واقع، این رایانه است که تشخیص می‌دهد چند بسته برای یک سفیر کافی است تا بتواند در زمان مقرر و بدون تأخیر آن را به مقصد برساند.

معمولا یکی دیگر از مشکلات پیک‌ها این است که وقتی به مسیری آشنا نیستند، برای رساندن پنج بسته مختلف در منطقه‌ای از شهر دچار مشکل می‌شوند و تشخیص این موضوع مشکل است که اول کدام را برسانند تا مسیرشان کوتاه‌تر شود.

کار دیگری که رایانه‌ی هوشمند اسپید انجام می‌دهد، این است که هر روز و در ساعت‌های مختلف مدت زمان در مسیر بودن پیک را در حافظه‌ی خود ثبت می‌کند. بدین ترتیب - خرید دامین انگلستان ارزان - بعد از چند روز، مشخص می‌شود کدام خیابان در ساعت‌های خاصی - خرید دامین انگلستان ارزان - پرترافیک هستند. پس دفعه بعد موتورسوار را در آن ساعت از آن خیابان به‌سمت مقصد راهنمایی نمی‌کند و مسیر جایگزین را که ترافیک کمتری دارد، به‌روی گوشی همراهش می‌فرستد.

این ثبت ترافیک مسیرها در درازمدت باعث شده است رایانه به فرمول دقیقی برای پیداکردن خلوت‌ترین مسیرها برسد؛ تا جایی که مسیری که پیک موتوری در طول یک ماه کار در اسپید طی می‌کند، چند کیلومتر کمتر از ماه‌های قبل است. برای اینکه دقت رایانه محاسبه‌گر اسپید - خرید دامین انگلستان ارزان - را درک کنید، همین را بگوییم که سفیران اسپید در مقایسه با ۶ ماه پیش، ۳۰ درصد کمتر در مسیر رفت‌وآمد هستند. این کوتاه شدن مسیر دو مزیت بزرگ - خرید دامین انگلستان ارزان - دارد: ۱. به‌موقع‌ رسیدن بسته‌ها به مقصد؛ ۲. کاهش هزینه‌های ارسال محصولات که در نهایت هزینه‌ی حمل‌و‌نقل را برای مشتریان اسپید کاهش داده است.

اسپید شرکت ارائه‌دهنده‌ی خدمات حمل‌و‌نقل به تجارت‌هاست. یعنی چه؟ یعنی اسپید با پیک‌‌‌های موتوری‌ دیگر فرق دارد. معمولا اگر بخواهید بسته‌ای را برای دوستی یا همکاری در نقطه‌ی دیگری از تهران بفرستید، با الو پیک یا اسنپ‌باکس تماس می‌گیرید. پیک موتوری می‌آید و بسته را از شما تحویل می‌گیرد و در مقصد مشخص‌شده‌ به فرد مدنظر می‌رساند؛ اما اسپید این کار را انجام نمی‌دهد.

در واقع، اسپید با شرکت‌ها کار می‌کند؛ یعنی اگر شرکتی مثلا مؤسسه انتشاراتی یا فروشگاه اینترنتی بخواهد هر روز ۱۰ و حتی ۱۰۰ نمونه از کالای عرضه‌شده‌ی خود را به دست مشتری - خرید دامین انگلستان ارزان - برساند، اسپید این کار را برایش انجام ‌می‌دهد. حتی این امکان برای اسپید وجود دارد که محصول را به مقصد تحویل دهد و پولش را همان‌جا از مشتری - خرید دامین انگلستان ارزان - دریافت و به حساب شرکت واریز کند.

اسپید بابت گرفتن پول از مشتری و واریز آن به حساب شرکت هزینه‌ای دریافت نمی‌کند؛ در حالی که اگر قرار باشد پیک همین کار را انجام - خرید دامین انگلستان ارزان - دهد، از شرکت بابت گرفتن پول مشتری و آوردن آن هم هزینه خواهد گرفت.

همین مزایای اسپید، یعنی استفاده از رایانه‌های هوشمند در - خرید دامین انگلستان ارزان - توزیع و مسیریابی و انجام امور مالی، باعث شده بسیاری از صاحبان مجلات و انتشاراتی‌ها و فروشگاه‌های آنلاین اینترنتی و برگزارکنندگان همایش‌ها و مراسم‌های مختلف برای انجام کارهایشان با اسپید قرارداد همکاری طولانی‌مدت ببندند.

اگر مجموعه - خرید دامین انگلستان ارزان - کتاب‌های کنکور - خرید دامین انگلستان ارزان - گاج‌مارکت یا از فروشگاه‌های گوشی‌شاپ یا عطر سفیر اینترنتی خرید کرده باشید، حتما با سفیران اسپید برخورد کرده‌اید. بسیاری از شرکت‌های مشتری اسپید به‌دلیل کاهش هزینه‌ی حمل‌و‌نقل و درنتیجه کاهش قیمت تمام‌شده‌ی محصولشان، حتی هزینه‌ی ارسال را از مشتری نمی‌گیرند و آن را از حساب خود و به‌رایگان برای مشتری ارسال می‌کنند.

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر از فعالیت اسپید - خرید دامین انگلستان ارزان - و خدمات آن می‌توانند به وب‌سایت این شرکت به آدرس speeddeliv.com/business مراجعه کنند.


اولين صفحه   -  خرید دومین com ارزان   -   دامین com ارزان   -   ثبت دامین com ارزان   -   تمدید دامین com ارزان   -   قیمت دامین com ارزان   -   خرید دامین com ارزان   -   دامنه انگلستان ارزان   -   ثبت دامنه انگلستان ارزان   -   تمدید دامنه انگلستان ارزان   -   قیمت دامنه انگلستان ارزان   -   خرید دامنه انگلستان ارزان   -   دومین انگلستان ارزان   -   ثبت دومین انگلستان ارزان   -   تمدید دومین انگلستان ارزان   -   قیمت دومین انگلستان ارزان   -   خرید دومین انگلستان ارزان   -   دامین انگلستان ارزان   -   ثبت دامین انگلستان ارزان   -   تمدید دامین انگلستان ارزان   -   قیمت دامین انگلستان ارزان   -   خرید دامین انگلستان ارزان   -   دامنه چین ارزان   -   ثبت دامنه چین ارزان   -   تمدید دامنه چین ارزان   -   قیمت دامنه چین ارزان   -   خرید دامنه چین ارزان   -   دومین چین ارزان   -   ثبت دومین چین ارزان   -   تمدید دومین چین ارزان   -   قیمت دومین چین ارزان   -   خرید دومین چین ارزان   -   دامین چین ارزان   -   ثبت دامین چین ارزان   -   تمدید دامین چین ارزان   -   قیمت دامین چین ارزان   -   خرید دامین چین ارزان   -   دامنه بین المللی ارزان   -   ثبت دامنه بین المللی ارزان   -   تمدید دامنه بین المللی ارزان   -   قیمت دامنه بین المللی ارزان   -   خرید دامنه بین المللی ارزان   -  آخرين صفحه