خرید دامین انگلستان با تخفیف تبریز

خانه » دومین » خرید دامین انگلستان با تخفیف تبریز

خرید دامین انگلستان با تخفیف تبریز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تبریز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03885.html
دوشنبه, ۱۲ آذر ۹۷ ساعت ۱۲:۲۱

اوپو تلفن تاشدنی خود را در MWC 2019 رونمایی می‌کند

اوپو قرار است در کنگره - خرید دامین انگلستان با تخفیف تبریز - جهانی موبایل امسال، که اسفندماه در شهر بارسلون اسپانیا برگزار خواهد شد، از اولین تلفن هوشمند تاشدنی خود رونمایی کند.

تولید این محصول مبتکرانه مستقیماً از زبان مدیر محصول اوپو، چاک وَنگ، تأیید شده است.

مدیر محصول اوپو حرفی از مشخصات فنی این تلفن تاشدنی نزد، حال آنکه وی در سخنان خود به این نکته - خرید دامین انگلستان با تخفیف تبریز - اشاره کرد که Oppo قصد دارد اولین تلفن هوشمند خود با پشتیبانی از شبکه 5G را تا سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه کند و همچنین قرار است یک گوشی هوشمند با بریدگی نمایشگر تا همان زمان معرفی کند.

به احتمال زیاد، تلفن‌های تاشدنی در سال ۲۰۱۹ در کانون اصلی بیشتر برندهای مطرح خواهند بوند. - خرید دامین انگلستان با تخفیف تبریز - سامسونگ نمایی از تلفن هوشمند تاشدنی - خرید دامین انگلستان با تخفیف تبریز - خود با مدل Galaxy F را به نمایش گذاشته است. گفته‌ها حاکی از آن است که این محصول در فوریه پیش‌رو (اسفندماه) در کنگره جهانی موبایل معرفی خواهد شد.

ال‌جی هم قرار است در ماه ژانویه ۲۰۱۹ در خلال برگزاری مراسم CES 2019 تلفن تاشدنی خود را برای اولین بار به نمایش عموم بگذارد. علاوه‌بر این‌ها، هوآوی دست خالی در این نمایشگاه حضور پیدا نمی‌کند و تصمیم دارد تلفن تاشدنی خود را رونمایی کند. طبق آنچه تاکنون در خبرها شنیده‌ایم، شیائومی چین نیز در حال تلاش برای تولید یک تلفن همراه تاشدنی است. 


اولين صفحه   -  خرید دومین com با تخفیف تبریز   -   دامین com با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین com با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین com با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین com با تخفیف تبریز   -   خرید دامین com با تخفیف تبریز   -   دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامنه چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه چین با تخفیف تبریز   -   دومین چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین چین با تخفیف تبریز   -   خرید دومین چین با تخفیف تبریز   -   دامین چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین چین با تخفیف تبریز   -   خرید دامین چین با تخفیف تبریز   -   دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -  آخرين صفحه