خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان

خانه » دومین » خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان

خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در اصفهان تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 02670.html
دانشگاه‌های برتر جهان در حال راه‌اندازی یک سیستم پرداخت آنلاین مبتنی بر بلاک‌چین هستند که ضمن داشتن ظرفیت حداکثر ۱۰ هزار تراکنش در ثانیه، بتواند مشکلات مربوط‌به حریم شخصی، امنیت، مقیاس‌پذیری و عملکرد شبکه را هم حل کند.
یکشنبه, ۲۱ بهمن ۹۷ ساعت ۱۶:۵۰

شبکه پرداخت Unit-e مبتنی بر بلاک چین برای رقابت با VisaNet توسعه می‌یابد

دانشگاه‌های برتر جهان در حال راه‌اندازی یک سیستم پرداخت آنلاین مبتنی بر بلاک‌چین هستند که ضمن داشتن ظرفیت حداکثر ۱۰ هزار تراکنش در ثانیه، بتواند مشکلات مربوط‌به حریم شخصی، امنیت، مقیاس‌پذیری و عملکرد شبکه را هم حل کند.

هفت دانشگاه مهم جهان با همکاری هم مشغول طراحی و توسعه‌ی یک شبکه‌ی ارزی دیجیتال هستند تا پیش از اینکه اعتماد همگان به فناوری دچار خدشه شود، بتوانند که مشکلات مربوط‌به عملکرد و مقیاس‌پذیری بلاک‌ چین را برطرف کنند. 

اپلیکیشن «Unit-e» که بودجه‌ی آن را یک سازمان غیرانتفاعی مستقر سوئیسی تأمین می‌کند، به همراه سیستم پرداخت مبتنی بر بلاک‌چین آن که گفته می‌شود شاید - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - در نیمه‌ی - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - دوم سال - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - جاری راه‌اندازی شود، این قابلیت را دارند که در صورت موفقیت، حتی شبکه‌های مالی - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - مهمی مانند شبکه‌ی VisaNet متعلق به شرکت ویزا، تسهیل‌کننده‌ی مبادلات مالی الکترونیکی در کشورهای مختلف را مغلوب توانمندی‌های مبادلاتی خود کنند. 

بنیاد تحقیقات فناوری توزیع‌شده (DTR) که در سوئیس مستقر است و این برنامه با حمایت‌های مالی آن انجام می‌شود، با هدف ترویج فناوری شبکه‌ای باز و توزیع‌یافته تشکیل شده و طی مقاله‌ای که در نشریات دانشگاهی منتشر شد، لزوم ایجاد یک سیستم تراست توزیع‌شده و غیرمتمرکز را نیازی «عاجل و فراگیر» نامید.

دانشگاه‌های MIT، استنفورد، کارنگی ملون و برکلی از جمله دانشگاه‌هایی هستند که برای راه‌اندازی شبکه‌ی پرداخت جدیدی که بتواند مشکلات مربوط‌به عملکرد، امنیت و حریم خصوصی مبادلات مالی برون مرزی را حل کند، تلاش می‌کنند.

پژوهشگران DTR تاکنون ۱۰ مقاله‌ی پژوهشی در این زمینه نوشته‌اند و برخی از آن‌ها را در نشریات مختلف منتشر کرده‌اند. آن‌ها در مقالات خود این سیستم پرداخت توزیع‌شده را «قاتل بلاک‌چین» نامیده‌اند؛ درست مانند همان کاری که ایمیل - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - با TCP/IP کرد. جویی کراگ، یکی از اعضای شورای بنیاد DTR و یکی از روسای دفتر - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - سرمایه‌گذاری Pantera Capital که یکی از حامیان مالی Unit-e است، گفت:

مقیاس‌ناپذیری بلاک‌چین باعث شده است که پذیرش ارزهای دیجیتال در میان کاربران با مانع رو‌به‌رو بشود و پژوهش‌های پیش‌گامانه‌ی DTR نیز به همین موضوع می‌پردازد. طراحان Unit-e تلاش می‌کنند تا این پژوهش‌ها را به یک پروژه‌ی عملی مقیاس‌پذیر در دنیای واقعی بدل کنند که اپلیکیشن‌های مالی متمرکز بسیاری از آن منفعت خواهند برد.

DTR در یکی از مقالات آکادمیک - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - خود که در همین ماه منتشر شد، گفته بود که هدف از طراحی و راه‌اندازی ارز دیجیتال Unit-e، انجام تراکنش‌هایی با تأخیر تأیید ۱۵ ثانیه‌ای در مبادلات داخل زنجیره و تأخیر دو تا چهار ثانیه برای - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - تراکنش‌های خارج از زنجیره است. در ادامه‌ی مقاله آمده است:

با اینکه بعضی از ارزهای دیجیتالی - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - توانسته‌اند که به تاخیرهای مشابهی دست یابند، ولی این کار در آن‌ها به بهای توزیع عملیات‌ها انجام می‌شود. مفهوم نسبتا مشابهی برای این‌گونه تاخیرها هست به‌نام توان عملیاتی که به‌معنی تعداد تراکنش‌های پردازش‌شده در هر ثانیه است. ما موفق شدیم به ۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ توان عملیاتی - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - در هر ثانیه دست یابیم.

از نظر تئوری، Unit-e سرعتی فراتر از شبکه‌های مبتنی بر بلاک‌چین دارد

شبکه‌های ویزا به‌طور میانگین، در حدود ۱۷۰۰ تراکنش در هر ثانیه (TPS) اجرا می‌کنند و بیشتر وقت‌ها، در حالت اوج بار قرار می‌گیرند. از نظر تئوری، سرعت Unit-e به‌هیچ‌وجه قابل قیاس با شبکه‌های مبتنی - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - بر بلاک‌چین دارند؛ چرا که میانگین توان عملیاتی فعلی بیت - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - کوین و اتریوم، به ترتیب، بین ۳٫۳ تا ۷ و بین ۱۰ تا 30 TPS برآورد می‌شود.

پژوهشگران معتقدند - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - که «از میان برداشتن این شکاف وسیع، از نظر فنی کار کوچکی نیست و نیازمند نوآوری‌های مهمی است»؛ آن‌ها در این مقاله می‌گویند:

ما به این نتیجه رسیده‌ایم که معیارهای توان عملیاتی هدف فعلی در محدوده‌ی فیزیکی - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - یک شبکه‌ی - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - مدرن P2P قرار دارد؛ شبکه با نرخ تبادل ۲۰ مگابیت در هر ثانیه از لحاظ فیزیکی این توانایی را ندارد که بدون تضعیف شدید عملکرد (که معمولا در بخش امنیت اتفاق می‌افتد)، تراکنش‌های بیشتری را در هر ثانیه به‌صورت پایدار پردازش کند.

DTR در این مأموریت برای تقویت عملکرد و - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - مقیاس‌پذیری بلاک‌چین، تنها نیستند. ابتدای ماه جاری، استارت آپ «Devvio» مدعی شد که پروتکل دفتر کل توزیع‌شده (Distributed Ledger) آن، این قابلیت را دارد که تمام مشکلات پیش‌روی شبکه‌های بلاک‌چین، شامل مقیاس‌بندی برای کسب‌وکارهای مالی جهانی، را با اجرای ۸ میلیون تراکنش - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - در ثانیه حل کند.

الگوریتم مورد استفاده توسط Unit-e، الگوریتم PoS است که بسیار کارآمدتر از و در عین حال، از نظر محاسباتی، مقرون‌به‌صرفه‌تر از فرایند اثبات کار موسوم به PoW است که در خیلی از ارزهای دیجیتال محبوب مانند بیت کوین و اتریوم نیز به کار - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - گرفته شده است.

محققان می‌گویند که پروتکل جدید آن‌ها، موسوم به «Prism» می‌تواند محدودیت‌های مربوط‌به هر کاری که از نظر فیزیکی در بلاک‌چین امکان‌پذیر است را برطرف کند؛ آن‌ها الگوریتم جامع PoS را با الگوریتم‌های مسیریابی جدید برای شبکه‌های کانال پرداخت با هم ادغام کرده‌اند. - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - علاوه‌بر این، Unit-e از روش‌های کاملا جدیدی برای پارتیشن‌بندی استفاده می‌کند تا حجم - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - کار محاسباتی را در سطح یک شبکه‌ی نظیر به نظیر (P2P) توزیع - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - کند.

خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان

Prism، یک سازوکار جامع است که به‌صراحت نقش‌های متفاوتی که بلوک‌های مختلف در یک بلاک‌چین ایفا می‌کنند را توزیع می‌کند: ثبت تراکنش‌ها، - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - پیشنهاد تراکنش‌ها و - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - رای‌گیری درباره بلوک‌های دیگر

محققان توضیح می‌دهند که یک شبکه‌ی کانال پرداخت، به‌عنوان نوعی از «شبکه‌های همپوشان» عمل می‌کنند که از اجماع (consensus) درونی یک بلاک‌چین برای راه‌اندازی حساب‌ها یا کانال‌های امانی (escrow accounts) بین هر جفت از کاربران بهره می‌برند. این شبکه‌ها شرایطی را برای کاربران Unit-e فراهم می‌کنند تا تراکنش‌ها را به‌صورت آنی و - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - بدون زمان انتظار برای تأیید از طرف بلاک‌چین به‌رسمیت بشناسند.

به‌گفته‌ی محققان، این کار موجب می‌شود که تأخیر در تأیید - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - در مقایسه با - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - تراکنش‌های داخل زنجیره کاهش چشمگیری را تجربه کند؛ مهم‌ترین دلیل تأخیر مربوط‌به عملیات انتقال تراکنش به دریافت‌کننده است که با سرعت و به‌صورت نقطه به نقطه انجام می‌شود که در کانال‌های - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - مستقیم، تنها یک ثانیه زمان خواهد برد.

سازمان‌های استانداردهای بلاک‌چین اقدام به بررسی الگوریتم‌های جامع PoS کرده‌اند. به‌عنوان مثال، سال گذشته اتریوم یک سازوکار - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - PoS برای تست نت (یک محیط آزمایشی بلاک‌چین) به نام «Casper» معرفی کرد.

خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان

منظور از فناوری‌های - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - لایه ۱، بلاک‌چین هسته‌ای است که همه چیز، از سازوکار اجماع گرفته تا ساختارهای داده‌ای و پشته‌های شبکه‌ای، را در بر می‌گیرد. بخش مهمی از توسعه‌ها و تحقیق‌هایی - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - که در زمینه‌ی بلاک‌چین انجام شده‌اند، به موضوع لایه ۱ پرداخته‌اند. لایه ۲ نیز فناوری‌هایی را توصیف می‌کند که از بلاک‌چین پایه برای ساختن اپلیکیشن‌ها استفاده می‌کنند

تقابل ارز دیجیتال و بلاک‌چین یادآور زمانی است که صنایعی مانند مخابرات و اینترنت در مقابل هم قرار گرفته بودند

پروتکل اجماع PoS «تاییدکننده‌های پیوندی» را ایجاد می‌کند که به کاربرانی اطلاق می‌شود که قبل از اینکه بتوانند به‌عنوان بخشی از اجماع بلاک‌چین یا جامعه‌ی رای‌دهنده عمل کنند، باید سپرده‌گذاری‌های امنیتی انجام بدهند. مادامی که این دسته از کاربران عملکردی صادقانه در بلاک‌چین دارند، می‌توانند در میان این جامعه باقی بمانند؛ اما اگر بخواهند سر سیستم را کلاه بگذارند، همه‌چیز خود را (پول‌هاشان) را از دست خواهند داد. سیستم - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - PoS کاسپر اتریوم برای پردازش تراکنش‌های جدید در حدود چهار ثانیه، یک سازوکار اجماع ایجاد می‌کند.

جولیا فانتی، پژوهشگر صاحب نام DTR و استادیار مهندسی برق و کامپیوتر در دانشگاه کارنگی ملون، در بیانیه‌ای اعلام کرد:

طی ۱۰ - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - سالی که از پیدایش بیت کوین می‌گذرد، بلاک‌چین‌ها از یک ایده‌ی بکر به شکل یک رشته‌ی پژوهشی علمی تبدیل شده است و رویکرد ما آن است که - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - ابتدا محدودیت‌های بنیادین در عملکرد بلاک‌چین را بشناسیم و سپس، راه‌حل‌هایی برای آن‌ها بیابیم که تا حد ممکن این محدودیت‌ها را برطرف کند و به نتایجی دست بیابند که در قالب یک چارچوب نظری دقیق، قابل اثبات باشند.

Unit-e از یک سازوکار جدید برای به‌اشتراک‌گذاری، به‌نام «PolyShard» استفاده می‌کند که یک راه‌حل محاسباتی و ذخیره‌سازی است که با بیشتر شدن کاربرانش، بدون آنکه از امنیتش کاسته شود، به کارایی آن اضافه می‌شود. نکته‌ی مهم در این زمینه، آن است که این سازوکار، داده‌هایی را که از کاربران مختلف و تراکنش‌های متفاوت به دست می‌آورد به‌گونه‌ای با هم ادغام می‌کند که همچنان، امکان بازیابی دقیق اطلاعات فراهم است.

خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان

ایده‌هایی که PolyShard برای به‌اشتراک‌گذاری استفاده می‌کند، برگرفته از نظریه‌های برنامه‌نویسی برای - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - دست یافتن به - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - تضمین‌های مطلوب در خصوص حفظ امنیت، بهره‌وری در ذخیره‌سازی و کارایی محاسباتی است. مهم‌ترین نکته در - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - این سازوکار به‌اشتراک‌گذاری داده‌ها، آن - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - است - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - که گره‌ها نباید داده‌های تکراری ذخیره کنند؛ بلکه این کار باید به‌صورت ترکیب‌های خطی شامل داده‌های کدگذاری‌شده انجام بشود

Unit-e، برای آنکه تبدیل به یک سیستم پرداخت فراگیر در سطح جهانی بشود، هنوز راه زیادی در پیش دارد و باید ثابت کند که این توانایی را دارد که پنج شرط مهم زیر را به شیوه‌ای کاملا توزیع‌شده برآورده سازد:

  1. امنیت؛ سیستم - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - باید از انجام پرداخت‌های غیرمجاز یا نامعتبر جلوگیری کند.
  2. تأخیر؛ تراکنش‌ها باید به‌صورت یکپارچه و در ازای هر ثانیه، پردازش بشوند.
  3. توان عملیاتی؛ به‌طور کلی یک شبکه باید بتواند چندین هزار تراکنش را در هر - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - ثانیه تأیید کند.
  4. کاربردپذیری؛ این سیستم باید همیشه در دسترس کاربران قرار داشته باشد، هزینه‌های کم و پیش‌بینی‌شده‌ای داشته باشد، اجرای آن در شبکه بهای کمی بطلبد و همچنین، تجربه‌ای عالی و قابل‌پیش‌بینی برای کاربر فراهم کند.
  5. حریم خصوصی؛ این سیستم باید بتواند از دسترسی افراد غیرمجاز به پیشینه‌ی تراکنش‌های ثبت‌شده جلوگیری کند.

بابک دستمالچی، رئیس انجمن بنیاد DTR، در بیانیه‌ای گفت:

بازارهای ارز دیجیتالی و بلاک‌چین به نقطه‌ی تلاقی جالبی رسیده‌اند؛ مواجهه‌ی آن‌ها با هم یادآور وقتی است که صنایعی مانند مخابرات و اینترنت نیز در روند پیشرفت خود، در شرایط مشابهی قرار گرفته بودند.

اکنون، زمان تحول است. ما به برهه‌ای از زمان نزدیک می‌شویم که - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - هر فردی در جهان با دیگران در ارتباط خواهد بود. پیشرفت‌های انجام‌شده در زمینه‌ی فناوری‌های توزیع‌شده، با اجتناب از مجوزهای متمرکز، شبکه‌های باز را ممکن می‌سازند. DTR، با هدف فراهم ساختن شرایط این انقلاب و حمایت از آن آغاز به کار کرد و در همین - خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان - راستا، ما از Unit-e رونمایی می‌کنیم.


اولين صفحه   -  خرید دومین com بدون هاست اصفهان   -   دامین com بدون هاست اصفهان   -   ثبت دامین com بدون هاست اصفهان   -   تمدید دامین com بدون هاست اصفهان   -   قیمت دامین com بدون هاست اصفهان   -   خرید دامین com بدون هاست اصفهان   -   دامنه انگلستان بدون هاست اصفهان   -   ثبت دامنه انگلستان بدون هاست اصفهان   -   تمدید دامنه انگلستان بدون هاست اصفهان   -   قیمت دامنه انگلستان بدون هاست اصفهان   -   خرید دامنه انگلستان بدون هاست اصفهان   -   دومین انگلستان بدون هاست اصفهان   -   ثبت دومین انگلستان بدون هاست اصفهان   -   تمدید دومین انگلستان بدون هاست اصفهان   -   قیمت دومین انگلستان بدون هاست اصفهان   -   خرید دومین انگلستان بدون هاست اصفهان   -   دامین انگلستان بدون هاست اصفهان   -   ثبت دامین انگلستان بدون هاست اصفهان   -   تمدید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان   -   قیمت دامین انگلستان بدون هاست اصفهان   -   خرید دامین انگلستان بدون هاست اصفهان   -   دامنه چین بدون هاست اصفهان   -   ثبت دامنه چین بدون هاست اصفهان   -   تمدید دامنه چین بدون هاست اصفهان   -   قیمت دامنه چین بدون هاست اصفهان   -   خرید دامنه چین بدون هاست اصفهان   -   دومین چین بدون هاست اصفهان   -   ثبت دومین چین بدون هاست اصفهان   -   تمدید دومین چین بدون هاست اصفهان   -   قیمت دومین چین بدون هاست اصفهان   -   خرید دومین چین بدون هاست اصفهان   -   دامین چین بدون هاست اصفهان   -   ثبت دامین چین بدون هاست اصفهان   -   تمدید دامین چین بدون هاست اصفهان   -   قیمت دامین چین بدون هاست اصفهان   -   خرید دامین چین بدون هاست اصفهان   -   دامنه بین المللی بدون هاست اصفهان   -   ثبت دامنه بین المللی بدون هاست اصفهان   -   تمدید دامنه بین المللی بدون هاست اصفهان   -   قیمت دامنه بین المللی بدون هاست اصفهان   -   خرید دامنه بین المللی بدون هاست اصفهان   -  آخرين صفحه