خرید دامین با تخفیف ارومیه

خانه » دومین » خرید دامین با تخفیف ارومیه

خرید دامین با تخفیف ارومیه

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در ارومیه تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 07170.html
به‌زودی قرار است اینستاگرام با افزودن قابلیت آپلود ویدیوهای یک ساعتی، به رقیب قدرتمند یوتیوب تبدیل شود.
پنجشنبه, ۱۷ خرداد ۹۷ ساعت ۰۸:۳۰

اینستاگرام با ویدیوهای یک ساعتی، یوتیوب را به چالش می‌کشد

به‌زودی قرار است اینستاگرام با افزودن قابلیت آپلود ویدیوهای یک ساعتی، به رقیب قدرتمند یوتیوب تبدیل شود.

اینستاگرام یک اپلیکیشن اشتراک‌گذاری تصاویر است که اکنون ماهانه بیش از ۸۰۰ میلیون کاربر فعال دارد. این اپلیکیشن ابتدا عکس-محور بود؛ اما اجازه‌ی آپلود و اشتراک‌گذاری ویدیوهای ۱۵ ثانیه‌ای نیز به کاربران می‌داد. پس از افزوده شدن این قابلیت، فیسبوک به‌عنوان مالک اینستاگرام اعلام کرد که احتمالاً ظرف چند سال، محتوای ویدیویی اینستاگرام رشد چشمگیری خواهد داشت و ما نیز شاهد وقوع این اتفاق بودیم. در حال حاضر اینستاگرام به کاربران اجازه‌ی آپلود ویدیوهای ۶۰ ثانیه‌ای می‌دهد و در بخش استوری نیز کاربران می‌توانند ویدیوهای ۱۵ ثانیه‌ای به اشتراک بگذارند.

به‌تازگی گزارشی از سوی The Wall Street Journal منتشر شده که در آن به افزوده شدن یک ویژگی جدید - خرید دامین با تخفیف ارومیه - به اینستاگرام - خرید دامین با تخفیف ارومیه - اشاره شده است. با توجه به - خرید دامین با تخفیف ارومیه - این گزارش، اینستاگرام قرار است که امکان - خرید دامین با تخفیف ارومیه - آپلود ویدیوهای ۶۰ دقیقه‌ای را فراهم کند. متأسفانه در این گزارش به‌طور دقیق گفته نشده است که این ویژگی چگونه کار خواهد کرد؛ اما آن‌طور که در گزارش آمده است، به‌ نظر می‌رسد که قابلیت آپلود ویدیوهای یک ساعتی در راستای گسترش امکانات بخش استوری خواهد بود. همچنین گفته شده است که ویدیوهای یک ساعتی فقط به شکل عمودی خواهند بود و امکان اشتراک‌گذاری ویدیوهای افقی یک ساعته وجود ندارد. با توجه به اطلاعات ارائه‌شده در این گزارش، فیسبوک اکنون با برخی از مشهورترین تولیدکنندگان محتوا - خرید دامین با تخفیف ارومیه - در اینستاگرام، گفت‌وگو می‌کند تا نظر آن‌ها را در این مورد جویا شود.

هنوز مشخص نیست که این ویژگی از چه زمانی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد؛ اما شاید بتوان گفت که به یکی از بزرگ‌ترین به‌روزرسانی‌های اینستاگرام تبدیل می‌شود. اینستاگرام در حال حاضر روی ویدیوهای کوتاه و تصاویر تمرکز دارد؛ اما با افزوده شده قابلیت اشتراک‌گذاری ویدیوهای یک ساعتی، ماهیت اپلیکیشن نیز به‌نوعی تغییر - خرید دامین با تخفیف ارومیه - خواهد - خرید دامین با تخفیف ارومیه - کرد. این قابلیت علاوه بر جذب مخاطب بیشتر، می‌تواند باعث رشد تبلیغات شود و درآمد فیسبوک از این طریق افزایش یابد؛ زیرا در ویدیوهای یک ساعتی، می‌توان تبلیغات طولانی‌تری قرار داد. این قابلیت باعث می‌شود که فیسبوک بتواند پایه‌های امپراتوری یوتیوب را در زمینه‌ی محتوای ویدیویی به لرزه درآورد.

اینستاگرام همانند یوتیوب، کاربران تأثیرگذاری دارد که هر کدام از آن‌ها فالوورهای میلیونی دارند؛ اما در حال حاضر تنها جایی که چنین کاربرانی می‌توانند ویدیوهای زنده طولانی‌مدت را بدون تبلیغات با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند، یوتیوب است. فیسبوک می‌خواهد با یوتیوب - خرید دامین با تخفیف ارومیه - رقابت کند تا بتواند از راه - خرید دامین با تخفیف ارومیه - تبلیغات نیز درآمد بیشتری کسب کند. با توجه به آماری - خرید دامین با تخفیف ارومیه - که هفته‌ی گذشته از سوی مرکز پژوهشی PEW‌ منتشر شد، یوتیوب توانسته است از نظر میزان محبوبیت میان جوانان آمریکایی، از فیسبوک پیشی بگیرد - خرید دامین با تخفیف ارومیه - و مقام نخست را کسب کند. این اتفاق قطعاً بر درآمد فیسبوک تأثیر می‌گذارد.

پس از یوتیوب، اینستاگرام دومین سرویس محبوب میان جوانان آمریکایی است و این موضوع برای فیسبوک، به‌عنوان بزرگ‌ترین شبکه‌ی اجتماعی حال حاضر جهان، کمی نگران‌کننده است؛ زیرا در سال ۲۰۱۵، فیسبوک از نظر میزان محبوبیت، مقام اول را کسب کرد و حالا جایگاه خود را از دست داده است.

یکی از مقامات اینستاگرام مدتی پیش اعلام کرد روی یک ویژگی جدید کار می‌کنند تا باعث شود - خرید دامین با تخفیف ارومیه - کاربران وقت کم‌تری به اینستاگرام اختصاص - خرید دامین با تخفیف ارومیه - دهند تا اعتیادآور نباشد. این ویژگی به کاربران نشان می‌دهد که چقدر از وقت خود را به اینستاگرام اختصاص داده‌اند. نکته‌ی جالب توجه این است که خبر ویژگی به اشتراک‌گذاری ویدیوهای یک ساعتی دقیقاً پس - خرید دامین با تخفیف ارومیه - از - خرید دامین با تخفیف ارومیه - اعلام این گزارش منتشر شده است و این یعنی فیسبوک همچنان - خرید دامین با تخفیف ارومیه - نمی‌خواهد کاربران اعتیاد خود به این اپلیکیشن را کنار بگذارند. این شرکت در آینده جزئیات بیشتری در مورد این ویژگی با کاربران در میان می‌گذارد.


اولين صفحه   -  خرید دومین بین المللی ارزان ارومیه   -   دامین بین المللی ارزان ارومیه   -   ثبت دامین بین المللی ارزان ارومیه   -   تمدید دامین بین المللی ارزان ارومیه   -   قیمت دامین بین المللی ارزان ارومیه   -   خرید دامین بین المللی ارزان ارومیه   -   دامنه با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامنه با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامنه با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامنه با تخفیف ارومیه   -   خرید دامنه با تخفیف ارومیه   -   دومین با تخفیف ارومیه   -   ثبت دومین با تخفیف ارومیه   -   تمدید دومین با تخفیف ارومیه   -   قیمت دومین با تخفیف ارومیه   -   خرید دومین با تخفیف ارومیه   -   دامین با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامین با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامین با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامین با تخفیف ارومیه   -   خرید دامین با تخفیف ارومیه   -   دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   خرید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   خرید دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   خرید دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   خرید دامنه ir با تخفیف ارومیه   -  آخرين صفحه