خرید دامین با تخفیف گرگان

خانه » دومین » خرید دامین با تخفیف گرگان

خرید دامین با تخفیف گرگان

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در گرگان تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 15945.html
سرقت دستمال کاغذی در سرویس‌های بهداشتی عمومی پارکی در چین، مقامات این پارک را بر آن داشت تا از دوربین‌های شناسایی چهره استفاده کنند.
سه شنبه, ۱ فروردین ۹۶ ساعت ۱۷:۱۵

فناوری شناسایی چهره در سرویس های بهداشتی چین برای جلوگیری از دزدی دستمال کاغذی

سرقت دستمال کاغذی در سرویس‌های بهداشتی عمومی پارکی در چین، مقامات این پارک را بر آن داشت تا از دوربین‌های شناسایی چهره استفاده کنند.

استفاده‌ی بیش از - خرید دامین با تخفیف گرگان - حد دستمال کاغذی در سرویس - خرید دامین با تخفیف گرگان - بهداشتی پارک Temple og Heaven در پکن، مقامات این پارک را بر آن داشت تا از دوربین‌های شناسایی چهره استفاده کنند.

به نظر می‌رسد سرقت دستمال کاغذی به اندازه‌ای بوده است که دیگر نمی‌توان به‌راحتی از این خدمت در سرویس بهداشتی به‌راحتی استفاده کرد؛ چراکه افرادی - خرید دامین با تخفیف گرگان - که وارد سرویس می‌شوند، باید در برابر دوربین قرار بگیرند و چهره‌ی آن‌ها توسط سیستم ثبت شود. پس از ثبت در سیستم، مقداری دستمال کاغذی در اختیار فرد مورد نظر قرار می‌گیرد و در صورت درخواست مجدد، سیستم با شناسایی چهره، از ارائه‌ی دستمال کاغذی - خرید دامین با تخفیف گرگان - خودداری می‌کند. دریافت دستمال کاغذی برای بار دوم نیازمند گذشت زمان ۸ تا ۹ دقیقه‌ای است.

مقامات این پارک اعلام کرده‌اند که هدف اصلی از این اقدام، - خرید دامین با تخفیف گرگان - افرادی کهن‌سالی هستند که با حضور در سرویس‌های بهداشتی، کیف و جیب خود را با دستمال‌های عمومی پر می‌کردند. بنا - خرید دامین با تخفیف گرگان - بر اطلاعات ارائه‌شده، افراد سالخورده و همچنین کارگران خارجی با مراجعه به سرویس بهداشتی اقدام به استفاده‌ی بیش از حد دستمال کاغذی می‌کنند.

البته شاید به نظر برسد حریم خصوصی کاربران در این خصوص مورد تعرض - خرید دامین با تخفیف گرگان - واقع می‌شود؛ ولی وضعیت در کشور چین در این موارد کمی متفاوت است. در بسیاری از سرویس‌های بهداشتی عمومی در چین، خبری از دستمال کاغذی نیست، حال آنکه افزایش توریست‌ها در - خرید دامین با تخفیف گرگان - این کشور باعث شده است مقامات محلی اقدام به تجهیز اماکن عمومی کنند.


اولين صفحه   -  خرید دومین بین المللی ارزان گرگان   -   دامین بین المللی ارزان گرگان   -   ثبت دامین بین المللی ارزان گرگان   -   تمدید دامین بین المللی ارزان گرگان   -   قیمت دامین بین المللی ارزان گرگان   -   خرید دامین بین المللی ارزان گرگان   -   دامنه با تخفیف گرگان   -   ثبت دامنه با تخفیف گرگان   -   تمدید دامنه با تخفیف گرگان   -   قیمت دامنه با تخفیف گرگان   -   خرید دامنه با تخفیف گرگان   -   دومین با تخفیف گرگان   -   ثبت دومین با تخفیف گرگان   -   تمدید دومین با تخفیف گرگان   -   قیمت دومین با تخفیف گرگان   -   خرید دومین با تخفیف گرگان   -   دامین با تخفیف گرگان   -   ثبت دامین با تخفیف گرگان   -   تمدید دامین با تخفیف گرگان   -   قیمت دامین با تخفیف گرگان   -   خرید دامین با تخفیف گرگان   -   دامنه آی آر با تخفیف گرگان   -   ثبت دامنه آی آر با تخفیف گرگان   -   تمدید دامنه آی آر با تخفیف گرگان   -   قیمت دامنه آی آر با تخفیف گرگان   -   خرید دامنه آی آر با تخفیف گرگان   -   دومین آی آر با تخفیف گرگان   -   ثبت دومین آی آر با تخفیف گرگان   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف گرگان   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف گرگان   -   خرید دومین آی آر با تخفیف گرگان   -   دامین آی آر با تخفیف گرگان   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف گرگان   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف گرگان   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف گرگان   -   خرید دامین آی آر با تخفیف گرگان   -   دامنه ir با تخفیف گرگان   -   ثبت دامنه ir با تخفیف گرگان   -   تمدید دامنه ir با تخفیف گرگان   -   قیمت دامنه ir با تخفیف گرگان   -   خرید دامنه ir با تخفیف گرگان   -  آخرين صفحه