خرید دامین دات کام با تخفیف تهران

خانه » دومین » خرید دامین دات کام با تخفیف تهران

خرید دامین دات کام با تخفیف تهران

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تهران تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 01155.html
«ZombieLoad» باعث شده است که خیلی از کاربران نسبت به استفاده از ویژگی فراریسمانی در تراشه‌های اینتل تردید کنند. آيا استفاده نکردن از این ویژگی، موجب بهبود شرایط خواهد شد؟
دوشنبه, ۳۰ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۹:۲۸

اینتل: برای مقابله با ZombieLoad نیازی به غیرفعال کردن HT نیست

«ZombieLoad» باعث شده است که خیلی از کاربران نسبت به استفاده از ویژگی فراریسمانی در تراشه‌های اینتل تردید کنند. آيا استفاده نکردن از این ویژگی، موجب بهبود شرایط خواهد شد؟

اگر شما نیز مانند خیلی‌های دیگر دستپاچه - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - به‌دنبال آموختن راهی برای غیرفعال‌کردن ویژگی فراریسمانی (Hyper-Threading، یا به اختصار HT) در پردازنده‌ی اینتل خود هستید تا از نفوذ هکرها به کامپیوترتان ازطریق «زامبی‌لود» (ZombieLoad) جلوگیری کنید، کمی دست نگه دارید؛ دستورالعمل رسمی اینتل انجام چنین - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - کاری را توصیه نمی‌کند.

زامبی‌لود، جدیدترین حفره‌ی امنیتی کشف‌شده در پردازنده‌های اینتل است که عملکردی مشابه اسپکتر دارد. عملکرد این آسیب‌پذیری مشابه حمله‌های «کانال جانبی» است که با فریب‌دادن پردازنده‌های اینتل، اطلاعات حساس و محرمانه‌ی آن‌ها را به سرقت می‌برد. به عقیده‌ی پژوهشگران، این آسیب‌پذیری در بیشتر تراشه‌های اینتل وجود دارد و در سیستم‌های عامل‌ ویندوز، مک-او‌اس و لینوکس قابل اجرا است. پردازنده‌های مبتنی بر ARM و AMD دربرابر آن ایمن هستند.

پژوهشگرانی که موفق به کشف این آسیب‌پذیری شده‌اند، می‌گویند:

برنامه‌ها به‌طور معمول تنها از داده‌های خود استفاده می‌کنند؛ ولی برنامه‌های مخرب از تمامی بافرهای پر استفاده می‌کند تا اسرار پردازش‌شده توسط سایر برنامه‌های در حال اجرا را به دست بیاورد. اسرار پردازش‌شده می‌تواند شامل اطلاعات کاربران (مانند سابقه‌ی مرورگر، محتوای وب‌سایت‌ها، اسم‌های کاربری و رمزهای عبور آن‌ها) - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - یا اطلاعات سیستمی (مانند کلیدهای رمزنگاری دیسک) باشد.

خرید دامین دات کام با تخفیف تهران

اینتل، آسیب‌های احتمالی ناشی از این حفره‌ی امنیتی را پذیرفته است، اما ریسک‌های - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - ناشی از آن را بسیار کم برآورد می‌کند. آن‌ها این نوع آسیب‌پذیری - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - را «نمونه‌برداری از داده‌های ریزمعماری» یا به اختصار MDS می‌نامند که به‌اندازه‌ی نام پیشین آن، کاربران را نمی‌ترساند.

این تولیدکننده‌ی بزرگ تراشه و پردازنده‌های کامپیوتری اعلام کرده است:

روش‌های MDS - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - براساس نمونه‌برداری از داده‌های درزیافته از ساختارهای کوچک درون CPU عمل می‌کنند؛ این مورد در پردازنده‌هایی اتفاق می‌افتند که از یک کانال جانبی برای اجرای حدسی استفاده می‌کنند. روش کار - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - MDS بسیار پیچیده است. MDS به‌تنهایی این توانایی را ندارد که راهی در اختیار مهاجمین قرار بدهد تا داده‌های افشاشده را انتخاب و از آن‌ها استفاده - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - کنند.

اینتل معتقد است که رعایت احتیاط‌های لازم در مورد سخت‌افزارها، فرمورها و - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - سیستم‌های عامل می‌تواند خیلی از - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - مشکلات را حل کند. آن‌ها در بیانیه‌ای که روز ۱۵ مه منتشر شد، اعلام کردند:

هم‌اکنون، - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - آسیب‌پذیری MDS از لحاظ سخت‌افزاری در خیلی از پردازنده‌های نسل هشتم و نهم Intel Core - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - و همچنین نسل دوم مجموعه - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - پردازنده‌های اینتل Xeon Scalable برطرف شده است. راهکارهای لازم برای سایر محصولات درگیر نیز ازطریق به‌روزرسانی‌های میکرو کدها و به‌روزرسانی‌های مرتبط با سیستم‌های عامل و نرم‌افزارهای هایپروایزوری که از امروز منتشر می‌شود، در دسترس کاربران قرار گرفته است.

اطلاعات بیشتر در وب‌سایت شرکت ارائه شده است و ما همچنان از همه می‌خواهیم تا سیستم‌های خود را به‌روز نگه دارند. چرا که این کار، یکی از بهترین راه‌ها برای حفظ ایمنی سیستم‌ها است.

خرید دامین دات کام با تخفیف تهران

آسان‌ترین راه برای مقابله با زامبی‌لود غیرفعال‌کردن HT در پردازنده‌های اینتل است

مقامات اینتل همچنین در ادامه گفته‌اند که اینتل با همکاری پژوهشگرانی که اولین‌بار آسیب‌پذیری زامبی‌لود را شناسایی کردند و سایر اهالی صنعت - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - کامپیوترهای شخصی به‌شدت تلاش کردند تا پیش از افشای این آسیب‌پذیری برای عموم، راه‌حلی برای آن بیندیشند:

از پژوهشگرانی که با ما همکاری کردند و از شرکای صنعتی خود، به خاطر تلاش‌هایشان در افشای این آسیب‌پذیری‌ها، بسیار سپاسگذاریم.

آیا باید HT را غیرفعال کرد؟

کاشفان - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - زامبی‌لود در گزارش دقیق خود درباره‌ی جزئیات این آسیب‌پذیری گفته‌اند، آسان‌ترین راه برای مقابله - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - با آن، غیرفعال‌کردن HT در پردازنده‌های اینتل است:

زامبی‌لود، مقادیر بارگزاری‌شده در هسته‌های منطقی را به بیرون درز می‌دهد؛ بنابراین، ساده‌ترین راهکار احتیاطی در این خصوص غیرفعال‌کردن HT است. این - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - ویژگی، عملکرد سیستم - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - را در حجم‌های بالای کار از ۳۰ تا ۴۰ درصد بهبود می‌بخشد.

اما اینتل می‌گوید این راه‌حل، لزوما تنها راه‌حل موجود برای همه‌ی کابران کامپیوترهای شخصی نیست. در حقیقت، به‌عقیده‌ی اینتل، انجام این - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - کار بستگی به تصمیم کاربر دارد. اگر کاربر درباره‌ی امنیت نرم‌افزار مورداستفاده‌ی خود مطمئن نیست، پس شاید بهتر باشد که این ویژگی را غیرفعال کند. اگر نرم‌افزار کاربران از مایکروسافت استور یا - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - از بخش فناوری اطلاعات محل کارشان تهیه شده باشد، - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - به‌احتمال زیاد می‌توان این گزینه را همچنان روشن نگه داشت.

تصمیم‌گیری در سایر موارد هم بستگی به‌شدت سختگیری کاربران دارد. اینتل در ادامه‌ی بیانیه‌اش گفته است:

چون این عوامل تا حد زیادی بستگی به - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - هر مشتری دارد، اینتل توصیه نمی‌کند که قابلیت فراریسمانی در تراشه‌های آن حذف شود. نکته‌ی مهمی که باید درک شود، آن است که انجام این کار به‌تنهایی محافظت دربرابر MDS را تضمین نمی‌کند.

خرید دامین دات کام با تخفیف تهران

فروشندگان سیستم‌های عامل واکنش‌های مختلفی تا‌کنون به - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - این موضوع داشته‌اند. گوگل، وصله‌های ترمیمی برای سیستم‌عامل کروم منتشر و به‌طور پیش‌فرض، HT را در کروم‌بوک‌ها غیرفعال کرده است. گوگل می‌گوید کسانی که می‌خواهند این ویژگی را دوباره فعال کنند، خودشان می‌توانند این کار را انجام - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - بدهند. اپل هم به‌روزرسانی‌هایی برای MacOS Mojave منتشر کرده و گفته است افرادی که نگران امنیت سیستم‌هایشان هستند، در صورت تمایل می‌توانند HT را غیرفعال کنند. ظاهرا این شرکت تمایلی به غیرفعال‌سازی آن به‌طور پیش‌فرض ندارد.

مایکروسافت می‌گوید برای حل این مشکل نرم‌افزارها را به‌روزرسانی کرده است؛ ولی این را هم اضافه می‌کند که مشتریان باید فرمور‌های - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - به‌روزشده را از سازندگان کامپیوترهای خود تهیه کنند. با اینکه برخی از فروشندگان سیستم‌های عامل تصمیم گرفته‌اند تصمیم‌گیری در این‌باره را به مشتریان - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - نهایی بسپارند، اما نکته‌ی مهم آن است که آسیب‌پذیری یادشده آن‌قدرها هم که - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - روز اول به نظر می‌رسید، مسئله‌ی مهمی نیست. تاکنون هیچ مثال شناخته‌شده‌ای از استفاده از حفره‌ی امنیتی نامبرده در - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - یک حمله‌ی واقعی گزارش نشده است.

خرید دامین دات کام با تخفیف تهران

تاکنون هیچ موردی از استفاده از زامبی‌لود در یک حمله‌ی واقعی گزارش نشده است

محدودکردن توانایی‌های HT - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - یا حذف کامل آن می‌تواند ضربه‌ی سهمگینی به پردازنده‌های اینتل وارد کند. اما اینتل در اسنادی که منتشر کرده است، نظر دیگری دارد. این - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - شرکت پس از اعمال چند محدودیت برای فرم‌ور‌ها و نرم‌افزارهای خود، آن‌ها را تست کرده و می‌گوید این کار، تاثیر منفی نسبتا کمی روی عملکرد محصولاتش داشته است. تعجبی هم ندارد؛ اصلاحات مربوط‌به آسیب‌پذیری‌های واقعی اسپکتر (Spectre) و ملتداون (Meltdown)، مصداق بارز ضرب‌المثل «هیاهوی بسیار برای هیچ» بودند. این اصلاحات فقط برای شرایط کاری - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - خاص کاربرد داشتند.

حذف HT تاثیر منفی بسیاری روی عملکرد پردازنده‌های اینتل دارد

نکته‌ای که به‌شدت میان کارشناسان و اینتل اختلاف انداخته، دیدگاه اینتل درباره‌ی بی‌اهمیت دانستن از کار انداختن قابلیت HT است. همچنین، اینتل - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - ثابت کرده است که اگر HT - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - غیرفعال شود، هیچ اتفاق خاصی نمی‌افتد. مسئله‌ای که فکر کارشناسان را در این خصوص مشغول کرده این است که آن‌ها در تست خود، توجهی به کاربرانی که حجم کاری بالایی دارند و از قابلیت چندریسمانی استفاده می‌کنند، نداشته است. اگر اینتل برای اثبات نظر خود از تست‌های Blender یا Cinebench یا سایر تست‌های مربوط‌به پردازنده‌های چندهسته‌ای استفاده کرده بود، شاهد کاهش عملکرد سریع و شدید CPU‌های خود می‌بود.

خرید دامین دات کام با تخفیف تهران

برای اثبات ارزشمندبودن ویژگی فراریسمانی کافی - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - است بدانید مهم‌ترین تفاوت بین یک پردازنده‌ی Core-i9 9900K با قیمت ۵۰۰ دلار و پردازنده‌ی Core i7-9700K با قیمت ۳۷۵ دلار، همان - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - ویژگی فراریسمانی است که در پردازنده‌ی نوع اول گنجانده شده است. نتایج تست اینتل - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - شامل آن دسته از کاربرانی که نیاز به عملکرد چندریسمانی پردازنده‌های اینتل دارند، نمی‌شود.

نگران نباشید!

تنها روزنه‌ی امیدی که در حال حاضر - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - وجود دارد، متعلق به کسانی است که از آخرین و بهترین پردازنده‌های اینتل استفاده می‌کنند. به‌گفته‌ی اینتل، خیلی پردازنده‌های نسل هشتم و نهم آن هم‌اکنون از ترمیم‌های سخت‌افزاری لازم برخوردار هستند. بنابراین، هیچ دلیلی وجود ندارد که - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - کاربران پردازنده‌های Core i9-9900K بخواهند HT را غیرفعال کنند. به‌نظر می‌رسد که خطر زامبی‌لود فقط مربوط‌به کامپیوترهای شخصی است - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - که پردازنده‌های قدیمی‌تری - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - در اختیار دارند. دارندگان این‌گونه - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - سیستم‌ها برای کاستن - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - از ریسک آسیب‌پذیری‌ها باید روی نرم‌افزارها و فرمورهای به‌روزرسانی‌‌شده حساب باز کنند - خرید دامین دات کام با تخفیف تهران - و باید دلشان را به این خوش کنند که هنوز هیچ حمله‌ی فراگیر و شناخته‌شده‌ای با استفاده از اکسپلویت زامبی‌لود گزارش نشده است.


اولين صفحه   -  خرید دومین کام با تخفیف تهران   -   دامین کام با تخفیف تهران   -   ثبت دامین کام با تخفیف تهران   -   تمدید دامین کام با تخفیف تهران   -   قیمت دامین کام با تخفیف تهران   -   خرید دامین کام با تخفیف تهران   -   دامنه دات کام با تخفیف تهران   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف تهران   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف تهران   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف تهران   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف تهران   -   دومین دات کام با تخفیف تهران   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف تهران   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف تهران   -   خرید دومین دات کام با تخفیف تهران   -   دامین دات کام با تخفیف تهران   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف تهران   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف تهران   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف تهران   -   خرید دامین دات کام با تخفیف تهران   -   دامنه com با تخفیف تهران   -   ثبت دامنه com با تخفیف تهران   -   تمدید دامنه com با تخفیف تهران   -   قیمت دامنه com با تخفیف تهران   -   خرید دامنه com با تخفیف تهران   -   دومین com با تخفیف تهران   -   ثبت دومین com با تخفیف تهران   -   تمدید دومین com با تخفیف تهران   -   قیمت دومین com با تخفیف تهران   -   خرید دومین com با تخفیف تهران   -   دامین com با تخفیف تهران   -   ثبت دامین com با تخفیف تهران   -   تمدید دامین com با تخفیف تهران   -   قیمت دامین com با تخفیف تهران   -   خرید دامین com با تخفیف تهران   -   دامنه انگلستان با تخفیف تهران   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف تهران   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تهران   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف تهران   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف تهران   -  آخرين صفحه