خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین

خانه » دومین » خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین

خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در قزوین تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 13980.html
اطلاعاتی از
دوشنبه, ۲۹ خرداد ۹۶ ساعت ۱۲:۰۰

اطلاعاتی در مورد آیفون 8 در وب‌سایت‌های تجزیه و تحلیل ترافیک وب

اطلاعاتی از

مینگ‌چی کو در ماه فوریه به انتظارات خود از رزولوشن نمایشگر گوشی‌ آیفون ۸ اشاراتی کرد. گفته می‌شود در آیفون ۸ شاهد حذف دکمه‌ی فیزیکی هوم خواهیم بود و علاوه بر این، صفحه‌نمایش گوشی یادشده اولد خواهد بود. همچنین انتظار می‌رود پنل جلویی آیفون ۸ تقریبا به‌طور کامل توسط نمایشگر اولد این محصول پوشیده شود. این در حالی است که اپل تاکنون از نمایشگرهای ال‌سی‌دی در تولید آيفون‌های خود بهره می‌برد. همچنین طبق خبرها و شایعات مختلف، حاشیه‌های صفحه‌نمایش آیفون ۸ - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - بسیار باریک خواهند بود.

حال رفته‌رفته مدارک بیشتری در مورد آيفون ۸ اپل توسط وب‌سایت مک‌رومرز ارائه شده است. البته برخی از این مدارک چندان معتبر نیستند؛ اما آنچه در این مدارک در مورد رزولوشن گوشی‌ مذکور مشاهده می‌کنیم با پیش‌بینی‌های کو در این زمینه مطابقت - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - دارند. حال می‌دانیم که این - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - اطلاعات جدید آن‌قدرها هم غیر واقعی نیستند و در واقع می‌توان تا حدودی به این جزئيات اعتماد داشت.

بنا به اعلام کو، آیفون ۸ به صفحه‌نمایش ۵.۸ اینچی مجهز خواهد بود؛ اما یک نوار در بخش پایینی نمایشگر، مخصوص ناحیه‌ی عملیاتی (Function - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - Area) جدید این گوشی خواهد بود. اینکه این نوار دقیقا چه کاربردهایی ارائه خواهد داد، هنوز دقیقا اعلام نشده است؛ اما این بخش احتمالا به یک داک شبیه خواهد بود که سنسور اثر انگشت، دکمه‌ی هوم و - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - آیکون‌های پویای دیگری برای تعامل - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - کاربر با - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - دستگاه در خود جای داده است. 

خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین

مینگ‌چی کو همچنین اعلام کرده است که نمایشگر ۵.۸ اینچی آیفون ۸ اپل از رزولوشن ۱۲۴۲ در ۲۸۰۰ پیکسل بهره خواهد برد - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - و به گفته‌ی وی، بخش فعال این صفحه‌کلید ۵.۱۵ اینچ است. کو می‌گوید وضوح - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - بخش فعال نمایشگر آیفون ۸ معادل - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - ۱۲۲۵ در ۲۴۳۶ پیکسل خواهد بود. از زمان معرفی آيفون ۴ در سال ۲۰۱۰ تاکنون، به‌منظور نمایش بهتر محتوا در نمایشگرهای رتینای اپل رزولوشن این صفحه‌نمایش‌ها دو یا سه برابر شده است. به‌عنوان مثال نمایشگر گوشی‌ - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس از رزولوشن - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - کلی ۷۵۰ در - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - ۱۳۳۴ بهره می‌برد؛ اما این محصول به‌عنوان دستگاهی - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - شناخته می‌شود که رزولوشن ۷۳۵ در ۶۶۷ در هر بعد ارائه می‌کند. وضوح منطقی باعث خواهد شد ابعاد محتوا در نمایشگر گوشی یادشده منطقی باشد و در این شرایط، هر چهار پیکسل یک نقطه ایجاد می‌کنند و همین مورد باعث ایجاد تصاویری شفاف‌تر و باکیفیت‌تر خواهد شد.

نمایشگر مدل پلاس گوشی‌ آيفون ۷ اپل از رزولوشن کلی ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ پیکسل بهره - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - می‌برد که نسبت به مدل استاندارد این محصول کمی بیشتر است. این دستگاه نیز در هر بعد، رزولوشن منطقی ۴۱۴ در ۷۳۶ پیکسل ارائه می‌دهد و بدین ترتیب برای نمایش یک نقطه روی نمایشگر، این - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - گوشی از ۹ پیکسل استفاده می‌شود. فاکتور ضرب، رزولوشن نمایشگر - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - رندر شده‌ی ۱۲۴۲ در ۲۲۰۸ پیکسل تولید می‌کند و این رزولوشن برای آنکه به‌درستی در نمایشگر فول‌اچ‌دی به نمایش درآید، مقیاس آن تغییر می‌کند.

خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین

رزولوشن اعلام‌شده برای نمایشگر گوشی آیفون ۸ توسط مینگ‌چی کو (۱۱۲۵ در ۲۴۳۶ پیکسل) دقیقا سه‌ برابر نمایشگر رتینا (۳۷۵ در - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - ۸۱۲ نقطه) است. عرض این نمایشگر هم اندازه‌ی عرض صفحه‌نمایش آيفون ۷ خواهد بود؛ ولی بلندی آن نسبت به ارتفاع نمایشگر آیفون ۷ بیشتر است. باید توجه داشته باشیم که ناحیه‌ی ۵.۱۵ اینچی صفحه‌نمایش آیفون ۸ با نسبت ۱۱۲۵ در ۲۴۳۵ پیکسل در واقع از نظر فیزیکی کمی باریک‌‌تر از صفحه‌نمایش آيفون ۷ و آیفون ۷ پلاس - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - خواهد بود. بدین ترتیب محتوا روی نمایشگر آیفون ۸ احتمالا کمی کوچک‌تر به نمایش درخواهد آمد؛ زیرا در آيفون ۷ هر اینچ شامل ۱۶۳ نقطه است و در آیفون ۸ هر اینچ از ۱۷۴ نقطه - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - بهره می‌برد.

با توجه به اینکه از مدتی قبل مدل‌های مختلف آیفون ۸ در حال گذراندن تست‌های گوناگون هستند، احتمالا به‌زودی اطلاعات بیشتری در مورد این گوشی به دست خواهیم آورد. اخیرا برخی از این مدل‌ها برای تست مرور وب مورد استفاده قرار گرفته‌اند. با بررسی وب‌سایت‌های تجزیه‌ و - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - تحلیل ترافیک وب، حالا - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - می‌دانیم که مدل‌های در دست تولید آیفون از نمایشگرهایی با رزولوشن ۳۷۵ در ۸۱۲ بهره می‌برند.

پس از چندین بازدید صورت گرفته توسط مدل‌های در دست تولید آیفون ۸ در ماه - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - سپتامبر تا ماه مارس، هیچ کاهش فعالیتی در گزارش بازدید‌های این دستگاه‌ها دیده نشده و حتی تا اواخر ماه می میزان فعالیت این مدل‌ها بیشتر شده است. از تاریخ یک ژوئن تاکنون، تقریبا بین یک تا چهار بازدید در هر روز توسط این دستگاه‌ها انجام شده است. در گزارش مربوط به این مدل‌ها همچنین مشخص شده که سیستم‌عامل - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - آن‌ها آی‌اواس ۱۱ است. از آنجا که انتظار داریم - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - آيفون ۸ در فصل پاییز به‌صورت پیش‌فرض با سیستم‌عامل آی‌اواس ۱۱ به بازار عرضه شود، استفاده از نسخه‌ی آزمایشی - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - این سیستم‌عامل در مدل‌های در دست تولید آيفون ۸ منطقی به نظر می‌رسد.

تعداد انگشت‌شماری از این بازدیدها از جانب آی‌پی‌ آدرس‌هایی است که توسط اپل کنترل می‌شوند؛ اما حتی - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - بازدیدهایی که از آی‌پی‌های دیگر ثبت شده‌اند در موقعیتی نزدیک به کوپرتینو یا شهرهای سانی‌ول و سان فرانسیسکو قرار داشته‌اند.

تعداد بازدیدهای ثبت‌شده - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - از مدل‌های مختلف آیفون ۸ بسیار - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - کم است و این تعداد به‌سختی به ۳۰ عدد - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - می‌رسد. با توجه به نظمی که در رزولوشن نمایشگر این گوشی‌ها دیده‌ می‌شود، به نظر می‌رسد با محصولاتی واقعی - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - مواجه هستیم.

علاوه بر این ظاهرا وضوح تصویر ۳۷۵ در ۸۱۲ پیکسل به دستگاه‌هایی مرتبط است که سیستم‌عامل آی‌اواس ۱۱ را اجرا می‌کنند و نمی‌توان این رزولوشن را با محصولات کنونی اپل توضیح داد. باید اشاره کنیم که چند ماه قبل از معرفی آیپد پرو جدید ۱۰.۵ اینچی اپل نیز گزارشی در مورد رزولوشن مدل‌های تحت تست این محصول منتشر شد مبنی بر اینکه رزولوشن آن ۸۳۴ در ۱۱۳۲ - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - پیکسل خواهد بود. پیش از این در شایعات گفته شده بود رزولوشن رتینای آيپد پرو ۱۰.۵ اینچی - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - جدید اپل ۱۶۶۸ در ۲۲۲۴ پیکسل خواهد بود.

انتظار می‌رود کمپانی اپل امسال سه گوشی‌ جدید با نام‌های آیفون ۸، آیفون ۷ اس و آیفون ۷ اس پلاس را در - خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین - ماه سپتامبر معرفی کند. آیفون ۷ اس و ۷ اس پلاس مدل به‌روزرسانی شده‌ی آيفون‌های کنونی اپل خواهند بود و آیفون ۸ محصول ویژه‌ی اپل برای سال جاری است که امکانات و قابلیت‌های بیشتری نسبت به دو مدل جدید دیگر ارائه می‌دهد. البته در برخی شایعات مرتبط با آیفون ۸ گفته‌ می‌شود که چند ماه اولیه‌ی عرضه‌ی این محصول، فشار زیادی بر تأمین‌کنندگان اپل وارد خواهد آورد.

نظر شما در این مورد چیست؟

خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین

 

برای مطالعه‌ی تمام مطالب مرتبط با گوشی‌های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک،
به صفحه‌‌های آیفون XS، آیفون XS Max و آیفون XR مراجعه کنید.

منبع macrumors

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید


اولين صفحه   -  خرید دومین کام با تخفیف قزوین   -   دامین کام با تخفیف قزوین   -   ثبت دامین کام با تخفیف قزوین   -   تمدید دامین کام با تخفیف قزوین   -   قیمت دامین کام با تخفیف قزوین   -   خرید دامین کام با تخفیف قزوین   -   دامنه دات کام با تخفیف قزوین   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف قزوین   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف قزوین   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف قزوین   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف قزوین   -   دومین دات کام با تخفیف قزوین   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف قزوین   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف قزوین   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف قزوین   -   خرید دومین دات کام با تخفیف قزوین   -   دامین دات کام با تخفیف قزوین   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف قزوین   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف قزوین   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف قزوین   -   خرید دامین دات کام با تخفیف قزوین   -   دامنه com با تخفیف قزوین   -   ثبت دامنه com با تخفیف قزوین   -   تمدید دامنه com با تخفیف قزوین   -   قیمت دامنه com با تخفیف قزوین   -   خرید دامنه com با تخفیف قزوین   -   دومین com با تخفیف قزوین   -   ثبت دومین com با تخفیف قزوین   -   تمدید دومین com با تخفیف قزوین   -   قیمت دومین com با تخفیف قزوین   -   خرید دومین com با تخفیف قزوین   -   دامین com با تخفیف قزوین   -   ثبت دامین com با تخفیف قزوین   -   تمدید دامین com با تخفیف قزوین   -   قیمت دامین com با تخفیف قزوین   -   خرید دامین com با تخفیف قزوین   -   دامنه انگلستان با تخفیف قزوین   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف قزوین   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف قزوین   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف قزوین   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف قزوین   -  آخرين صفحه