خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد

خانه » دومین » خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد

خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در مشهد تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 01830.html
AMD قصد دارد با ارائه‌ی پردازنده‌های سرور EPYC Rome دست‌کم سهمی ۱۰ درصدی در بازار پردازنده‌های سرور داشته باشد و سهم اینتل را به کمتر از ۹۰ درصد کاهش دهد.
پنجشنبه, ۱۵ فروردین ۹۸ ساعت ۱۷:۳۰

برنامه AMD برای تصاحب سهم عمده‌ای از بازار پردازنده‌‌های سرور

AMD قصد دارد با ارائه‌ی پردازنده‌های سرور EPYC Rome دست‌کم سهمی ۱۰ درصدی در بازار پردازنده‌های سرور داشته باشد و سهم اینتل را به کمتر از ۹۰ درصد کاهش دهد.

شرکت AMD عزم خود را جزم کرده است تا در سال‌های پیش‌رو سهم چشمگیری از بازار پردازنده‌های سرور را از تملک شرکت - خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد - اینتل خارج کرده و از آن خود کند. در آخرین گزارش برگرفته از سایت DigiTimes گفته می‌شود که ‏AMD تمام توان خود را به - خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد - کار گرفته تا چالشی - خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد - جدی در روند استیلای اینتل بر بازار پردازنده‌های سرور ایجاد کرده و تا سال ۲۰۲۰ سهم درخور توجهی از این بازار را تصاحب کند.

گفته می‌شود احتمالا سهم اینتل از بازار پردازنده‌های سرور تا پایان سال ۲۰۲۰ به کمتر از ۹۰ درصد - خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد - سقوط کند؛ بدین ترتیب AMD خواهد توانست دست کم سهمی ۱۰ درصدی را - خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد - تا آن زمان به تملک خود درآورد. استدلال نهفته در پس پیش‌بینی یادشده آن است که پردازنده‌های سرور EPYC شرکت AMD از حاشیه‌ی فروش امنی در بازار برخوردار خواهد شد و فروشندگان سیستم‌های سرور و ارائه‌دهندگان خدمات مرتبط به خرید این پردازنده‌ها رو خواهند آورد.

وب‌سایت DigiTimes در گزارش خود می‌گوید که به‌دلیل - خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد - نسبت - خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد - قیمت به عملکرد قوی پردازنده‌های سری EPYC و قصد شرکت AMD برای ساخت پردازنده‌های مرکز داده‌ی نسل بعدی خود با معماری ۷ نانومتری و نام رمز Rome، تقاضا برای محصولات سرور شرکت AMD رو به افزایش گذارده است.

خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد

ارائه‌دهندگان خدمات ابری نظیر آمازون به‌طور مداوم در حال افزایش سرمایه‌گذاری روی پلتفرم EPYC شرکت AMD در مقایسه با پردازنده‌های Intel Xeon هستند. آمازون به‌تازگی نمونه‌های Amazon EC2 را با پیکربندی پردازنده‌های EPYC سری ۷۰۰۰ از شرکت AMD معرفی کرده است. نمونه‌های M5ad و R5ad با به‌کارگیری پردازنده‌های AMD EPYC با سطح عملکرد پردازنده‌ی بالاتر (فرکانس ۲.۵ گیگاهرتز) و زیرسیستم‌های ذخیره‌سازی NVMe با میزان تأخیر کمتر، گزینه‌هایی است که به‌راحتی نمی‌توان از آن صرف‌نظر کرد. آمازون چنین باور دارد:

با استفاده از دستگاه‌های مبتنی بر پردازنده‌های قدرتمند AMD انتخاب‌های بیشتری در - خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد - پیش روی کاربران و مشتریان قرار گرفته و این دستگاه‌ها شاید تطابق بهتری با بسیاری - خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد - از بارهای کاری داشته باشد که حداکثر ظرفیت منابع محاسباتی را به کار نمی‌بندد. با برقراری تعادل میان منابع محاسباتی و به‌کارگیری این منابع، این دستگاه‌ها قیمتی تا ۱۰ درصد کمتر خواهد داشت.

علاوه‌بر آمازون، در سرورهای ژاپنی NTT Data، مراکز داده با استفاده‌ی گسترده از - خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد - پردازنده‌های - خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد - AMD EPYC پیش‌بینی شده است. همچنین در ابرکامپیوتر Atos BullSequana XH2000 قرار - خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد - است در مجموع ۳۱۲۵ پردازنده‌ی ۷ نانومتری AMD EPYC Rome با حدود ۲۰۰,۰۰۰ هسته و ۴۰۰,۰۰۰ رشته پردازشی به‌کار‌رفته و ساخت این هیولای رایانشی در سال ۲۰۲۰ به اتمام خواهد رسید.

با افزایش استقبال عمومی از پردازنده‌های سرور AMD انتظار می‌رود تا پایان سال ۲۰۲۰ سهم این شرکت در بازار قطعات سرور از ۱۰ درصد فراتر برود

با ایجاد چنین گرایشی به استفاده از پردازنده‌های AMD EPYC، ذکر عدد ۱۰ درصد برای سهم آینده‌ی AMD از بازار سرورها بسیار محتاطانه است و با افزایش سفارش خرید این محصولات توسط فروشندگان سرور، شاید سهم ای‌ام‌دی تا سال ۲۰۲۰ از ۱۰ درصد نیز فراتر برود. سهم AMD از این بازار‌ برای سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۸ میلادی ۳.۲ درصد بود که نسبت به سال ۲۰۱۷ با سهمی معادل ۰.۸ درصد پیشرفت بزرگی - خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد - به شمار می‌رفت.

انتظار می‌رفت که AMD در سال ۲۰۱۹ سهمی حدوداً ۵ درصدی از بازار پردازنده‌های سرور را با عرضه‌ی پردازنده‌های EPYC Rome (همزمان - خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد - با عرضه‌ی سری ۳۰۰۰ رایزن)‍ به دست آورد؛ اما به نظر می‌رسد با افزایش محبوبیت - خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد - پردازنده‌های - خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد - EPYC این شرکت، هم‌اکنون سهم AMD در بازار از این عدد - خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد - نیز فراتر رفته باشد. یکی از مهم‌ترین دلایل ایجاد چنین شرایطی، نسبت قیمت به عملکرد بسیار رقابتی محصولات جدید AMD است. سبد محصولات کنونی ای‌ام‌دی شامل پردازنده‌های - خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد - EPYC - خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد - از نقطه‌نظر قیمت در هر رده‌ای بسیار رقابت‌پذیر است و در هر - خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد - رده‌ی قیمت بازدهی و سطح عملکرد بهتری - خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد - نسبت به محصولات Xeon رقیب دارد.

لیزا سو، مدیرعامل AMD می‌گوید با به‌کار بردن عباراتی نظیر «بالاترین تعداد هسته‌ها در بازار»، «بالاترین شمار واحدهای IO در بازار» و همچنین «بزرگ‌ترین پیکربندی حافظه در بازار» بر توانایی‌ها و نقاط قوت پردازنده‌های EPYC تأکید دارد.

پیش از کناره‌گیری برایان کرژانیچ از سِمت مدیرعاملی اینتل، او در مصاحبه‌ای گفت که یکی از وظایف اینتل این بوده که به AMD اجازه‌ی تصاحب سهم  ۱۵ تا ۲۰ درصدی از بازار قطعات سرور را ندهد؛ اما با درنظرگرفتن پیشگامی شرکت AMD در معماری و فناوری ساخت تراشه نسبت به اینتل، ظاهراً اوضاع بر وفق مراد شرکت اینتل به پیش نمی‌رود.

معماری Zen 2، فناوری ساخت ۷ نانومتری، پشتیبانی از سوکت نسل قبل و نسبت قیمت به عملکرد ممتاز محصولات EPYC Rome از جمله دلایل افزایش سهم AMD در بازار سرور خواهد بود

باید خاطرنشان ساخت که متخصصان شرکت AMD در زمان طراحی پردازنده‌های ۷ نانومتری EPYC Rome با معماری Zen 2 در میان خود تخمینی از‌ آینده‌ی عملکرد قطعات سرور شرکت اینتل داشتند.

خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد

نسل بعدی محصولات ۱۰ نانومتری اینتل با نام Ice Lake-SP برای عرضه در سال ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی شده و در حال حاضر محصولات Cooper Lake-SP و Cascade Lake-SP به‌عنوان یک راه‌حل حدفاصل و بر پایه‌ی فناوری ساخت ۱۴ نانومتری (++) عرضه شده‌اند و از دیگر سو محصولات Cooper Lake-AP و Cascade Lake-AP اینتل به‌عنوان قطعات چند هسته‌ای HPC در دست طراحی است.

فارست نرود از مدیران AMD می‌گوید:

پردازنده‌ی Rome طراحی شد تا با پردازنده‌های Ice Lake Xeon مقابله کند؛ اما اکنون قصد رقابت با آن تراشه را ندارد. ما به‌طرز ناباورانه‌ای هیجان زده‌ایم و همه‌ی این رویدادها در یک نقطه با یکدیگر جمع می‌شود.

برنامه‌ی ما در پیاده‌سازی نقشه‌ی راه Naples-Rome-Milan مبتنی بر فرضیاتی حول نقشه‌ی راه شرکت اینتل بود و اینکه اگر ما جای اینتل بودیم در این شرایط چه می‌کردیم.

ما عمیقاً در مورد اینکه آن‌ها شبیه چه چیزی هستند و شبیه چه چیزی نیستند، اندیشیدیم. به فرهنگ سازمانی آن‌ها و واکنش‌های احتمالی آن‌ها فکر کردیم‌ و برنامه‌ی خود را علیه یک نقشه‌ی راه بسیار تهاجمی اینتل چیدیم؛ Rome و Milan و آنچه از پی آن خواهد آمد، همگی حاصل‌ تفکرات ما در مورد نحوه‌ی تعامل و واکنش اینتل است. در آن زمان بود که دریافتیم اینتل امکان پیاده‌سازی آن حداکثری را که ما متصور بودیم، نخواهند داشت. این برای ما به مثابه‌ی یک فرصت ناباورانه بود.

جدول نقشه‌ی راه پردازنده‌های AMD از ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰

رایزن سری ۴۰۰۰رایزن سری ۳۰۰۰رایزن سری ۲۰۰۰رایزن سری ۱۰۰۰خانواده‌ی محصولات رایزن
Zen 3Zen 2Zen / Zen+Zenمعماری
7nm+7nm14nm / 12nm14nmفناوری ساخت تراشه
EPYC 'Milan'EPYC 'Rome'EPYC 'Naples'EPYC 'Naples'قطعات رده‌بالای سرور
نامعلوم64/12832/6432/64حداکثر تعداد هسته/رشته

Ryzen Threadripper

4000 Series

Ryzen Threadripper

3000 Series (Castle Peak)

Ryzen Threadripper

۲۰۰۰ Series

Ryzen Threadripper

1000 Series

قطعات رده‌بالای دسکتاپ
نامعلوم64/128?32/6416/32

حداکثر هسته و رشته

در قطعات بالا‌رده‌ی دسکتاپ

Ryzen 4000 Series

(Vermeer)

Ryzen 3000 Series

(Matisse)

Ryzen ۲۰۰۰ Series

(Pinnacle Ridge)

Ryzen 1000 Series

(Summit Ridge)

قطعات مصارف عام دسکتاپ
نامعلوم16/328/168/16

حداکثر تعداد هسته و رشته

در قطعات مصارف عام

۲۰۲۰۲۰۱۹۲۰۱۸۲۰۱۷سال عرضه‌ی محصول

براساس اعلام شرکت AMD پردازنده‌های EPYC Rome به‌نحوی طراحی شده‌اند که توان رقابت این شرکت را در مقابل تراشه‌های Ice Lake-SP اینتل افزایش دهند. بدین ترتیب AMD از هم اینک موضع مستحکم‌تری دربرابر پردازنده‌های سرور 14nm++ شرکت اینتل دارد.

شکی نیست که شرکت AMD با ارائه‌ی پلتفرم بسیار جنگنده‌ی EPYC بازگشت ظفرمندانه‌ای به آوردگاه سخت‌افزارهای سرور داشته است. این بازگشت به‌هنگام درست در زمانی اتفاق افتاد که اینتل به‌دلیل پیشرفت اندک یا درجاماندگی در زمینه‌ی تکمیل فناوری ساخت ۱۰ نانومتری خود، خلأ دگرگونی اساسی در IPC و به‌روزرسانی‌های نه‌چندان چشمگیر در حوزه‌ی قطعات سرور، در وضعیت شکننده‌ای قرار داشت.

خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد

یکی از بزرگ‌ترین مزایای پردازنده‌های EPYC Rome نسبت به پردازنده‌های حریف، پشتیبانی کامل پردازنده‌های AMD از سوکت EPYC Naples یا سوکت نسل قبلی خود است. بنابراین تمامی ارائه‌دهندگان سروری که از پردازنده‌های Naples استفاده می‌کنند، اینک می‌توانند در اولین روز عرضه از پردازنده‌های نسل بعدی EPYC Rome با فناوری ساخت ۷ نانومتری در سیستم‌های کنونی خود استفاده کنند.

شرکت AMD با عرضه‌ی پردازنده‌های سرور‌ EPYC به‌دنبال جایگاهی بسیار مستحکم، حتی مستحکم‌تر از سبد محصولات دسکتاپ و لپ‌تاپ خود است. اگر همه چیز مطابق خواست AMD پیش رود‌ و نقشه‌ی راه بلند‌مدت این شرکت برای عرضه‌ی معماری Zen محقق شود، به‌زودی شاهد حضور بازیگر عمده‌ی دیگری در بازار قطعات سرور خواهیم بود و این همواره به نفع مصرف‌کنندگان است.


اولين صفحه   -  خرید دومین کام با تخفیف مشهد   -   دامین کام با تخفیف مشهد   -   ثبت دامین کام با تخفیف مشهد   -   تمدید دامین کام با تخفیف مشهد   -   قیمت دامین کام با تخفیف مشهد   -   خرید دامین کام با تخفیف مشهد   -   دامنه دات کام با تخفیف مشهد   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف مشهد   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف مشهد   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف مشهد   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف مشهد   -   دومین دات کام با تخفیف مشهد   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف مشهد   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف مشهد   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف مشهد   -   خرید دومین دات کام با تخفیف مشهد   -   دامین دات کام با تخفیف مشهد   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف مشهد   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف مشهد   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف مشهد   -   خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد   -   دامنه com با تخفیف مشهد   -   ثبت دامنه com با تخفیف مشهد   -   تمدید دامنه com با تخفیف مشهد   -   قیمت دامنه com با تخفیف مشهد   -   خرید دامنه com با تخفیف مشهد   -   دومین com با تخفیف مشهد   -   ثبت دومین com با تخفیف مشهد   -   تمدید دومین com با تخفیف مشهد   -   قیمت دومین com با تخفیف مشهد   -   خرید دومین com با تخفیف مشهد   -   دامین com با تخفیف مشهد   -   ثبت دامین com با تخفیف مشهد   -   تمدید دامین com با تخفیف مشهد   -   قیمت دامین com با تخفیف مشهد   -   خرید دامین com با تخفیف مشهد   -   دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -  آخرين صفحه