خرید دامین دات کام با تخفیف همدان

خانه » دومین » خرید دامین دات کام با تخفیف همدان

خرید دامین دات کام با تخفیف همدان

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در همدان تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 10605.html
بر اساس شایعات، نسبت ابعاد نمایشگر به بدنه در گوشی پرچم‌دار گلکسی اس ۹ افزایش خواهد یافت و به ۹۰ درصد خواهد رسید.
جمعه, ۳ آذر ۹۶ ساعت ۱۲:۰۰

گلکسی اس 9 سامسونگ از نسبت ابعاد ۹۰ درصدی صفحه‌نمایش به بدنه برخوردار است

بر اساس شایعات، نسبت ابعاد نمایشگر به بدنه در گوشی پرچم‌دار گلکسی اس ۹ افزایش خواهد یافت و به ۹۰ درصد خواهد رسید.

شرکت سامسونگ در اوایل سال آینده از گوشی‌های گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس رونمایی خواهد کرد و همین موضوع باعث شده است در رابطه با پرچم‌داران جدید سازنده‌ی کره‌ای، شایعات زیادی منتشر شود. حتی مدتی پیش، تصویر رندری از گوشی گلکسی اس ۹ درون یک قاب منتشر شد که طراحی آن‌ را با دوربین دوگانه و حسگر - خرید دامین دات کام با تخفیف همدان - اثر انگشت در پنل پشتی به نمایش می‌گذاشت. منبع انتشار تصویر به‌دست‌آمده از نسل جدید گوشی‌های سری گلکسی اس (Galaxy S) سامسونگ، مدعی بود که حاشیه‎ی بالای صفحه‌نمایش از آنچه در تصویر - خرید دامین دات کام با تخفیف همدان - دیده‌ایم؛ نازک‌تر است.

خرید دامین دات کام با تخفیف همدان

به همین جهت، وب‌سایت سم‌موبایل به‌تازگی به نقل - خرید دامین دات کام با تخفیف همدان - از یک منبع مطلع، به نسبت ابعاد نمایشگر به بدنه گوشی گلکسی اس ۹ سامسونگ اشاره کرده است. این‌طور که ادعا می‌‏شود، نمایشگر پرچم‌دار جدید این شرکت نزدیک به  ۹۰ درصد از پنل جلوی گوشی را به خود اختصاص خواهد داد؛ باید اشاره کرد که در گوشی گلکسی اس ۸ پلاس، نزدیک به ۸۴ درصد از پنل جلوی گوشی با نمایشگر پوشانده شده است.

با توجه به طراحی بدون لبه‌ی گوشی‌های پرچم‌دار که در سال ۲۰۱۷ رایج شده است، سازندگان به‌سختی تلاش می‌کنند محصولات جدید خود را ضمن حفظ ابعاد نسل‌های پیشین، با بزرگ‌ترین نمایشگر ارائه دهند. البته هیچ‌یک از گوشی‌های موجود در بازار به معنای واقعی «بدون حاشیه» نیستند؛ اما به‌ نظر می‌رسد سامسونگ در تلاش است با عرضه‌ی گلکسی اس ۹، به این هدف دست پیدا کند.

بر اساس اطلاعاتی که توسط سم‌موبایل دریافت شده است، حاشیه‌ی پایین صفحه‌نمایش گوشی - خرید دامین دات کام با تخفیف همدان - گوشی گلکسی اس - خرید دامین دات کام با تخفیف همدان - ۹ (galaxy s9) تقریباً حذف خواهد شد؛ این در حالی است که در نسل قبل یعنی گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس، حاشیه‌ی پایین صفحه‌نمایش وجود داشت. علاوه‌ بر این، کره‎ای‌ها تصمیم دارند حاشیه‌ی بالای صفحه‎‌نمایش گوشی گلکسی اس ۹ را نسبت به نسل قبل باریک‌تر کنند. البته مشخص نیست که آیا - خرید دامین دات کام با تخفیف همدان - حاشیه‌های اندک در سمت - خرید دامین دات کام با تخفیف همدان - راست و چپ نمایشگر دستخوش تغییر می‌شود یا سامسونگ، تغییری در ساختار آن‌ها نخواهد داد. با - خرید دامین دات کام با تخفیف همدان - توجه به انحنای موجود در لبه‌های نمایشگر گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس، بعید است شرکت سازنده بتواند تغییراتی را - خرید دامین دات کام با تخفیف همدان - در این بخش اعمال کند.

از آنجایی‌که اطلاعات - خرید دامین دات کام با تخفیف همدان - تازه به‌دست آمده در حد گمانه‌زنی است و هیچ تأییدیه رسمی مبنی بر صحت آن‌ وجود ندارد، چندان نباید - خرید دامین دات کام با تخفیف همدان - انتظارات خود را از گوشی گلکسی اس ۹ سامسونگ افزایش دهید. با این‌حال، فاصله زمانی زیادی تا رونمایی از پرچم‌داران جدید سامسونگ باقی نمانده است و بر اساس شایعات، سامسونگ در نظر دارد گوشی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس را - خرید دامین دات کام با تخفیف همدان - در نمایشگاه CES به نمایش بگذارد؛ ولی پرچم‌داران جدید کره‌ای‌ها - خرید دامین دات کام با تخفیف همدان - تا ماه مارس عرضه نخواهد شد. از دیگر شایعات در رابطه با گلکسی اس ۹ و گلکسی - خرید دامین دات کام با تخفیف همدان - اس ۹ پلاس، می‌توان به آغاز فرآیند تولید انبوه آن‌ها - خرید دامین دات کام با تخفیف همدان - از ماه آینده میلادی اشاره کرد.

گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن هستند که گلکسی اس ۹ و گلکسی اس - خرید دامین دات کام با تخفیف همدان - ۹ پلاس مانند - خرید دامین دات کام با تخفیف همدان - نسل قبل، به نمایشگر ۵.۸ اینچی و ۶.۲ اینچی مجهز خواهند بود. در نسخه‌هایی که به‌صورت جهانی عرضه می‌شوند، سامسونگ از چیپ‏ست پرچم‌دار اکسینوس ۹۸۱۰ استفاده خواهد کرد. سایر مدل‌ها که در ایالات متحده - خرید دامین دات کام با تخفیف همدان - و چین به فروش خواهند رسید، به تراشه اسنپدراگون ۸۴۵ کوالکام مجهز می‌شوند. همان‌طور که در ابتدا اشاره شد، گلکسی - خرید دامین دات کام با تخفیف همدان - اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس اولین محصولات سامسونگ از سری گلکسی اس خواهند بود که با دوربین دوگانه راهی بازار می‌شوند.


اولين صفحه   -  خرید دومین کام با تخفیف همدان   -   دامین کام با تخفیف همدان   -   ثبت دامین کام با تخفیف همدان   -   تمدید دامین کام با تخفیف همدان   -   قیمت دامین کام با تخفیف همدان   -   خرید دامین کام با تخفیف همدان   -   دامنه دات کام با تخفیف همدان   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف همدان   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف همدان   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف همدان   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف همدان   -   دومین دات کام با تخفیف همدان   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف همدان   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف همدان   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف همدان   -   خرید دومین دات کام با تخفیف همدان   -   دامین دات کام با تخفیف همدان   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف همدان   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف همدان   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف همدان   -   خرید دامین دات کام با تخفیف همدان   -   دامنه com با تخفیف همدان   -   ثبت دامنه com با تخفیف همدان   -   تمدید دامنه com با تخفیف همدان   -   قیمت دامنه com با تخفیف همدان   -   خرید دامنه com با تخفیف همدان   -   دومین com با تخفیف همدان   -   ثبت دومین com با تخفیف همدان   -   تمدید دومین com با تخفیف همدان   -   قیمت دومین com با تخفیف همدان   -   خرید دومین com با تخفیف همدان   -   دامین com با تخفیف همدان   -   ثبت دامین com با تخفیف همدان   -   تمدید دامین com با تخفیف همدان   -   قیمت دامین com با تخفیف همدان   -   خرید دامین com با تخفیف همدان   -   دامنه انگلستان با تخفیف همدان   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف همدان   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف همدان   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف همدان   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف همدان   -  آخرين صفحه