خرید دامین چین با تخفیف کرج

خانه » دومین » خرید دامین چین با تخفیف کرج

خرید دامین چین با تخفیف کرج

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در کرج تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03225.html
تی‌پی‌لینک به‌طور کلی در حال کوچ به نسل جدید شبکه‌های بی‌سیم مبتنی بر WiFi 6 بوده و در نمایشگاه CES امسال هم چند محصول جدید از این گروه ارائه کرده است.
سه شنبه, ۱۸ دی ۹۷ ساعت ۱۳:۲۱

TP Link پنج محصول جدید مبتنی بر فناوری وای فای 6 ارائه کرد

تی‌پی‌لینک به‌طور کلی در حال کوچ به نسل جدید شبکه‌های بی‌سیم مبتنی بر WiFi 6 بوده و در نمایشگاه CES امسال هم چند محصول جدید از این گروه ارائه کرده است.

دو محصول جدید شرکت تی‌پی لینک در نمایشگاه CES، روتر Deco X10 و روتر گیمینگ قدرتمند Archer AX11000 است. Deco X10 یک روتر سه‌بانده‌ی - خرید دامین چین با تخفیف کرج - قدرتمند - خرید دامین چین با تخفیف کرج - است که بازده‌ی سیگنال آن روی باند ۲.۴ گیگاهرتز معادل ۳۰۰ مگابیت‌برثانیه بوده و  این مقدار روی باند ۵ گیگاهرتز نیز برای دو مدیوم شبکه‌ی جدا، ۱۲۰۰ مگابیت‎‌برثانیه خواهد بود. بسته‌ی محصول هم - خرید دامین چین با تخفیف کرج - که به قیمت ۳۴۹.۹۹ دلار به فروش می‌رسد، شامل یک روتر و  یک نود خواهد بود.

اما گیمرها بیشتر خواهان روتر Archer AX11000 که در تصویر زیر آن را می‌بینید، خواهند بود. با - خرید دامین چین با تخفیف کرج - وجود اینکه این شرکت، به‌تازگی وارد عرصه روترهای - خرید دامین چین با تخفیف کرج - گیمینگ شده است، - خرید دامین چین با تخفیف کرج - اما به - خرید دامین چین با تخفیف کرج - نظر می‌رسد نیاز - خرید دامین چین با تخفیف کرج - کاربران این حوزه را به‌خوبی می‌شناسد. این روتر هم سه‌بانده است و طبق اعلام تی‌پی‌لینک روی باند ۲.۴ بازده سیگنال آن تا - خرید دامین چین با تخفیف کرج - سقف ۱۱۴۸ مگابیت‌بر‌ثانیه بوده و دو مدیوم باند ۵ هرکدام نرخ انتقالی بالغ بر  ۴۸۰۴ مگابیت‌برثانیه خواهند داشت.

خرید دامین چین با تخفیف کرج

در بخش ارتباطات کابلی هم، این روتر به یک پورت WAN از نوع ۲.۵ گیگابیتی مجهز شده و ۸ پورت LAN گیگابیتی هم دارد. برای به‌اشتراک‌گذاری فضاهای ذخیره‌سازی هم دو پورت USB-C 3.0 و USB A 3.0 تعبیه شده است. قیمت این روتر با چنین مشخصات فنی ارزان - خرید دامین چین با تخفیف کرج - نبوده و قرار است ماه دیگر که به - خرید دامین چین با تخفیف کرج - بازار عرضه می‌شود، با قیمت ۴۴۹.۹۹ دلار به فروش برسد.

برای ارتباطات - خرید دامین چین با تخفیف کرج - پرسرعتی که در آن پورت شبکه‌ی ون ۲.۵ گیگابیتی مهم تلقی شده و از آن برای بازی‌های آنلاین استفاده نمی‌شود، مدل Archer AX6000 می‌تواند گزینه‌ی بهتری باشد؛ چراکه اکثر قابلیت‌های AX11000 را داشته و ۱۰۰ دلار نیز ارزان‌تر است و - خرید دامین چین با تخفیف کرج - هم اکنون نیز به بازار - خرید دامین چین با تخفیف کرج - عرضه شده است.

اگر باز هم بازی‌های آنلاین مهم نباشد و نیازی به پوشش سرتاسری شبکه در فضای خانه نباشد، یک گزینه‌ی مقرون‌به‌صرفه‌تر که به فناوری WiFi 6 (استاندارد IEEE 802.11ax) مجهز باشد، وجود - خرید دامین چین با تخفیف کرج - دارد و آن - خرید دامین چین با تخفیف کرج - مدل AX1800 است. بازده این روتر دوبانده هم روی ۲.۴ معادل ۵۷۴ مگابیت‌برثانیه و روی - خرید دامین چین با تخفیف کرج - باند ۵ تا - خرید دامین چین با تخفیف کرج - سقف  ۱۲۰۱ مگابیت‌برثانیه خواهد بود. - خرید دامین چین با تخفیف کرج - علاوه‌بر یک پورت WAN گیگابیتی و یک سوئیچ گیگابیتی ۴ پورته، یک - خرید دامین چین با تخفیف کرج - پورت USB 2.0 هم برای به‌اشتراک‌گذاری فضاهای ذخیره‌سازی در آن وجود دارد. این محصول با قیمت ۱۲۹.۹۹ دلار و حدودا پاییز سال آینده - خرید دامین چین با تخفیف کرج - به بازار عرضه خواهد شد.

آخرین محصول جذابی هم که تی‌پی‌لینک به CES - خرید دامین چین با تخفیف کرج - آورده، یک گسترش‌دهنده‌ی WiFi است که RE705X نام گرفته و در گروه محصولی همان روترها - خرید دامین چین با تخفیف کرج - AX1800 با فناوری WiFi 6 قرار داشته و مانند روتر یادشده، دوبانده و با همان میزان بازدهی خواهد بود و در - خرید دامین چین با تخفیف کرج - زمان عرضه قیمتی معادل ۹۹.۹۹ دلار خواهد داشت.

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای - خرید دامین چین با تخفیف کرج - مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی CES 2019 مراجعه کنید.

منبع PCWORLD

از سراسر وب

- خرید دامین چین با تخفیف کرج -
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید


اولين صفحه   -  خرید دومین انگلستان با تخفیف کرج   -   دامین انگلستان با تخفیف کرج   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف کرج   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف کرج   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف کرج   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف کرج   -   دامنه چین با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه چین با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه چین با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه چین با تخفیف کرج   -   خرید دامنه چین با تخفیف کرج   -   دومین چین با تخفیف کرج   -   ثبت دومین چین با تخفیف کرج   -   تمدید دومین چین با تخفیف کرج   -   قیمت دومین چین با تخفیف کرج   -   خرید دومین چین با تخفیف کرج   -   دامین چین با تخفیف کرج   -   ثبت دامین چین با تخفیف کرج   -   تمدید دامین چین با تخفیف کرج   -   قیمت دامین چین با تخفیف کرج   -   خرید دامین چین با تخفیف کرج   -   دامنه بین المللی با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف کرج   -   خرید دامنه بین المللی با تخفیف کرج   -   دومین بین المللی با تخفیف کرج   -   ثبت دومین بین المللی با تخفیف کرج   -   تمدید دومین بین المللی با تخفیف کرج   -   قیمت دومین بین المللی با تخفیف کرج   -   خرید دومین بین المللی با تخفیف کرج   -   دامین بین المللی با تخفیف کرج   -   ثبت دامین بین المللی با تخفیف کرج   -   تمدید دامین بین المللی با تخفیف کرج   -   قیمت دامین بین المللی با تخفیف کرج   -   خرید دامین بین المللی با تخفیف کرج   -   دامنه بدون هاست کرج   -   ثبت دامنه بدون هاست کرج   -   تمدید دامنه بدون هاست کرج   -   قیمت دامنه بدون هاست کرج   -   خرید دامنه بدون هاست کرج   -  آخرين صفحه