خرید دامین کام با تخفیف شیراز

خانه » دومین » خرید دامین کام با تخفیف شیراز

خرید دامین کام با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04515.html
به‌گزارش روزنامه‌ی نیویورک تایمز، اپلیکیشن اپل‌ نیوز، در آستانه‌ی انتشار سرویس پرداخت حق اشتراک برای نشریات، توانسته است به آمار ۹۰ میلیون کاربر دائمی برسد.
شنبه, ۵ آبان ۹۷ ساعت ۲۳:۴۵

سرویس اپل‌ نیوز ۹۰ میلیون خواننده‌ی دائمی دارد

به‌گزارش روزنامه‌ی نیویورک تایمز، اپلیکیشن اپل‌ نیوز، در آستانه‌ی انتشار سرویس پرداخت حق اشتراک برای نشریات، توانسته است به آمار ۹۰ میلیون کاربر دائمی برسد.

سرویس اپل‌ نیوز توانست با گذشت سه‌ سال از عرضه‌ی رسمی روی آیفون‌ها و آیپدها، به رکورد ۹۰ میلیون خواننده - خرید دامین کام با تخفیف شیراز - دائمی دست‌ پیدا کند. این آمار از سوی نشریه‌ی نیویورک تایمز منتشر شده که مدتی است با تیم اداره‌کننده‌ی این سرویس برای نمایش نحوه‌ی فعالیت آن‌ها، همکاری می‌کند. همچنین این روزنامه خبر از راه‌اندازی قابلیت پرداخت حق اشتراک برای نشریه‌های گوناگون در آینده‌ای نزدیک می‌دهد.

در - خرید دامین کام با تخفیف شیراز - گذشته نیز شایعاتی مبنی بر تصمیم اپل برای تغییر ماهیت سرویس نیوز و افزودن امکانات جدید به آن منتشر - خرید دامین کام با تخفیف شیراز - شده بود و حالا خبر منتشر شده از سوی نیویورک تایمز می‌تواند حکم تأییدی بر اخبار قبلی باشد. در مقاله‌ی این - خرید دامین کام با تخفیف شیراز - نشریه گفته شده است که اپل می‌خواهد چندین روزنامه و مجله را به‌صورت یک - خرید دامین کام با تخفیف شیراز - بسته‌ی یکپارچه با پرداخت حق اشتراک ماهانه، به کاربران خود ارائه دهد؛ تقریباً شبیه به کاری که نتفلیکس برای سریال‌های تلویزیونی و فیلم‌ها انجام می‌دهد.

از‌ سوی دیگر نمی‌توان انتشار این خبر را چندان غیرقابل پیش‌بینی و ناگهانی عنوان کرد. اپل در اوایل سال میلادی جاری سرویس Texture را خریداری کرد که به‌ ازای پرداخت ۱۰ دلار در ماه، دسترسی به مجله‌های معتبری مانند نیویورکر و تایم را فراهم می‌کرد. البته این سرویس هم‌چنان در حال فعالیت - خرید دامین کام با تخفیف شیراز - است اما تعداد مخاطبین آن هرگز به رقم مشترکان - خرید دامین کام با تخفیف شیراز - اپل‌ نیوز نزدیک - خرید دامین کام با تخفیف شیراز - نشده است که به‌ صورت پیش‌فرض روی - خرید دامین کام با تخفیف شیراز - آیفون‌ها، آیپدها و مک‌های جدید نصب است. خبرگزاری بلومبرگ چندی قبل مدعی شده بود که سرویس پرداخت حق اشتراک اپل از سال آینده‌ی میلادی در دسترس قرار می‌گیرد درحالی که نیویورک تایمز از انتشار تاریخ دقیق خودداری کرده و معتقد - خرید دامین کام با تخفیف شیراز - است کاربران به‌زودی می‌توانند از قابلیت جدید اپل‌ نیوز استفاده کنند.

خرید دامین کام با تخفیف شیراز

در این مقاله به احساس و دیدگاه متفاوت و متناقص ناشران نسبت به اقدام - خرید دامین کام با تخفیف شیراز - جدید اپل نیز اشاره شده است. بیشتر نشریه‌های بزرگ ضربه‌های سنگینی از سوی غول‌های فناوری متحمل شده‌اند و این امر موجب شده تا خوانندگان زیادی از دست بدهند؛ در حالی که پلتفرم‌های این شرکت‌ها می‌توانند به مکانی مناسب برای جذب مخاطب جدید تبدیل شوند. برای مثال فیسبوک به آن‌ها قول خوانندگان تازه و درآمد بالا را داده بود درحالی که هیچ‌یک از وعده‌های این - خرید دامین کام با تخفیف شیراز - سرویس عملی نشد و - خرید دامین کام با تخفیف شیراز - تنها به - خرید دامین کام با تخفیف شیراز - نشریه‌ها آسیب وارد کرد.

مسئله‌ی مهم دیگر این است که اپل هم‌چنان به تجربه‌ی نیروی کار انسانی ارزش می‌ورزد و سعی دارد در مسیری درست از آن استفاده کند درحالی که بسیاری - خرید دامین کام با تخفیف شیراز - از رقبا روش‌های - خرید دامین کام با تخفیف شیراز - متفاوتی را در پیش گرفتند و - خرید دامین کام با تخفیف شیراز - به ربات‌ها و هوش‌مصنوعی خود اعتماد بیشتری دارند. برای مثال قسمت مقاله‌های مهم در اپل‌ نیوز هم‌چنان توسط سردبیرها و ژورنالیست‌ها انتخاب می‌شود و آن‌ها تصمیم می‌گیرند که چه محتوایی در ابتدا برای کاربر در صفحه‌ی اصلی نمایش داده شود. این روش می‌تواند مقاله‌های نامعتبر و دارای مشکل را حذف کند یا بازدید آن‌ها را به سطح کمتری برساند. البته سایر بخش‌های اپلیکیشن اپل توسط الگوریتم‌های رایانه‌‌ای مدیریت می‌شود و مشخص نیست که نسبت به ارائه‌ی اطلاعات غلط به کاربران مصون است یا خیر؛ مسئله‌ای - خرید دامین کام با تخفیف شیراز - که در سال‌های اخیر جنجال‌های زیادی در سرویس‌های مختلف از جمله فیسبوک ایجاد کرده است.


اولين صفحه   -  خرید دومین ir با تخفیف شیراز   -   دامین ir با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین ir با تخفیف شیراز   -   خرید دامین ir با تخفیف شیراز   -   دامنه کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   دومین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین کام با تخفیف شیراز   -   دامین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین کام با تخفیف شیراز   -   دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   دامنه com با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه com با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه com با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه com با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه