خرید دامین کام با تخفیف کرج

خانه » دومین » خرید دامین کام با تخفیف کرج

خرید دامین کام با تخفیف کرج

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در کرج تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03165.html
MSI در کنار لپ‌تاپ‌ها و نمایشگرهای متنوع، چند کامپیوتر گیمینگ از جمله Infinity S را به CES آورده است.
چهار شنبه, ۱۹ دی ۹۷ ساعت ۱۴:۳۰

Infinity S: کامپیوتر گیمینگ جدید MSI با ابعادی کوچک

MSI در کنار لپ‌تاپ‌ها و نمایشگرهای متنوع، چند کامپیوتر گیمینگ از جمله Infinity S را به CES آورده است.

محصولات گیمینگ بخش بزرگی از تازه‌های CES 2019 را به خود اختصاص داده‌اند و طبق - خرید دامین کام با تخفیف کرج - روال سال‌های گذشته MSI نیز حضور جدی در این نمایشگاه دارد. این - خرید دامین کام با تخفیف کرج - شرکت، کامپیوتر کوچکی با نام Infinity S را به وگاس آورده است که تنها ۲۴ سانتی‌متر ارتفاع دارد. طبق - خرید دامین کام با تخفیف کرج - اعلام این شرکت، اینفینیتی اس بسته‌به سخت‌افزار درون آن بین ۶۹۹ تا ۷۹۹ دلار قیمت خواهد داشت و اواخر سه‌ماهه‌ی اول ۲۰۱۹ (یا ابتدای سه‌ماهه‌ی دوم) وارد بازار می‌شود.

این محصول با دو پردازنده‌ی Core i7 و Core i5 قابل سفارش است و قدرت گرافیکی خود را از کارت گرافیک RTX 2060 انویدیا تامین می‌کند. پاور ۴۵۰ واتی، سیستم خنک‌سازی سایلنت استورم ام‌اس‌آی و امکان افزایش حافظه‌ی رم تا ۳۲ گیگابایت (۲۴۰۰ و ۲۶۶۶ - خرید دامین کام با تخفیف کرج - مگاهرتز) از جمله مشخصات - خرید دامین کام با تخفیف کرج - فنی این کامپیوتر گیمینگ هستند. امکان استفاده از - خرید دامین کام با تخفیف کرج - هر دو نوع حافظه‌ی ذخیره‌سازی SSD و هارد درایو در Infinity S وجود دارد.

ابعاد Infinity S ۳۴۸ - خرید دامین کام با تخفیف کرج - در ۲۴۴ در ۱۲۸ میلی‌متر است و نواری رنگی در جلوی آن به چشم می‌خورد که کاربر به راحتی قادر به برنامه‌ریزی رنگی آن و همگام‌سازی آن با مانیتورهای این شرکت است. خریداران این محصول در آمریکا یک ماوس و صفحه‌کلید معمولی نیز همراه آن دریافت خواهند کرد. بسیاری از کاربران ابعاد بزرگ کامپیوتر‌های گیمینگ مرسوم را نمی‌پسندند؛ از این رو Infinity S گزینه‌ی مناسبی برای آن‌ها خواهد بود.

خرید دامین کام با تخفیف کرج

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با - خرید دامین کام با تخفیف کرج - نمایشگاه به صفحه اختصاصی CES 2019 مراجعه کنید.

منبع tomshardware

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید


اولين صفحه   -  خرید دومین ir با تخفیف کرج   -   دامین ir با تخفیف کرج   -   ثبت دامین ir با تخفیف کرج   -   تمدید دامین ir با تخفیف کرج   -   قیمت دامین ir با تخفیف کرج   -   خرید دامین ir با تخفیف کرج   -   دامنه کام با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه کام با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه کام با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه کام با تخفیف کرج   -   خرید دامنه کام با تخفیف کرج   -   دومین کام با تخفیف کرج   -   ثبت دومین کام با تخفیف کرج   -   تمدید دومین کام با تخفیف کرج   -   قیمت دومین کام با تخفیف کرج   -   خرید دومین کام با تخفیف کرج   -   دامین کام با تخفیف کرج   -   ثبت دامین کام با تخفیف کرج   -   تمدید دامین کام با تخفیف کرج   -   قیمت دامین کام با تخفیف کرج   -   خرید دامین کام با تخفیف کرج   -   دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   دومین دات کام با تخفیف کرج   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف کرج   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف کرج   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف کرج   -   خرید دومین دات کام با تخفیف کرج   -   دامین دات کام با تخفیف کرج   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف کرج   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف کرج   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف کرج   -   خرید دامین دات کام با تخفیف کرج   -   دامنه com با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه com با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه com با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه com با تخفیف کرج   -   خرید دامنه com با تخفیف کرج   -  آخرين صفحه