خرید دامین com با تخفیف زاهدان

خانه » دومین » خرید دامین com با تخفیف زاهدان

خرید دامین com با تخفیف زاهدان

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 08595.html
تصویر رندر شده‌ای که گمان می‌رود مربوط به نسخه پورشهه دیزاین گوشی پرچم‌دار هواوی پی ۲۰ باشد، به‌تازگی فاش شده است.
شنبه, ۱۹ اسفند ۹۶ ساعت ۰۰:۰۰

هواوی پی 20 پورشه دیزاین با سه دوربین فاش شد

تصویر رندر شده‌ای که گمان می‌رود مربوط به نسخه پورشهه دیزاین گوشی پرچم‌دار هواوی پی ۲۰ باشد، به‌تازگی فاش شده است.

خانواده پی 20 هواوی در تاریخ ۲۷ مارس (۷ فروردین ۹۷) به صورت رسمی معرفی خواهند شد و به همین جهت، گمانه‌زنی‌ها پیرامون اعضای - خرید دامین com با تخفیف زاهدان - مختلف این سری در - خرید دامین com با تخفیف زاهدان - طی هفته اخیر افزایش یافته است. به‌تازگی نیز در شبکه‌ی اجتماعی - خرید دامین com با تخفیف زاهدان - «ویبو» چین، تصویری منتشر شده است که نسخه «پورشه دیزاین» هواوی پی ۲۰ را به نمایش می‌گذارد؛ همان‌طور که مشاهده می‌شود، لوگوی «پورشه دیزاین» و هواوی در پنل پشتی جلب‌توجه می‌کند.

البته باید اشاره کرد که مدل مذکور به سه دوربین مجهز شده است؛ با این‌حال، چینش سنسورهای دوربین به صورت افقی است و در شایعات گذشته، به عرضه سری «پی ۲۰» با دوربین عمودی اشاره شده بود. نسخه پورشه دیزاین پرچم‌دار جدید هواوی به دوربین دوگانه مجهز شده است و یک سنسور دیگر نیز برای عکاسی دارد؛ بین دوربین دوگانه و سنسور تله‌فوتو، فلاش LED جای گرفته است.

در پنل پشتی، برند «لایکا» به وضوح جلب‌توجه می‌کند؛ این موضوع بدین معنی است که - خرید دامین com با تخفیف زاهدان - هواوی مجدداً با وتزلار - یک شرکت آلمانی‌ که توسعه‌دهنده لنز است - برای توسعه دوربین گوشی‌ پرچم‌دار خود همکاری خواهد کرد تا تجربه‌ای به یادماندنی را برای علاقه‌مندان به عکاسی به ارمغان بیاورد.

فرم کلی گوشی، این احتمال را که نسخه «پورشه دیزاین» پرچم‌دار پی ۲۰ به نمایشگر کشیده با نسبت ابعاد ۱۸ به ۹ مجهز شده است؛ تقویت می‌کند. با این‌حال، پنل جلوی گوشی به نمایش گذاشته - خرید دامین com با تخفیف زاهدان - نشده است. باید اشاره کرد که در قاب پشتی، خبری از حسگر اثرانگشت نیست؛ به همین جهت، احتمال سنسور اثرانگشت در حاشیه‌ی پایین صفحه‌نمایش جای گرفته باشد. برای یادآوری، باید اشاره کرد که جانشین پی ۱۰ و پی ۱۰ پلاس با بریدگی در بالای نمایشگر عرضه خواهند شد؛ با این‌حال، حاشیه‌ی پایین صفحه‌نمایش را نیز به منظور جای‌گیری دکمه‌ی فیزیکی Home در جلوی گوشی حفظ کرده‌اند. گمان می‌رود سنسور اثرانگشت در پرچم‌داران جدید هواوی با این - خرید دامین com با تخفیف زاهدان - دکمه فیزیکی ادغام شده باشد.

هواوی در ابتدا درنظر داشت تا گوشی‌های - خرید دامین com با تخفیف زاهدان - پرچم‌دار خود را در نمایشگاه MWC 2018، مانند دیگر سازندگان معرفی کند؛ با این‌حال شرکت چینی ترجیح داد به دلیل حضور رقبای قدرت‌مندی نظیر سامسونگ در - خرید دامین com با تخفیف زاهدان - این رویداد جهانی، معرفی سری «پی ۲۰» را به اواخر ماه مارس موکول کند.

لازم به‌ذکر است که اعضای جدید سری «پی»، مدل پی ۲۰، پی - خرید دامین com با تخفیف زاهدان - ۲۰ پرو و پی ۲۰ لایت خواهند بود؛ حتی مدل ارزان‌قیمت که با پسوند «لایت» متمایز شده است، بریدگی در بالای صفحه‌نمایش خود خواهد داشت و به دوربین دوگانه مجهز خواهد - خرید دامین com با تخفیف زاهدان - بود. با توجه به اطلاعاتی که اخیراً - خرید دامین com با تخفیف زاهدان - به‌دست آمده است، گمان می‌رود مدل دیگری با پسوند «پورشه دیزاین» از سری پی عرضه شود؛ این گوشی به عنوان - خرید دامین com با تخفیف زاهدان - نسخه بازطراحی شده پی ۲۰ پرو ارائه خواهد شد و ممکن است بیشتر از ۱۴۰۰ دلار آمریکا قیمت داشته باشد.

پرچم‌داران جدید از سری «پی» به تراشه کرین ۹۷۰ با هشت هسته پردازشی مجهز شده‌اند؛ این تراشه از واحد پردازش عصبی (NPU) برخوردار شده است. میت ۱۰ و میت ۱۰ پرو نیز از این واحد پردازشی بهره می‌گیرند و نسخه «پرو» به لطف برخورداری از واحد پردازش عصبی و هوش مصنوعی، اخیراً موفق شده است یک خودرو را به صورت خودکار کنترل کند.


اولين صفحه   -  خرید دومین دات کام با تخفیف زاهدان   -   دامین دات کام با تخفیف زاهدان   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف زاهدان   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف زاهدان   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف زاهدان   -   خرید دامین دات کام با تخفیف زاهدان   -   دامنه com با تخفیف زاهدان   -   ثبت دامنه com با تخفیف زاهدان   -   تمدید دامنه com با تخفیف زاهدان   -   قیمت دامنه com با تخفیف زاهدان   -   خرید دامنه com با تخفیف زاهدان   -   دومین com با تخفیف زاهدان   -   ثبت دومین com با تخفیف زاهدان   -   تمدید دومین com با تخفیف زاهدان   -   قیمت دومین com با تخفیف زاهدان   -   خرید دومین com با تخفیف زاهدان   -   دامین com با تخفیف زاهدان   -   ثبت دامین com با تخفیف زاهدان   -   تمدید دامین com با تخفیف زاهدان   -   قیمت دامین com با تخفیف زاهدان   -   خرید دامین com با تخفیف زاهدان   -   دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان   -   دومین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   دامین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   دامنه چین با تخفیف زاهدان   -   ثبت دامنه چین با تخفیف زاهدان   -   تمدید دامنه چین با تخفیف زاهدان   -   قیمت دامنه چین با تخفیف زاهدان   -   خرید دامنه چین با تخفیف زاهدان   -  آخرين صفحه