خرید دامین com بدون هاست زنجان

خانه » دومین » خرید دامین com بدون هاست زنجان

خرید دامین com بدون هاست زنجان

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در زنجان تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 13455.html
مسیر آمازون در دنیای خرده‌فروشی آنلاین بی‌شک یکی از بهترین مسیرهایی بوده که یک کمپانی می‌توانسته در طی این مدت طی کند. در گزارش زیر مدل کسب‌وکار آمازون و وجه تمایز آن بررسی می‌شود.
جمعه, ۲۳ تیر ۹۶ ساعت ۱۲:۰۰

چرا باید بپذیریم که آمازون در حال بلعیدن تجارت خرده‌فروشی دنیا است (بخش اول)

مسیر آمازون در دنیای خرده‌فروشی آنلاین بی‌شک یکی از بهترین مسیرهایی بوده که یک کمپانی می‌توانسته در طی این مدت طی کند. در گزارش زیر مدل کسب‌وکار آمازون و وجه تمایز آن بررسی می‌شود.

من (زک کنتر؛ نویسنده‌ی متن اصلی) در ماه دسامبر سال گذشته به‌صورت مشترک یک استارتاپ نرم‌افزاری پایه‌گذاری کردم. هر ماه، یک گزارش به‌روز برای - خرید دامین com بدون هاست زنجان - سرمایه‌گذارانمان ارسال می‌کردم تا آن‌ها را از روند پیشرفتمان مطلع نگه دارم. اما ماه گذشته اوضاع اندکی متفاوت پیش رفت؛ صنعت ما در حال پوست‌اندازی و ایجاد تغییراتی در روند خود بود.

من به‌جای اینکه تنها به نوشتن در مورد اخبار داخلی - خرید دامین com بدون هاست زنجان - اکتفا کنم، در مورد تغییرات بنیادی در شرف وقوعی که در دنیای گسترده‌تر صنعت - خرید دامین com بدون هاست زنجان - خرده‌فروشی وجود دارد، برایشان نوشتم. من به‌طور ویژه‌تری سعی کردم برخی از اندیشه‌‌ورزی‌ها و گمانه‌زنی‌های مطرح‌شده در مورد آمازون و چگونگی سردمداری و - خرید دامین com بدون هاست زنجان - حرکت - خرید دامین com بدون هاست زنجان - آن‌ به‌سوی توسعه‌ی بیشتر و بزرگ‌تر شدن گستره‌شان را نیز در نوشته‌هایم دخیل کنم. آمازون در واقع شگفت‌انگیزترین - خرید دامین com بدون هاست زنجان - و تأثیرگذارترین کمپانی روی زمین است و به باور من یکی از کمپانی‌هایی است که خیلی کم - خرید دامین com بدون هاست زنجان - به آن پرداخته شده و سازوکار آن نیز کمتر درک شده است. برخی از دوستانم به من پیشنهاد دادند - خرید دامین com بدون هاست زنجان - که نوشته‌هایم را به‌صورت مقاله‌ای عمومی منتشر کنم و من تصمیم گرفتم این کار را انجام دهم.

اولین کمپانی که من در آن کار می‌کردم، یک تولیدکننده‌ی قطعات - خرید دامین com بدون هاست زنجان - خودرو بود و توسط آمازون خریداری شد؛ هم به‌عنوان یک فروشنده یا vendor (که در آن آمازون سفارش‌های خرید مربوط به تولیدات - خرید دامین com بدون هاست زنجان - انبوه را تقبل می‌کند) و هم به‌عنوان یک فروشنده‌ی اقلام - خرید دامین com بدون هاست زنجان - بازار که در آن خریداران معمولا از - خرید دامین com بدون هاست زنجان - طریق سایت آمازون اقدام به خرید اقلام مختلف از تولیدکننده‌های مختلف - خرید دامین com بدون هاست زنجان - می‌کنند. از این‌رو من - خرید دامین com بدون هاست زنجان - دارای دیدگاه و آشنایی بیشتری با عملکردهای داخلی آمازون و اقدامات آغازگرانه‌ای از سوی کمپانی - خرید دامین com بدون هاست زنجان - هستم که کمتر در دنیای بیرون و به‌طور عمومی به آن پرداخته شده است.

من همواره خدمات سرویس وب - خرید دامین com بدون هاست زنجان - آمازون یا AWS و سایر خدمات آمازون را دنبال کرده‌ام و همین کار باعث شده است این کمپانی به‌نوعی به مشغولیت ذهنی و شخصی من بدل شود. من برخی حدس‌ها و نظرات دوراندیشانه‌تر درباره‌ی آمازون و آن دگرگونی در شرف وقوع در ذهنم دارم و خواسته‌ام که آن‌ها را با تمامی افرادی به - خرید دامین com بدون هاست زنجان - اشتراک بگذارم که درباره‌ی آینده‌ی دنیای خرده‌فروشی و کلیات آن کنجکاو هستند.

همه روی این امر اتفاق نظر دارند که ما در حال حاضر به یک حد آستانه‌ای رسیده‌ایم و صنعت خرده‌فروشی در نهایت - خرید دامین com بدون هاست زنجان - به خاطر رشد غول‌‌آسای آمازون از یک آسیب موازی - خرید دامین com بدون هاست زنجان - و گسترده متضرر خواهد شد. اخبار غیر مرتبط با دنیای فناوری در جریان اصلی خبری نیز شروع به پوشش دادن این موضوع کرده‌اند. سؤالات زیادی پیرامون این موضوع وجود دارد که آیا چیرگی بی‌حدوحصر آمازون بر بازارها پابرجا خواهد ماند یا سایر کمپانی‌های خرده‌فروش (برای مثال والمارت) - خرید دامین com بدون هاست زنجان - خواهند توانست با تکرار نقشه‌ی راه آمازون، احاطه‌ی این غول را در دنیای دیجیتال و خرده‌فروشی کاهش دهند؟

بیشتر تحلیل‌هایی که من در این زمینه خوانده‌ام، روی برتری گسترده‌ی آمازون - خرید دامین com بدون هاست زنجان - و ارزیابی این نکته تمرکز داشته است که آیا برنامه‌ی مشابه کمپانی‌های رقیب همچون والمارت می‌تواند نتایج برنامه‌های آمازون را تکرار کند یا خیر. برنامه‌های آمازون در سطح دنیا به‌خوبی شناخته شده‌اند. از این میان می‌توانیم به تحویل دوروزهی آمازون پرایم، آمازون مارکتپلیس (که در آن فروشنده‌های شخص ثالث می‌توانند اقلام خود را در لیستینگ آمازون به فروش برسانند)، فروشگاه‌های آمازون گو (فروشگاه‌های فیزیکی و تحویل رایگان آمازون) و برنامهی تحویل با پهباد آمازون اشاره کنیم.

خرید دامین com بدون هاست زنجان

واقعیت این است که طرح‌های بالا برای رقبای بزرگ آمازون نیز کاملا انجام‌شدنی و در دسترس هستند و کاملا معقولانه‌ است که انتظار داشته باشیم والمارت هم بتواند چنین ظرفیت‌هایی را در طی چند سال آینده کسب کند. مؤلفه‌ی کلیدی در فرایند تحویل دوروزه (یا یک‌ساعته) در این است که مشتری به محل توزیع کالاهای شرکت فروشنده نزدیک - خرید دامین com بدون هاست زنجان - باشد. والمارت در حال حاضر دارای بیش از ۱۵۰ مرکز توزیع است. مساحت مجموع - خرید دامین com بدون هاست زنجان - این مراکز به‌طور قابل ملاحظه‌ای از مراکز خدمات‌رسانی آمازون بیشتر است. بنابراین آن‌ها در حال بازیابی ۱۱۵۰۰ فروشگاهشان به‌وسیله‌ی شبکه‌ی ۶ هزارتایی کامیون‌های والمارت هستند.

پیش از این ثابت شده است که والمارت دارای توانایی - خرید دامین com بدون هاست زنجان - لازم برای - خرید دامین com بدون هاست زنجان - ساختن و گسترش ظرفیت‌های توزیع کالای بیشتر است و احتمالا خواهد توانست شبکه‌ی تجاری خودش را به‌منظور انجام مأموریت‌های مد نظرش در دنیای تجارت الکترونیک و بدون اینکه دچار مشکل خاصی شود، مورد بازتعریف و بهبود قرار دهد. این در حالی است که آمازون هم در حال ساخت و گسترش زیرساخت‌های خود - خرید دامین com بدون هاست زنجان - در زمینه‌ی روش‌های تحویل کالا (پهبادها، ربات‌های تحویل‌دهنده و همچنین شبکه‌ی در حال جذبی از انسان‌ها به نام آمازون فلکس) است. از سویی نیز شمار زیادی از استارتاپ‌های طرف ثالث در هر یک از یک نواحی وجود دارند که می‌توانند به والمارت کمک کنند تا به برابری نسبتا معقولی با آمازون در آن نواحی دست یابد.

پیشتازی آمازون بر رقبا در دهه‌ی آینده نیز ادامه خواهد داشت و هیچ‌کس - خرید دامین com بدون هاست زنجان - هم نمی‌تواند کاری در این خصوص بکند

با همه‌ی این گفته‌ها، من باور دارم که آمازون قابل دفاع‌ترین کمپانی روی زمین است و ما حتی هنوز نتوانسته‌ایم مقیاس احاطه‌ی آن‌ بر رقبا را به‌طور کامل درک کنیم. پیشتازی آمازون بر رقبا در دهه‌ی آینده نیز ادامه خواهد داشت - خرید دامین com بدون هاست زنجان - و من فکر نمی‌کنم که هیچ شرکت خرده‌فروش - خرید دامین com بدون هاست زنجان - دیگری در دنیا باشد که بتواند کار خاصی را برای - خرید دامین com بدون هاست زنجان - جلوگیری از این رشد انجام دهد.

حدس ما در مورد پیشتازی - خرید دامین com بدون هاست زنجان - آمازون در دهه‌ی آینده به خاطر مواردی که در بالا اشاره کردیم نیست؛ به خاطر فرهنگ نوآورانه یا دیدگاه جف بزوس به‌عنوان مدیر اجرایی آمازون هم نیست. با این حال من باور دارم که فرهنگ نوآورانه‌ی آمازون شگفت‌انگیز است - خرید دامین com بدون هاست زنجان - و بزوس هم تأثیرگذارترین مدیر اجرایی در میان شرکت‌های مشابه است. علت اصلی ادامه‌ی پیشتازی آمازون این خواهد بود که هر بخشی از آمازون در حال ساخت با یک معماری خدمات‌محور منحصر به خود است و آمازون از این معماری برای تبدیل کردن هر بخش منفرد از این کمپانی به یک پلت‌فرم خاص و جداگانه استفاده می‌کند و از این‌رو هر بخش - خرید دامین com بدون هاست زنجان - از آن را برای رقابت اصلی در قواره‌ی یک کمپانی با - خرید دامین com بدون هاست زنجان - سایر رقبا مناسب می‌کند.

من به یاد می‌آورم که در - خرید دامین com بدون هاست زنجان - دوران تحصیل در - خرید دامین com بدون هاست زنجان - مورد خطرهای محتمل در مسیر کمپانی‌هایی که به‌طور ادغام عمودی با یکدیگر ترکیب می‌شدند، خوانده بودم. در حالی که معمولا برخی از صرفه‌جوهای هزینه‌ای در ادغام‌های عمودی وجود دارد (هم در میان سرویس‌های داخلی یا اینکه در میان پشتیبانی‌کننده‌ها و مشتری‌ها)، اما این حاشیه‌ سود‌های افزایش‌یافته، به‌طور متداول در طی زمان و با رضایت‌مندتر شدن پشتیبانی‌کننده از مشتری‌های داخلیِ به دام افتاده در سیستم، از بین می‌رود.

خرید دامین com بدون هاست زنجان

مثال‌های بسیار درخوری از آنچه توضیح دادیم در صنعت خودرو وجود دارد. در - خرید دامین com بدون هاست زنجان - آنجا، خودروسازان وارد دوره‌های متناوبی از فراگیری کارپردازها و پشتیبان‌ها و همچنین فروش‌های کلی متعاقب آن با افزایش قیمت بخش‌ها شده‌اند. شاخه‌های ایجادشده در این حالت بدون - خرید دامین com بدون هاست زنجان - وجود رقابت خارجی، بزرگ‌تر و ناکارآمدتر می‌شوند. تلاش برای از میان بردن این ناکارآمدی‌ها از طریق مقایسه‌ی مبالغ رقابتی یا خارجی، حسابگذاری‌های دقیق قیمت‌ها و سهمیه‌ها معمولا تنها به افزایش یافتن بوروکراسی منتهی می‌شود و تأثیر اندکی بر کل ساختار مورد نظر دارد.

واضح‌ترین مثال در مورد ساختار خدمات‌محور کمپانی آمازون - خرید دامین com بدون هاست زنجان - مربوط به سرویس وب آمازون است که از سال ۲۰۱۱ شروع شده است. به خاطر زمان‌بندی آمازون برای پیمایش ناموازی، آمازون می‌بایست - خرید دامین com بدون هاست زنجان - زیرساخت‌های فناوری مورد نظر خود را می‌ساخت. دوره‌ی مالی برای تبدیل این زیرساخت‌ها به یک تولید خارجی، به‌خوبی - خرید دامین com بدون هاست زنجان - سپری شد و بعد - خرید دامین com بدون هاست زنجان - از مدتی، درآمدهای انبوه و بادآورده به‌سوی این کمپانی - خرید دامین com بدون هاست زنجان - سرازیر شدند تا در حالت نرخ سرازیری این درآمدها به چیزی حدود ۱۴ میلیارد دلار در سال برسد. اما از طرفی هم افزایش یک‌باره‌ی سودهای سهام در قیاس با آن افق سازمانی که آمازون در امتداد - خرید دامین com بدون هاست زنجان - فعالیت‌های خود کشف کرده بود، بسیار ناچیز جلوه می‌کرد. آمازون تصمیم گرفته بود که یک بخش عملکردی از کمپانی را به‌صورت یک پلتفرم واحد سر و شکل دهد و - خرید دامین com بدون هاست زنجان - آینده‌ی کمپانی را از هرگونه ناکارآمدی یا رکودهای حوزه‌ی فناوری محفوظ - خرید دامین com بدون هاست زنجان - کند.

خرید دامین com بدون هاست زنجان

با گذشت ده سال از راه‌اندازی سرویس‌های تولید خارجی، کمپانی آمازون در حال بازسازی سیستماتیک هر کدام از ابزارهای داخلی خود به‌عنوان یک سرویس خارجی و کاملا قابل مصرف بود. مثال اخیری هم که در این - خرید دامین com بدون هاست زنجان - زمینه می‌توانیم نام ببریم، سرویس آمازون کانکت است؛ یک پلتفرم مرکزی ارتباطی خودسرویس‌ده و مبتنی بر - خرید دامین com بدون هاست زنجان - فضای ابری که مبتنی بر همان فناوری استفاده‌شده در مراکز تماس خود آمازون است. در اینجا مجددا اشاره می‌کنیم که سود سهام اضافه عایدی از این تغییرات، عالی است؛ اما ارزش واقعی در توسعه یافتن ابزارهای داخلی است.

اگر آمازون کانکت در حکم یک شکست تجاری محض بوده باشد، مدیریت آمازون دارای یک شاخص قابل سنجش و قابل تشخیص (برای مثال ارزش بازار کلی) خواهد بود تا نشان بدهد که ابزارهای - خرید دامین com بدون هاست زنجان - داخلی به‌طور چشمگیری - خرید دامین com بدون هاست زنجان - از رقابت اصلی عقب افتاده‌اند. آمازون سعی داشته است روندهای اداری بی‌مورد - خرید دامین com بدون هاست زنجان - و زمان‌بری از قبیل بررسی‌های دقیق داخلی را با یک حلقه‌ی بررسی فیدبک جایگزین کند که این حلقه‌ی جایگزین در صورت کار کردن به درآمد خوب هم منتهی می‌شود و از سویی هم وقتی که به‌خوبی کار نمی‌کند، می‌تواند به‌سرعت به شناسایی نقاط ضعف سیستم کمک کند. آمازون باور دارد که پول به‌دست‌آمده می‌تواند - خرید دامین com بدون هاست زنجان - به‌منزله‌ی یک تخمین و برآورد معقول از آن ارزشی باشد که شما توانسته‌اید - خرید دامین com بدون هاست زنجان - برای دنیا ایجاد کنید و به‌خوبی به روشی - خرید دامین com بدون هاست زنجان - پی برده است که بتواند ارزش خود را در بسیاری از زمینه‌ها و بخش‌هایی اندازه‌گیری کند - خرید دامین com بدون هاست زنجان - که پیش از این مشهود نبودند.

به‌جرئت می‌توانیم استراژی کنونی آمازون را به‌عنوان یکی از توان‌فرساترین و دشوارترین تلاش‌های انجام‌شده در تاریخ کمپانی‌های مدرن به شمار آوریم

اما - خرید دامین com بدون هاست زنجان - این مورد - خرید دامین com بدون هاست زنجان - شاید برای سرویس‌های وب آمازون کاملا واضح باشد، چون بیشتر ما با این سرویس‌ها آشنایی داریم. نکته‌ی جالب در اینجا این است که استراتژی فوق در تمامی سطوح آمازون کاملا جا - خرید دامین com بدون هاست زنجان - افتاده است. به‌جرئت می‌توانیم استراژی کنونی آن‌ها را به‌عنوان یکی از توان‌فرساترین و دشوارترین تلاش‌های انجام‌شده در تاریخ کمپانی‌های مدرن به شمار آوریم. آمازون به‌طور کامل، دسترسی خارجی را در - خرید دامین com بدون هاست زنجان - جای‌جای اکوسیستم این کمپانی ارائه داده است و به باور من، همین مقوله‌ی مفصل و باسابقه‌ی دسترسی سرویس‌های خارجی است که می‌توانیم با قاطعیت نزدیک به یقین بگوییم در آینده نیز غیرقابل جایگزینی یا رقابت برای - خرید دامین com بدون هاست زنجان - رقبا خواهد بود.

گسترده‌ترین مثالی که می‌توانیم در اینجا اشاره کنیم، مربوط به برنامه‌ی تکمیل یا Fulfillment آمازون است که با عنوان FBA آن را می‌شناسند. اگر تا به حال از آمازون خرید کرده باشید و محصولی از این سایت سفارش داده باشید، شاید دیده باشید که برخی از محصولات دارای توضیحی به شرح «فروخته‌شده توسط کمپانی و تکمیل‌شده (فول‌فیل‌شده) توسط آمازون» برخورده باشید. این در واقع همان جایی است که FBA در آن - خرید دامین com بدون هاست زنجان - نقش دارد.

آمازون با استفاده از FBA به فروشندگان ثالث اجازه می‌دهد که کالاهای خود را به‌طور عمده به آمازون حواله کنند. آمازون این محموله‌ها را که هنوز هم مالکیتش در اختیار فروشنده است، در مرکز تکمیل آمازون نگه‌داری می‌کند و در ادامه، این محصولات را به مشتریانی ارسال می‌کند که سفارش‌ خرید محصول داده‌اند و حتی مراحل ضمانت بازگشت کالا و خدمات مشتریان را نیز در این زمینه به عهده می‌گیرد. نرخ‌های موجود در این زمینه به‌شدت رقابتی هستند. همچنین باید در نظر داشته باشیم که FBA - خرید دامین com بدون هاست زنجان - تنها محدود به محصولاتی نیست که در فروشگاه آمازون فروخته می‌شود؛ در واقع فروشنده‌ها همچنین می‌توانند از گزینه‌ی تکمیل چندکاناله‌ی آمازون به‌منظور ارسال سفارش‌های غیر آمازونی خود برای مشتری‌هایشان استفاده کنند.

مزیت و سود سرویس هایدرو فلسک (Hydro Flask) نیز واضح است. آن‌ها می‌توانند محصولات تولیدشده در چین را نیز - خرید دامین com بدون هاست زنجان - داشته باشند و با استفاده از یک سرویس ترابری متناسب همانند فلکس‌پرت، این محموله‌ها را به‌طور مستقیم از کارخانه به انبارهای آمازون انتقال دهند و به این ترتیب از دردسرهای مربوط به انبارهای خود آن کارخانه‌ها و زحمات آن اجتناب کنند. مزایای این طرح برای آمازون پرشمار است:

۱. استفاده‌ی بهتر از ظرفیت اضافه

۲. افزایش حجم محموله‌های ارسالی

۳. ارزش‌های به‌دست‌آمده از سرویس‌های تکمیل در کنار فروش‌های عادی و همچنین سایر خدمات مرتبط با فروشندگان

 این مزایا،در سه‌ماهه‌ی نخست سال ۲۰۱۷، روی‌هم‌رفته سودی به میزان ۶.۴ میلیارد دلار - خرید دامین com بدون هاست زنجان -  نصیب این کمپانی کردند.

اما در این مقوله هم سود اصلی که عاید آمازون می‌شود، فراتر از بحث مالی است. منفعت اصلی این شرکت در آن بهبودهایی است که از باز شدن عملکرد تکمیل داخلی آمازون برای کاربران و مشتریان خارجی به دست می‌آید. مراحل تکمیل (که توضیح داده شد) و ارسال کالا، در واقع بزرگ‌ترین کانون‌های هزینه‌ای آمازون هستند و مؤلفه‌های انسانی زیادی نیز دارند و بیش از سایر قسمت‌های کمپانی‌ هم احتمال شکست خوردن و ورشکستگی در آن‌ها وجود - خرید دامین com بدون هاست زنجان - دارد.

سطح دیسیپلین مورد نیاز برای گرداندن سرویس چندبخشه‌ای همچون FBA که با مشتریان خارجی هم سروکار پیدا می‌کند، سود و کارایی بسیار زیادی هم عاید بخش‌های عملکردی - خرید دامین com بدون هاست زنجان - داخلی آمازون - خرید دامین com بدون هاست زنجان - می‌کند.

ادامه دارد...


اولين صفحه   -  خرید دومین دات کام بدون هاست زنجان   -   دامین دات کام بدون هاست زنجان   -   ثبت دامین دات کام بدون هاست زنجان   -   تمدید دامین دات کام بدون هاست زنجان   -   قیمت دامین دات کام بدون هاست زنجان   -   خرید دامین دات کام بدون هاست زنجان   -   دامنه com بدون هاست زنجان   -   ثبت دامنه com بدون هاست زنجان   -   تمدید دامنه com بدون هاست زنجان   -   قیمت دامنه com بدون هاست زنجان   -   خرید دامنه com بدون هاست زنجان   -   دومین com بدون هاست زنجان   -   ثبت دومین com بدون هاست زنجان   -   تمدید دومین com بدون هاست زنجان   -   قیمت دومین com بدون هاست زنجان   -   خرید دومین com بدون هاست زنجان   -   دامین com بدون هاست زنجان   -   ثبت دامین com بدون هاست زنجان   -   تمدید دامین com بدون هاست زنجان   -   قیمت دامین com بدون هاست زنجان   -   خرید دامین com بدون هاست زنجان   -   دامنه انگلستان بدون هاست زنجان   -   ثبت دامنه انگلستان بدون هاست زنجان   -   تمدید دامنه انگلستان بدون هاست زنجان   -   قیمت دامنه انگلستان بدون هاست زنجان   -   خرید دامنه انگلستان بدون هاست زنجان   -   دومین انگلستان بدون هاست زنجان   -   ثبت دومین انگلستان بدون هاست زنجان   -   تمدید دومین انگلستان بدون هاست زنجان   -   قیمت دومین انگلستان بدون هاست زنجان   -   خرید دومین انگلستان بدون هاست زنجان   -   دامین انگلستان بدون هاست زنجان   -   ثبت دامین انگلستان بدون هاست زنجان   -   تمدید دامین انگلستان بدون هاست زنجان   -   قیمت دامین انگلستان بدون هاست زنجان   -   خرید دامین انگلستان بدون هاست زنجان   -   دامنه چین بدون هاست زنجان   -   ثبت دامنه چین بدون هاست زنجان   -   تمدید دامنه چین بدون هاست زنجان   -   قیمت دامنه چین بدون هاست زنجان   -   خرید دامنه چین بدون هاست زنجان   -  آخرين صفحه