خرید دامین ir با تخفیف سمنان

خانه » دومین » خرید دامین ir با تخفیف سمنان

خرید دامین ir با تخفیف سمنان

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در سمنان تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 20700.html
امروز کمپانی
یکشنبه, ۱۴ شهریور ۹۵ ساعت ۱۲:۳۰

اپل اپلیکیشن های ناکارآمد و اپ هایی که بروزرسانی نمی شوند را از اپ استور حذف می‌کند

امروز کمپانی

فروشگاه اپ‌استور امروزه شامل تعداد بسیار زیادی اپلیکیشن و بازی مختلف است که روزانه توسط میلیون‌ها کاربر مورد استفاده قرار می‌گیرند و بسیاری از - خرید دامین ir با تخفیف سمنان - این اپلیکیشن‌ها همیشه به طور منظم توسط توسعه‌دهندگان خود بروزرسانی‌های جدیدی دریافت می‌کنند. در طول هشت سالی که از عمر فروشگاه اپ‌استور می‌گذرد، تعداد بسیار زیادی اپلیکیشن از کار افتاده و رها شده وجود دارد که دیگر نه کاربردی دارند - خرید دامین ir با تخفیف سمنان - و نه توسط توسعه‌دهندگان بروزرسانی می‌شوند. همین دلیل باعث شده تا فضای قابل توجهی از فروشگاه مورد اشاره توسط چنین اپلیکیشن‌هایی اشغال شود و این در حالی است که به جای - خرید دامین ir با تخفیف سمنان - چنین مواردی، می‌توان اپلیکیشن‌های بهتری را جا داد. حال نیز اپل تصمیم گرفته تا اپ‌استور را پاکسازی کند و از حالا به بعد، توسعه‌دهندگان باید اپلیکیشن‌هایی که مدت‌ها است بروزرسانی نشده یا کارایی خود را از دست‌ داده‌اند بروزرسانی کنند و برای این کار یک ماه فرصت باقی مانده است. این در حالی است که اپلیکیشن‌هایی که به محض اجرا با مشکل مواجه شده و به اصطلاح کرش می‌کنند، خیلی زودتر از اپ‌استور حذف خواهند شد.

این پاکسازی که اوایل یا اواخر بهار به طور کامل انجام خواهد شد، به منظور کمک به کاربران آیفون، آی‌پد و آی‌پادتاچ در نظر گرفته شده و پس از این عمل، تمام اپلیکیشن‌های در دسترس فعال و کاربردی خواهند بود. بر اساس سیستم‌ رتبه‌بندی اپ‌استور، هم اکنون - خرید دامین ir با تخفیف سمنان - نیز می‌توان به راحتی اپلیکیشن‌های جدید و بروز و نیز اپلیکیشن‌هایی که ارزش دانلود کردن دارند را پیدا کرد، اما در صورتی که اپلیکیشن‌های اضافه و ناکارآمد - خرید دامین ir با تخفیف سمنان - از این فروشگاه حذف شوند، - خرید دامین ir با تخفیف سمنان - مسلما یافتن موارد دلخواه بسیار آسان‌تر خواهد شد.

صبح امروز ایمیلی از جانب اپل برای توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های موجود در اپ‌استور ارسال شده که طی آن شرکت یاد شده اعلام کرده که حداکثر نام قابل انتخاب برای هر اپلیکیشن به ۵۰ کاراکتر کاهش یافته است. این تصمیم از آنجا گرفته شده که برخی از توسعه‌دهندگان به صورت عمدی نام‌های طولانی‌تری را برای اپلیکیشن‌ها و به خصوص بازی‌های iOS در نظر می‌گیرند تا از این طریق جایگاه بهتری در رتبه‌بندی اپ‌استور به دست آورده و در - خرید دامین ir با تخفیف سمنان - نتیجه کاربران بیشتری داشته باشند. با محدود کردن نام هر اپلیکیشن به ۵۰ کاراکتر، کوپرتینویی‌ها امیدوار هستند تا از این ترفند توسعه‌دهندگان جلوگیری کرده و احتمال تقلب در رتبه‌بندی اپلیکیشن‌ها را به حداقل برسانند.

تصمیم جدید اپل که در بالا به آن اشاره کردیم از روز هفتم سپتامبر (۱۷ شهریور) عملی خواهد شد و از این تاریخ به مدت ۳۰ روز زمان - خرید دامین ir با تخفیف سمنان - در اختیار توسعه‌دهندگان است تا اپلیکیشن‌ها و بازی‌های خود را بروزرسانی کنند و به این طریق از حذف شدن - خرید دامین ir با تخفیف سمنان - آن‌ها جلوگیری به عمل آورند. همانطور که احتمالا می‌دانید زمان عملی کردن تصمیم جدید اپل برای حذف اپلیکیشن‌ها و بازی‌های ناکارآمد و رها شده، دقیقا همزمان با تاریخ معرفی آیفون‌ ۷ است. با عرضه‌ی نسخه‌ی نهایی عمومی سیستم‌عامل iOS 10 که به احتمال - خرید دامین ir با تخفیف سمنان - زیاد روز ۱۷ شهریور انجام می‌شود، کمپانی اپل - خرید دامین ir با تخفیف سمنان - فرصت مناسبی دارد تا فروشگاه نرم‌افزاری محبوب خود - خرید دامین ir با تخفیف سمنان - را نیز از وجود آیتم‌های غیرکاربردی و قدیمی، پاکسازی کند.

نظر شما در مورد این اقدام اپل چیست؟


اولين صفحه   -  خرید دومین آی آر با تخفیف سمنان   -   دامین آی آر با تخفیف سمنان   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف سمنان   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف سمنان   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف سمنان   -   خرید دامین آی آر با تخفیف سمنان   -   دامنه ir با تخفیف سمنان   -   ثبت دامنه ir با تخفیف سمنان   -   تمدید دامنه ir با تخفیف سمنان   -   قیمت دامنه ir با تخفیف سمنان   -   خرید دامنه ir با تخفیف سمنان   -   دومین ir با تخفیف سمنان   -   ثبت دومین ir با تخفیف سمنان   -   تمدید دومین ir با تخفیف سمنان   -   قیمت دومین ir با تخفیف سمنان   -   خرید دومین ir با تخفیف سمنان   -   دامین ir با تخفیف سمنان   -   ثبت دامین ir با تخفیف سمنان   -   تمدید دامین ir با تخفیف سمنان   -   قیمت دامین ir با تخفیف سمنان   -   خرید دامین ir با تخفیف سمنان   -   دامنه کام با تخفیف سمنان   -   ثبت دامنه کام با تخفیف سمنان   -   تمدید دامنه کام با تخفیف سمنان   -   قیمت دامنه کام با تخفیف سمنان   -   خرید دامنه کام با تخفیف سمنان   -   دومین کام با تخفیف سمنان   -   ثبت دومین کام با تخفیف سمنان   -   تمدید دومین کام با تخفیف سمنان   -   قیمت دومین کام با تخفیف سمنان   -   خرید دومین کام با تخفیف سمنان   -   دامین کام با تخفیف سمنان   -   ثبت دامین کام با تخفیف سمنان   -   تمدید دامین کام با تخفیف سمنان   -   قیمت دامین کام با تخفیف سمنان   -   خرید دامین کام با تخفیف سمنان   -   دامنه دات کام با تخفیف سمنان   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف سمنان   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف سمنان   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف سمنان   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف سمنان   -  آخرين صفحه