خرید دومین آی آر با تخفیف ارومیه

خانه » دومین » خرید دومین آی آر با تخفیف ارومیه

خرید دومین آی آر با تخفیف ارومیه

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در ارومیه تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 07180.html
پس از انتشار خبر تصاحب گیت‌هاب توسط مایکروسافت، کاربران آن به سوی پلتفرم مشابه یعنی گیت‌لب سرازیر شده‌اند و تعداد کاربران آن هر روز افزایش پیدا می‌کند. 
چهار شنبه, ۱۶ خرداد ۹۷ ساعت ۱۶:۰۰

افزایش تعداد کاربران گیت لب پس از تصاحب گیت هاب توسط مایکروسافت

پس از انتشار خبر تصاحب گیت‌هاب توسط مایکروسافت، کاربران آن به سوی پلتفرم مشابه یعنی گیت‌لب سرازیر شده‌اند و تعداد کاربران آن هر روز افزایش پیدا می‌کند. 

به گزارش رویترز، تصمیم - خرید دومین آی آر با تخفیف ارومیه - مایکروسافت مبنی - خرید دومین آی آر با تخفیف ارومیه - بر تصاحب گیت‌هاب به نفع پلتفرم کدنگاری رقیب این شرکت یعنی گیت‌لب (GitLab) شده است؛ به‌طوری که بسیاری از توسعه‌دهندگان با این نگرانی که ممکن است مایکروسافت گیت‌هاب را به محلی برای - خرید دومین آی آر با تخفیف ارومیه - اولویت دادن به محصولات خود تبدیل کند، به سوی گیت‌لب مهاجرت کرده‌اند.

سیجبراندیج، یکی از مدیران ارشد گیت‌لب، روز گذشته در مصاحبه‌ای گفت که در ۲۴ ساعت اخیر هزاران نفر در مورد مهاجرت از گیت‌هاب به - خرید دومین آی آر با تخفیف ارومیه - گیت‌لب اقدام کرده یا توییت منتشر کرده‌اند.

دو روز پیش، مایکروسافت اعلام کرد که گیت‌هاب را با پرداخت ۷.۵ میلیارد دلار تصاحب کرده است تا از جامعه‌ی توسعه‌دهندگان آن برای ارتقاء کسب و کار رایانش ابری خود بهره - خرید دومین آی آر با تخفیف ارومیه - بگیرد و رقیب خود در این عرصه، یعنی آمازون را به چالش بکشد.

گیت‌هاب که مدعی است با داشتن ۲۸ میلیون توسعه‌دهنده، بزرگ‌ترین میزبان توسعه‌دهندگان در جهان است، تا کنون نسبت به این خبر واکنشی نشان نداده است.

گیت‌لب نیز مدعی است که میلیون‌ها توسعه‌دهنده از پلتفرم آن‌ استفاده می‌کنند؛ اما تعداد دقیقی را در این خصوص اعلام نکرده است.

این شرکت که توسط دو توسعه‌دهنده اوکراینی به نام سیجبراندیج و دیمیتری زاپروژتس در سال ۲۰۱۱ تأسیس شد، شرکت - خرید دومین آی آر با تخفیف ارومیه - گوگل ونچرز (متعلق به آلفابت)، شرکت Y Combinator و Khosla Ventures را در فهرست سرمایه‌گذاران خود - خرید دومین آی آر با تخفیف ارومیه - دارد.

سیجبرندیج می‌گوید آن‌ها قصد دارند در سال ‌۲۰۲۰ برای اولین بار سهام این شرکت را عرضه‌ی عمومی کنند. به گفته‌ی وی از وقتی واگذاری گیت‌هاب علنی شده است، بیش از - خرید دومین آی آر با تخفیف ارومیه - صدهزار پروژه از این پلتفرم به گیت‌لب منتقل شده است و سفارش‌های آن‌ها به میزان هفت برابر افزایش یافته است.

تعداد افرادی که از گیت‌هاب به گیت‌لب مهاجرت می‌کنند نیز به گفته‌ی سیبرندیج دست کم ۱۰ برابر شده است.

خرید دومین آی آر با تخفیف ارومیه

گیت‌لب در راستای بهره‌گیری از این اتفاق در قیمت برخی اشتراک‌های خود تخفیف ۷۵ درصدی برای کاربرانی که به این پلتفرم مهاجرت می‌کنند - خرید دومین آی آر با تخفیف ارومیه - اعمال کرده است؛  درحالی‌که ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت، وعده داده است که گیت‌هاب یک - خرید دومین آی آر با تخفیف ارومیه - پلتفرم متن‌ باز باقی خواهد ماند.

مارک سامی، نایب رئیس شرکت مشاوره‌ی SPR، - خرید دومین آی آر با تخفیف ارومیه - می‌گوید:

من فکر نمی‌کنم - خرید دومین آی آر با تخفیف ارومیه - که این ماجرا کاهش چشمگیری در تعداد کاربران گیت‌هاب به وجود بیاورد. زمانی که مایکروسافت Yammer را خرید نیز نگرانی‌هایی از این - خرید دومین آی آر با تخفیف ارومیه - دست وجود داشت؛ اما در نهایت استفاده از این سرویس افزایش پیدا کرد.

نظر شما در این خصوص چیست؟


اولين صفحه   -  خرید دامنه با تخفیف ارومیه   -   دومین با تخفیف ارومیه   -   ثبت دومین با تخفیف ارومیه   -   تمدید دومین با تخفیف ارومیه   -   قیمت دومین با تخفیف ارومیه   -   خرید دومین با تخفیف ارومیه   -   دامین با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامین با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامین با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامین با تخفیف ارومیه   -   خرید دامین با تخفیف ارومیه   -   دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   خرید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   خرید دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   خرید دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   خرید دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   دومین ir با تخفیف ارومیه   -   ثبت دومین ir با تخفیف ارومیه   -   تمدید دومین ir با تخفیف ارومیه   -   قیمت دومین ir با تخفیف ارومیه   -   خرید دومین ir با تخفیف ارومیه   -   دامین ir با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامین ir با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامین ir با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامین ir با تخفیف ارومیه   -   خرید دامین ir با تخفیف ارومیه   -  آخرين صفحه